HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2019

Nazdar! Jestli jste nevěděli dosud, jak funguje Panna, tak srpen vám to ukáže. wink Každopádně myslím, že vás po těch kotrmelcích a převratech srpnový horoskop potěší. V porovnání s předchozími dvěma měsíci by se dalo říci, že bude srpen vlastně skoro nudný. 
A zaplať „pámbu“ za to.

 

Prakticky nám planety nenakumulovaly nijaký extra kritický ani jeden den, pouze říkají, že některé dny jsou horší, než jiné.

 

Srpen není měsícem lásky a polehávání po mezích, žádní bezstarostní motýlkové z nás asi nebudou, je to měsíc rozumu.

 

Ale měl by být, co do praktické oblasti celkem užitečný, až štědrý.

 

Více už osobně ve videu…

 

 

No vidíte.

 

Tak a teď na jednotlivá znamení, protože přece jenom paušalizovat nejde všechno.

  

KOZOROZI

 

V tuhle chvíli se jistojistě i pragmatický Kozoroh otáčí směrem k lásce a celkově sleduje rovinu svého pocitového životního štěstí.

 

Jistě, že na tuhle otázku půjde Kozoroh vždycky jinak, nežli třeba Rak, ale podniknete mnohé, co nepokládáte jindy za zcela prioritní.

 

Můžete dokonce kolem 8.8., prožít něco moc silného, co ani nestihnete pragmaticky zpracovat.

 

K cestování a poznávání  a událostem kolem ní, byste se měli otočit kolem úplnku, který bude 15.8. a bude v pokrokovém Vodnáři, ale za již zpětného Uranu, čili spíše vás to bude lákat na místa, kde už jste byli.

 

Kolem 18.8. vás to trochu přejde a s přechodem Marsu se ozvou pracovní a praktické věci, na které budete mít i chuť a dostatek energie.

 

Očekávala bych, že v tomto období vyřešíte i to, co vypadalo neřešitelně.

 

Nevylučuji pracovní nabídku, uzavřenou smlouvu a podobně.

 

Po 21.8. by leckterý Kozoroh mohl zaznamenat zajímavé setkání, schůzku, nabídku, smlouvu, které by vedly ke zlepšení nebo pozitivní změně v oblasti práce, nebo podnikání.,

 

Poslední dny v měsíci, ponejvíce po 29.8. je výtečná doba na vyhrávání soudních a úředních pří. Tedy jste-li v právu.

 

Zdravotně: Začátek měsíce je pro Kozorohy ve znamení oděrek a boulí, konec pak o únavě hlavně v oblasti zad.

 


 

VODNÁŘI

 

Řekněme, že teď právě neaspirujete na titul skokan roku v oblasti vztahů a plánování budoucnosti, ale dobré je, že vás to zase tak hodně netrápí, protože prioritou je poznat nová místa a nové lidi.

 

Vaše vnímání se mnohem více přimyká k citové oblasti a zážitkovým programům, než ke hmotě.

 

Mohlo by z vás vypadnout něco jako „peníze nejsou všechno“, a podobně a mnohem více Vodnářů spatříme teď v balónu či s padákem na zádech, než nad excelovou tabulkou.

 

Mělo by vám to vydržet až zhruba do úplnku ve vašem znamení, a za tuto dobu byste v lásce a celkově mezi lidmi měli prožít velmi příjemné chvilky.

 

Divila bych se, kdybyste v době kolem 16.8. nebyli někde na dovolené, nebo si alespoň nelistovali v atlasu, protože úplněk ve vašem znamení, by měl způsobit, že vám i vesmír bude malý.

 

Dobrá zpráva pro Vodnáře, kolem 17.8. plus/mínus několik dnů, protože každý se narodil v jiném období, by se vám mělo ulevit i po té ekonomické rovině a to hlavně díky nějaké zprávě, která bude příjemná a díky tomu, že by se mělo v dobré obrátit cosi z minula.

 

Pokud jste v té otázce v právu.

 

Pracovně byste si ve druhé polovině měsíce, a čím vice ke konci, tím lépe, měli přijít na své. Budete sice více při zemi, ale budete mít dost proveditelné nápady. Navíc, byste díky Uranu, což je vaše planeta, který couvá, mohli oprášit nějaký nápad, který jste třeba opustili.

 

Pokud máte před sebou testy, nebo důležitá jednání, pak je konec srpna přímo ideální dobou na vítězný prápor a zajištěnou budoucnost na …. dlouho.

 

Zdravotně: Ramena, kolena, kyčle a lýtka.

 


 

RYBY

 

Největší trable dělá Rybičkám patrně ohnivý živel, ale je to paradoxně ten stejný živel, který vám až do úplnku bude přihrávat netradiční a často nepřipravené zážitky a to jak v lásce, tak i v rodinném životě.

 

Nehledě na to, že se vám asi chce cestovat a vůbec nevadí, když není akce úplně připravena. Akční zrealizovaný nápad a s tím i prima vzpomínky na něco, co „si nevymyslíš“.

 

Nějaká neshoda se Lvem či Střelce je proti tomu lapálie.

 

Úplněk, (15.8.) kdy se Luna posune do Vodnáře, vás do jisté míry naplní pocitem osvobození, a i další dny by mohly přinést Rybkám nečekané „náhody“ a setkání, která sice nepovedou ke smlouvám manželským, ale pracovním by mohly.

 

I nadále, s přechodem Venuše do Panny zaznamenají mnohé Rybky úspěchy po pracovní a dílem i ekonomické rovině.

 

Hlavně díky Merkuru a Jupiteru, kteří k vám budou velice milostiví.

 

Novolunní v Panně (30.8.) je pro Rybky příliš těžkotonážní, tak si pusťte lehký biák, cpěte se popcornem a nechte ducha odpočinout.

 

Zdravotně: Hlavně si dejte pozor na nervy a tedy i ve smyslu nervových zakončení ve druhé polovině srpna na kyčle.

 


 

SKOPCI

 

Máte docela dobře našlápnuto vyřešit si hodně rodinných, partnerských a citových věcí, které vás trápily, protože jste akční a ještě chvíli budete.

 

 

Skopec je předně žoldák, takže je ideální využít jeho momentálně emočně rozněžnělé a empatické nálady vládnoucí planety, toho času ještě v Raku a láskyplně srovnat, co srovnat lze.

 

Více vás teď zajímá druhá strana, než vaše pohodlí a pocitově jste nastavení spíše dělat radost, nebo řešit zapeklité situace pokud možno mile.

 

To se totiž změní po 11.8. s přechodem Merkuru do hrdého a akčního Lva. Tehdy ale zase hodně zmůžete tam, kde je zapotřebí odvaha, sebedůvěra, a férová komunikace.

 

Nejdéle dva dny po úplňku vás tohle všechno ale přejde úplně a se změnou nastavení Marsu, přijde soustředěná činnost pracovní a zaměření na výdělek a postup.

 

A mělo by se to dařit. To zase hlavně díky Jupiteru, který pomůže, kde může.

 

Jakékoli změny v tomto období, i kdybyste z nich byli zkraje kyselí, berte jako požehnání do budoucna.

 

Pracovně a finančně můžete v srpnu dosáhnout na nějaký úspěch hned v několika obdobích.

 

Konec srpna bude tak zemitý, že se budete cítit jako hrouda cheeky

 

Zdravotně: Pozor na zažívání, žlučník a oči.

 


 

BÝCI

 

Také Býci by měli využít planetárního citového nastavení, které vede předně Merkur v Raku. Ono ale s ohledem na momentální umístění i Marsu ve Lvu, na což je Býk citlivý, nebudeme muset Býky do něhy a roztomilosti nutit.

 

Užívejte si, protože s Úplnkem, který vám ještě ve Vodnáři může přihrát nějakou nepřipravenou akci, skončí období her a radovánek a Býka pohltí praktická rovina a budování.

 

U Býků, by se mohlo vedle práce a podnikání také jednat o úpravy domova, kde by se mohlo klidně zrealizovat i stěhování, které bylo delší dobu připravované.

 

Byla by to ideální doba, protože do úplnku, 15.8. byste akčně balili (ať už něco, nebo někoho) a po něm bezchybně naplánovali přesun.

 

Můžete si s vašimi planetami troufnout i na akci „kulový blesk“.

 

Zhruba kolem 18. srpna dostanete nějakou finanční injekci a také byste měli obdržet dobré zprávy po rovině pracovní a podnikatelské.

 

To potěší.

 

Kolem 29.8. vás asi zastihnou také nějaké změny a zprávy v oblasti rodinné. Hlavně o novu v Panně 30.8.

 

Budete se tím pak vlastně zabývat poměrně dlouho, ale máte dost energie, abyste zvládli poměrně dost, možná víc, než jiní.

 

Od 28.8. si ale také dejte pozor na údy, krk a také úředníky a soudy!!

 

Zdravotně: Bacha na svaly a na kosti i šlachy.

 


 

BLÍŽENCI

 

Aktuálně jste akceschopní a nebývale společenští. Rovněž i vás společnost ve svém středu uvítá, protože jste zábavní a odlehčení. Na vymýšlení ptákovin není až do úplnku lepší osoba, než Blíženec.

 

Nevadí vám poznávat nové, dokonce můžete takové kratochvíle i vyhledávat. To s sebou logicky nese i cestování, klidně za exotikou. A erotikou.

 

Následuje po úplnku 15.8., který je ještě ze strany Blíženců velice aktivní (Úplněk ve vzdušném Vodnáři jim, za postavení Uranu svědčí) první vlaštovka pracovní a praktické a také ekonomická, a tak to de facto s různými hupy vydrží až do konce srpna.

 

Ta tam je bezstarostnost těkavých motýlů. Ztěžknete, ale vyděláte na tom. Doslova.

 

Měli byste být nadupaní nápady, kreativitou, pracovním zápalem a optimismem, což by mělo nabrat zpětnou vazbu z druhé strany a mělo by se vám dostat i uznání, neřku-li nabídky na spolupráci.

 

Inu na každého má zpětný Uran a mejdan všech planet u Panny doma jiný dopad.

 

Okolo 29.8. si jen dejte pozor na úřady, úředníky, policii, exekutory…nebude to tak žhavé, jen je to silně úředně soudní období.

 

Nov v Panně 30.8. Blížencům nesvědčí tak, jako jiným a tak byste mohli být unavení. Tento den nesportujte.

 

Ne, že byste si něco vymkli, ale na víc, než plazení mít nebudete.

 

Zdravotně: Hodně se to točí po horní polovině těla. Klidně můžete dostat angínu, nebo zánět středního ucha. Nic horšího by to ale být nemělo.

 


 

RACI

 

Byla bych překvapená, kdybyste se v tuhle dobu vyskytovali jinde, než namotaní na nějakém opačném, nebo i stejném pohlaví, (čet to vem) jako šála. Můžete sepisovat milostná vyznání a váš slovník se omezil jen na lásečko, medvídku, broučku, kafíčko, srdíčko … nunůůůů a podobně.

 

Prakticky celou vaší bytost ovládají emoce a hlavně touhy. Sem patří i touha něco vidět, poznat, hlavně probpoha prožít, takže ani cestování, výlety a kulturu nevylučuji.

 

No užijte si, protože ono to skončí. A když něco končí, něco jiného začíná.

 

V našem případě, práce, peníze podnikání, smlouvy schůzky a bude se vám dařit.

 

To lásečka Marseček a po něm zlatíčko Venuše, a pak ještě Merkurek – kocourek zařídí, že s rostoucím datem, by měl růst i Račí rozpočet i výhled v pragmatické rovině.

 

Prostě o úplňku 15.8. naposledy v srpnu  spočítáte rozněžněle na obloze beránky a začnete počítat bankovky.

 

Někdo v práci ocení váš nápad, nebo vizi. Patrně kolem 25.8.

 

Novolunní 30.9. v Panně může Ráčkům nabídnout návrh, nebo nabídku.

 

Ne, svatební koláče netřeba, Venuše je v Panně, takže bude spíše pracovní.

 

Zdravotně: Trochu bych vyzdvihla nervy a žaludek.

 


 

LVI

 

Překvapili by ti Lvi, kteří by v toto dobu plakali, že je nemá nikdo rád. Naopak. Měli byste být v kurzu. Prakticky by si vás, s aspekty, které máte po celý srpen, měl všimnout i slepý, hluchý …mrtvý.

 

28115YzJ.jpg

 

Lvi jsou v tuto dobu jako ohnivé koule.

 

Od 11.8. navíc s Merkurem ve vašem znamení, budete nejen nebývale vtipní a hovorní, ale vaše slova mohou být balzámem na duši těch, kdo jsou smutní, nebo bezradní.

 

Úplněk ve Vodnáři z vás může udělat i brouky pytláky, práce všeho druhu. Ano, postavte dům, zasaďte strom (i alej s fůrou soch), zploďte syna… ring volný!

 

Od 18.8. sice uberete na akci ale přidáte na rozumu. Pecka, ne?

 

Venuše vám, než se přesune, navíc ještě přidá na kráse a neodolatelnosti.

 

Umíte upoutat, máte pozitivního ducha, jste aktivní a prosazujete se.

 

O skromnosti se u Lvů v srpnu mluvit nedá, o úspěchu ano.

 

Peníze a úspěchy v praktické a pracovní oblasti přijdou kolem 19.8., a pak už se budete čím dál víc nořit do podnikání, rozumu a umírněnosti, což vám neubere na lesku, jen budete víc přemýšlet a naslouchat, než konat a mluvit.

 

Poslední tři dny v srpnu, včetně novu v Panně, byste mohli obdržet nabídku a stihnout i podepsat smlouvu.

 

Byla by výhodná a dlouhodobá.

 

Zdravotně: Pitný režim, úrazy z neznalosti vlastních možností a záněty všeho druhu. Bacha na zuby!

 


 

PANNY

 

Na všechno teď jdete více emocemi,  než jste, Panenky zvyklé a tak si můžete připadat, že náme věci moc pod kontrolou. Tady hodně záleží na celkovém horoskopu, každé Penenky, protože některé vysloveneé vítají, když se občas věci dějí kolem nich, a jiné jsou z toho zmatenější.

 

Na každý pád, může se až do 12.8. stávat, že budete muset reagovat rychle na nějakou změnu a hlavně by šlůo ještě teď spíše o vztahy.

 

I kdyby o ně nešlo, budete víc emotivní, než jindy.

 

Na druhé straně, něžně žvatlající, jinak upjatá a analytická Panna není špatnou změnou.

 

Díky tomu se Panenky možná dočkají více náklonnosti, otevřenosti a vášně ze strany okolí.

 

Kolem úplnku, který (15.8.) vám Luna ve Vodnáři může nadělit pozvání, nebo cokoli, co jste nečekali a nejste na to připraveni.

 

To se k už tak celkem milému období přidá 18.8. Mars, který vstoupí do vašeho znamení a bude pomalu konec rozevlátosti.

 

Záhy se totiž k vám nastěhuje také Venuše, která přinese opět návrat k tomu, co je přirozeně vaše.

 

Jo, pragmatický, ale neomylný ledovec cool

 

Pokud pracujete na nějakém projektu, nebo technické záležitosti, či pokud potřebujete v rámci  svého podnikání něco vykomunikovat, počkejte si prostě na druhou polovinu srpna.

 

Nebude lepšího vyjednavače a technicky i prakticky uvažujícího jedince.

 

Novolunní v Panně může přinést úspěchy úřední, pracovní, soudní i ekonomické. Pokud si je zasloužíte.

 

V opačném případě, není žádné analýzy, kterou lze vyzrát na retrográdní Saturn v Kozorohu a stejným směrem se valící Uran v Býku.

 

Zdravotně: Dejte si pozor na kolena a kotníky.

 


 

VÁHY

 

Máte teď tendenci hodně emočně prožívat kde co a na všechno jdete více citově, než rozumem. Pokud to nespěchá, odložte starosti a bavte se, cestujte, poznávejte…. Nic vám neuteče a po úplnku a dál, jak se srpen rozjede, budete sklízet a sklízet a hrabat, ale až pak.

 

V opačném případě byste se, minimálně do 18.8. tedy do přechodu Marsu do Panny spíše trápili. Protože Merkur v Raku je Váhu hodně náročný.

 

Se svou touhou po harmonii potřebujete teď víc, než práci, něco obdivovat, neřku-li obdivovat někoho.

 

Vymýšlejte, čím byste koho potěšili, aby vás měl ještě více rád a vám se dostalo objetí a milých slov. To vám jde.

 

Od druhé půle srpna se překulíte spolu s Marsem a později i Venuší a Merkurem do komunikační roviny a od 21.8. budete nejen vydělávat, ale práce vám půjde jako po másle.

 

To proto, že analytická a poněkud studená Panenka vás od emocí dostane k rozumovému náhledu na věci. Tehdy vás nerozhodí to, co by vás normálně rozhodilo.

 

A ono to tak bude, protože záhy to bude na nebi vypadat jako na setkání členů Mensy.

 

Pokud máte nějakou ústní zkoušku v tomto období, patrně ji nejen uděláte, ale ještě vás budou prosit, abyste napsali učebnici.

 

Také vás písemný projev bude mít dobrou úroveň.

 

Pište, pokud máte co.

 

Po hmotné rovině, tedy finančně, to bude lepší a lepší. V zásadě by pro většinu Vah, měl být srpen ekonomicky přínosný a bohatý na dokončené věci, i započaté nové smlouvy a projekty.

 

Ale!!! Až ve druhé polovině!

 

29.8. a Nov. 30.8. v Panně jsou geniální dny pro soudní a úřední věci.

 

Zdravotně: Krk, hlasivky a také dutiny!!

 


 

ŠTÍŘI

 

Aktuálně je to u Štírů, až do úplnku 15.8. předně o emocích, o akcích všeho druhu, ale také o kultuře, cestování a zážitcích.

 

Se silným Plutem i o erotice a neobvyklých touhách. Je tam i akční Uran, čili vás láká nepoznané.

 

Takže jestli čekáte na výtah v obchodním domě nějak moc dlouho, tak ho možná zastavil v mezipatře nějaký jiný Štír s manželkou, milenkou, milencem, manželem … nebo na tuto roli právě připravuje zcela neznámou osobu.

 

Sám tam rozhodně nebude.

 

Pokud se vám povede se do úplnku neuštvat, nebo si nepořídit nějakou zajímavou chorobu, pak se připravte, že s přibývajícím datem bude rapidně ubývat shora uvedeného.

 

Na druhé straně, kde vám vesmír ubere, tak vám přidá. A to doslova. Štíři začnou vydělávat od 18.8. s přechodem Marsu do Panny, a pak děl s přechodem prakticky všeho do Panny.

 

Mejdan u Panny završí ještě 30.8. novolunní, kdy se k ní nastěhuje i Luna.

 

Připravte se na nějaké vyrovnání v oblasti pracovní a finanční, které by se mělo dostavit zhruba kolem 23.8., to se přesune i Slunce.

 

Jistě, do Panny.

 

Bude vám to nejen myslet prakticky, ale i analyticky, a ačkoli po rovině citové budete spíše frigidní asexuál, můžete dost vydělat, nebo zadělat na prima budoucnost v oblasti pracovní a hmotné.

 

Pozor na právní věci, pokud nejste na straně práva. Nic by vám neprošlo po 27. srpnu.

 

Nezatajujte nic, snad ani dech!

 

Zdravotně: Náchylné máte pohlavní orgány a také močové cesty.

 


 

STŘELCI

 

Podle toho, jak současné nastavení planet všeobecně působí, by se měli Střelci, nebo rozhodně valná většina, těchto zimních ohniváků, ponejvíce vyskytovat střídavě ve společnosti, kde budou zábavní a vtipní a střídavě něžně tokající v něčí náruči.

 

Rovněž vás lákají nepoznané kraje, lidé, kultury a všechno, co jste ještě nezkusili.

 

Neměli byste z této energie vyjít až do 18.8., tedy i přes Vodnářský úplněk 15.8.

 

Pak se vaše vnímání, a to je dobře, přesune pomalu k praktické a pracovní oblasti, kde vás, alespoň podle řeči planet, čekají samá pozitiva a pokud přijde změna, což by mohla s Jupiterem a Venuší kolem 21.8., tak bude do budoucna pro vás přínosem.

 

Patrně jde o oblast pracovní či ekonomickou, nebo obojí.

 

S přechodem Slunce do Panny a díky Uranu a Saturnu by se ve vaší blízkosti okolo 26.8. mohla vyskytnout nabídka, nebo věc, která jakoby vyplaví na břeh minulost. Můžete něco dokončit.

 

Tady by se tedy mohlo jednat nejen o praktickou stránku, ale i o vztahy.

 

Pomůže vám právě ono postavení planet, protože cosi, co jste dříve viděli příliš emotivně, budete nazírat ryze pragmaticky, bez emocí a tedy možná více reálně.

 

Novolunní také v Panně (30.8.) může být pro Střelce ve znamení nové smlouvy, nebo změny v pracovní oblasti.

 

Jo, k lepšímu.

 

Zdravotně: Pozor na popáleniny všeho druhu, i od slunce a také na záněty a žíly.

 


 

Přeji všem krásný srpen, užívejte léto,

cpěte se ovocem a hřejte se na sluníčku, co to jde!

 

heart

 

Michaela Kudláčková

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 32 čtenářů průměrem 4.59 bodů z pěti


Čtěte také:

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2017 
HOROSKOP pro všechna znamení na duben 2014 
Larimar – Netřeba mu historii vymýšlet. Má krásnou a vlastní  
VÝKLADOVÝ DEN se Snadným tarotem od Barbary Moore 
Znáte REIKI? Jedna z vás ano… 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 14.08.2019 13:21
 

Dneska mě úplně poprvé v životě navštívil černý čáp. Otevřu dveře (bydlím u řeky) a tam tohle nádherné stvoření. Byl pytlačit na pstruzích. Úžasný zážitek! A silný zvířecí totem :)

 
post Zaslal: 08.08.2019 09:35
 

Míšo, moc děkuju za horoskop na srpen. Ty šaty ti sluší:-)

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2019 21:43
 

Ahoj Míšo,

taky moc děkuji za horoskopy.Smile

Pro raky srpen nevypadá nijak špatně.

Měj se krásně  

Ahoj Helena 

 
post Zaslal: 05.08.2019 20:23
 

Misko moc ti dekuji za Racice a ja bych se uz tak motala jako sala ikdyz je venku + 30 ale nic nic pan Zbysek nekde asi zamrzl.

Ale konecne milej mesic tak uvidime.Mej se krasne a dekuji za vse.Love it

 
post Zaslal: 05.08.2019 20:05

Odpověď na příspěvek #218700
Uživatel: kassandra1

Som vaha.dakujem,vzdy nedockavo cakam na tvoje skvele horoskopy. Mimochodom mas pekne saty
 

Moc a moc děkuji, Kassandro Love it

 
post Zaslal: 05.08.2019 20:05

Odpověď na příspěvek #218701
Uživatel: lesanda

Sever Moravy. Od r. 1997, kdy se "za kopcem" povodněmi naplnila nově postavená...
 

Pohladit

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2019 07:14

Odpověď na příspěvek #218697
Uživatel: Michaela Kudláčková

Kde to jsi? Tipnu Death Valley? 
 

Sever Moravy. Od r. 1997, kdy se "za kopcem" povodněmi naplnila nově postavená přehrada, se nám voda vyhýbá.

 
post Zaslal: 05.08.2019 07:08
 

Som vaha.dakujem,vzdy nedockavo cakam na tvoje skvele horoskopy. Mimochodom mas pekne satySmile

 
post Zaslal: 04.08.2019 19:59

Odpověď na příspěvek #218694
Uživatel: lesanda

Díky. Dobré zprávy se čtou/poslouchají přece jen lépe....
 

Kde to jsi? Tipnu Death Valley? WOW

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2019 15:28
 

Díky. Dobré zprávy se čtou/poslouchají přece jen lépe. Hlavně ty o vodě.

Žiju teď v bohem zapomenutém kraji, kde jsme už skoro zapomněli, co je déšť.

Maliny zaschly, z ostružin jsou suché pecičky, jablka poloviční velikosti padají ve velkém se stromu, aniž by počkala na dozrání.

Není co zavařovat. Denně zalévané okurky nedorůstají, rajčata odmítají červenat.

 

 
post Zaslal: 03.08.2019 17:08
 

Hmm, tak to jsem sama zvědavá, jak se to celé vyvine. Vzhledem k věcem, kt. musím řešit, to může být velmi různorodé Love it

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2019 08:40
 

ahoj Míšo, díky, vypadá to dobře, věřím. Love it

 
post Zaslal: 03.08.2019 07:36
 

Ahooj... jojo, vypadá to, že bychom si mohli odpočinout :)

 

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2019 01:14
 

Děkuji Míšo. Vypada to na fajn  srpen.  Ok

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist