HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2015

A všechno bude! Když se daří, tak se daří. A bude Popelení a horoskopy … a zatmění Slunce, zatmění Luny, návrat Saturna do Střelce a další a další výživné konstelace, které z nás udělají kosmickými větry ošlehané jedince, které nezničí ani jaderné záření, ani daně. Je to tak, a dalo by se říci, že když přežijeme září 2015, přežijeme všechno…

18569NGY.jpg

 

 

Během září nás vlastně čeká částečné zatmění Slunce a to 13. září, ovšem pro nás to tak zásadní aspekt není.  Viditelné by mohlo být například z Jižní Afriky nebo z Antarktidy, a Afrika by také mohla v souvislosti s astrologickými, zářijovými momenty řešit nějaké potíže jak společenské, tak i klimatické.

 

Pro nás je zásadní úplně zatmění Luny z 28. září.

 

Před tím tu ale máme pár zajímavých aspektů, jako třeba přívětivé a akční postavení Marsu na začátku září vůči Uranu ve Skopci, a to kolem 8.9., což obecně znamená, že by se nám mělo spíše dařit a nebudeme mrhat energii zbytečně.

 

13. přichází Nov a bude v Panně, což by mohl byt pro některá znamení dobrý moment promyslet něco, co bychom rádi začali. Některá to unaví.

 

18. září se nám vrátí Saturn do Střelce, což pocítíme úplně všichni a nemálo.

 

Nebude to ale o tom, že bychom naráz odklidili celé skupiny lidí, své partnery, dali výpověď a podobně a to vše v jednom dni.

 

Saturn takto setrvá až do prosince 2017, ale od tohoto data, začneme velice aktivně ve svém životě uklízet špatnosti, nepotřebnosti a tak dále.

 

Také si ale stejně, jako toho bezcenného, všimneme toho, co hodnotu má a my jsme to třeba neviděli.

 

Tomu se budeme věnovat, to budeme pěstovat a chránit.

 

Zajímavý je také přesun Slunce do Vah a s ním podzimní rovnodennost, které přijdou 23. září a bude to něžně, romantické a umělecky nabité období, kdy bychom mohly chtít zkrášlovat věci kolem sebe, mohlo by nás to vyhnat do společnosti a hlavně za uměním.

 

28. září nás pak čeká zajímavá podívaná, protože ve 4.51 přijde úplněk, kterému se říká „krvavý“.

 

Je to proto, protože během něho dojde k úplnému zatmění Luny a to bude, když nám to počasí dovolí, viditelné i u nás.

 

Tenhle jev je spojován historicky se zásadními událostmi, zániky a podobně, ale já myslím, že nezanikneme.

 

Každopádně Luna nám zčervená, bude to zajímavá a emočně řekněme kulantně, ne úplně harmonická doba.

 

Na psychiku a vztahy to vliv má a každé znamení se s tím popasuje po svém.

 

Na Zemi by to mohlo přinést problematické jevy klimatické a také mezistátní, hlavně tam, kde se jedná o přílišné a nekontrolované nálady a tvrdé prosazování zájmů.

 

Chci tím říct, že jde o takzvanou tetrádu, což je třetí, po sobě se opakující jev a znamená problém.

 

Ale já si nemyslím, že přijde Armagedon, i když něco, například nějaký klimatický nebo teroristický, případně hromadně nepříjemný moment bychom klidně zaznamenat mohli.

 

Ale budeme tady existovat i v říjnu.

 

A teď už vaše jednotlivá povídání.

  

KOZOROZI

 

 


 

VODNÁŘI

 

 


 

RYBY

 

 


 

SKOPCI

 

 


 

BÝCI

 

 

 


 

BLÍŽENCI

 

 

 


 

RACI

 

 

 


 

LVI

 

 

 


 

PANNY

 

 


 

VÁHY

 

 

 


 

ŠTÍŘI

 

 

 


 

STŘELCI

 

 


 

Přeji vám všem hlavně pohodu, pevné nervy a

hodně štěstí!

heart

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková

 

Hodnocení článku

Hodnotilo 38 čtenářů průměrem 4.37 bodů z pěti


Čtěte také:

Brian L. Weiss a jeho životy, duše a mistři  
HOROSKOP pro všechna znamení na listopad 2013 
HOROSKOP pro všechna znamení na prosinec 2013 
Jak napsat žádost Andělům: Rituální abeceda 
TAROT ARCHANDĚLŮ. Výklad i soutěž o karetní sadu! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 01.10.2015 12:36

Odpověď na příspěvek #163082
Uživatel: gaxo

Míšo, Váš mluvený horoskop je úžasný a...
 

Mnohokrát děkuji. Moc si Vašich slov vážím. Díky.

 
post Zaslal: 30.09.2015 22:20
 

Míšo, Váš mluvený horoskop je úžasný a myslím, že když se člověk zahloubá do svého znamení a Vašeho mluveného slova  z kterého plynou pro ostatní cenné rady a upozornění, vidí najednou i ten druhý pohled, který z Vás sálá a to je láska, souznění a pokora....., i když se osobně neznáme, velice si Vás vážím. Jsem ve znamení panny 6.9.1963, jsem v Popelkách poprvé ......

 

 
#162742
spatky na psane horoskopy

andragoras00
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 28.09.2015 13:09
 

tieto hovorene sa mi nepacia, nemozem sa k nim vratit a kedykolvek si ich rychlo precitat + zla kvalita zvuku. dakujem

 
Avatar
post Zaslal: 13.09.2015 22:00
 

No jestli budu kolem úplňku ještě víc lítostivá než teď, tak potěš koště. OMG

 
Avatar
post Zaslal: 13.09.2015 20:06
 

Já moc moc děkuji za ty mluvené horoskopy - to je prostě parádní, Míšo. Až dnes jsem si to poslechla a je to k neuvěření, jak to sedí. Jsem skopec a pravda "chrchlu a chraptím" už od prvního, navíc jsem už včera začala vážně uvažovat, že změním práci, protože mám už delší dobu pocit, že tam jaksi nepatřím a dnes přišla taková nabídka ke konkurzu, kterou půjdu asi vyzkoušet a proběhne 19. 9. Zároveň to platí i pro mou drahou polovičku, je to taky beran a novou pracovní nabídku zvažujeme oba dva. Tuším, že to výjde RockTak děkujííííííí ještě jednou. Jo, a dnes jsem si objednala taky kamínek - křišťálek. Už se na něj moc těším. Love it  Tak pa a hezký večer. Martina S.

 
Avatar
post Zaslal: 09.09.2015 13:30
 

Tak po fyzické stránce jsem si včerejšek uhlídala (nebezpečí úrazu), ale morálních šrámů bylo fakt do třetice - DEN BLBEC.Toilet Ale žijuCool

 
Avatar
post Zaslal: 09.09.2015 07:14

Odpověď na příspěvek #158463
Uživatel: maje

vercini, děkuji, jsi úžasná
 

....no to jsem, úplně nejúžasnější.....Hang za ty hrubky bych ve škole inkasovala nejmíň za 6......ROFLROFL

....jsem spěchala a nečetla to po sobě.... a pak ještě ve spěchu hodila sem na sklo, místo do SZ.....Hammer

 
Avatar
post Zaslal: 09.09.2015 06:17

Odpověď na příspěvek #158329
Uživatel: vercini

Zdravím vodnáře,  vzhledem k Vašemu merkuru, teď v tuhle...
 

vercini, děkuji, jsi úžasnáLove itKiss

 
Avatar
#158330
To jsem celá já!!!!!

vercini
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 08.09.2015 18:53
 

Hammer To měla být SZ.......Toilet

 
Avatar
#158329
Tak tady to máš beruško!!!! :)

vercini
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 08.09.2015 18:51

Odpověď na příspěvek #158064
Uživatel: maje

holky, prosím, přepíše mi někdo vodnáře? nemám...
 

Zdravím vodnáře,  vzhledem k Vašemu merkuru, teď v tuhle chvíli, aktuálně Vodnáři nevědí, kam dřív skočit, a to hlavně myšlenkam, ono to tam jede, máte to hlavně komunikační, různě lítáte zařizujete, komunikujete..., telefonujete, Vlastně vám to vydrží ještě přes 8. a tam bych vám doporučila, abyste to ještě vodnáři udrželi, protožě i pro Vodnáře je Mars ve Lvu spohledem takovým hezkým na Uran ve Skopci, taková příjemná záležitost, čili cokoliv chcete zařídit, vykomunikovat, a potom i po tech. stránce udělat, to bych Vám doporučila udělat skutečně do toho 8. září, dělat, ještě iu 9. klidně i 10.,. Pak bych se toho tošičku pustila, protože 13. to novolinní v tý Panně, hele takhle..... Vodnář je pokrokovej a Panna je analitik, a jestliže tam je novolunní v tý Panně, tak možná by vás to mohlo trošku přibrzdit, a mohli byste si začít říkat, jestli ro, co jste doposud udělali, jste udělali správně, a táák...Tak se klidně zastavre, klidně si to promyslete, myslím si, že na nic špatnýho vodnáři nepříjdou, a to ani 14. ani 15. , spíš byste mohli mít blbý pocit, kolem 16. a i kolem 17. protože ty aspekty nejsou pro Vodnáře zrovna takový přívětivý..., co se týče retrospektivy a hodnocení vlastních činů, či činů někoho jiného, protože Jupiter v Panně má tendenci jako kdyby pozitivně zařizovat, promýšlet věci, ale vzhledem k neptu v rybách, na kterej se jako kdyby pitomě dívá, by to mohlo dopadnout spíš opačně, tzn. , že byste mohli být příliš kritičtí k sobě, nebo ke svýmu okolí.., taj se toho všeho pusťte a udělejte to prostě později,,

 

18. i pro Vodnáře platí  samozřejmě návrat Saturna do Střelce. I vodnáři budou mít potřebu, řešit špatný věci, a řešit je náhle a najednou. Pouze to na Vodnáře bude mnohem víc působit po té komunikační rovině, než jako kdyby fyzicky aktivně. Myslím si, že bude hodně Vodnářů, který budou mít potřebu si hodně věcí vyříkat, věci, které se jim  nelíbily, o kterých třeba ne úplně mluvili, ale oni o nich vědí. a vědí o nich i lidi, se kterými budou Vodnáři mluvit. Řekněme, že mohli byste po 18. řekněme udělat si takovou jakoby selekci a úklid mezi přáteli, a mezi lidmi, kteří Vás obklopují, a to hlavně verbální formou, tzn. , že asi řeknete, všem, co si myslíte, jakým způsobem na vás působili atp.. Netvrdím, že to bude jednoduchý, na druhou stranu, vžycky, když se někde uklízí, ok, je to namáhavý, ale potom je tam čisto.

 

23. jde Slunce do Vah, to je to vzdušný znamení, pro Vodnáře je to příjemná záležitost, oni se zklidní, myslím , že půjdete i do společnosti, budete mít potřebu dělat hezký věci, spousta vodnářů, by mohla přijít nato, že potřebuje nový koberec, potřebuje nový závěs, dělejte si kolem sebe hezký prostředí, víceméně, budete mít k tomu hezký aspekty.

 

 

24.25.26. ..., já bych na místě Vodnářů asi nezačínala nové projekty, ale můžete se klidně babrat v to, co jste doteď udělali, a můžete si tam ještě hledat nějaký chybky, což si myslí, že pravděpodobně dělat budte s ohledem na Mars a saturn, kterej tou dobou už bude ve Střelci, tak si myslím, že sito tam spíš budete rovnat.

 

 

28. září, to je ten náš úžasnej úplněk ve Skopci, bude to krvavej úplněk,ten úplněk bude při úplném zatmění Luny, což bude taková  hezká podívaná, protože ten měsíc nám tak jakoby zčervená, říká se tomu krvavej úplněk, já si osobně nemyslím, tak jako proroci, kteří spíš jako potřebují prodat knížku, než aby to byla úplně pravda, že příjde konec světa, nic méně, to zatmění přiúplňku není úplně příjemný, a vzhledem k tomu, že je ve Skopci, dala bych si u Vodnářů pozor, aby neříkali, pokud možno, v tuto chvíli, ony věci, o kterých jsme mluvili, co se jim nelíbí, protože by na to  ohli najít úplně blbej kanál, spíš bych čekala nějakej psychickej komunikační průser, takže to radši nedělejte, raději se na to vykašlete, koukejte se jak je měsíc krásně červenej, jak je to zajímavej úkaz, a vá¨íc bych asi neřešila. po rovbinně  zdraví je to u Vodnářů hodně o krku, ao hlasivkách, tak si noste nějakou šálu, nebo něco takovýho, protože, pokud se neumluvíte, což byste v září mohli, tak byste mohli nastydnout, a mohlo by Vás  v tom krku bolet a taky byste o ten hlas mohli na chviličku přijít. Prosím vás, ne na furt, neoněmíte , nic takovýho, jednoduše je to takový nebezpečí....:)

 
#158259
Psane horoskopy

Vranagol
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 08.09.2015 08:41
 

Moc se primlouvam za psane horoskopy,nekterym z nas proste ty natocene nevyhovuji nebo nejedou.

 
Avatar
post Zaslal: 08.09.2015 06:03

Odpověď na příspěvek #158162
Uživatel: vercini

Vydrž Majuško, zítra Ti to přepíšu...
 

Kissjsi zlato

 
#158202
Míša

post Zaslal: 07.09.2015 19:13
 

Teda ten rak fakt sedí, trefila ses a to není ještě konec. Toho 28. se budu hlídat, budu v pohodě.Dík

 
Avatar
post Zaslal: 07.09.2015 16:45

Odpověď na příspěvek #158064
Uživatel: maje

holky, prosím, přepíše mi někdo vodnáře? nemám...
 

Vydrž Majuško, zítra Ti to přepíšu...Pohladit

 
Avatar
post Zaslal: 07.09.2015 06:03
 

holky, prosím, přepíše mi někdo vodnáře? nemám reprák (funkční), takže nevím, kdy se mi co vy..re a kdy se bude dařit Love it

 
Avatar
post Zaslal: 06.09.2015 22:36
 

Moc děkuju! Krásně se to poslouchalo :o) Jen jsem si pořád říkala, kolik práce muselo dát to nádherné jezírko! :o))))

 
Avatar
post Zaslal: 06.09.2015 15:14
 

Úplně to sedí!!!! SurprisedOk

 

Díky moc.

 
post Zaslal: 05.09.2015 21:45

Odpověď na příspěvek #157900
Uživatel: Dariada

viď, já ti tady úplně chrochtám. ještě skus...
 

Jdu na to. Pustím si to ke králíkovi Tongue out

 
Avatar
post Zaslal: 05.09.2015 19:38
 

Dekuji za moc horoskopy :).

 
Avatar
post Zaslal: 05.09.2015 10:54
 

viď, já ti tady úplně chrochtám. ještě skus toto https://www.youtube.com/watch?v=04fEWQOwUD4 vuááá!!!

 
post Zaslal: 05.09.2015 10:37

Odpověď na příspěvek #157898
Uživatel: Dariada

Míšo, jako poděkování posílám milou píseň od...
 

Jéé to je příjemná muzika!!

 
Avatar
post Zaslal: 05.09.2015 10:33
 

Míšo, jako poděkování posílám milou píseň od jedné super kapelky, kterou jsem právě objevila :) https://www.youtube.com/watch?v=91aBb4pxqdc 

 
Avatar
post Zaslal: 05.09.2015 09:07
 

Díky za super horoskop, jak vidno, dědické řízení s nepříliš sladěnou rodinou jsem intuitivně posunula na velmi správné datum. Krvavé óplněk mi sice moc nesedí, v té době se chystáme na výjezd na jih s nějakýma sportovníma aktivitama, ale snad to s pomocí návodu (držet jazyk za zuby!!) zvládnu.

 
Avatar
post Zaslal: 04.09.2015 19:55
 

Ahoj Míšo,

chci Ti poděkovat za horoskopy.V této podobě to nemá chybu.Awesome

 
Avatar
post Zaslal: 04.09.2015 19:21
 

Mila Misko, tentokrat jsem na Tvoje horoskopy cekala obzvlaste netrpelive a ted tedy tise doufam, ze se to i splni... Na zatmelou lunu si dam bobrika, slibuju si svatosvate. Jen hlavne, at se ten uplnkovej kozoroh proboha vyzvykne... :). V jednom to kazdopadne sedi uz ted dokonale - nervy na pochodu a jeste jako spagaty. Jako by toho i jinak nebylo dost a dost... :O

 
Avatar
post Zaslal: 04.09.2015 19:15

Odpověď na příspěvek #157706
Uživatel: Michaela Kudláčková

Ale to je echtovní nápad s tím krbem !!
 

Cool Míšo to jsem myslela jen táák Wink, ale jak tě znám, určitě převedeš nápad do praxe Smart evil. Koukání do krbu na praskající a hořející dřevo mě děsně uklidňuje a ještě s tebou v popředí bych se totálně rozplynula v éteru slastí Wink

 
Avatar
post Zaslal: 04.09.2015 19:08
 

OkMíšo,opět velké díky za horoskopy!

 

A ten úvodní obrázek je krásný...hlavně ta nadýchaná sukně...hned bych se šla takhle někam procházet a ...zasnítSmile

 
post Zaslal: 04.09.2015 18:50
 

Ach jo,nemohli-by být horoskopy i psané? Mě se to po 3 slovech sekne a než to naskočí znovu,tak už to předtím nevím,takže z nich nic nemám :(.Kdybyste se děvčata nudila,napište mi prosím aspoň ve zkratce blížence,předem Móóc děkuji :)

 
post Zaslal: 04.09.2015 18:36

Odpověď na příspěvek #157697
Uživatel: Hadatko

Míšo ty jsi ďábelská bytost , naprostá paráda,...
 

Ale to je echtovní nápad s tím krbem !!OkBig Awesome

 
Avatar
post Zaslal: 04.09.2015 18:01
 

Míšo ty jsi ďábelská bytost Smart evilBig Awesome, naprostá paráda, krásně ti je rozumět a navíc mi v pozadí při mém horoskopu proběhl i Ječmínek Cool a ztratil se někde za tůjkami ! Míšo máš můj obdiv a moooooc děkuji za sebe a i za ostatní PohladitLove itPohladitLove itOk.  A mooooc ti to zase slušelo Ok, jako jezírková víla ! Míšo, jen doufám, že nebudeš takto pokračovat v horoskopičinách v zimě u jezírka, zcela modrá a promrzlá ROFL na kost ! Ale že to bude vysílání někde v teploučku, za tebou krb s praskajícím dřevem Wink ! jsi fáááákt úžasnááááááááááááááááá Love itKiss

 
Avatar
post Zaslal: 04.09.2015 17:53
 
Jsi nejvic nejlepší :-)... Jo posílala jsem SMS :-)
 
Avatar
post Zaslal: 04.09.2015 17:43
 

Absolutně exelentí horoskopy!!! Tak krásně srozumitelný. Už mám napsaná data.Něco pořád odkládám a vím, že to není dobrý. Ted vím, kdy do toho mám prásknout. Moc mi to pomohlo. Už vícekrát mi zde horoskopy pomohly v rozhodování. Dost se mi trefuješ. Mockrát děkuju.

 
post Zaslal: 04.09.2015 17:34

Odpověď na příspěvek #157686
Uživatel: Andy

Míšo, já tě zbožnuju. Díky. Ted jdu na raky(můj asc).
 

LaughingAwesome

 
Avatar
post Zaslal: 04.09.2015 17:24
 

Míšo, já tě zbožnuju. Díky. Ted jdu na raky(můj asc).

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist