NEJSLADŠÍ VÝKLADOVÝ DEN NA SVĚTĚ: Virtue, Valentine: Tarot Andělů strážných

Tak je to znovu tady a tentokrát s kartičkami, které potěší každou citlivou duši, která má doma aspoň jeden hrníček s levandulemi. No prostě, karty jsou to sice andělské, ale já jsem si je hned pojmenovala na "vintage tarot"...  A dnes tu bude jen a jen pro vás...

Na tahle buclatá andělíčková témata já zrovna dvakrát nejsem, a tak by se dalo říci, že jsem je dost dlouho přehlížela a doopravdy jsem si jich na těch maličkých kartičkách všimla až několikátého dne, kdy jsem s nimi vykládala. A u toho jsem největší díl pozornosti věnovala textu.

 

Obrázky šly trošku mimo můj zájem, protože jsem je brzy hodila do šuplíčku - zajímavý doprovod ve stylu starých obrazů  našich babiček a prababiček. Jjo, přesně takové obrázky přece mívaly v kuchyních, na vyšívaných utěrkách a ve starých kuchařských knihách.

 

A víc, mnohem víc, jsem byla zvědavá na texty.

 

24447ZTU.jpg

 

Protože autorská dvojice Radleigh Valentine a Doreen Virtue jsou proslulí tím, že umí tarot tak zjemnit, že se stává doslova "jen" inspiračními kartami. Nevadilo mi to - v tomto případě je to jako když cukrovou vatu položíte do našlehané šlehačky. Víc tohle zjemňovat asi nejde. A právě proto jsou tyto karty pro mne výzvou - i negativní významy, ty, které jsou zdvihnutým prstem totiž autoři vidí jako výzvy. Okamžitě tazateli odvrací pozornost na řešení, na naděje a šance, které i taková ne moc dobrá situace v životě nese.

 

A tak to jsou pro mne karty, které si ráda vytáhnu k těm klasickým, ve chvíli, kdy potřebuji kromě osvětlení situace jako takové - také nějaké pohlazení na duši a navedení na optimistickou notičku.

 

A to se hodí skoro vždycky.

 

24446NTg.jpg

 

Tak se pojďte ptát, jsou tu právě pro vás!

 

Několik z vás poté vyberu a vyložím vám karty formou takovéhoto obrázku a samostatného článku - nebo pokud máte zájem vidět své karty, napište to do dotazu. 

 

O autorech:

Po vydání Andělských tarotových karet, které sklidily obrovský úspěch, zjistila Doreen Virtue, že se i nadále mnoho lidí tarotu bojí. Proto společně s Radleighem Valentinem vytvořila tento tarotový  komplet pro vysoce citlivé vykladače, kteří touží po přesných a detailních odpovědích tarotu v doprovodu jemných obrazů a vět. A tak se opět spojili síly a posadili další karta do řady svých děl. Tentokrát v jemném a sladkém vintage stylu.

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

 

Ranata Petříčková


192NzA.jpg


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 6 čtenářů průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Jak nosit kamínky aby si rozuměly? 
Je úplněk – čas oslovit vrbu 
Runová magie II. Návštěva bohů 
Věštit z kávové sedliny je celkem snadné 
VÝKLADOVÝ DEN K NOVOLUNÍ 17.3: S Andělskými modlitbami 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 23.07.2017 19:53

Odpověď na příspěvek #209762
Uživatel: Renata Petříčková

Odpovědi vyjdou v samostatném obrázkovém článku. Těšte se!...
 

Pohladit to je krásná zpráva a rádi si počkáme Kiss,je to náročné, co nás chce výklad Wink a děkujeme !

 
Avatar
post Zaslal: 23.07.2017 00:05
 

Love it

 TESIME MOC ❤

 
Avatar
post Zaslal: 22.07.2017 20:35
 

Odpovědi vyjdou v samostatném obrázkovém článku. Těšte se!

 

 
Avatar
post Zaslal: 21.07.2017 19:17

Odpověď na příspěvek #209740
Uživatel: Renata Petříčková

Super, holky! Ukončuji tímto výkladový den a v průběhu dneška a...
 

Moc děkujeme za snahu a obracení kartiček Love it a tlustá čára je někdy dost dobrá Smile ! Hezký den zatím přeji a děkuji, kdyby náhodou Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 21.07.2017 06:47
 

Super, holky! Ukončuji tímto výkladový den a v průběhu dneška a víkendu se tu objeví odpovědi... :-)

------------------------------------------------------

 
post Zaslal: 20.07.2017 21:27
 

Hezký večer Renatko, výkladový den jako na zavolanou, moc ti děkuji! Prosím, chci se zeptat (no jak jinak Laughing) na chlapa - 22.5.1988, je to hodně na začátku, nejdříve paráda, ale teď se stahuje do sebe a já nějak nevím, jak reagovat. Momentálně se mnou nekomunikuje.

Má to cenu, dá se to nějak zlomit? Co tím sleduje? Je to po dlouhé době někdo ,s kým je mi dobře a zase taková prekérka Hang.. Děkuji  Ti moc! Petra (14. 7. 1993)

 
post Zaslal: 20.07.2017 20:18
 

Dobrý den Renato,

prosím o výklad na lásku. Už jsem docela dlouho sama a pořád nic.. V práci mám moc milého kolegu, je tam nějaká šance? Karty bych také viděla ráda :) děkuji Michaela (29.9.84)

 
Avatar
#209734
jestli se ještě vejdu, tak

jazuzinka
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 20.07.2017 19:16
 

já bych prosím taky ráda viděla své karty a výklad na finanční situaci. Děkuji moc

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 19:05
 

ahoj Renčo,moc prosím ,můžeš se mi juknout,co naše finanční situace?Jestli se zlepší? A asi za jak dlouho?Už jsem z toho zoufalá,děkuji moc KIM

 
post Zaslal: 20.07.2017 17:55
 

Hezký den, Renatko. Prosím o radu - uvažuji o změně práce, současná mne příliš nenaplňuje. Už mám vyhlédnutou jinou, jen si nejsem jistá, zda dělám dobře. Děkuji.

 
post Zaslal: 20.07.2017 15:28
 

Dobrý den, Renatko, ráda bych se karet zeptala, co mě v nejbližší době čekáSmile.

Děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 15:02
 

Hezký den Renatko,

chtěla bych se zeptat jestli mám vzít brigádu v hospodě? A najdu brzy novou lásku?Helena

 
post Zaslal: 20.07.2017 14:38
 

Milá Renatko,

ráda bych, aby mi karty napověděly, jak se posunout v životě a jak naslouchat své intuici... Mám před sebou pár možností (co se pracovního i životního směřování týče), ale přemýšlím o tom jen rozumem, snažím-li se vnímat přes pocity, co bych chtěla, necítím nic, nedostávám žádnou odpověď... Jak tedy na to? Předem děkuji za odpověď:-)

 
post Zaslal: 20.07.2017 13:44
 

Dobrý den, Renatko,chci se zeptat na dceru (býk), stále se jí nedaří najít si partnera... podaří se? Moc děkuju a přeju hezké léto! Hanka

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 13:00
 
Dobrý den paní Renatko, Prosím o výklad jak se bude dal vyvíjet má pracovní oblast/kariéra? Děkuji Lenka
 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 12:43
 

Renco, prosim, co mam ted vedet, na co se zamerit, potrebuju nejak "uzemnit" asi. Diky.

 
#209719
Prosím o výklad

Maria28
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 20.07.2017 12:00
 

 

Dobrý den Renatko, také já prosím o náhled od mého budoucna. V práci mi zrušili místo. Tahle situace mě zaskočila, protože jsem chtěla ještě dělat rok navíc zajistit se na penzi. Z práce se mi i přesto odcházelo lehko, protože starší dcera čekala miminko, tak jsem se těšila, že jí pomůžu a že budeme společně trávit  čas. Toto vše během měsíce také pominulo, ale velká šance znovu je. Jenže já jsem na mrtvém bodě. Moje kamarádky mají tak rok nebo dva do důchodu a i jinak jsou v současné době hodně vytížené. Dny mi nějak uplynou, ale nic mě nebaví, do všeho se nutím, často brečím, i když mi vlastně nic nechybí – střechu nad hlavou mám, jíst co také, jsem i zdravá. Od září se rozběhnou různé kurzy cvičení apod. Počítám s tím, ale teď se cítím tak nějak zbitá. Prosím – bude líp?

 

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 11:48
 

Dobrý den, po 25 letech jsem potkala bývalého přítele a zdá se, že tam ještě něco z minulosti zůstalo. Ráda bych se zeptala zda by se to mohlo vyvinout v něco vážnějšího ... já Panna on Beran. Děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 10:42
 

Dobrý den, kartičky jsou opravdu moc krásné a myslím, že se hodí k tématu láska:-)

Po hodně  dlouhé době sem potkala prima muže - Kozoroha - chtěla jsem se zda má tento vztah do budoucna perspektivu? Je tam pár věcí o kterých si nejsem jistá, že jsou takové, jak on prezentuje.

 

Děkuji a přeji krásný den

Anna - Střelec :-)

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 10:30
 
Ahoj Reni, jukneš se mi prosím, jak to u mě vypadá s prací, láskou a bydlením? Děkuji a přeji hezký den ;)
 
post Zaslal: 20.07.2017 08:55
 

Dobry den, prosim o vyhled (vhled) na to co me ceka, mam za sebou tezke obdobi, po dlouhe dobe se vracim do prace, doufam, ze uz se vse ustali a bude trosku klidu:) a bude lip a snad i nejake radosti.Na co se zamerit? Co spriznena duse, je kolem mne ?Pokud mohu, rada uvidim sve karty. Diky moc a preji pekne vykladani.

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 08:51
 

Hezký den Renatko, minule ty karty byly plně přesné, deprese a štěstí vedle sebe...protože se staly věci, které jsem nečekala...ráda bych se prosím zeptala, tedy pokud na mě bude čas Pohladit Zda dotáhnu věci, co jsem začala a hlavně jestli brzy najdu bydlení...a zda to bude mít šťastný konec mého trápení...a zda mě čeká někde někdo osudový Innocent

Moc děkuji a přeji pěkný den Love it

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 08:39
 

Krásný den všem a Vám Renatko! Love it Chtěla jsem se zeptat andílků, zda najdu nějakou spřízněnou dušičku - nemyslím opačného pohlaví, tu už mám dlouho... ale od přestěhování jsem si k sobě žádnou kamarádku nenašla, jsem tu už rok a půl a pořád jen sama s dětma, mužíček hodně cestuje a věnuje se práci... a já nemám nikoho k sobě na popovídání, relax nebo procházku s dětmi... tak kdy a jestli vůbec někoho najdu Love it

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 07:52
 

Krásný den Renatko, jakoby se mi život zastavil a já nevím, jak dál, kam svůj život směřovat... mam pocit, že se nemám na co těšit... mohly by mi karty poradit, co dělat? Co mě teď potká nebo čemu se vyhnout? Moc děkuji

 
post Zaslal: 20.07.2017 07:41
 

Dobrý den Renato,chtěla bych vědět jak dopadne dlouhodobá krize mého manželství.Prosím i o zobrazení svých karet.Děkuji

 
Avatar
post Zaslal: 20.07.2017 07:37
 

Přeji pěkný den.

Ráda bych se zeptala: Co teď dál? Jako by to ustrnulo na mrtvém bodě. Na co se čeká? Co se musí dotáhnout, aby se nám dařilo vědomě a aktivně posouvat společným směrem? Poprosila bych i o zobrazení svých karet. Děkuji.

 
post Zaslal: 20.07.2017 07:24
 

Mám pocit že se mě  život zastavil,rozhýbe se v tom dobrém slova smyslu?Budou má očekávání splněna,co dělat aby jsem se pohnula z místa?Děkuji Renátko a andílci.

 
post Zaslal: 20.07.2017 06:32
 

Pěkné čtvrteční ráno Reni, zrovna jsem si říkala, kdyby tak byl výkladový den, včera večer jsem si vyříkala nějaké neshody s manželem, byla jsem překvapená jak on to vidí, jsem z našeho soužití hrozně unavená, zmatená, nevím, o co se mám snažit dál, zůstaneme spolu nebo se rozejdeme?Děkuji.

 
post Zaslal: 20.07.2017 00:17
 

Dobrý den Renato :-) Chci se zeptat Janu (vodnář). Objevila se před měsícem v mém životě,tak bych rád věděl,co to pro mne (ryba) znamená. Děkuji za případnou odpověď. Přeji hezký den Smile 

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist