HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2018

Zdravím všechna sluneční znamení u zářijových horoskopů a přeji všem dětičkám šťastný návrat mezi školní škamna. Celý náš lidský zodiac se musí v září připravit na tři extrémy. Září začne ale hezky, tak vám to maličko rozeberu „osobně“.

 

 

Po tom, co jsme si právě pověděli, už asi tušíte, že svět se tento měsíc asi musí připravit na mnohem více zvratů, které přinesou, jak jste slyšeli, zejména dny mezi 11. a 25. zářím.

 

Očekávala bych mnoho agrese a nečekaných akcí v oněch zmíněných dnech… kolem přechodu Slunce do Vah pak extrémy klimatické, hlavně spojené s vodou.

 

Ale také mnoho empatie, soucitu a vyprofilování ryzích lidských povah.

 

Závěr září je pak, alespoň pro nás a naše životy soukromé velice milý.

 

Mám za to, že Universum a příroda nás školí mnohem více, systematicky, a že přitvrzuje.

 

A je to dobře… protože my zase jsme nyní, díky rozšiřování vědomí, mnohem více vnímaví, otevření a přístupní.

 

Snad je tato škola pro lidi, potažmo planetu a život na ní přínosem.

Jakkoli je to výuka náročná, bude efektivní.

 

No a teď už na naše soukromé životy.


 

KOZOROZI

 

Pravděpodobně už jste začali docela dobrou náladou a optimismem, což je u Kozoroha, jemuž vládne mentor Saturn, vcelku přívětivá změna.

 

Problémy, které jste vnímali dost drasticky začátkem minulého týdne, by se měly nyní a ještě minimálně do 11.9. zdát menší a váš výhled růžovější.

 

K tomu je tu patrně koncem týdne pravděpodobnost nějakých dobrých zpráv z okruhu rodiny.

Nebudete šetřit přátelskými gesty a humorem.

 

Okolo novu 9.9., byste mohli mít i šťastnou ruku při nákupu něčeho menšího, případně při výběru víkendové dovolené, prostě malé radosti i ekonomické.

 

11.- 24. – Přichází ono náročnější období.

 

Pro Kozorohy, kteří se silným Neptunem nejsou kamarádi vůbec, zejména náročné psychicky, akční Mars vás rozhodí, a ačkoli je Kozoroh žulový kvádr, mohli byste být až velmi oslabení.

 

Můžete být natolik podráždění, že byste mohli, ač nechtíc někomu způsobit dlouhodobé záplavy v slzných kanálcích.

 

Zejména vodním znamením.

 

Sami pak rozhodně nic nepodnikejte v oblasti praktické a pozor na vyhrocené situace se starší generací.

 

Vím, že to není hitparáda a bohužel je tohle období i poměrně dlouhé.

 

Potrvá až do přechodu Slunce do Vah 23.9. tedy i přes svátek Mabon, tedy podzimní rovnodennost. V této době, pokud se nechcete rozvést, hlavně mlčte.

 

Uklidní a úplně otočí vás až úplněk 25.9.

 

Od této chvíle se vlastně vrací astrologická energie a nálada planet ze začátku září, navíc pro Kozorohy obohacená nějakou velice zajímavou nabídnou pracovní, která by měla být dlouhodobá.

 

Zdravotně: Uprostřed září dejte pozor na všechno co je o kostech a očích.

 


 

VODNÁŘI

 

Nyní jste roztomilí a zaměření spíš na mezilidské vztahy, než na praktickou oblast. Budete hýřit optimismem a vyhledávat dýchánky a krátkodobé vztahy. Zdráhám se to říci, ale můžete být jako utržení ze řetězu a poletovat z jedné náruče do druhé.

 

I ta vaše je otevřená dokořán.

 

Kolem 9.9. může přijít nějaký dárek, nebo pozvání a to hlavně díky vaší bezstarostné, až poživačné Venuši, která si o to říká, i když mlčíte.

 

12.9. však budete mít asi utrum a to bohužel, tak jako jiní, na poměrně dlouho.

 

Pro Vodnáře platí ve videu avízované náročné období hlavně po pracovní stránce.

 

Pokud dostane Vodnář výpověď, mohlo by to být v září a to mezi 12. a 24. dnem tohoto měsíce.

 

Platí rovněž schovat peněženku, jezdit MHD, nenakupovat, než rohlíky a i to opatrně … a rozhodně, rozhodně neinvestovat.

Nežádejte o zvýšení platu, nestěžujte si, zdravte šéfa, ideálně slovy „Vaše blahorodí“…

 

Pamatujte, co se může pokazit, to by se pokazilo v těchto dnech. Je těžké to všechno obsáhnout, když Neptun je vám v tuhle dobu tak blízko a Uran je vaše vlastní planeta.

 

Ani Mabon a s ním podzimní rovnodennost a přechod Slunce do Vah, ještě není nijak zářivé. Tady to zavání rozchody a manželskými krizovkami.

 

Všechno spraví až úplněk 25.9.

 

Od této chvíle je čas na prosazování sebe. Budete mít štěstí, vrátí se vám nálada, budete přitažlivý, zajímaví a budete velmi příjemní.

 

Poslední dva zářiové dny by mohla přijít nabídka, která má blízko k pevnému svazku. Jo, mám na mysli žádost o ruku.

 

A pokud to ne, můžete se s někým seznámit.

 

A protože v tuhle dobu už stojí planety jinak, může to být člověk, vedle něhož budete jednou, za 78 – 80 let polehávat v urnovém háji.

 

Zdravotně: Uprostřed měsíce pozor na všechno, co má něco společného se záněty a vodou v těle.

 


 

RYBY

 

Aktuálně by Rybičky měly být pozorné, příjemné, optimistické a duchaplné. Dobře si všímáte potřeb druhých a vyřčených přání.

 

Kolem 10.9. můžete vy sami nějaký dáreček dostat, případně pozvání a asi by to bylo za jídlem, nebo požitky. (Za to může vaše Venuše a Neptun, ještě k vám v přívětivém postavení)

 

Od 11. do 25.9. si už ale dávejte veliký pozor.

 

Ve vašem případě zejména na psychiku a všechno, co by vás mohlo rozplakat a hodit do deprese. Celé toto ve videu avízované období je pro Rybky ztrátové. A to jak ekonomicky, tak i prakticky, bytově a bohužel, kolem přechodu Slunce do Vah i vztahově.

 

Mabon tedy patrně u Ryb moc harmonický nebude, protože Neptun ve svém postavení, plus Mars a Uran, mohou způsobit otevření starých ran člověkem, kterého jste měli, nebo máte rádi.

 

Uvolní vás úplněk 25.9. a doba po něm.

 

Tehdy se vše otočí a vy budete sdružovací a také sebezkrášlující a poživačné Rybky.

 

Budete si to užívat a možná bych se nedivila, kdyby byly v tuto dobu salony a lázně a čokoládové koupele plné rybiček, v rozverné náladě.

 

Poslední dva zářijové dny bude asi vydělávat peníze.

 

V práci byste měli být nekonfliktní a navíc byste se mohli dočkat nějakého ocenění vaší práce ze strany vedení.

 

Může ale přijít i nabídka nové práce a ta by měla být, s ohledem na vás Merkur v téhle době, fakt prima.

 

Zdravotně: Září je pro Ryby nebezpečné hlavně psychicky a v oblasti neurologické. Nejhorší jsou dny uprostřed září. Nepijte alkohol!  

 

 


 

SKOPCI

 

Začátek září přinese Skopcům uvolnění a hlavně hodně pochopení sebe sama a svých potřeb. Nadto byste měli být aktivní v práci a podnikání a je to čas bohatý na ujednání, dohody, nabídky a novinky.

 

Novolunní by mohlo přinést nového člověka do vašeho života. Dlouho se v něm neohřeje, zato by to mělo být fakt pikantní.

 

Prakticky by vám nemělo nic hrozit, spíše je to doba přijímací a to až do 11. 9.

 

Dávejte se od tohoto data veliký pozor a to snad všude.

 

Budete zbrklí, nepozorní a patrně, s ohledem na Mars i velice rizikoví pro sebe i okolí. Není to doba, která by rychlou akci požehnala úspěchem a kýženým efektem. Stane se přesný opak. Je to Neptunem… něco si představuji, s Marsem to tam nacpu a efekt je opak a ztráta.

 

V době přechodu Slunce do Vah 23.9., tedy i v době podzimní rovnodennosti a svátku Mabon nelezte po výškách, ukliďte žebřík a nedoporučuji ani vysoké podpatky.

 

Dále se nerovnováhy týká u vás i citová a partnerská oblast. Nehroťte, nemluvte, dýchejte zhluboka a počítejte… dlouho počítejte.

 

Až do úplnku 25.9. raději počítejte.

 

A pak přijde změna. Teď přijde doba na akce na všech polích, teď se bude dařit, teď to zavání novým vztahem, novou prací, příjemnou změnou a velice dobrou náladou až euforií.

 

To je Uran, Venuše, Neptun, Jupiter a jejich mejdan u vás.

 

Zdravotně: Hlídejte si tlak a šlachy, kolena, kosti a svaly .. jo vlastně skoro všechno. Ale jenom uprostřed září.

 


 

BÝCI

 

Měli byste být teď plní elánu a chuti plánovat si budoucnost. Měli byste teď dostávat pozvání, vyznání a měli byste být v popředí zájmu opačného pohlaví a to v duchu pozitivním.

 

Jste Veniše, konkrétně jitřenka a záříte na všechny strany, díky aktivitě a snaze vaší domovské planety.

 

Využijte toho, užívejte si, možná také prolézáte různé salony a koupele a liftingy a podobně. Patrně už jste si i koupili něco na sebe. Patrně vkusného a velice hezkého.

 

Tak konejte, přes Novolunní můžete i nakupovat, a pak, od 10.9. si jděte lehnout a budíka si nastavte na 26.9.

 

Protože ono stejně nebude v tom mezidobí o co stát.

 

Čas pro Býky totiž přijde nepříjemný hlavně úředně a stran nejrůznějších listin, také v oblasti rodiny, kde by mohla dorazit nepříjemná zpráva, ale i pracovně, partnersky… říkám, jděte spát a je to.

 

Po úplňku, 25.9. a ono už v ten den byste měli pocítit hodně uvolnění a patrně hned druhý den by se změna měla ohlásit příjemnou zprávou z oblasti úřední.

 

Následují dobré zprávy a zážitky z oblasti citové a partnerské, potom pozvání do společnosti a v těsném závěsu příjemné dění kolem vašich financí a nabídek ke spolupráci.

 

Ano konec dobrý, všechno dobré.

 

Takhle se na to asi budete dívat posledního září.

 

Zdravotně: Uprostřed měsíce pozor hlavně na nervy, psychiku a všechno kolem hlavy.

 


 

BLÍŽENCI

 

Řekla bych, že většina Blíženců v této době někde rozdává hubičky a úsměvy a je rozněžnělá a starostlivě přítulná.

 

Díky silnému Neptunu, ale slabému Merkuru, bude aktuálně Blíženec také tvořivý, kreativní a plný nápadů, kdy je vám asi jedno, zda jsou realizovatelné. Můžete ale směle i tvořit, zkrášlovat si domov, malovat po zdech jeleny v říji, to je jedno.. baví vás to a vaše duše to potřebuje.  

 

Také Blíženci se ale nevyhnou náročnému období, které jsem avizovala ve videu.

 

Zhruba od 11. do 26. To bude nepříjemné hlavně v souvislosti s úřady, nadřízenými osobami, autoritami a podobně. Rovněž by mohlo dojít ke konfliktu v rodině, kde byste to byli vy, kdo by plakal.

 

Díky Neptunu a jeho vazbám je totiž víc o skutečné psychické bolestivosti než o agresi a verbálním útoku z vaší strany. Vy byste jednoduše každou drobnost v tuto dobu oplakali.

 

Halvně si po rovině partnerské dávejte pozor v době přechodu Slunce do Vah a tedy v době podzimní rovnodennosti a svátku Mabon.

 

Snažte se tolerovat a moc si věci nebrat.

 

Hlavně, žijete –li vedle Kozoroha.

 

17.9. Ačkoli budete asi poněkud vysílení, dostanete nejspíš pozvání, nebo budete nuceni vyvinout nějakou fyzickou aktivitu. Nemyslím, že se vám bude úplně chtít, ale ani to podle planet nevypadá, že byste odmítli.

 

Osvobození přijde den po úplnku.

 

Od 26.9. se Merkurovy chráněnci patrně kolem někoho, patrně kolem partnera omotají a nepustí. Budete milí, přitažliví, láskyplní a pozorní.

 

Pokavad není patner, máte velkou šanci ho potkat poslední dva dny v září a bylo by to nadlouho, ne-li na celý život, ne-li na několik životů…

 

Pokud budete v době kolem 29.9. skládat zkoušky a pohovory, měli byste uspět.

 

Zdravotně: Máte trochu slabší imunitu, tak si dejte pozor na klimatizace, ať nemáte uprostřed září mandle jako šumavské bochníky.

 


 

RACI

 

Myslím, že v tuto dobu si přijdou na své Ráčci předně se svou potřebou být milování a milovat. Jste navíc přitažlivý a plní originálních nápadů. Jste družní a hovorní a vaše nálada by měla vonět optimismem a lekníny.

 

Do 10. 9. je také vhodná doba na společenské akce, na kulturu a dobré jídlo.

 

Zazáříte všude, kam v těch rozkošných šatečkách, co jste si na 100% koupili, nebo tak učiníte v příštích několika hodinách, vstoupí vaše vílí nožka.

Okolo Novu se můžete dočkat zásadních slov ze strany člověka, kterého milujete, nebo se zasunul do minulosti.

 

Mohl by vystoupit se zcela originálním řešením, pro vás příjemným.

 

A tím na chvíli končíme.

 

Doporučuji v období od 11. 9. do 25.9. večer žít ze vzpomínek na začátek září. Jen tak přežijete a neskončíte u Chocholouška u navlékání korálků a na diazepamech.

 

Avízované náročné období zasáhne u Raků asi předně emoce, ale nevylučuji ani neurologické problémy či potíže vyvolané stresem, pocity marnosti, černými myšlenkami a nedůtklivostí.

 

Může dojít i ke konfliktu s autoritami a úředními osobami, ale i rodinou a dětmi.

 

Přesun Slunce do Vah 23.9. a s tím i Mabon, tedy svátek podzimní rovnodennosti, může bohužel Rakům přinést konflikt s nějakou ženou, kde budou postaveni do role viníka, ačkoli si za to ona osoba bude moci zcela sama tím, jak se minulosti chovala.

 

Inu mna někoho se to hodit musí. Vydržte.

 

Od doby po úplnku 25.9. se vrátí hezké období, které má navíc nádech mnohem větší trvanlivosti, pokud se v tuto dobu stane něco zásadního, nebo přijde nějaká změna, která by měla být po tomto datu rozhodně pozitivní.

 

U Raků půjde asi předně o vztahy a rodinu, ale nevylučuji ani nabídku práce nebo výhru v loterii. To kvůli Merkuru, který vám přeje a Venuši, která vás přímo miluje.

 

Myslím, že konec září vám vynahradí ten mizerný střed.

 

Zdravotně: Hlídejte si zažívání, nervy, tlak a také štítnou žlátu!

 


 

LVI

 

Jste patrně plní elánu a nápadů, kreativity a fyzicky jste nesmírně zdatní. Strašně utrácíte, ale dělá vám to asi radost. Navíc jste pozorní a ochotní pomáhat i chápat slabosti a potíže druhých. Jste k pomilování a lidé vám jdou na ruku. Vy jdete na ruku jim.

 

Máte potřebu tvořit, budovat a taky se prát za práva druhých.

 

V zásadě jste nekonfliktní, což by vám mělo vydržet i přes Novolunní 9.9., které může přinést finanční nebo pracovní předkrm. (hlavní chod až koncem měsíce).

 

Pak, po 10.9. pěkně po lvím stylu s sebou plácněte pod nějaký strom a takto zůstaňte nehybně ležet až do úplnku 25.9.

 

V opačném případě se dočkáte patrně náročných situací a pokažení plánů zejména v oblasti vztahů, vašich vizí, vašeho plánování. Hodně by se to mohlo týkat rodinných příslušníků a blízkých osob.

 

Pokud se něco v rodině zlomí, nebo uděje náročného, bude to asi v téhle době.

 

Přechod Slunce do Vah 23.9. a s ním podzimní rovnodennost a Mabon, může přinést velkou starost o člověka, na kterém vám záleží a ačkoli budete plní pochopení a ochoty pomoci, bude to cosi, co vás může velmi zbrzdit a stát dost nervů.

 

Naštěstí je tu i pro Lvy zlomový úplněk 25.9. a s ním vysvitne Slunce, které zahřeje Lví duši zejména v lásce a vztazích, ale také oblasti práce a podnikání.

 

Poslední dva zářijové dny, by mohl přijít onen hlavní ekonomický chod a bylo by to o pohodě na hodně dlouhou dobu.

 

Prostě můžete podepsat smlouvu o spolupráci na celý rok, anebo prostě získat práci snů, vyhrát ve sportce, dozvědět se, že jste dědicem kanadského milionáře a podobně.

 

Konec září vám plně vynahradí psychicky zátěžová střed měsíce.

 

Zdravotně: Lvi by si měli dávat pozor na přemíru aktivity, celkové vyčerpání, psychiku a také na zažívání a střeva!!

 


 

PANNY

 

Nejspíše se nyní staráte o bližní, jejich blaho, jste milí a dokonce kontaktní, romantičtí, i s vědomím, že jde o krátké, leč silné chvilky a plní neotřelých nápadů na všech polích. Fušujete do všeho, ale všude celkem zdárně. Jste citliví a tolerantní, pracovně velice aktivní. I fyzicky máte také dost sil.

 

26812OGQ.jpg

 

Nejspíš vám to vydrží i přes Novolunní, 9.9. které navíc může přinést Pannám, v jejichž znamení se Luna bude nacházet i nějaký výsledek snažení z minulosti.

 

To by vás mělo uchlácholit, abyste přežili nároční období, které se, jak jsem zmínila ve videu, nevyhne rozhodně ani Panenkám.

 

Od 11.9. až do 25.9. večer, by vás mohla stát hodně nervů oblast pracovní a také hmotná.

 

Do hmoty je třeba připočíst i fyzickou schránku, která by mohla být u Panenek oslabena hlavně díky stresům, které ale mohou, díky Uranu a Merkuru vzít s sebou mimo práce, celou škálu oblastí včetně rodiny a kolem přechodu Slunce do Vah 23.9. a s ním podzimní rovnodennosti i oblast citovou, manželskou, partnerskou a dokonce i úřední.

 

Holt Merkur je vaše planeta, je to o 4. a 6. a 7, domě tak si všude zařádí.

 

Ale pokud toto dáte, máte vyhráno.

 

Úplněk 25.9. a spíše den po něm, už je pro Panny zase obdobím milým zejména po rovině lásky a vztahů.

Okolo 28. září by se něco přívětivého mělo stát pracovně a podnikatelsky, ale také ekonomicky.

 

Konec září je prostě požehnané období, ve kterém by se mělo Panenkám dařit všechno, na co jen pohlédnou, neřku-li sáhnou.

 

Zdravotně: Střed měsíce věnujte imunitnímu systému, oblasti krční páteře a virovým neduhům.

 


 

VÁHY

 

Váhy mají teď zajímavé období, kdy mají pozitivní náhled na otázky následného vývoje jejich štěstí, štěstí rozdávají, ale souběžně jsou nastaveny prožívat současný okamžik a užívat si života. Jste nápadití, kreativní aktivní a komunikativní. Jste také přitažliví a jste vidět.

 

Užíváte každou sekundu života a to hlavně v oblasti vztahů a lásky.

 

Dařit by se vám ale mělo všude, kde přijdete do kontaktu s lidmi.

 

Užívejte si i přes Novolunní 9. 9., které je moc prima u Vah na pohovory a různé konkurzy, protože jste Venuše večernice a to v tuto dobu mimořádně zářivá a krásná.

 

Tak to bylo to dobré období.

 

Nepříznivé dny mezi 11. a 26. zářím, zastihne Váhy asi napřed v praktické oblasti a to zejména mezilidsky a pracovně. Žádná loajalita, cit ani poctivost se teď nekonají. Nenechte se vtáhnout do konfliktu!!! Odnesli byste to, jakožto citlivé Váhy, hlavně vy.

 

Kolem přechodu Slunce do Vah 23.9. a tedy kolem svátku Mabon také pozor v kontaktu s neznámými lidmi a lidmi. Je to pro Váhy doba velmi ztrátová jak hmotně, tak i co do ideálů a hodnot duchovních.

 

Úplněk 25.9. je také pro Váhy velkým uklidněním. Najednou se všechno otočí a bude zase pěkně, jako na startu září.

 

Bude vás lákat umění, obklopíte se krásou a to jak vně, tak i uvnitř.

 

Na co sáhnete, to se podaří. Kam vstoupíte, rozkvetou růže… klidně požádejte šéfa o dvojnásobný plat.

S vaším šarmem a štěstím v posledních zářijových dnech vám nejen přidá, ale dá vám své místo, auto i svačinu.

 

Zdravotně: Po celé září by si Váhy měly dát pozor na oblast krku a hlasivky.

 


 

 

ŠTÍŘI

 

Také Štíři myslí v tuto dobu na na budoucnost a snaží se ze všech sil udělat maximum pro zdárný vývoj věcí příštích. Vztahově budete méně konfliktní, spíše umírnění a pozorní. Jdete po kompromisech a jste ochotni pomáhat. Můžete být až rozněžnělí a velkorysí.

 

Rádi byste užívali života a máte spíše snahu být mírumilovní. Ne často se vidí roztomilý štír.

Novoluní 9.9. přinese nový nápad, nebo informaci.

Do 10. 9. byste měli hodně věcí pořešit i kolem práce a podnikání.

 

Pak toho nechte … nechte úplně všeho.

Usněte.

 

Mezi 11. a 25. zářím je období pro Štíry stejně náročné, jako pro ostatní, s tím „bonusem“, že Neptun, Uran, Saturn a Luna vám nedovolí prakticky dokončit nic, co jste tak optimisticky začali.

 

Dostaví nechuť, vyvolaná patrně nějakou nepříjemnou zprávou pracovní a rozčarováním kolem cca 17.9. Zachovejte klid, ať to neodnese vaše zdraví, nebo práce, nebo všechno najednou.

 

Přechod Slunce do Vah 23.9. a i svátek Mabon, vás asi zastihne vyšťavené a v pocitu, že nic nemá smysl. Jediní tvorové, se kterými si mezi 11.zářím a úplňkem 25.9. porozumíte, budou zvířata.

 

A je to právě úplněk, který i Štírům otočí září zpět na jeho milou tvář ze začátku měsíce.

 

Klidně teď řešte ekonomickou otázku, případně se soustřeďte na věci kolem práce a ekonomiky, ale i vztahů, protože teď už je štěstí na vaší straně a vaše nálada je o poznání optimističtější.

 

Oceníte mnoho lidí, možná někoho obdarujete, někdo obdaruje vás… hlavně by měla přijít nějaká velice zajímavá zpráva nebo nabídka obchodní, či pracovní a to by bylo velmi příjemné, protože by to znamenalo klidné spaní v této otázce na dlouhou dobu.

 

Zdravotně: Pečujte o svá játra, ledviny a střeva. Uprostřed září pak o duševní dtránku a oblast neurologickou.

 


 

STŘELCI

 

Díky usměvavé Venuši a Slunci v duších Střelců, jste momentálně nastavení myslet na všechno, co se týká šťastného života po všech rovinách. A to nejen u sebe. Jste vstřícní a velice emocionální. Máte soucit i pochopení.

 

Pracovně jste výkonní a soustředění. 

 

Také společenští, ochotní a loajální. Jednoduše byste měli být až do 11.9. plní lásky a tu také plnými doušky přijímat od okolí.

 

Klidně jděte v době Novolunní na úřad pořádat o cokoli, a cokoli také dostanete možná dřív, než to vyslovíte.

Starosta vám osobně otevře dveře a odveze domů.

Jste k pomilování. (takže vás cestou možná i pomiluje)

 

A to je konec…

 

Tedy konec superlativů a líbivého nastavení planet pro začátek září.

 

Od 11.9. se navlečte do emočního brnění, ideálně z tvrzené oceli.

 

Nekoukejte na TV, tam to bude ve zprávách ještě horší!

 

Spojení Uranu, Marsu a Neptunu, dále Saturnu a Jupitera, který je ke svým chráněncům zády, může být pro Střelce velice náročná kombinace. Kdyby to bylo jen období unáhlených akcí, slov, kroků a závěrů. Ale může být i hůř.

 

Kolem 23.9. tedy kolem přechodu Slunce do Vah a s tím podzimní rovnodenností, bude svátek Mabon spíše svým vlastním opakem.

 

Není tu soulad s představou a výsledkem, můžete zbytečně vyvolat konflikt partnerský, navíc hrozí i deprese a ztráta chuti do čehokoli.

 

Hlavně nepijte, ať z vás do úplňku - kdy se všechno zase otočí a to zlé přejde, kdy vás Jupiter zase najde, odmění a Venuše učiní šťastnými a veselými - není notorik.

 

Byla by to škoda.

 

Závěr září je totiž pro Střelce jednoznačně nejsilnější v oblasti partnerských vztahů, lásky a citové, emoční části života.

Protože ale je tam ten Jupiter a Merkur, a protože si vás koncem měsíce oblíbili, rozhodně bych čekala i nějaké příjemné zprávy pracovní a ekonomické.

 

No tak vidíte … ono se to kritické období přežít dá a závěr září ho vlastně úplně vygumuje.

 

Zdravotně: Slabší máte dýchání a ženy pozor na oblast gynekologickou mezi 22. a cca 25.9. !!


 

Přeji všem pěkný vstup do nového školního roku, co možná příjemný Mabon

a všem Panenkám

všechno nejlepší k narozeninám!

heart

 

 (Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 36 čtenářů průměrem 4.5 bodů z pěti


Čtěte také:

Doreen Virtue: Poselství Bohyní. VYKLÁDACÍ VEČER JEN PRO VÁS  
Keltský kříž. Spojení a sjednocení dvou světů 
Není jedno, jak se jmenujeme! Jméno je jako obnošený kabát,,, 
OTÁZKY PRO TAROT 
Znáte REIKI? Jedna z vás ano… 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 27.09.2018 18:20

Odpověď na příspěvek #216301
Uživatel: kopretina18

Miško  i já smekám  za raka jak píšeš,že po...
 

Jéééé!!! A to jám vždycky radost, když se naplní to dobrý. Moc Ti gratuluji Champagne... už tady ležím v planetách na říjen, abych měla na víkend strýčka. Ok

 
post Zaslal: 27.09.2018 17:15
 

Miško Love it i já smekám AwesomeAwesomeAwesome za raka jak píšeš,že po 25.9. přijde pozitivní změna a možná i nabídka práce.A já už i se plácám s tou prací skoro 2 roky,vždycky někam nastoupím do obchodu onommě to tam vyštaý ,a pak z toho onemocním.

Ale už rok mám sen pracovat s dětmi prostě zaměstnání,které má smysl a dneska jsem nečekaně dostala nabídku jako chůva do rodnné školičky.Já mám takovou radost .Smile Čeká mě ještě kurz  chůvy ,ale ta náděj mě fakt pozvedla.

 
post Zaslal: 27.09.2018 11:11

Odpověď na příspěvek #216297
Uživatel: Désirée

Zravím Popelky, lehká zpětná reakce - zatím vychází...
 

Awesome ... doufám, že v dobrém.

 
Avatar
post Zaslal: 27.09.2018 08:29
 

Zravím Popelky, lehká zpětná reakce - zatím vychází totálně... a nejen mě...

 
Avatar
post Zaslal: 07.09.2018 22:32

Odpověď na příspěvek #216093
Uživatel: Andy

Ćtu to až teď.Podle mého jsi, Peti,z nejhoršího venku?...
 

Děkuji Andy jj dnes už jsem konečně něco snědla tak už to snad bude dobré.

 
Avatar
post Zaslal: 07.09.2018 21:36

Odpověď na příspěvek #216070
Uživatel: petulina

Teda tady já lev hlásím střevní virózu jako hrom.Zimnice,...
 

Ćtu to až teď.Podle mého jsi, Peti,z nejhoršího venku? Horší jsou jiné věc než viróza  pro přiměřebně zdravý organismus.Zdravím tě.Zatím ahojKiss

 
Avatar
post Zaslal: 05.09.2018 20:03
 

Teda tady já lev hlásím střevní virózu jako hrom.Zimnice, průjem, zvracení a to jsem na horoskop koukla až právě teď,když mám stav blízký smrti lidově řečeno moribundus PukeVšem přeji ať se vám něco takového vyhne.

 
Avatar
post Zaslal: 03.09.2018 14:24
 

Děkuji za horoskopy.Září je výživné. Kolem data 23.9. už jsem dříve něco četla nebo slyšela,že se má něco negativního dít. Tak se necháme překvapit.

 
post Zaslal: 02.09.2018 17:45
 

Ono se ani nemusí dít nic moc tragického. Stačí, když člověk uvěří, že by se dít mohlo. Undecided

 
post Zaslal: 02.09.2018 17:00

Odpověď na příspěvek #216053
Uživatel: Bosorka

Tak toho se chytám jako tonoucí, toho období do 10.9. a domlouvám...
 

To dělám taky Ok .. schovávám jim tady housky ... ty budou tlustý.

 
post Zaslal: 02.09.2018 16:56
 

Tak toho se chytám jako tonoucí, toho období do 10.9. a domlouvám Universu, aby mě začalo taky trošku šetřit. Už zvládám jen sedět u řeky, koukat do vody a pozorovat kačenky Laughing 

 
post Zaslal: 02.09.2018 15:31
 

vy úplně zapomínáte, že teďko do 10.9. by to mělo být taky v pohodě :D

 

Mě třeba dovezli popelnici. Mám z ní radost, jako dítě ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 01.09.2018 21:33
 

Moc děkuji Míšo.Zas mám nějaké amplitudy a teď se někam řítím jakoby přesně podle horoskopu. Celý život na něco čekám (asi na zázrak) a teď zas mám čekat do 23.9.?..To je k posrání.Hang 

 
post Zaslal: 01.09.2018 11:10

Odpověď na příspěvek #216041
Uživatel: Michaela Kudláčková

Rozhodně je víc přesný osobní tranzitivní horoskop.  Mrkni,...
 

Já tam mám většinou jen Merkur, Venuši a Slunce. Mars se mi tam vykytuje jen 2x a to jsou jediné dva kvadráty co tam mám. Jednou s Venuší, podruhé s Jupiterem a oba v 9domě ve štíru. Takže žádná láska, žádný štěstí...ach jo.

 
post Zaslal: 01.09.2018 11:05
 

Miso, děkuji!!!!

 
Avatar
post Zaslal: 01.09.2018 10:34
 

Diky :-D za horoskopy !!! To bude tedy mazec. Sileny obdobi bude trvat pul mesice. A konflikt se zenou. Na to, ze nastupuju do nove prace, navic do zenskeho kolektivu, mam z toho obavy atd. ... to muzu rovnou zabalit....Hang

 
post Zaslal: 01.09.2018 10:16

Odpověď na příspěvek #216039
Uživatel: eko

Míšo díky za horoskopy. Říkám si, co nás nezabije, to...
 

Rozhodně je víc přesný osobní tranzitivní horoskop. 

Mrkni, jak si u Tebe stojí (tranzitují) Uran, Neptun a Mars .. případně Saturn a v jakých domech.

 
post Zaslal: 01.09.2018 10:13
 

Ahooj, holky a díky. 

 

Rado... ne, rozhodně myslím, že trvalé ne a hlavně by nemělo obecně vzato jít o ztráty zásadní. 

 

Spíš jako když se praštíš do holeně. Bolí to jak čert, ale ne dlouho. 

 
post Zaslal: 01.09.2018 10:04
 

Míšo díky za horoskopy. Říkám si, co nás nezabije, to nás posílí! Ano, vypadá to že pro všechna znamení bude září pěkně "výživné". Ale já když si zadám výpočet tranzitivního horoskopu, tak skoro celé září mám planety v aspektech konjunkce, trigon a sextil. Tak co je pro člověka víc rozhodující - měsíční horoskop, nebo výpočet osobního horoskopu pro dané období? Nebo kombinace obojího?

To víš, tonoucí se stébla chytá.

 
post Zaslal: 01.09.2018 09:59
 

Miso, to zní děsivě, přesně-léto krize a září! Mabon pro Ryby- vztahove ztráty?to je myšleno ztráty trvalé?

 
Avatar
post Zaslal: 01.09.2018 08:28
 

No nazdar, už tak to nebylo léto, ale magořina, tak proč to neprodloužit Yell

 
post Zaslal: 01.09.2018 06:46
 

Miso, moc Ti dekuji za horoskop.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist