HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2017

S Míšou plníme slib o koníkovém srpnovém videu. Máte ho tu. Zdravím všechny ve vrcholném měsíci léta! „Srpenec“ wink nás obdaruje vedle jiných libůstek také dvěma zajímavými událostmi. Jednak si prožijeme poloviční zatmění Luny, a také přijde zatmění slunce. A to bude úplné. Akorát ne u nás. Tedy ono bude všude, takže se nás týká, ale u nás nebude vidět. 

 

Pokládejte prosím tedy začátek tohoto měsíce za takovou menší procházku po blázinci s malou zastávkou v Tartaru.

 

Díky Uranu a Neptunu v Rybách je to takový poněkud hamletovský začátek.

 

Srpen sice teplotně horký bude, ale zkraje vypadá po rovině našich pocitů spíše jako leden.

 

Zvláště, co se týče nejrůznějších plánů a vizí, které vyžadují veselou mysl a optimismus.

 

To přejde!!

 

Ještě musíme přežít úplněk, který nás čeká 7.8. a bude ve Vodnáři, ale jak jsem nadnesla ve videu, bude zvláštní.

 

Vedle kritických několika dnů, už to pak spíše půjde kupředu.

 

21.8. na nás čeká novoluní, tehdy bude Luna stát ve Lvu a dojde k úplnému zatmění Slunce. To sice neuvidíme, ale pocítíme.

 

Lev ve stínu stát nechce, nemůže … pokud nezáří, trpí.

 

Může jít samozřejmě o Lvy, ale v zásadě jde o Slunce v každém z nás, o naši hodnotu, sebedůvěru, hrdost a podobné věci, které by mohly v tuto dobu zasténat.

 

(Tak mě napadá, že letos nemohlo zatmění hrdosti a důstojnosti vyjít na trefnější den. Tedy pro nás).

 

Zbývá si jen ještě dát pozor během období přechodu Slunce do Panny (viz video) a pak už jen samá pozitiva.

 

A teď už detaily pro jednotlivá znamení.

 


 

KOZOROZI

 

Na rozdíl od ostatních jedenácti kolegů ze zvířetníku, zvládá Kozoroh energii těchto dnů ještě celkem dobře. Někteří rohatí Saturnovy chráněnci mohou mít dokonce dojem, jakoby z nich spadl nějaký balvan a že se jim lépe plánuje.

 

Sice si dál umíte některé věci pragmaticky negovat, ale řekněme, že jste na tom dobře.

 

Úplněk 7.8., onen avizovaný náročnější, polostínově zatměný bude pro většinu Kozorohů spíše unavený a mohou se přidat drobné zdravotní problémy nejčastěji spojené s vodou v těle a oběhem. Nic závažného.

 

Mezi osmým a patnáctým srpnem by mohli Kozorozi ještě více pookřát, strávit pěkné chvilky s přáteli, případně navázat známost, potkat se s dávnými přáteli a podobně.

 

Lednové Kozorohy namnoze čeká navíc nějaká událost v rámci rodiny.

 

Mezi 16. a 18. srpnem zvolněte, ale nemusím vám to nijak zvlášť předesílat, protože vás klima, alespoň astrologické, zvolní samo.

 

Čas pro řešení praktických a ekonomických i pracovních a podnikatelských věcí je pro Korozohy tento měsíc nejideálnější mezi 19. a 20.8.

 

Po té, v čase Novolunní raději nic, protože ve vašem případě čert ví, jakou by to vzalo podobu. Na jedné straně bývá pro Kozorohy Novolunní ve Lvu většinou dobou aktivní a úspěšnou, s tím zatměným Lvem je to spíše nejisté, a co do výsledku neprůhledné.

 

Vydržte v klidové fázi ještě přes 23.8. kdy Slunce vstoupí do Panny za dost náročných konstelací a řekněme od 25.8. už si dělejte a podnikejte, co chcete.

 

Máte šanci na dobré zprávy a dobrou odezvu na to, co jste v uplynulých dnech začali.

 

Zdravotně: Uprostřed srpna pozor na močové cesty, ale také na všechno, co má něco společného s vodou. Jo, třeba taková naštvaná sinice…

 


 

VODNÁŘI

 

To Vodnáři už tak u Klikoše v přízni v začátku měsíce nejsou. Ačkoli se vám otevírají možnosti, ačkoli je z čeho vybírat co do novinek, nabídek a nápadů, jaksi teď nevíte, co s nimi. Vydržte ono to přejde.

 

Potemnělý  Úplněk 7.8. ve všem znamení také nebude žádná hitparáda a krom toho Vodnářky by se v těchto 48 hodinách mohly utkat s mladší generací co do představ, názorů a praktických otázek. Kulantně se snažím vám sdělit, že se asi zhádáte s dětmi, či mladšími lidmi. Prostě výrostek vás v metru nepustí sednout a už mu visíte na krční tepně.

 

Také Vodnáři si ale užijí své, a v tomto měsíci to budou pomalu týdny, slávy.

 

Začne se to na vás pozitivně sypat už od 8.8. a budete se nést na vlně pozitiv až do 16. srpna, kdy mezi tím ještě může přijít nějaká zajímavá odezva v oblasti lásky.

 

Také pro Vodnáře ale platí problematičtější střed srpna. Ve vašem případě se neangažujte v ničem a nikde mezi 17. a 19.8.

 

20. 8. by mohla dorazit nějaká příjemná novinka hmotná, pracovní, prostě praktická a je to dobrý den na investice, podepsání smlouvy, složení testů, nákupy větších rozměrů, douhodobé projekty a podobě.

 

21.srpen a s ním Novoluní ve Lvu za úplného zatmění slunce, není ani pro Vodnáře moc příjemnou dobou. Mohli byste si projít depresí, nebo v tom úplně nejlepším případě ráno nevstanete z postele.

 

A možná ani další dva dny.

 

Přechod Slunce do Panny 23.8. může přinést nepříjemnosti úřední a zprávy, které jste nechtěli slyšet.

 

Od 24. večer už je tu i pro Vodnáře příjemné období, které si můžete střídavě ve vztahové oblasti, pracovní i hmotné prožít dosyta až do konce srpna.

 

Zdravotně: Vodnáři mají v srpnu ponejvíce zatíženou nervovou soustavu a zažívání. Po celý měsíc.

 


 

RYBY

 

Asi se teď v začátku srpna, Rybičky snažte neřešit vztahy a rovinu emoční a věnujte se třeba plánování dovolené, i když myslím, že ani to vám úplně nepůjde. Svět po vás chce momentálně tak nějak obecně přesně to, čeho máte pocit, že nejste schopny.

 

Drobné nákupy typu housky, mléko ano, závažnější věci nechte na později.

 

Úplněk 7.8. a jeho zastřenou Vodnářskou energii mohou Ryby vnímat jako chaotické přeskakování myšlenek a dění a velkou nervozitu, tak si dejte pozor při práci a taky při řízení auta a podobně.

 

Vcelku přívětivé období a to zejména v citové oblasti se k vám dostaví kolem 9.8. a potrvá dlouho, téměř do 16.8. kdy tento den už buďte spíše opatrní.

 

Mezi 17. a 19. srpnem mohou Ryby řešit nějaké nepříjemnosti úředně právní, případně se můžete setkat s nepoctivým člověkem. Rozhodně neuzavírejte žádné smlouvy, ani dohody, které nejsou z minulosti prověřené.

 

Od 20. do 21. je naopak dobrá doba pro praktické věci a Rybky se mohou v těchto dnech dočkat pozitivních zpráv a také setkání, či drobné výhry.

 

O Novolunní 21.8. s potemnělou energií Lva, budou Ryby spíše vyčerpané a unavené. Nic hrozného by vám hrozit nemělo, už jen proto, že patrně na vyvíjení nějaké činnosti nebudete mít elán. Vlastně je to dobře.

 

Buďte v odpočinkovém režimu i přes přechod Slunce do Panny, 23.8.  který je provázen nepříjemnými aspekty.

 

Od 25.8. až do konce měsíce je tu i pro Ryby příjemná doba a zejména o vás se budou velmi dobře starat Venuše a Neptun. Může přijít dlouho očekáváné vyznání, nebo seznámení, nebo nabídka k sňatku a podobně.

 

Zdravotně: Po celý měsíc by si Ryby měly hlídat oči.

 


 

SKOPCI

 

Skopci jsou jedněmi z těch, pro které by mohl být vstup do srpna obzvláště zátěžový. Potřebujete postupovat, máte to v povaze. Věci se kolem vás musí hýbat, ideálně vámi hnány a to se zřejmě teď, v těchto dnech moc dařit nebude.

 

O úplňku 7.8. můžete mít dokonce pocit, že se hýbou proti vám. Jde ale od úplňku už jen o pár hodin a kulminaci nanicovatého období.

 

Protože už od mezi 9. a 15. srpnem byste měli pocítit úlevu, co úlevu, spíše rozjezd a také budete mít mnohem více energie.

 

Nejlépe ji vložit do vztahů a citové oblasti, protože tam vám planety zvláště přejí.

 

Přibrzděte mezi jen 16. a 17. srpna a pak své oko hoďte na práci, dům, ekonomickou rovinu, můžete nakupovat i požádat o zvýšení platu.

 

Novoluní, 21.8. se pro Skopce ponese spíše ve znamení krátkého pocitu marnosti a také byste se mohli dostat do konfliktu s Raky a Štíry.

 

Mezi 22. a 23.8. hrozí Skopcům ztráty hmotné a to hlavně cizím zaviněním. Prostě je možné, že vám někdo na parkovišti opískuje auto a zbaběle prchne.

 

Slunce a vůbec všechny planety se na vás od 24. srpna večer budou už jen usmívat a přát vám a to až do samého závěru měsíce.

 

Střídavě si projdete příjemnými chvílemi v láce, v práci i v peněžence.

 

Zdravotně: Po celý měsíc si hlídejte věci spojené s teplem a ohněm. Tedy teploty, ale také nepřehánějte pobyt na slunci a pozor na elektriku (to je taky ohnivý živel).

 

 


 

BÝCI

 

Jako byste čekali na nějaký impuls, bez kterého můžete mít dojem, že budete jen plýtvat energií na mnoha místech. Býk potřebuje jasné pravidlo a pragmatický postup. Okolí vás zahrnuje pocity a emocemi, které neumíte zpracovat. Lidé kolem vám mohou přijít přecitlivělí.

 

Ale i někteří Býci sami, mohou reagovat v tuhle dobu přehnaně.

 

Může za to Uran, ten vám všechno zpřeházel.

 

Úplněk 7.8. není pro Býky tak náročný, jako pro některá jiná znamení, pouze se zřejmě odmítnete zabývat nějakou rodinnou záležitostí. Případně se vám do ní nebude vůbec chtít investovat, protože budete mít dojem, že to je jenom výkřik do tmy, který utichne.

 

Pozlobit Býky během úplňku mohou i domácí zvířátka.

 

Mezi 9. a 16. srpnem se pokuste vyřešit všechny záležitosti, které se týkají vztahů a také mladší generace. Mnohé vám půjde svým pozitivním vývojem dokonce naproti i samo.

 

Nevyloučila bych u Býků v tomhle období zásadní věci kolem lásky.

 

16., 17. a 18. srpna si asi vaši pozornost vyžádá generace starší a v poměrně náročnějším duchu, kde nelze vyloučit ani výdaje či nečekanou hmotnou patálii.

 

Pokud máte co k řešení podnikatelsky, pracovně a hmotně, řešte 19. a 20. srpna a neměli byste udělat chybu.

 

Navíc, co v tyto dny načnete po rovině praktické, mělo by se ujmout a prospívat.

 

Novolunní se zatměním Slunce ve Lvu, 21.8. vás varuje před jakýmkoli výdejem energie, ale hlavně před konfliktními a vyostřenými situacemi na veřejnosti. Ani se nepřepínejte jak fyzicky, tak psychicky. Neinvestuje!!

 

Toto varování se týká i období přechodu Slunce do Panny, 23.8., kdy Býkům hrozí ztráty a starosti hmotného charakteru, hlavně doma.

 

Naopak od 24. srpna večer nastává i pro Býky období úspěšné, které potrvá až do konce měsíce.

 

U vás se jedná hlavně o oblast obchodní a finanční.

 

Zdravotně: Býčice pozor na spodek a také močové cesty ve smyslu infekcí. Muži v Býku by si měli po celý srpen dávat pozor na žlučník a slinivku a zkažená jídla.

 


 

BLÍŽENCI


Většinu Blíženců v tuhle dobu patrně zaměstnávají zásadní události rodinné a také vztahové. Jakoby se po vás chtělo, abyste vyřešili, nebo nějak vstřebali příliš mnoho událostí, pocitů, emocí...

 

Na jedné straně rodinné změny a zatěžkávací zkoušky, na straně druhé osobní vztahy a k tomu zřejmě i pracovní změny, které kolem vás sice mohou proplouvat, ale rozhodně je vnímáte.

 

Taky co Blíženec nevnímá. wink

 

Ani úplněk 7.8. nebude jiný, akorát je pro vás výhrou, že budete zřejmě tak orvaní, že nemůžete nic pokazit. Čistě proto, že asi nebudete nic dělat. A rozhodně je to lepší, než se snažit. Stejně by se to pokazilo.

 

Počkejte si… protože jako mávnutím proutku se věci, namnoze zcela samy začnou rovnat a ukazovat v lepším světle už od 9.8.

 

A takto se můžete hezky ňufat v pozitivech a dobrých zprávách až do 15.8., kdy se ještě přidruží Venuše a Neptun s nějakým silnějším, příjemným citovým zážitkem.

 

Kéž by vás to vyčerpalo, abyste v době od 16. do 18,. srpna nic nedělali, a přežili tak dobu, kdy se pokazí, na co sáhnete. Doporučuji nesahat na nic. I na sebe s mírou opatrnosti.

 

Mezi 19. a 20. srpnem by se díky Merkuru mohlo stát něco moc pěkného po rovině pracovní, možná vás povýší, nebo najdete práci…

 

Během Novoluní ve Lvu a zatmění tohoto aktivního znamení 21.8. by si Blíženci měli dávat pozor předně na sebe a nikde neriskovat, nezacházet s žádnými stroji a podobě. Bezpečná není ani vařečka v tuhle dobu.

Ani v době přechodu Slunce do Panny, 23.8. která s sebou nese navíc riziko ztrát hmotného charakteru.

 

Konec negativ.

 

Od 25. až dokonce srpna si Blíženci užijí příjemné období, bohaté na hezké zážitky i zprávy a bude se vám dařit i na veřejnosti. Poděkujte Venuši… udělala z vás neodolatelnou bytost, kterou mají všichni Bohové o smrtelníci rádi.

 

Zdravotně: Pozor na úrazy, hlavně na začátku a uprostřed měsíce. Odnesly by to nejspíše nohy od kolen dolů.

 


 

RACI

 

Rak se na začátku srpna snaží, zatím neúspěšně, vstřebat a zpracovat věci a události z konce července. Mnoho Raků může mít teď pár dnů dojem, že není v lidských silách se zorientovat ve vlastním bytí, natožpak v pocitech okolí, kterými vás asi bohatě zásobuje.

 

Lepší nebude ani úplněk, 7.8., který se svým zatemnělým Vodnářem mohou Raci vnímat až skoro jako bezvýchodný.

 

Tohle už je ale jen pár hodin náročnějších energií a konstelací, po kterých následuje nejen oddech v podobě dobrých zpráv a návratu optimismu, ale bude to doba bohatá i na zážitky, hlavně po rovině citové.

 

Nastane 8.8. a potrvá až do 15., kdy tento den by měl být pro většinu Raků obzvláště příjemný a to i pracovně a ekonomicky.

 

Rodinné náročnější klima přijde mezi 16. a 18. srpnem a půjde patrně partnerské záležitosti. Zejména, pokud máte partnera v ohni.

 

Mezi 19. a 20. srpnem je tu pro Raky nachystáno přívětivé období hmotné, pracovní, ekonomické a úřední. Jestli máte nějaké zařizování po úřadech, je to dobrá doba. Také soudní a dlouho se táhnoucí věci, by měly nabrat správný směr.

 

Novolunní, které bude  náročnější a které si připravila Luna ve Lvu na 21.8. a kdy dojde k zatmění Slunce, tedy v zásadě zatmění Lva a jeho energie, mohou Raci prožít jako několik, ponejvíce pocitově nepříjemných hodin. Nevyloučila bych ani zdravotní obtíže!

 

Stejný model se ponese i přes přechod Slunce do Panny, 23.8. kdy by se mohly přidružit potíže ekonomické, nečekaný výdaj a podobně.  

 

Naopak od 24.8. už vás planety nechají nejen odpočinout, ale zahrne vás přízní především Venuše, ale také Saturn, který by mohl do konce srpna přijít s definitivním vyřešením nějaké věci, do které jste hodně investovali.

 

Něco, jako odměna za vynaložené úsilí.

 

Rovněž v oblasti lásky by si Raci měli přijít až do konce měsíce na své.

 

Zdravotně: Pozor na tlak, oběhové věci, hodně pijte a hlídejte se po západu slunce ve smyslu nepozornosti po celodenní námaze. (Uran Slunce Luna).

 


 

LVI

 

Návod na život, na práci, na vztahy. Ideálně manuál na všechno, by Lvi potřebovali v tomto období, které potrvá i přes úplněk 7.8.

 

24603MDY.jpg

 

Mnoho Lvů řeší více zásadních věcí najednou a to navíc s pocitem, že sice ano, drive by byl, ale kdo ví, která cesta je ta pravá.

 

Lvi oplývají nápady, které ještě zatím pokládají za nerealizovatelné, nejčastěji proto, že chybí základní klíč. Směrovka.

 

Přijde.

 

O úplňku 7.8. ale ne, to přijde spíš pocit, že vlastně jakákoli vize budoucnosti je vizí temnou. Blbé pro Lva, který bez světla na konci tunelu propadá skepsi.

 

Naštěstí se jednak všechno otočí, a jednak Lev skeptikem není a když, tak ne dlouho.

 

Už po úplnku, tedy od 8.8. přijde první novinka, nebo postrčení v podobě nějaké zprávy zvenčí. Následuje kolem 10.8. pozitivní vývoj v oblasti ekonomické, patrně půjde o pracovní nabídku, aby se dobré období zakončilo ještě pěkným zážitkem nebo nabídkou z oblasti vztahové, kolem 15.8.

 

To Lvovi na rozjezd a ono světlo v temnu postačí.

 

Proto patrně dost dobře projde zátěžovými dvěma dny, které nastanou 17. a 18. srpna, kdy by se mohl dostavit menší výbuch emoční. U většiny Lvů půjde o nedořešené věci a nepříjemné rozhovory.

 

Naopak mezi 19. a 20. srpnem se pro Lvi v dobré obrátí praktická stránka života. Může jít o pomocnou ruku při realizaci nějakého nápadu, případně může přijít nápad sám a to hlavně v oblasti podnikání a práce.

 

O NOVU NEVSTÁVEJTE Z POSTELE A KOUKEJTE JENOM NA KRTEČKA!!

 

Novolunní je ve vašem znamení 21.8. s úplným zatměním Slunce, které je tou dobou rovněž ve vašem znamení…upřímně… je to stejné, jakoby vás někdo zavřel do skříně. Včetně vašeho optimismu a záření. Zhasnutý Lev. Drama, Hamlet „to be or not to be“, lebka, hrůza…. (to jsem si ty své narozeniny hezky rozplánovala, což? Už teď mám toho lehce psotník).

 

Pokud přežijete toto Novolunní a následně pak hned komplikovaný přechod Slunce do Panny 23.8., které zavání opět přiostřenou situací v rámci vztahů a hmoty, tak už všechno.

 

Pocítíte to už od 24.sprna večer.

 

25.8. vstane z postele úplně jiný Lev.

 

Pozitivní, úspěšný, neodolatelný, plný elánu a energie a bytost, kterou nikdo neodmítne, a kterou díky náklonnosti Venuše i každý miluje, která je vtipná a děééésně chytrá.

 

Pro Lvy, závěr srpna – zlaté časy.

 

Užijte si to.

 

Zdravotně: V začátku měsíce může Lvy pozlobit hlava a nervy. Lvi migrenici asi zobou tabletky. Ve středu srpna si dejte pozor na tlak a oběh. Pak už pohoda.

 


 

PANNY

 

Panny patrně zasáhl náročný začátek srpna ponejvíce v oblasti pracovní. Zřejmě nevíte, co řešit dřív, lidé se vám zdají nesvéprávní, neochotní, tupí a občas můžete pochybovat i vlastní způsobilosti, což je pro Pannu, která si myslí, že je mozek světa, zvláště šťavnaté.

 

Vydržte, váš Merkur právě svádí lítý boj s Uranem. V tuto chvíli přemýšlí, že do ringu hodí ručník.

 

A hodí… o úplnku.

 

7.8. si Panny prožijí výživný úplněk plný skepse a možná i rozčarování a krom toho, by mohlo dojít k nepříjemným rozhorům se vzdušnými znameními, nejčastěji členy rodiny a partnery.

 

Ihned po úplňku by se ale měly věci začít napravovat a odstartuje to práce, kde čeká ocenění i nabídka, následuje kolem 11.8. oblast ekonomická a rodinná (i bytová) a nakonec, kolem 14. a 15. srpna i oblast vztahová a citová s dost možná silnými zážitky.

 

Na 16. a 17. srpna si Uran, Mars a Merkur pro Panenky připravili konflikt nejčastěji s úřady, úředníky a státními zaměstnanci.

 

Naopak 19. a 20.8. zlepšení ekonomické situace, dobré klima pro smlouvy, nákupy a dlouhodobé projekty a náročné Novoluní 21.8. Panny spíše vyčerpá rodina a přátelé, jejichž potíže se budou snažit zmírnit pomalu do sebezničení.

 

Přechod Slunce do vašeho znamení 23.8. bude zátěžový, díky náročné konstelaci okolních planet a může přijít i dost nepříjemná událost rodinná či bytová, která by vás mohla stát mnoho energie, neřku-li peněz.

 

Po té už Panenky nic hrozného nečeká, naopak, postupně dojde k urovnání všech nesrovnalostí, postihne vás brilantní rozum a originalita, budete mít hodně sil, a hlavně díky Jupiteru i velké štěstí.

 

Prakticky by Panny od 25.8. až do konce měsíce, mohly i vyhrát, nebo přinejmenším začít něco, co bude dlouhodobě dobré.

 

A může se to díky Venuši týkat i vztahů.

 

Zdravotně: Zkraje měsíce dost pijte, abyste s sebou někde nesekli, uprostřed srpna je nejvíce ohroženo zažívání a střeva a koncem srpna si už dělejte a jezte, co chcete.

 


 

VÁHY

 

Tak ano, vaše mističky jsou asi rozkynklané, kdo ví, zda se některým Váhám rovnou nepřetáčejí kolem oněch vyrovnávacích ramen. Mnohé Váhy řeší náročné a spletité rodinné věci, a to celé s pochybností ve své vlastní síly to ustát.

 

Budiž vám útěchou, že nic horšího už vás nečeká, snad jen depresívní večer o úplňku 7.8. Na druhé straně, mohli byste začít i něco velice mystického.

 

Od 9.8. už ale zažijete cosi příjemného a vaše řetízky se sice ještě kynklat budou, ale na mističkách budou přibývat hezké věci ke zvažování, příjemné zážitky, vstřícné chování okolí, mnoho opory od mnoha lidí, jednoduše mezi 8. a 15. srpnem prožijí Váhy dobu, která jim vrátí úsměv, dobrý pocit i světlejší vizi do budoucna.

 

16. a 17. srpna, byste mohli narazit ještě na nějaké nepříjemné události úřední, které byste nejraději ani neřešili, nezažili, vypustili, ale nebude to trvat dlouho.

 

Mezi 19. a 20. srpnem čeká Váhy příjemná zpráva, nebo vývoj v oblasti hmotné, zejména pak finanční a rodinné.

 

Také možná v tuto dobu někdo zcela nezištně přijde s nějakou pomocí.

 

21.8. a tedy Novoluní ze zatemnělým Lvem je pro Váhy náročné předně co do výhledu do budoucna a také, co do mladší generace. Drobná choroba dítěte není vyloučena. Nic tragického.

 

Je to krátké období, a pokud přejdete přes přechod Slunce do Panny, kdy se na vás nahrnou asi znovu úřední a pracovní složitosti, tak pak už se budete jenom usmívat a bude vám lépe.

 

Od 24.8. až do závěru srpna mají planety i pro Váhy příjemné dny.

 

Ponejvíce si pozitiva užijete v oblasti rodinné, mezi přáteli, ale také ekonomické, kde poslední dva srpnové dny může přijít zpráva, která pro vás po rovině hmotné, bude znamenat více jistoty. A to dlouhodobě.

 

Zdravotně: Po celý srpen mají Váhy nejzatíženější oblast psychickou. Od ní se může odvíjet celá řada problémů a bolístek. Budiž vám útěchou, že co je od nervů, není organické. (mluvíme o potížích psychosomatických)

 


 

ŠTÍŘI

 

Problémem většiny Štírů v tuto dobu nejsou změny, které se mohly odehrát na úrovni rodiny či práce. U některých hned v několika oblastech. Štír je dost silný na to, aby si poradil. Problém současného období, které potrvá ještě přes úplněk je nedůvěra a nejistota.

 

Když vám někdo trhne podlahou, když si s ní trhnete sami, chce to přesvědčení a víru v to, že to bylo dobře. Ono vám nic jiného, než věřit, nezbude.

 

Ještě vydržte přes úplněk 7.8. který nejen díky polostínovému zatmění Luny, ale také díky vašemu Neptunu může proběhnout v duchu pocitu bezútěšnosti a nejistoty v životním prostoru. Ať už je pracovní, nebo vztahový či rodinný.

 

Rozhodně přijde uklidnění po úplňku, v případě většiny Štírů od 9.8. a potrvá až do 15.8.

 

Mohli byste prožít přímo smršt událostí, zejména vztahových, velice intenzívních, emočně silných až vášnivých. (Uran, Mars, Venuše) Můžete se zamilovat, stejně jako prožít nějaký echtovní románek.

 

Mezi 16. a 18. srpnem, zase můžete trochu vystřízlivět a dumat, zdali vůbec mají některé věci smysl s ohledem na budoucnosti a zdali jste schopni ještě něco dlouhodobě ustávat.

 

Probrat by vás mohla doba mezi 19. a 20. srpnem, která přinese něco jistot ekonomických, hmotných a úředních do vašeho života.

 

Náročné novolunní 21.8. s úplným zatměním Slunce ve Lvu, by mohlo Štíry hodit do deprese zejména tam, kde se jedná o pocit vlastní hodnoty, férovosti s ohledem na okolí, může přinést pochybnosti stejně, jako nepříjemné temno v duši typu „nic už nedávám“.

 

Nehroťte!

 

A to ani při přechodu Slunce do Panny o dva dny později, i když tehdy půjde u Štírů spíše o věci rodinného charakteru, zásadní události a emočně silné momenty, které nelze odložit.

 

Od 26.8. se také Štírům začnou věci rovnat, jistojistě se zablýskne na lepší časy, vaše vize budoucnosti bude výraznější a je možné, že se do konce srpna stihnete i zamilovat, nebo obdržet zásadní zprávu, nabídku a podobně hlavně v oblasti citové.

 

Poslední dva srpnové dny mohou být pro některé Štíry dokonce životně důležité, v pozitivním slova smyslu.

 

Zdravotně: Hlídejte si oblast neurologickou, játra, psychiku a pozor na úrazy z únavy a nepozornosti.

 


 

 STŘELCI

 

Také většina Střelců má zásadní změny za sebou a to, v čem se teď možná těžko orientujete, je spíše dozvuk věcí minulých. S ohledem na váš Uran a Merkur je to víceméně nesoulad mezi hodnocením vlastních schopností a představou, kterou máte o budoucnosti.

 

Během úplňku 7.8, můžete dojít k tomu, že vaše představa je příliš náročná, než abyste jí zvládli realizovat, a že vaše budoucnost je tím pádem více, než nejistá. Hrozí i konflikt v partnerském životě.

 

Ale nebojte!

 

Patrně hned den po úplnku se dostaví díky nějaké zprávě uklidňující pocit, že ono to zase není tak horké, následující dva dny tedy 9. a 10. srpna se ponesou v duchu příjemných pracovních novinek, 14. srpen by vám mohl nadělit ekonomicky a 15. zase po rovině vztahové a může to být, s ohledem na váš Neptun a Venuši přímo románové.

 

Následující dva dny tedy 16. a 17. vám možná maličko rozmetají představu bytovou, ale jde o krátkou bouřku.

 

Uchlácholí vás nejspíš 19. a 20. srpen, který opět přinese dobré zprávy hmotné, ale také úřední a právní a to zejména tam, kde jste na nějakou zprvu nebo rozuzlení dlouho čekali.

 

Saturn nezapomíná, jenom je, chlapec občas dlouhý.

 

Novolunní, 21.8. o kterém víme, že je náročné, může do srpnového nažívání Střelců přinést nějakou nepříjemnost rodinného charakteru, může jít o konflikt, nebo náročnou situaci mezi vámi a rodinným příslušníkem, také vaše síly jsou už v mínusových číslech, a tak byste mohli mít i výčitky svědomí, že nemůžete víc, než můžete.

 

Přechod Slunce do Panny 23.8. by mohl mnohé Střelce připravit o nějakou částku peněz, patrně nutně investovanou do úřední věci, ale nevylučuji ani pokuty a podobné, zbytečné výdaje.

 

Hned 25. 8. může být pro Střelce zásadním dnem, hlavně oblasti vztahů a další dny budou ve stejném duchu.

 

Mluvím o velice pozitivních událostech, zážitcích, prostě období, kdy budete miláčkem Venuše, ale také miláčkem Jupiterovým, což může přinést i okamžiky, ve kterých budete mít vysloveně kliku.

 

Ne, neverbuji vás do sportky, ale já bych to s těmito aspekty zkusila, alespoň jeden sloupeček.

 

Zdravotně: Dejte si prosím po celý měsíc pozor na kosti a svaly. Nejste superman!

 


 

VAROVÁNÍ PRO VŠECHNA ZNAMENÍ – ZEJMÉNA 21.8. V NOCI A 22.8. NECHOĎTE NA RIZIKOVÁ MÍSTA, VYVARUJTE SE STŘETŮM NA VEŘEJNOSTI A PŮJDE-LI TO, NECESTUJTE DO CIZINY.

 

 

Přeji vám co možná krásný a příjemný,

vyletněný srpen

a hodně štěstí!

heart

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 44 čtenářů průměrem 4.59 bodů z pěti


Čtěte také:

Jak přijel do Prahy pan Mor 
Kamínky a my: Černý jantar, Chalcedon a Venušiny vlasy 
Karma se vygumovat nedá. Ani za peníze ne! 
Proč je Egypt kolébkou lidstva? Egyptská kniha mrtvých 
Výkladový den: Andělé Atlantidy 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 28.08.2017 20:20
 

Takže jsem neposlechla a o novoluní jsem vstávala a byla v práci.22.8.jsem měla svůj úplně první prac.úraz zakopla jsem o paletu a padala jsem volným pádem k zemi.Naštěstí při mě stáli všichni svatí.Mám jen pár modřin a nic víc.Příště poslechnu a budu koukat z postele na krtečka.

 
Avatar
post Zaslal: 08.08.2017 17:30
 

Dekuji mockrat za horoskopy !Love it

Strelci maji nadeleno....Smoke

 
Avatar
post Zaslal: 06.08.2017 09:02
 

Míšo děkuji za horoskopy na srpen.

Měj se krásně.ahoj 

 
Avatar
post Zaslal: 06.08.2017 08:41
 

Slusiii, krasna kaubojka ....diky za horoskopyOk

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2017 07:33
 

...a pro tebe tam bude hostinský pokoj Love it

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 22:31

Odpověď na příspěvek #209927
Uživatel: Dagawath

Hlásím se do party stěhovavých druhů. U nás je to už na...
 

Neboj se, veverko... ono to nakonec bude osvobozující, uvidíš. Budeš mít domeček, kytičky, svoje zvířátka a třeba i víc a budeš mít klid ...

 

..budeš pozorovat západy slunce a jen se už kochat Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 21:54

Odpověď na příspěvek #209920
Uživatel: sensitiveskin

že to stěhování je nějaký červencový trend...i když u mne to...
 

Hlásím se do party stěhovavých druhů. U nás je to už na spadnutí...

Chtěla bych si fandit, že k lepšímu, ale....spíš se šíleně bojím Help

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 21:11

Odpověď na příspěvek #209924
Uživatel: Fra

Tak s tím "výkřikem do tmy" ses trefila. Býk
 

Laughing

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 18:59
 

Míšo,děkuji za horoskopy.Obávám se,že bude u nás rušno...

 
post Zaslal: 03.08.2017 18:13
 

Tak s tím "výkřikem do tmy" ses trefila. Býk Laughing

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 11:21

Odpověď na příspěvek #209920
Uživatel: sensitiveskin

že to stěhování je nějaký červencový trend...i když u mne to...
 

Tobě také hodně štěstí Wink a pevné nervy!

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 10:11

Odpověď na příspěvek #209920
Uživatel: sensitiveskin

že to stěhování je nějaký červencový trend...i když u mne to...
 

Já nad tím už dumala, protože se to kolem jenom hemží přesuny a změnami i v partnerských vztazích už od loňského roku.

Myslím, že to je hodně dané Saturnem...on je v tom Střelci prostě akční (mluvila jsem o tom i v předpovědi na 2016).

 

A ve Střelci je i Lilith, takže do listopadu - respektive do prosince se toho asi stane ještě víc, co do různých změn tohle druhu.

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 09:28

Odpověď na příspěvek #209918
Uživatel: Lenka Ch.

Míšo díky za horoskop. Na mě jako Račici ten začátek naprosto...
 

že to stěhování je nějaký červencový trend...i když u mne to není matka, ale přítel... tak hodně štěstí

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 08:28
 

ahoj Míšo,

zatím mám PC bez zvuku, ale na tom koni Ti to neskutečně sluší Love it

Neboj, přežijeme i zatmění Slunce Tongue out (táta, ovdovělý, je taky Lev, narozeniny má naopak toho 7.8., na novoluní ho ohlídám Wink).

Děkuji za Ráčky Love it

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 08:26
 

Míšo díky za horoskop. Na mě jako Račici ten začátek naprosto sedí. Na konci července mi matka sdělila, že se stěhuje, vědět to musela již delší dobu (bydlíme společně v pronajmutém bytě), a přivedla mě tím do dost svízelné situace. Takže teď hledám levnější bydlení, sama bych to neutahla a stále jsem to neskousla. Ale věřím v lepší zítřky Laughing. Přeji krásný srpen všem Popelkám! Cool

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 08:00
 

Míšo, díky, snad se mému Kozorohu bude v srpnu dařit dořešit vše podstatené...však víš. A Tobě přeju totéž..Pohladit

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 07:59
 

Panenky děkují za krásné provedení horoskopu, naštěstí po přečtení vše zapomenu Wink

 
Avatar
post Zaslal: 03.08.2017 02:33

Odpověď na příspěvek #209914
Uživatel: Ivík

Moc děkuji za štíry a přeji Míšo krásný srpenec :-)
 

Děkuji, Tobě taky, Iviku Love it

 
post Zaslal: 03.08.2017 01:31
 

Moc děkuji za štíry a přeji Míšo krásný srpenec :-)

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist