HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2016

Děkuji za trpělivost a pochopení pro techniku a jsem tu s horoskopy v trošku novém, ale stále zkušebním kabátku. Věřím, že vás třeba inovace chytí. A když ne, taky nevadí, je to jedno. Jak za chvilku uvidíte, anotace a obecné vzkazy pro jednotlivá znamení i pohyby planet jsou videové. Konkrétní a přesnější informace pro každé znamení jsou psané, včetně zdravotní oblasti….

21893N2F.jpg

 

Děkuji za trpělivost a pochopení pro techniku a jsem tu s horoskopy v trošku novém, ale stále zkušebním kabátku. Věřím, že vás třeba inovace chytí. A když ne, taky nevadí, je to jedno. Jak za chvilku uvidíte, anotace a obecné vzkazy pro jednotlivá znamení i pohyby planet jsou videové. Konkrétní a přesnější informace pro každé znamení jsou psané, včetně zdravotní oblasti….

 

Vzala jsem vás v rámci anotace na různá místa, která jsou tady v okolí mého nového působiště vskutku skvostná, a klidě vám je budu ukazovat každý měsíc.

 

Srpen, jak brzy uslyšíte, zdaleka není nijak špatný měsíc, až na dvě takové bradavičky na kráse.

 

Ty jsem se vám pokusila vynahradit alespoň krásnými pohlednicemi, protože tohle je velmi vydařené místo naší nádherné, malé zemičky.

 

  

KOZOROZI

 

Po novoluní, které bylo ve Lvu a bylo silné, byste ještě mohli dnes leccos začít po rovině hmotné a pracovní, protože v téhle oblasti by se Kozorohům vyplatilo něco takového pustit do oběhu.

 

Mezi 5.-7. srpnem si naopak na tu oblast dejte veliký pozor, protože jak jste slyšeli, není to právě dobrá doba na žádost o zvýšení platu, nebo přestavbu domu.

 

13.-15. – Báječné období pro cokoli, co má něco společného se spojením citu a logiky. Například žádost o ruku. Vyhněte se organizování hromadných akcí!

 

Úplněk 18.8. . bude maličko náročnější emočně, ale o tvrdolíny Kozorohy zrovna takový strach nemám.

 

22.8. Díky přesunu Slunce do Panny a příjemně postavenému Jupiteru, vydělávejte, podepisujte a bavte se. Budete milí rohatí.

 

23.-26.8 Platí pro všechny! Nedělejte nic, co by bylo nebezpečné, kde se zachází s  hmotnou oblastí a jezděte pomalu.

27.8. – konec srpna budete asi odpočívat a klidně můžete i sportovat, ačkoli nemyslím, že na to budete mít náladu, protože spíše se hodíte do klidu a starost věnujete rodině.

 

Zdravotně: Kozorozi by si v srpnu měli dávat pozor na pevné části těla. Kosti, zuby, nehty…a tak.

 


 

VODNÁŘI

 

Jestli se vám to povede, tak dneska naběhněte na úřady a řešte všechno, kde je třeba něco obnovit, nebo začít a má to něco společného s mluvením.

 

5. a 6.si dejte pozor předně na to, co říkáte a hlavně pozor při komunikaci s Kozorohy a Pannami.

 

12.15.8. Mohlo by se vám podařit udělat něco, co jste už dlouho udělat chtěli. V tuhle dobu se Vodnářům projektuje minulost do přítomnosti a to zvlášť tam, kde na něco nebyly podmínky nebo prostor. Nechoďte v těchto dnech do hospod a na koncerty.

 

Úplněk 18.8. Věnujte buďto umění, nebo tichému rozjímání nad nějakou veselou četbou. Asi bych to nehrotila s Hamletem. Bacha na ukvapené rozchody!

 

22. – Budete mít dobrý den na úřední jednání a také na všechno, kde se budete chtít nějak prosadit, zviditelnit, dojít ocenění.

 

24.- 25 – Vyhněte se horkým věcem i hlavám, vyhněte se vodě a dávejte si dobrý pozor ve společnosti Ryb.

 

26. – 31.8. Budete asi odpočívat aktivně, nebo budete poletovat kolem babiček a dědečků. Pokud pracujete v domově důchodců, nestane se nic objevného, jen budete víc vytížení.

 

Zdravotně – Vodnáři by si v srpnu měli dát pozor na krk, hlasivky a průdušky.

 


 

RYBY

 

Pokuste se dnes někomu říci něco, co jste odkládali, protože dnes tomu porozumí, nebo někoho někam pozvěte. Nevylučuji ani možnost, že vy pozvání obdržíte.

 

6 – 8. Předně nepropadejte skepsi, že se vám neplní přání, že vás lidi neposlouchají a pokud ano, slyší něco úplně jiného, než jste říkali. Rybky mají tuhle dobu zvláště vypečenou. Dávejte si také dobrý pozor, kam strkáte nohy a to od kolen dolů. Nelezte po výškách!

 

11.8. – 12.8. Skvělé období pro vztahy, budování vztahů, nalezení nové lásky a podobně. V tomto období jste mimořádně vnímaví na energie druhých. Tak raději vše ve dvou.

 

18.8. Úplněk je pro Rybky tentokrát hodně citově náročný. Můžete mít dojem, že vás někdo kus ukousnul. Budete na tom obdobně, jako Raci. Obdobně špatně.

 

22.8. I Rybky zasáhne přívětivý přechod Slunce do Panny a s tím i přívětivá tvář planet. Tvořte, radujte se a myslím, že Ryby to potáhne do společnosti.

 

23. 25. – Vyhněte se Skopcům, Lvům a Střelcům, vyhněte se konfliktním vyostřeným situacím a hlavně neřešte. Necestujte.

 

26. 31.8. - Rybky asi tuhle dobu stráví v klidu a v kruhu rodiny, kde se budou zejména věnovat malým dětem. Jinak je to doba vcelku uklidňující a přívětivá.

 

Zdravotně: Uprostřed měsíce by si Rybky měly dát pozor na oblast zažívání. Postupně se bude vaše kondice v srpnu spíše zlepšovat a to hlavně kolem 22.8.

 


 

SKOPCI

 

Dnes řešte a započněte nějaké krátkodobé dílo. Kupříkladu kadeřník, nebo nové nehty, nebo tak něco. Prostě cokoli, od čeho si neslibujete doživotní efekt, což u gelových nehtů fakt nehrozí. Máte šanci i udělat někomu radost dárkem. Případně někdo vám.

 

5.8. – 8.8. Jak jste slyšeli v anotaci, dejte si na sebe pozor a to hlavně v kontaktu se zemitými znameními a také v hmotné oblasti jako takové, neboť i to je živel země. Počítejte do deseti, než něco řeknete či uděláte a nikam nelezte, ať na vás něco nebo někdo nespadne.

 

10.8 . – 15.8. – Pokud se vyhnete davovým akcím a ideálně i hromadné dopravě, čeká vás období plné novinek a to veskrze pozitivních. Užijete si ve vztazích, i sportu a také tam, kde je potřeba zdolat nějakou překážku.

 

16.8. Pro Skopce zajímavý den zvláště ve vztazích!

 

18:8. Úplněk - Ohniváci dají tento úplněk vcelku ještě dobře, jenom by si měli dát pozor na věci, aby o nějakou náhodou nepřišli. Budete nepozorní.

 

22. 8. Super den také pro Skopce, kteří ho mají spojený opět především s láskou.

 

23.8. – 27. – Bohužel Skopci mají tohle náročné období které znáte z anotace poměrně dlouhé a to hlavně díky Marsu, který je jejich vládnoucí planetou. Buďte opatrní na sebe po všech rovinách a vezměte si raději volno i z práce.

 

28.8. – 31.8. patrně padnete za vlast, ale s dobrým pocitem. Jedině, co by vás mohlo zvednout z kanape, jsou babička s dědečkem.

 

Zdravotně: Pozor na záněty a zápaly všeho druhu a to zvláště zkraje měsíce a pak v oněch zákeřných dnech.

 


 

BÝCI

 

Dnešek určitě věnujte práci a podnikání a hlavně pak tomu co v této oblasti míníte začít, nebo zkvalitnit.

 

5.-6.8. Pozor na všechno, co by se nějak dotklo vašeho majetku !!

 

9.8. – 14.8. Pěkné období pro hledání kompromisů a řešení předně v partnerských vztazích a také tam, kde se jednání směruje na vás a ještě jednu osobu. Vyhněte se průvodům a demonstracím.

 

18.8. Úplněk pro Býky nikterak tragický nebude, jenom by je mohla pozlobit technika, zvláště pak ta, která má něco společného se vzduchem a vodou. Nutně vás nemusí přejet kropicí vůz, spíš se pokazí čerpadlo.

 

22.8. Báječný den pro zemitá znamení a pro Býky zejména, protože moc pěkná Venuše, která je vaší vládnoucí planetou vám slibuje i velice slušivou energii a přitažlivost.

 

23.8 – 25.8. Jak víte z anotace, neriskujte a jen existujte. Ve vašem případě by to opačném případě odnesla asi práce a podnikání.

 

26.8. – 31.8 – Nejspíš věnujete čas zkrášlování domova a péči o potomstvo a to hlavně o to velice mladé. Pokud takové nemáte opečujte domácí zvířenu, nebo rybičky. Všude budete k nezaplacení.

 

Zdravotně: Začátek měsíce je tu o ledvinách a konec zase pro změnu o zubech.

 


 

BLÍŽENCI

 

Dneska jděte někam s přáteli, ideálně na bowling, nebo tak, protože budete vynikat v soutěžích a rýsuje se i nějaké cena. Když ne hlavní, tak ta útěchy určitě.

 

5.- 9.8. - Máte to maličko delší, tohle kritické první období a to hlavně díky Merkuru, jak asi tušíte je to u vás o komunikaci a také létání. Nemluvte a nelétejte a budete v pohodě.

 

12.8. – 15.8. – Dočkáte se nějaké pěkné zprávy od někoho, koho máte rádi, nebo se o vás hezky zmíní, nebo je to rovnou rande, každopádně si to užijete hlavně po rovině vztahů. I pro Blížence platí, neorganizujte nic hromadného. Takže ani valné hromady.

 

18.8. Úplněk – Pro Blížence vcelku únosný, když si dáte pozor na to, co píšete a říkáte, aby tam nebylo příliš mnoho temna. Neplatí pro umělce, tam si temněte a někdo to brzy koupí, nebo vydá.

 

22.8. Skvělý přechod Slunce do Panny pro Blížence ohlašuje především zrození praktického přístupu a to zejména v práci a hmotné oblasti. Může se jednat i o úřední věci.

 

24.8. – 25.8. Jsou na vás hodní ten Mars, Saturn a Neptun, protože vám kritické dny dali jenom dva. O to ale koncentrovanejší, tak si dejte pozor. A to hlavně ve spojení s vodou. Prostě bez rukávků ani tempo!

 

26.8.-31.8. – Budete asi trochu unavení a tak byste měli zvolnit. Ono vás to ale donutí. Zato nebudete mít vůbec ze sebe špatný pocit. Trochu stresu může přinést poslední den v srpnu hlavně v rodině.

 

Zdravotně: Pro Bílžence srpen docela v pohodě, pouze Blíženci s vysokým tlakem a migrenici by si měli v kritických dnech dávat větší pozor a obklady.

 


 

RACI

 

Dneska tvořte, pokud máte co a kde, protože budete mimořádně tvůrčí. Také vám to bude dobře myslet a mluvit. Kéž by zkoušky všech Raků probíhaly dneska.

 

6.- 8.8. - Dávejte si pozor hlavně při cestování a také v emoční oblasti. Přemíra citů a nezvládnuté emoce mohou být příčinou sbalených kufrů, či letících jídelních potřeb.

 

10.8. – 15.8. - Pokud se vyhnete nákupním centrům, kde by se vám mohlo udělat mdlo, budete mít tohle období určitě po vztahové rovině příjemné. Hlavně tam, kde to jde od vás ke druhé osobně a nezaclání tam nikdo další.

 

16.8. Dobré na novou lásku. Korzujte po ulicích, dejte si inzerát, protože by bylo divné, kdyby se někdo v tenhle pro Raky superden nechytil.

 

18.8. Úplněk - Někam zalezte a prostě se tam vyplačte. Pro Raky by tento úplněk mohl být fakt výživný. Zahoďte mobil, vypněte PC, ať se pak nechytáte za hlavu, co jste to odeslali za blábol.

 

22.8. Přechod Slunce by měl Rakům přinést uvolnění a hodně sebevědomí, hlavně v oblasti vztahů a práce.

 

23.8. 27.8. – Kritické, jak už asi víte a protože jste vodní, zase je to emocích. Neposlouchejte Kozorohy, vypínejte Střelce, ignorujte Skopce.

 

28.8.-31.8. - Děti a zase děti. Budou vás příjemně zaměstnávat až do konce měsíce a také vy se předvedete jako ukázkový rodič.

 

Zdravotně: Pro Raky je důležité, aby si hlídali v srpnu nervy a ledviny.

 


 

LVI

 

Skočte dnes na úředníky a uvidíte, že vám povolí cokoli, oč si se svým dnešním šarmem řeknete. Uděláte dojem všude, kde přijdete a možná i tam, kde o vás jen uslyší.

 

5.8.-8.8. S ohledem na ten mizerně aspektovaný Saturn by to u Lvů mohlo být předně o konfliktech nebo velkých starostech s Kozorohy a Býky. Ať už se tito lidé rekrutují odkudkoli, buďte uvážliví!

 

10.8. – 14.8. – Tady si můžete dle libosti zářit, a že budete! Hlavně, tam, kde je třeba řešit něco vztahového, nebo i pracovního, žádosti na úřadech jsou předem schváleny a nemáte konkurenci ani ve sportu či umění.

 

18.8. Úplněk – Lev tu Luní energii zase tak moc neumí, ale záleží tady hodně na jejím umístění v horoskopu. Buď budete lítostiví rodiče, nebo hysterická partnerka. Každopádně nic moc. Jen Lvi temní umělci se prosadí.

 

22.8. Paráda! Pro Lvy ideální den. Panna jim dá rozum a Slunce stále ještě s energií Lva podnikavost a velkou odvahu. Venuše v Panně vám nadělí šarm a Jupiter tamtéž i štěstí.

 

23.8. - 27.8. No, jo, je tam Mars, takže i vy to máte delší. Hlavně se držte před Skopci a také Rybami a Štíry. Nutně si nemusíte zadělat na problém, nebo hned někoho inzultovat. Patrně budete ale hodně chtít. Hrozí také nehody s ostrými předměty. Kupte si krájený chléb.

 

28.8. – 31.8- Prima doba na rekapitulaci srpna. Budete na sebe tutově spíš hrdí. Pozor jen na starší generaci. Starší, než jsou rodiče.

 

Zdravotně: Prakticky je Lev v srpnu nacpaný energií a cítí se dobře. Pouze v kritických dnech pozor na zbrklost, záněty a úpal.

 


 

PANNY

 

Všechno, co jste zanalyzovaly, zkuste, Panenky dneska uvést do života a odstartovat. Panny se nemusí bát ani dlouhodobějších projektů.

 

5.8. – 10.8. Já vím, je to dlouhé, ale je tam Merkur. To se nedá nic dělat. Mohlo by to u Panenek vzít na sebe podobu nepříjemností s úředníky a také zbytečné výdaje. Když nepočítám případnou srážku s naštvanou Rybou nebo umanutým Kozorohem. To pak to asi bude lítat.

 

12.8.- 16.8. – Je to pro Panny výživné období hlavně v pracovní oblasti a to nejvíc tam, kde se jedná o kontakt s nadřízenými, nebo předložení nějakého vlastního návrhu. Bude přijat. I vy byste mohli být přijati, protože období přeje také nalezení nové práce, pohovorům a podobně.

 

18.8. Úplněk. Pro Panenky, docela dobrý, pokud nemáte hodně obsazené Ryby a Raka. Pokud ano, budete jenom trpět splínem a analyzovat blbosti, což vám dojde hned za pár hodin.

 

22.8. Slunce jde do vašeho znamení s energií Lva. Potřebujete k tomu něco víc? Sáhněte dnes na cokoli vyjma horké plotny a bude to samý květ.

 

23.8.- 25.8. Na vás jsou naopak tyhle kritické dny hodné, protože nemáte to období dlouhé. Hlavně si dejte pozor 24.8. a to v oblasti pracovní a při práci s těžkými předměty.

 

26.8. – 31.8. Jediné, co by vám mohlo vyrobit vrásky, jsou děti a to ty malé. Jinak je to období spíše racionálně příjemné a vy budete příjemné a uvážlivé, starostlivé Panenky.

 

Zdravotně: U Panen je to zkraje srpna hlavně o hlavě a očích. Později dobré, jen v druhých kritických dnech pozor na páteř.

 


 

VÁHY

 

Jestli je v jakékoli oblasti něco, co chcete navrhnout, nebo protlačit, máte ideální šanci, protože se dobře posloucháte a přeje vám energie Lva, ovšem přizpůsobená harmonické Venuši.

 

5.8. – 8.8. – U Vah je tohle první kritické období o práci a vztazích na pracovišti. Obloukem se vyhýbejte Kozorohům a Střelcům. Podrží vás asi Ryba a Rak. Rozhodně vám podají kapesník na slzy, nebo samopal na kolegu.

 

10.8. – 16.8. – Můžete si zazářit na poli lásky a vztahů, ale také na úřadech a v umělecké činnosti. Zvládnete všechny pohovory a s pro Vás přívětivou Venuší, budete přitahovat ctitele, kterým bude ve vaší společnosti dobře. Vyhněte se pouze oslavám a večírkům. Jednak moc nevydržíte a jednak to není dobrá doba na nasávání jiných energií. Narušilo by to tu vaši.

 

18.8. Úplněk. Pro Váhy není tak chmurný, pokud nejste Váha s Lunou v Raku. Pokud ano, budete smutnit po zemřelých příbuzných, nebo lkát nad zašlápnutou beruškou. Pokud patříte k těm, kdo namalují zašlápnutou berušku, možná se brzy stanete bohatým umělcem. Rozpláčete tím obrazem i Boha.

 

22.8. Využijte přechod Slunce do Panny k nákupu něčeho, co chcete používat prakticky. Třeba do domu.

 

23.8. – 26.8. – Vezměte si volno z práce i z domova, sbalte si stan a jeďte někam do hor. Nic, než příroda a absolutní absence lidské společnosti vám nepomůže.

 

27.8. – 31.8. - Budete starostlivé, milé, ale poněkud unavené Váhy. Lehněte si, ono se to do konce měsíce už nezblázní. A jestli ano, tak vy ne.

 

Zdravotně: Dejte si v prvních kritických dnech pozor na žlučník a žaludek. Ve druhé polovině srpna potom na nervy a hormony.

 


 

ŠTÍŘI

 

Zkuste dnes začít něco nového, nebo dokončete co je nedokončené. Máte dobrou šanci, že dostanete dobrý nápad, který bude efektivní.

 

5.8. – 8.8. – Je to pro Štíry velice konfliktní období a to zejména v pracovní, ale i vztahové oblasti. Neútočte. Rovněž se snažte vyhýbat ohnivým znamením a ublížit vám může Kozoroh. Nebo taky vy jemu, ale to si ho pak nepřejte.

 

12.8. – 16.8. - Přijde k vám milostivá energie, kde vám zaroste jedovatý ocas, kamsi do pryč a svět uvidí Štíry mazlivé a k tomu plné ochoty a víry v lepší zítřky. Můžete stejně dobře někoho ohromit šarmem, jako podržet, můžete dojít nějakému poznání, můžete někoho obdarovat, nebo být obdarování. Jo, užijte si to!

 

18.8. – Úplněk – Asi se málokdy naskytne pohled na něco tak utrápeného, bezradného a depresívního, jako je Štír ve ztemnělém úplňku a k tomu jdoucím přes Ryby do Vodnáře. Snad tedy namalujte Cháróna z několika úhlů a pak to namnožte a prodejte. Koupí to všechny pohřební ústavy.

 

22.8. Přechod Slunce do Panny naplní Štíry uvážlivostí a taky sebereflexí, ovšem s vírou v pozitivní konec. Mnohé pochopíte poměrně snadno.

 

23.8.- 27.8. –Tak tady vám naopak naroste ještě jeden jedový ocas a vy budete ochotni je oba použít. A to i na sebe, tak si na to dejte pozor, protože když se had kousne do jazyka, nic se mu nestane. Když se Štír píchne vlastní zbraní, není je zapíchnutý. Vyhněte se Rybám, Lvům a Skopcům.

 

28.8. – 31.8. – Budete unavení, ale plní nápadů a vizí. Realizujte je ale až v září. Potrápit by vás mohla starší generace a komunikace s Vodnáři.

 

Zdravotně: Zkraje měsíce si dávejte pozor na nehody způsobené nepozorností, nebo výbuchem emocí. Ke konci pak rozhodně na nervy.

 


 

STŘELCI

 

Pokud máte co vyjednávat na úřadech, nebo pokud se dnešní den strefí třeba do testů na řidičák, budete jednoznačně úspěšní. Jinak jděte a kupte si něco pro radost, nebo střihněte nějaký závod. Vyhrajete.

 

6.8. – 7.8. – Dejte si pozor zejména na drahé věci, hodnotné věci, majetek a také dům !!!

 

10.8. – 15.8. – Pro Střelce krásný čas, hlavně po rovině vztahové a všude, kde se to jen mihlo kolem opačného pohlaví. Budete nejen přitažliví a vstřícní, ale také velice milí, vtipní a okouzlující. Jestli má Střelec někdy potkat lásku, tak dneska. Pozor jenom tam, kde se vyskytuje hodně anonymních lidí najednou.

 

18.8. Úplněk - Pokud nemáte moc obsazenou vodu v horoskopu, pak se moc bát nemusíte. Jenom nepijte alkohol, pokud nemáte v úmyslu se opít první sklenkou. Nic nevydržíte!

 

22.8. Pro Střelce je přechod Slunce do Panny požehnaný hlavně v pracovní a ekonomické oblasti. Vsaďte si, pošlete životopis, řekněte si o zvýšení platu.

 

24.8.- 27.8.- Dejte si pozor hlavně při cestování, nelezte po výškách, neházejte s ničím a taky se vyhýbejte rychle se pohybujícím předmětům, či lidem. Nemluvte o vážných tématech se Skopci, Lvy a Rybami.

 

Zdravotně: Zkraje srpna pozor na ramena a kolena. Ke konci měsíce pozor na zuby a neurologické potíže.

  

Přeji vám všem milý, úspěšný a teplý druhý prázdninový měsíc a hodně štěstí!

 

heart

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 44 čtenářů průměrem 4.43 bodů z pěti


Čtěte také:

Andělé, bozi a bohyně: Výklad pro marry.lu a Tinu 
Dar z vesmíru. Ochranná ruka boží, zkamenělá žába. Mocný Vltavín 
FÁTIMA: Ani po téměř sto letech nemáme jasno 
Most přes navždy je hlubokým milostným příběhem 
Výkladový den pro Vás: Pátá dohoda 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

1 2 > >|
Avatar
post Zaslal: 31.08.2016 06:55
 

Nevím jak ostatní lvíčci,  ale vůbec mi ty horoskopy nevychází.

Po pracovni stránce ani v osobním životě... 

Rekapitulace a ohlédnutí za srpen .. měla bych být tutově hrdá... no já tedy jako každý měsíc... nic mocSurprised .  Ale nevzdávám se a budu doufat, že snad  se nějaký měsíc zadaří a výjde.. Zatím je to boj Frown

 

 
post Zaslal: 17.08.2016 17:44
 

Michalko musím potvrdit tvoji zdravotní předpověd pro Raka ,že poslušně hlásím dnes mi našli bílkovinu v moči Undecideda ty tam uvádíš ledviny ,nu žádná sláva, poněvadž mám dovolenou a jen chrním a nestojím za nic.A nervýky tu už mám v kýblu delší dobu.OMG

 
post Zaslal: 07.08.2016 00:49
 

AwesomeDíky všem! Kiss

 
Avatar
#195042
dobrou chuť a pěkné snění...

aronie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 06.08.2016 05:02

Odpověď na příspěvek #194894
Uživatel: kytka

Dobrou chuť Tobě,panu Kocourovi i Mománkovi a krásný výhled na hvězdy
 

Tak snad se i tento měsíc zadaří se pokochat krásným letním časem  a přírodou 

21924MmE.jpg

 
Avatar
#195041
děkujeme za zdělení a předpověď

aronie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 06.08.2016 04:38
 

Jsi obdařená a dáváš ze svého daru a to video, prostě super.... 

12824Mjd.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2016 16:42
 

Míšo,moc děkuji,trošku jsi mě uklidnila. Už to pozoruji pár let,že srpen je pro mě taková kolíbka.To tvoje video se mi moc líbí.Stejně jako fotografie chajdy a okolí.Nemůžu se na to nějak vynadívat. Jsi pro mě inspirací, myslím na tebe prakticky furt. Moje představy o tom,co vlastně chci, začínají být díky tobě konkrétnější......+ Jsi moc pěkná holkaSmile

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2016 16:39
 

Krása Love it a to jen kousíček za Prahou...

21914NDB.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2016 15:59

Odpověď na příspěvek #194946
Uživatel: sifaka13

To u nás někde vyrostlo?
 

nééééLaughing to je skála v Kolumbii a nahoru vede 659 schodů Wink

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2016 15:54

Odpověď na příspěvek #194942
Uživatel: Hadatko

Holky....Míša prý vysílala odtud
 

To u nás někde vyrostlo?WOW

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2016 15:23
 

Holky....Míša prý vysílala odtud Cool

21913MWQ.jpeg

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2016 15:20
 

Téééééda Míšo Big Awesome teprve nyní jsem se mrkla na horoskopy a fakt smekám a klaním se !!!!! Nejen za tvou obět znovu to celé odříkat, ale zase vylézt na skálu....kocourek krásný, Tobě to tam v těm momích šatech sluší a vypadáš naprosto báječně....a jak jsem koukala, byla jsi vybavena prostě vším i lampičkou Awesome. A panoramata ...nááááááááááááááááááááááádhrenááááá, krásný výhled a moc Ti děkuji za takovou obr snahu při všech těch peripetiích s nahráváním a vkládáním ! Jsi prostě PohladitKissInnocent

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2016 12:53
 

Míšo,děkuji za horoskop (Blíženec).Chtěla jsem něco řešit verbální ostřejší komunikací,ale přečtevši si horoskop,zavřela jsem ústa a mlčím.Ale nevím,jestli to vydržím. Moc děkuji A.

 
Avatar
post Zaslal: 05.08.2016 08:11
 

Míšo, děkuji za horoskop.Je pro mně obzvlášť důležitý, tento měsíc.Nějak šlapu do měkkého a to Kozorohům nedělá dobře, však ty to znášSurprised

Z videjka jsem si potvrdila, kde a proč asi vznikla slova naší hymnyOk

Přidávám se k holkám, které píšou, že vypadáš jako víla.Moc ti to sluší a hezky se na tebe dívá.Jsi pro nás taková bylinka, léčivka.

Taky se mi líbí tvoje zpravodajství z domečku.Ať se ti nadále daří dobře.Love it

 
post Zaslal: 05.08.2016 00:09

Odpověď na příspěvek #194896
Uživatel: kytka

Tobě,Momovi a Kocourovi a všem veverkám,vránám,mývalům a...
 

ROFL

 
post Zaslal: 04.08.2016 23:21

Odpověď na příspěvek #194895
Uživatel: Michaela Kudláčková

 za Moma, za mě, za Kocoura 
 

KissKissKissTobě,Momovi a Kocourovi a všem veverkám,vránám,mývalům a vůbec všem podezřelým druhůmLove it

 
post Zaslal: 04.08.2016 23:16

Odpověď na příspěvek #194894
Uživatel: kytka

Dobrou chuť Tobě,panu Kocourovi i Mománkovi a krásný výhled na hvězdy
 

AwesomeAwesomeAwesome za Moma, za mě, za Kocoura Laughing

 
post Zaslal: 04.08.2016 23:14

Odpověď na příspěvek #194892
Uživatel: Michaela Kudláčková

  To s tím telefonem znám a je to fakt až nebezpečně...
 

Dobrou chuť Tobě,panu Kocourovi i MománkoviKiss a krásný výhled na hvězdyLove it

 
post Zaslal: 04.08.2016 23:12

Odpověď na příspěvek #194890
Uživatel: kytka

Jo ještě jsem zapomněla na lístek za stěračem za špatný...
 

..taková jako perlička, bonus nakonec, jasně. Jinak řečeno, den jako korálek. Toilet

 
post Zaslal: 04.08.2016 23:11

Odpověď na příspěvek #194888
Uživatel: kytka

No to se Ti nedivím,ta skála je fakt krásná,i celá...
 

Pohladit

 

To s tím telefonem znám a je to fakt až nebezpečně hrozný. 

 

Najednou má člověk pocit, že neexistuje.

 

Máš štěstí, že není pejsek alergik.

 
post Zaslal: 04.08.2016 23:08

Odpověď na příspěvek #194886
Uživatel:

Naše Víla opět září,. Michalko, jsem šťastná, že...
 

...už mi bylo hůř, to je fakt. A tady se člověk musí cítit dobře. To ani jinak nejde. 

 

Doteď jsem pozorovala nebe. 

 

Teď jdu nasytit Moma a sebe a Kocoura Ok

 
post Zaslal: 04.08.2016 22:58

Odpověď na příspěvek #194883
Uživatel: Michaela Kudláčková

Člověk si to srovná a dojde k tomu, že v porovnání s některými...
 

Jo ještě jsem zapomněla na lístek za stěračem za špatný parkováníToilet

 
post Zaslal: 04.08.2016 22:46

Odpověď na příspěvek #194883
Uživatel: Michaela Kudláčková

Člověk si to srovná a dojde k tomu, že v porovnání s některými...
 

No to se Ti nedivím,ta skála je fakt krásná,i celá příroda kolem,vypadáš tam jako bohyněWink.No co se mi přihodilo,jela jsem k sestře na chatu jejímu vnukovi gratulovat k svátku.Už od první chvíle to bylo divný,asi jsem měla vycouvatRun.Samý nesmíš,musíš,ale říkala jsem si,vydržíš to,pak už kluků pláč a v závěru spadnul můj nový mobil ségře na zem a zemřelSurprised,takže se švagrem zpět do města do Vodafonu a řešení...pomoooc už Tě tím nebudu zatěžovat...Cestou zpět v autě jsem si uvědomovala,jak jsme moc na tý technice závislý,připadala jsem si chvíli,že nemám identitu,což mně vyděsiloSurprised.No a na závěr,když jsem šla se psem,tak dostal žihadlo do tlapkyInvalid,tak ale už je to dobrý,pofoukala jsem mu toTongue out,no když to teď vidím zpětně,tak vlastně stokrát nic umořilo volaSmoke

 
#194886

post Zaslal: 04.08.2016 22:35
 

Naše Víla opět září,.

Kiss

Michalko, jsem šťastná, že se ve Tvé tváři opět zračí klid, vyrovnanost, pohoda.

 
#194885

post Zaslal: 04.08.2016 22:30
 

Michalko,

děkuji za srpnové horoskopy, sice pro štírky dosti vypjaté, ale,....bude líp.

Video tentokrát z  úplně z jiného prostředí než jsme zvyklé, ale opět moc hezké. To úplňkové je takové tajemné a ten kocourek, ten to jistí.

Krajina kouzelná, moc hezké prostředí.

 

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 22:27

Odpověď na příspěvek #194881
Uživatel: Michaela Kudláčková

A taky tuhle: Tu jsem milovala!  
 

Znám známLove it ale zpívané W. Matuškou. Krásné Ok

 
post Zaslal: 04.08.2016 22:14

Odpověď na příspěvek #194882
Uživatel: kytka

Ufff,tak nevím,co tam ten Neptun se Saturnem dnes vyváděli,ale tak...
 

Člověk si to srovná a dojde k tomu, že v porovnání s některými věcmi, jsou jiné jen lapílie, které jsou více úsměvné, než cokoli jiného. A že energie je tak vzácná a drahá, že ji nemá smysl plýtvat. 

 

A mě se na tý skále navíc líbí. Ok

 

Copak se Ti přihodilo?

 
post Zaslal: 04.08.2016 22:10
 

Ufff,tak nevím,co tam ten Neptun se Saturnem dnes vyváděli,ale tak výživný den mně dlouho nepotkalHelp!!!Snad zítra bude líp,asi to pro Vodnáře dnes nebyly úplně příznivé konstalaceCry.Ale náladu mi teď spravilo nááádherné video,DĚKUJILove it,obzvlášť úžasný je pan KocourWink,kde Míšo vypadáš fakt jako z pohádky!!!A když si teď zpětně uvědomím,že Ty nahráváš celou noc video,které tam pak není a Ty ho jdeš znovu natočit,tak vlastně nevím,co řeším,když Ty se k tomu stavíš s tou lehkostí -vždyť to jsou ty zkoušky,že joHammer

 
post Zaslal: 04.08.2016 22:10
 

A taky tuhle: Tu jsem milovala!

 

 
post Zaslal: 04.08.2016 22:06

Odpověď na příspěvek #194877
Uživatel: sharon1

Přijď jen na malou chvíli.... joooooo!
 

....až den se schýlí, slunko jde spát. Poznáš, že píseň zaplaší tíseň, v srdci tě bude hřát...

 

Mimochodem, jedna z těch, které mi zpíval děda. Smile

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 21:52
 

Hezký horoskop a krajina taky! Ok

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 21:06

Odpověď na příspěvek #194875
Uživatel: Tina

A také: Před chajdou až oheň bude plát, já budu vzpomínat.......
 

Přijď jen na malou chvíli....Love it

joooooo!

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 20:49
 

Video se ti moc povedlo ! Vypadas plna sily, energie a vubec pozitivna.Smile

 

Krajina nadherna, krasne jsem se proletla ...Love itDiky.

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 20:47

Odpověď na příspěvek #194870
Uživatel: sharon1

Tož jsem do áchala a do óchala, popěla Až ztichnou Bílé...
 

A také: Před chajdou až oheň bude plát, já budu vzpomínat....

21898NGV.jpg

 

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 20:41

Odpověď na příspěvek #194873
Uživatel: Michaela Kudláčková

Já jsem si myslela, že právě Ty budeš óchat, protože vím,...
 

JO!!!Ok

 
post Zaslal: 04.08.2016 20:20

Odpověď na příspěvek #194870
Uživatel: sharon1

Tož jsem do áchala a do óchala, popěla Až ztichnou Bílé...
 

Já jsem si myslela, že právě Ty budeš óchat, protože vím, jak máš kopce ráda. Taky Óchám.

 

Já zase strašně miluju volný prostor.

 

Je to o svobodě ... se díváš a Tvoje duše lítá tam všude nad tou krásou a úplně se jako nadechuje roste, nebo jak bych to řekla Smile 

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 20:02
 

Tož jsem do áchala a do óchala, popěla Až ztichnou Bílé skály..... následně Když jsem byl mlád bývala Askalooooona....

Michaelo tobě to tak neuvěřitelně sekne, nemáš už ten uštvanej výraz!!! Champagnebravo!!!!!

 
post Zaslal: 04.08.2016 20:01
 

Je to nádherné,děkuju

 

 
post Zaslal: 04.08.2016 20:01
 

až ti to Míšo v dobrým závidím Kissa ještě obraz ve videu  je krásně čistý prostě to nemá chybu ,ale hlavně  už mi chyběl tvůj hlas to pohlazení ,které z něho cítím .Kiss

 
post Zaslal: 04.08.2016 19:43

Odpověď na příspěvek #194866
Uživatel: kopretina18

Je  tam Míšo nádherně,ty lesy ,skály ... a moc ti to...
 

AwesomeLove it

 
post Zaslal: 04.08.2016 19:40
 

Je  tam Míšo nádherně,ty lesy ,skály ... a moc ti to sluší Ok Děkuji za horoskop .Love it

 
post Zaslal: 04.08.2016 19:38
 

Jo, jsem vítěz! Hlavně ty skály kolem, to je taková krása. Chtěla jsem, abyste to viděli.Love it

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 19:34
 

poslouchámSmile.rub

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 19:34
 

Míšo děkuji Ti za horoskop.

Pr raky nevypadá srpen nijak zle.Wink

ahoj Helena

 

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 19:30

Odpověď na příspěvek #194860
Uživatel: Michaela Kudláčková

UUUUŽ!! 
 

OkOkOk Krásné.....

 
post Zaslal: 04.08.2016 19:18
 

UUUUŽ!! Ok

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 18:41

Odpověď na příspěvek #194857
Uživatel: Michaela Kudláčková

Tady je vedro jako v tropech. Je to jižní svah, tak je tu tepleji. Ale pro nás s...
 

Se máte Míšo a Momane Smile, tady se zatáhlo ...a snad nebude pršet. Jooooo Awesome na tebe a ty panoramata se těším Tongue out,to bude luxusní zážitek pro oko i duši Wink. Neboj, to se dotáhne a kdo si počká, ten se dočká Smile

 
post Zaslal: 04.08.2016 18:28

Odpověď na příspěvek #194853
Uživatel: Hadatko

Míšo ty jsi stejně drak , ale těším se, to bude zážitek ....
 

Tady je vedro jako v tropech. Je to jižní svah, tak je tu tepleji. Ale pro nás s Momanem akorát. Tongue out

 

Počkej, až uvidíš panoramata !!! Nahráno 45% - to jsem trochu byla optimista s tou hodinou Laughing

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 17:19

Odpověď na příspěvek #194852
Uživatel: Michaela Kudláčková

Jo! Tak cca do hodiny to tam je. Stabilizovat skály tentokrát nebudu 
 

Míšo ty jsi stejně drak Awesome, ale těším se, to bude zážitek Wink. Normálně to vypadalo, že bude vedro až do večera a už bych řekla, že se ochlazuje....Undecided. Míšo, jaké tam máš počasí ? Tady jsi měla skoro stejné, co my Undecided.....

 
post Zaslal: 04.08.2016 17:11

Odpověď na příspěvek #194851
Uživatel: Hadatko

Míšo děkuji za horoskop , hele jak jsem to četla........" Tak si tady v klidu...
 

Jo! Tak cca do hodiny to tam je. Stabilizovat skály tentokrát nebudu Laughing

 
Avatar
post Zaslal: 04.08.2016 16:30

Odpověď na příspěvek #194839
Uživatel: Michaela Kudláčková

Holky to je vtipný. Já se tady s tím videem mrndím celý den a...
 

Míšo děkuji za horoskop Pohladit, hele jak jsem to četla....Tongue out...." Tak si tady v klidu dopiju ranní kávu, seberu se, půjdu na skálu a " ....někteří jedinci by napsali....a půjdu skočit Sealed a Míša pitbulka.....znova to nahraji Big Awesome

Máš můj obr obdiv Pohladit !!!!

 
1 2 > >|

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist