Každé datum má svou povahu a ovlivňuje naše životy

PŘÍLOHA NA VÍKEND

Čísla v datu mají sílu podobnou neviditelnému elektrickému náboji. Každé má svou energii a význam. A věřte, že není zanedbatelný. Jiné vibrace má datum s dvojkami a zcela jiné například datum s osmičkami. Také složení čísel v datu není nedůležité. Naučíte-li se přiřazovat k číslům planety, kterým numera náleží, můžete se na leccos připravit, případně leccos ten, který den pochopit.


1202MmI.jpg

Nejmocnější je den

 

Při zkoumání energie dne podle energie čísel v jeho datu je pro nás vodítkem předně číslo dne, protože číslo měsíce a roku sice má význam, ale spíše dlouhodobý. 

 

Je to asi tak stejné, jako kdybychom srovnávali bezprostřední účinek ředěného vína a 70procentní lihoviny. U prvního případu se lze shledat s efektem až při „dlouhodobějším užívání“.

 

U dne je energie koncentrovaná do 24 hodin, a to je velká koncentrace.

Tudíž nás zasahuje nejvíce. Abychom vůbec pochopili důvod energetického vlivu čísel, je třeba se podívat, kde svou energii berou.

 

Samozřejmě ve vesmíru, který je mocný a astrologie je stará jako lidstvo samo.

Představte si, že dny přiřazovali, vždy podle určitého klíče, k planetám a dění na obloze, už staří Egypťané, Mayové, Sumerové, Aztékové či Olmékové…

 

Zajímavý model najdeme u pohanů, ale o tom jindy. I oni se ale soustřeďovali na planety a pořadí dnů v měsíci.

 

Jednička

Symbolizuje Slunce a základ. Je to číslo sporné. Je obecně považována za představitelku mužského principu. V magii se jednička používá při rituálech směrovaných na sebe sama. Prvního bude tedy dnem jednoho Slunce a může být pokládán za den kontaktní, kdy spíše hřejeme a jsme společenští. Prvního jde o nás.

 

Dvojka

Pro její přímý vztah k Luně je dvojka nositelkou iluzí a snové reality. Je číslem duality a ženského principu. V magii se dvojka příliš nepoužívá, alespoň ne v té pozitivní. Druhého se tedy patrně budeme zaměřovat na ideály, mnohdy iluze a pozor, i lež. To, co uskutečníte druhého, nemusí být trvalé a můžete to o pár dnů později přehodnotit.

 

Trojka

Náleží jí povaha planety Jupiter. A jeho charakter již z astro článků znáte. V magii je jí připisován veliký význam. Síla čísla tři se přenesla i do současného racionálního světa. Když se zamyslíme nad trojkou, přijdeme na to, že prakticky všechny věci, na kterých nám záleží, nebo kterým chceme dát důležitost, jsou tři. Kolik podniků a firem má v názvu tuto magickou číslici. Automaticky se nám dere do úst, a ani nad tím moc nepřemýšlíme. Pro mnoho lidí je trojka šťastná, mnoho z nich už ani neví proč. O datu třetího by se tedy dalo hovořit jako o dni náhod, které jimi nejsou – není to negativní den.

 

Čtyřka

Uran. Prakticky všechno, co má nějaký vztah ke hmatatelnému, zavání čtyřkou. Vzduch, země, voda a oheň – sever, jih, východ, západ – jaro, léto, podzim, zima. Řada teoretiků i vojenských stratégů je přesvědčena, že čtveřice je nejstabilnější styčnou strukturou... V magii se čtyřka používá velmi sporadicky, většinou v souvislosti s magií ochrannou, magií orientovanou na hmotu a rovněž v magii silové.

Obecně vzato čtvrtého by se nám mělo dařit v praktických otázkách. Hodně věcí bychom mohli vstřebat a pochopit. Je to datum zakončení. Nebezpečné je jen na kosti.

 

Pětka

Patří Merkuru, který je tu přes sílu myšlení, intelekt a sbevyjádření. Pětka je číslem života a lidské zkušenosti. Proto má pentagram pět cípů, protože pátý element je éter, doplňující čtyři živly o myšlenku a životnost. Pětka se objevuje také v náboženských obrazech po celém světě, zvláště v souvislosti s lidskou existencí. V magii je pětka užívána často v souvislosti s evokováním změny stavu s přičtením nutné oběti. Pátého se nám patrně bude připlétat do cesty otázka vlastní funkce ve společnosti, pátého je dnem komunikace a myšlení. Nebezpečná je pro mozek.

 

Šestka

Venuše. Šestka je matematicky dokonalá. Za šest dnů stvořil Bůh zemi a podobně. Přináší užitek, tělesné blaho, lásku i krásu. V magii je hlavním číslem v rituálech vztahů a lásky. Šestého tedy budeme nejvíce řešit otázky:  Jak to na mě působí, jak vypadám, ale také se v tento den klade důraz na vztahy a jejich prožívání. Šestého budeme také více žraví. Má vliv na zažívání.

 

Sedmička

Neptun je především o hloubce v nás. O věcech mezi nebem a zemí. Je těkavý a nestálý. Sedmička je odjakživa číslo mystické. Z mezinárodního hlediska je spojována s integrací, sjednocením a rozsáhlejšími vesmírnými projekty. Sedm schodů v buddhismu odpovídá ovládnutí času a prostoru. Sedmého tedy můžeme leccos vymyslet, nasměrovat, vykomunikovat, ale málokdy dokončit. Vládne snům, nikoli hmotě. Sedmička je jen nápad.

 

Osmička

Saturn. Věčný kontrolor užitečnosti a životnosti věcí. Osmičku lze pokládat za numero vládnoucí, silné, dokončující, dogmatické a rovněž schopné zdolávat překážky. Je to číslo počátku i konce. Osmička je karmická a znamená narození i smrt – nikdy nekončící proces. Přeměňuje započaté v dokončené, a to v jakékoli formě – je zadostiučiněním a spravedlností – jak jsme se sedmičkou zaseli, tak s osmičkou sklidíme. Osmého býváme konfrontováni se svými předchozími činy a také s vlastní karmou. Může to být datum šťastné i nešťastné. Přijde na to, co se vrací.

 

Devět

Mars. Bojovník a nadupaný silák. Příslušníci řady kultur celého světa považují devítku za nositelku duchovní a božské moci. V magii se devítka používá pro obřadní rituály, zahrnující působení na skupinu osob nebo i států. Vibrace devítky je velmi silná. Devátého s sebou tedy může přinést významné věci, které už tu jednou byly, ale zůstaly nedořešeny. Devítka je nedořeší, ale vytáhne na světlo. Jsme postaveni před vlastní kostlivce ve vlastních skříních. Můžeme být tento den agresivní.

 

Desítka

Desátého je prakticky stejné jako prvního, jen s tím, že den se jakoby rozplizne do více oblastí. Je to tou nulou, která v sobě jednak schovala všechna čísla, a jednak je to Pluto, čili berte desítku jako tak trochu poškozené, nebo do pudové roviny hozené Ego. 

 

Jedenáctka

Je nebezpečná. Dvě Slunce vedle sebe již nehřejí. Jde o nebezpečný žár, který na sebe může vzít nekonečné množství podob, ale každopádně o sobě dá vědět.

 

Je málo věcí, které se staly pod číslem jedenáct a lze je chápat jako pozitivní. Nebudu vás zatěžovat jedenáctým zářím, protože ho všichni znáte. Když zašátráme historií, najdeme hodně podobností.

 

Jedenáctka je tak silné numero, že se umí projevit i na dresu sportovce nebo na domě.

Je fakt, že jsou lidé, kteří se s ní umí vypořádat (bývají to lidé narození jedenáctého), ale pro většinu je velice zatěžující.

 

Měla by dostat zvláštní místo, nějaký šuplík.

Jsem ve střehu všude, kde má nějaký význam. Hotelový pokoj číslo 11 bych nechtěla, jedenáctého jsem hodně pozorná.

 

Jak se vyskytne vedle sebe více jedniček, které spolu souvisí, může se vyskytnout víc energie, než je únosné.


Když se podíváte na hodiny ve chvíli, kdy ukazují 11:11, pokaždé je to ve chvíli, kdy energie vaší myšlenky překročila nějakou pomyslnou hranici. Dali jste jí velkou sílu. Můžete si myslet, že to hrotím, ale zkuste si to jen pro zajímavost nějaký čas sledovat…

 

Dvanáctka

Dvanáctka také nestojí co do síly stranou. Je to číslo, které má stejné vibrace, čteno z obou stran. Identickou váhu má tedy i číslo dvacet jedna. Znamená dovršení něčeho. Prakticky vládne světu.

 

Dvanáct měsíců tvoří rok,

dvakrát dvanáct hodin tvoří den,

pětkrát dvanáct minut tvoří hodinu,

dvanáct znamení tvoří zvěrokruh

dvanáct hrdinských činů Heraklových,

dvanáctero bran Nového Jeruzaléma,

dvanáct olympských bohů,

dvanáct synů Jákobových,

dvanáct učedníků Krista, dalajlámy, krále Artuše, Karla Velikého...

....a mohla bych pokračovat.

 

Dvanáctého se většinou dějí věci, které jsou zásadní pro budoucnost.

Dvanáctka ale zdaleka nemá tak fatální dopad jako jedenáctka, protože její pohled je upřený na budoucnost, tudíž je její energie rozložená.

Navíc, a to je důležité, ona neničí – směruje.

 

U charakteristiky dalších dat je potřeba přihlížet k vibracím obou čísel s tím, že základ jde od čísla prvního a druhé s ním tvoří směs.

 

Dnes je 10.

Je to Slunce a Pluto – Dnešní den je tedy směsí našeho já, našeho vědomí vlastní hodnoty a následného prosazení toho všeho, mnohdy nevědomě, nekontorlovatelně, pudově.  Den se hodně týká naší osoby. Opatrně se soudy a hodnocením. 

Též pozor na nadhodnocení vlastní osoby, možností a sil.

 

Přeloženo: Slunce chce zářit a chce se prosadit. Být vidět. To je prima. Pluto na tom trvá a to mnohdy za každou cenu.

 

Krásnou a příjemnou sobotu !

 

Michaela


 

vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 14 čtenářů průměrem 4.5 bodů z pěti


Čtěte také:

Automatická kresba - je super 
Runová magie II. Návštěva bohů 
Skoro každý může vidět energetické pole. Dá se to naučit 
Velký horoskop na srpen II.část 
Velký lunární kalendář 2012 od Aleny Kárníkové je příjemným čtivem na každý den 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 11.09.2011 21:17
 

Zrovna včera jsem se podívala na hodinky ve chvíli,kdy tam bylo 11:11. Jen mě tak napadlo,co mi to má asi říct.

 
Avatar
post Zaslal: 10.09.2011 17:23

Odpověď na příspěvek #5654
Uživatel: Michaela Kudláčková

Ahoj, nějaký význam to rozhodně má. Teď jde o to, jestli ten,...
 

Miso, ja porad drzim.... :))))

 

 
Avatar
post Zaslal: 10.09.2011 15:14

Odpověď na příspěvek #5660
Uživatel: Michaela Kudláčková

Hodně lidí pokládá 13 za nešťastnou. Já myslím, že...
 

Míšo, tak je to tak, jak jsem si myslela. Smile

 
Avatar
post Zaslal: 10.09.2011 15:13
 

manžel se narodil 11.12.,no asi už je pozdě si na něj dát pozor po 30 letech,to už jsem prošvihla.

 
post Zaslal: 10.09.2011 15:07

Odpověď na příspěvek #5659
Uživatel: peetrax

Je z numerologického hlediska nějak význačné datum 13.? Nebo se jen...
 

Hodně lidí pokládá 13 za nešťastnou. Já myslím, že se to zveličuje. Numerologicky může znamenat stejně konec, jako začátek. Dalo by se říct, že je prázdnou stránkou...Jupiter je otázkou štěstí a Slunce je energie. Osud, otázka zdali se cítíme šťastní, leží v rukách Jupitera. Důležité to číslo je, ale a priori nešťastné, myslím ne.

 
Avatar
post Zaslal: 10.09.2011 13:40
 

Je z numerologického hlediska nějak význačné datum 13.? Nebo se jen zveličuje, když se potká třináctka s pátkem - díky tomu pátku? A třináctka jako taková je vlastně "neškodná"? Smile Co vztahy a projekty, které začínají 13.? 

 
post Zaslal: 10.09.2011 11:39

Odpověď na příspěvek #5653
Uživatel: Dimsy

Míšo, sice to nepatří k číslům, ale chtěla bych se zeptat, proč...
 

Ahoj, máš pravdu, nikdy jsem to nevysvětlovala a je to zajímavé. Je  to na článek,  dám do přílohy, to bude lepší....chvilku.

 

 
post Zaslal: 10.09.2011 11:22

Odpověď na příspěvek #5650
Uživatel: gira

tohle je moc zajimavy tema! me napr.prastilo do oci, ze obe moje deti maji ve svych celych...
 

Ahoj, nějaký význam to rozhodně má. Teď jde o to, jestli ten, který Ty bys nejvíc chtěla. Lidé, kteří jsou v našem životě něčím významní, nebo kteří nám mají cosi dát, nemusí být vždycky Ti, kteří s námi budou žít.

Ale já se Ti podívám..vydrž.

 
Avatar
post Zaslal: 10.09.2011 10:28
 

Míšo, sice to nepatří k číslům, ale chtěla bych se zeptat, proč je kozoroh všude znázorňovaný s rybím ocasem, když patří mezi znamení zemská? Všechna znamení jsou tak nějak normální, jen ten "můj" kozoroh je vždycky takhle divně zparchantělej.Undecided

 
Avatar
post Zaslal: 10.09.2011 10:24
 

a 30. je tedy trojka?? nula se asi nepocita, zejo? a 15.je sestka? :)

 

 
Avatar
post Zaslal: 10.09.2011 10:10
 

tohle je moc zajimavy tema! Ok

me napr.prastilo do oci, ze obe moje deti maji ve svych celych datech narozeni jenom nuly, jednicky, dvojky a petky. Oba dva tu samou sestavu, zadne cislo neprebyva. Jen je to v jinem pomeru...(oba maji po jedne jednicce a trech nulach, a jeden ma dve dvojky a jednu petku a druhej dve petky a jednu dvojku)

a pak by me, Miso, zajimalo, jestli to muze byt dobre znameni, ze jeden clovek, co me zajima, ma narozeniny v den, kdy ja mam svatek, a navic je to moje osudove cislo (cislo toho dne), podle vypoctu z celeho meho data narozeni, jak to tu bylo posledne...

 
Avatar
#5649
Vůbec se mi nelíbí,

Kaylie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 10.09.2011 09:36
 

že se syn narodil 1.11 a ještě - zcela náhodně jsem mu zvolila narozeniny na 11.11. Fujtajksl!

Ještě že ne v 11 hodin, ale 12.55, to je zase málem v jednu odpoledne.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist