Karty: Andělé lásky. 44 něžných pohlazení

Karty, jež zaujmou mimořádnou fialovorůžovou barvou krabičky.  Je to tak příjemné, že člověk snadno podlehne tomu, že obsah zklame. Čekáte lásku a pohlazení. Je tam? Je v těch 44 kartách od Doreen Virtue? Ano je, a to nejsem příliš velký „andělomil“. Až jsem byla poněkud v rozpacích, jak ke mně tyto karty sedly.

 

8661MTY.jpgNapoprvé.

Žádné osahávání a rozpačité seznamování. Obrazně mi doslova vběhly do náručí.  Že by byl čas, abych uvěřila na anděly?

Pár výkladů mi potvrdilo, že tyhle karty mají velmi jemnou a zvláštní mluvu. Hodně zachází do hloubky vztahů a emocí, na které se ptáte. Je tu i řada jakože negativních karet, ale asi jsem měla kliku a v těch několika výkladech jsem na ně nenarazila. Nebo ne v nějaké velké síle, spíše v přátelském doporučení, že cesty se asi rozejdou a je to tak správně.


Podléhám tedy pokušení říci, že andělé se snaží veškerou lásku mezi lidmi opatrovat a zesilovat.  Vlastně i v rozchodu je láska, ve chvíli, kdy se lidé osvobodí jeden od druhého a jdou svou vlastní cestou, na které se mohou dále rozvíjet. Už si neškodí, už se nesvazují. A tady se může druhotně rozvinout pouto přátelství a zcela jiné lásky, než té milostné.


Ano, tyhle karty jsou opravdu zajímavé a nad jejich výklady spočinete s úsměvem na rtech.


I kdyby to všechno měla být jen iluze, je to spočinutí, které na chvíli uleví těm, kteří právě hledají pomoc v nějakém to citovém trápení.

Možná jsem se díky těmto kartám dotkla té víry v anděly, dotkla jsem se toho, proč se k nim lidé uchylují. Jejich láska a doteky jsou nadmíru příjemné a dávají nám pevný pocit sounáležitosti se světem, s vědomím, že ať se děje cokoliv, je o nás právě jimi láskyplně postaráno.

Možná tahle živá karetní cestička je pro nevěrce v anděly lepším způsobem, jak uvěřit, než číst mraky knih s andělskou tématikou. Tady se andělé opravdu dotýkají, náhle jim rozumíte.

Ale každý je jiný, takže…

A jen čas ukáže, jestli to, co jsem do těchto dnů těmito kartami někomu vyložila, bude pravdou, nebo jen láskyplnou náplastí na bolest. Tuším, že to bude to první a moc bych si to přála.

 

8660MzI.jpg


ANDĚLÉ LÁSKY se zabývají vším, co souvisí s láskou. Dokáží pomoci neomezenému počtu lidí najednou a obrátit se na ně může kdokoliv. Tyto nádherně ilustrované karty vám umožní získat andělské vedení týkající se vašich milostných záležitostí, pomohou vám lépe porozumět vztahům s vašimi spřízněnými dušemi, uzdravit vaši minulost a přizvat více lásky do vašeho života. Ať už hledáte odpovědi pro sebe, své blízké nebo své klienty, tyto karty vám poskytnou cenný vhled a porozumění. Andělé lásky vás s radostí dovedou k životu plnému lásky.

 

I když jejich autorka Doreen Virtue vydala již vícero andělských karet, tyhle rozhodně patří ke zdařilým. Často se u podobně laděných karet stává, že jsou jen výtahem čehosi, co bylo kdysi úspěšné a marně se snaží navázat na slávu toho dobrého. Tady ne. 

Tyhle se opravdu podařily a možná je to opravdu jen tou pro mě mimořádně příjemnou barvou, i obrázky, které nejsou kýčovité, i když sama mám o podobě andělů trošku jinou představu. Co je však nejdůležitější - je význam jednotlivých karet. Tak jemně propracován, s naléhavými poselstvími, které vnímáme, ale často si je ani neuvědomujeme.

Ano, tohle se Doreen Virtue povedlo.

 

8662MDU.jpg


Posuďte sami, nakonec proč vás nepozvat do rozdělané krabičky Wink

V přiložené knížce autorka radí výklady na jednu či tři karty. Je to klasika a opravdu je někdy méně více. A jsou-li ty karty tři, většinou se hezky doplňují.

 

Tyto inspirační karty radí používat také ke klasickým tarotům, tak si to pojďme zkusit.

Máme tu pětku pohárů. Hodně hořké zklamání, vyhoření, něco se zkrátka nepovedlo, iluze a láska nějak skomírají až umírají a dost pekelně to bolí.

Chceme-li se tedy dostat více do hloubky celého problému, je čas třeba na tyhle andělské karty. Zkusme to:


8659NzA.jpg


Sled tří karat dává tušit, že se problém zvenčí nějak vyřeší a dojde nejen k usmíření, ale i k posunu celého vztahu směrem k dobrým zítřkům.

Tak vidíte, takhle to prý umí andělé zaonačit.

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

 

Renata


192NzA.jpg

 


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 5 čtenářů průměrem 4.8 bodů z pěti


Čtěte také:

Energtický upír není model od Hitchcocka 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2019 
HOROSKOP pro všechna znamení na listopad 2013 
ODPOVĚDI Z TAROTU 
Proč je Kozoroh napůl rybou? 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 12.02.2013 18:36

Odpověď na příspěvek #33570
Uživatel: Renata Petříčková

I když s Thovtovým, to by bylo jako postavit vedle sebe kopretinku a hřmotného...
 

No proto jsem se ptala :-) :-)

 

 
Avatar
post Zaslal: 12.02.2013 08:32
 

I když s Thovtovým, to by bylo jako postavit vedle sebe kopretinku a hřmotného pána Laughing ale docela mě ta představa zaujala...

 
Avatar
post Zaslal: 12.02.2013 08:32

Odpověď na příspěvek #33555
Uživatel: mirabelka

Moc se mi líbí ♥ ...lásku člověk ve výkladech svých i...
 

s naprosto jakýmikoliv kartami Love it

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 22:03
 

Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 18:10

Odpověď na příspěvek #33554
Uživatel: Renata Petříčková

ano, hebké.... to je to správné slovo, giro... Jinak jsem ráda, že...
 

Moc se mi líbí ♥ ...lásku člověk ve výkladech svých i jiných řeší převážně....a opravdu jdou použít k vyložení s Tarotem?? i s Thovtovým? 

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 17:42
 

ano, hebké.... to je to správné slovo, giro...

Jinak jsem ráda, že se líbí. Mě taky.

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 09:20
 

Musim se k holkam pridat, Reni, karty pusobej fakt tak nejak mile, hebce, duveryhodne... a taky verim, ze rikaji pravdu :). nebo doufam?? ;). uvidime... kazdopadne diky...

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 09:02
 

Rení  Smile  co na to říct

Nádherné kartičky ... a já bych fakt řekla že říkají  pravdu  Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 08:32
 

Renčo, tak tohle je pecka, tohle jsem přesně potřebovala :) moje bezva kámoška stále řeší ty lásky a já ji tyhle kartičky pořídím k narozkám. jenže jak se znám, koupím je 2x protože sama na Virtue ujíždím :) díky za typ

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 07:38
 

Reni, jsou fakt nádherné. a hrozně milé, něžné. a musím říct, že doufám, že budou mít pravdu a já konečně budu šťastná a spokojená.Kiss ještě jednou dodatečně díky moc.Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 07:28
 

nádherné karty a obrázky úplně pohladí po duši

 

 
Avatar
post Zaslal: 11.02.2013 01:33
 

Líbí se mi tahle kombinace vykládání. Love it

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist