HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2017

Pěkně vítám u říjnových horoskopů. Prakticky lze tento měsíc pokládat, alespoň co do našich soukromých životů, za poněkud klidnější, až na menší výkyvy, který ale bude málo. Je to měsíc méně materiální a více pocitový, více duchovní.

 

Jak jste slyšeli, jako jednotlivci v rámci našich interních životů a vztahů, bychom měli říjen prožít více orientování do sebe a k sobě, tedy spíše méně směrem ven.

 

To, co se bude dít kolem nás, třeba s ohledem na komplikovanější střed října, by se mělo odehrávat spíše celospolečensky. (pokud se nám nepovede u nějakého veřejného konfliktu, v oněch problematických dnech přímo asistovat).

 

Je to měsíc uvědomělý, emotivní, spíše pocitový a dost možná také empatický stejně, jako sebe reflexívní.

 

Ekonomicky více méně stabilnější.

 

Prakticky jste všechno zásadní slyšeli, tak jen dodám, že Úplněk nás čeká 5.10. a bude ve Skopci. Přinese díky postavení planet trochu oživení do současné uondané nálady, která je dozvukem avízované letargie z konce září.

 

Novolunní, které bude ve Váhách, přijde 19.10. a s ohledem na jeho nastavení, bude poněkud necitlivé, trochu v kontrastu s duchem naladění celého měsíce.

 

Klimaticky u nás bez velkých vášní, politicky více k ničemu, než k něčemu, ale za to planety nemohou a je to stav setrvalý.

 

Co do klimatických a jiných destabilizací, je asi více v popředí zájmu v říjnu Belgie, Německo, Francie a Spojené státy.

 

 Vzdáleněji pak Japonsko a Čína.

 

Tak a teď už na vaše jednotlivá znamení.

 


 

KOZOROZI

 

Zkraje října vás to potáhne spíše domů, kde se budete zabývat patrně rodinnými věcmi a to po rovině praktické. Po pracovní rovině bych odložila důležité úkoly, protože možná cítíte, že s výkonností jste na tom dost mizerně.

 

Probudit by Kozorohy měl až úplněk 5.11. a mělo by to začít nějakou příjemnou zprávou nebo událostí pracovní, a pak se pozitiva přenesou i do partnerských vztahů.

 

Užívejte živé naladění a návrat sil až do 9.10., kdy si začněte dávat pozor, zejména v kontaktu s ohnivými znameními po rovině vztahů a druhými Kozorohy v práci.

 

Od 10.10. By se Kozorohům mohlo dostávat vysvětlení některých věcí, které jste pokládali za podezřelé, ať soukromě, podnikatelsky, nebo ekonomicky. Možná zjistíte, proč se vám něco, nebo někdo nezdál, ale nevěděli jste proč.

 

Mezi 13. a 18. říjnem by se mohlo stát, že byste museli řešit cizí chyby, které jste neudělali. Může  vám to lehce zkomplikovat pracovní život.

 

Ten vztahový, by se měl v této době vyvíjet spíše pozitivně.

 

Novoluní 19.10. Z vás s ohledem na váš Saturn udělá tvrdolína, ale naštěstí jen na pár hodin.

 

Od 21.10. až do konce měsíce, budete naopak citlivý Kozoroh, empatický a možná se přihlásíte do nějakého kurzu, který bude více poznávací a duchovní, než třeba kurz práce s Excelem.

 

Zdravotně: Zkraje měsíce ohlídejte imunitní systém, uprostřed trochu pozor na dýchací a jinak vcelku pohoda.

 


 

VODNÁŘI

 

Také Vodnáři na začátku října poněkud pozbyli kreativity a jejich příslovečný drive se zúžil na „udělám, co musím a ulehnu“. Nijak to nehroťte, stejně se k vyššímu výkonu nedonutíte.

 

Ten dorazí po Úplňku, možná už s ním, a bude to doba povzbuzující i bohatší na dobré zprávy, posuny pracovní i vztahové a také hodně ožijete co do možností energetických.

 

Užívejte až do 8.10. a pak zabrzděte, třeba odpočívejte, ale ideálně jenom přihlížejte, protože se to více vyplatí.

 

Od 10.10. byste se mohli začít posunovat zejména tam, kde jste v minulosti cosi zaseli, nebo na něco čekali, i třeba na nějaká rozhodnutí a podobně. Je to čas reálné reality a budete mít najednou do některý věcí a lidí mnohem lepší vhled.

 

Mezi 14. a 18. říjnem si dávejte dobrý pozor, abyste zbytečně přílišnou horlivostí něco nepřidusili, nebo někoho, kupříkladu sponzora a podobně, nepolekali.

 

Míně mluvte, více naslouchejte.

 

Novolunní 19.10. dostane Vodnáře do vcelku příjemné energie pracovní, ale ani vztahy nezůstanou pozadu. Když pominu prvních několik hodin Novu a silné působení Uranu, velkou zásluhu na vaší náladě bude mít Neptun, který sám dá více kreativity a také smyslnosti.

 

Konec října patrně strávíte tvorbou, nebo kulturou nebo obojím a s ohledem na vaši Venuši, byste u toho rozhodně sami být neměli.

 

Zdravotně: Pozor celý měsíc na játra a žlučník.

 


 

RYBY

 

Myslím, že ani Rybky a to ani vzhledem k silnému Neptunu už nemají sílu oplakávat mušky rozplácnuté na předním skle auta. Ačkoli je vám to líto, jste unavení a letargičtí. Možná je to lepší, protože vás to donutí si odpočinout a nemyslet.

 

To si schovejte na dobu po úplňku, 5.10. která vám přinese oživení ve vztazích, to především, ale také návrat energie a výkonnosti a rovněž tak pozitivního ducha.

 

Budete tvořiví, pracovití, vstřícní a příjemní.

 

Mezi 8. a 13. říjnem, byste se mohli dočkat, nějakého necitlivého chování, či výpadu, nejčastěji ze strany zemitých znamení a spíše pracovně, nežli vztahově.

 

Od 10.10. byste pak mohli začít i trochu chápat proč.

 

Může se stát, že se po tomto datu se před vámi někdo doslova, jak se říká „odkope“. Nutně to nemusí být pohled příjemný, ale bude objevný a posune vás kupředu.

 

Mezi 14. a 18. říjnem si promyslete všechno, co budete dělat mechanicky. S citem sekejte poslední letošní trávu, opatrně nakládejte s cirkulárkou a dávejte pozor, zda neparkujete na převisu skály.

 

Po rovině vztahové se vás varování netýkají. Ryby budou plné lásky, která se k nim také bude dostávat, prakticky už v době před Novem.

 

Je proto možné, že i kdyby vám auto spadlo do řeky, seznámíte se následně z potápěčem, který vás neopustí po zbytek života.

 

Rovněž konec října je pro Rybky velmi duchovní, citový, emočně bohatý a plný prožitků.

 

Ne nezapomněla jsem na peníze a praktickou oblast. Ta vás, Rybky v říjnu víceméně mine.

 

Zdravotně: Pokud si dáte na začátku měsíce pozor na močové cesty a ledviny, nic dramatického už v říjnu nepřijde.

 


 

SKOPCI

 

Pokud se, jakožto energický Skopec momentálně nutíte i k tomu, abyste si vyčistili zuby, není to ani nenormální, (i když vám by to tak přijít mohlo) a ani trvalé. Je to už otázka vlastně pár hodin.

 

Hned s úplňkem 5.10., který by Skopec mohl strávit spíše v něčí náruči, než v práci, se po úplňku dostaví také návrat sil pracovních.

 

Budete výkonní i kreativní, a protože ještě působí silný Neptun, také můžete oplývat v tuto dobu neotřelými nápady a návrhy.

 

Snažte se je uplatnit do 9.10.

 

Po tomto datu si je nechte pro sebe. Jednak byste byli asi odmítnuti a jednak byste mohli, s ohledem na postavení Saturna a Střelce, následně zareagovat způsobem, který je trestný.

 

Pozor si dejte i v rodině a partnerských vztazích.

 

Od 10.10. vám Jupiter, vstupující do Štíra přinese mnohá vysvětlení a také uvidíte mnohé lidi bez růžových brýlí. A vlastně bez jakýchkoli brýlí. Zní to negativně, ale není. Uvědomte si, že jste si o někom nebo něčem mohli dosud myslet něco špatného a zjistíte, že opak je pravdou.

 

Ne abyste to akčně řešili mezi 14. a 18. říjnem!!

 

Nechte to v sobě uzrát, rozhodně se vyhněte konfrontačnímu prostředí, minimálně do Novolunní.

 

To přijde 19.10., kdy naštěstí nebudete mít na rozhovory náladu a po Novu už vám nic nehrozí.

 

Do konce října, budete plni laskavosti, pochopení a ochoty pomáhat a i se učit nové věci. Zejména duchovního charakteru.

 

Zdravotně: Na kraji října pozor na uši a dutiny, ke konci na oblast neurologickou.

 


 

BÝCI

 

Veškerou svou zbývající sílu, kterou lovíte z posledních zásob, většina Býků v tuhle dobu vrhá do práce a podnikání a oblasti praktické. Mnozí se snaží dokončit něco, co rozdělali na domě, bytě a podobně.

 

Kdybyste se do toho nenutili a ulehli k dobré knize, tak byste hned po úplňku, 5.10. zjistili, že to jde samo a mnohem lépe.

 

Návrat energie a výkonnosti, ale také jaksi přesnosti a chiuti něco dělat pocítí Býci hlavně od 6.10 a vaše nasazení ponese i plody.

 

Hlavně okolo 7.10. máte pracovně a podnikatelsky a také ekonomicky šťastnější období.

 

Krom toho, od 10.10. se vám také bude dařit uvádět do praxe věci, které jste buď sami odkládali z důvodu nedostatku informací, či čekání na nějaká rozhodnutí a zpětnou vazbu.

 

Pokud přežijete dobu mezi 13. a 17.říjnem, dočkáte se i po rovině vztahové a rodinné, citové ..prostě najde vás i Venuše, která je ostatně v podobě Jitřenky i vaší planetou.

 

O Novolunní a řekněme ještě 12 hodin po něm, si dejte pozor, abyste někoho zbytečně neranili nedostatkem pochopení a neochotou se vcítit. Zejména půjde o vodní znamení.

 

Od 22.10. Je i pro Býky postavení planet příjemné, duchovní, jemné a citlivé. Užijete si hlavně v partnerských vztazích a na nedostatek fyzického kontaktu v tomto duchu si určitě, s ohledem na Neptun v Rybách a Merkur i Jupiter ve Štíru, nebudete stěžovat.

 

Bacha na nevěru!!

 

Zdravotně: Celý říjen je u Býků o nervech a psychice. Konec října přinese v téhle oblasti velké uklidnění.

 


 

BLÍŽENCI


Ačkoli Blíženec zvládne hodně věcí najednou a je schopen přesouvat energii z práce na rodinu a z rodiny na jiné aktivity, většině Blíženců nadělil konec září tolik, že i neúnavný Merkurův svěřenec může mít dojem, že mele z posledního.

 

Protože mají Blíženci tendenci se přepínat a pak mít z toho migrény a psychosomatické obtíže, radím teď vypnout, 5.10. pozorovat úplněk a čekat na stabilizaci.

 

Ta totiž hned 6.10. přijde.

 

Patrně v podobě lepší nálady, kterou by mohla u mnoha Blíženců způsobit dobrá zpráva pracovní.

To se pak, protože Blíženec to umí, přenese domů k rodině, mezi přátele a už budete zase plní elánu a nebudete odmítat odepisovat na SMS typu, „žiješ prosím Tě?“.

 

Budete i pracovití a velice hovorní, tak bych tuto dobu využila na nejrůznější pohovory.

 

S ohledem na postavení vašeho Jupitera, a vůbec přechod Jupitera do Štíra 10.10. budete mít i kliku a dobrý nos.

 

Rovněž pokud se chystáte něco prodat nebo koupit, budete v tuto dobu obdaření intuicí. (mám na mysli něco velkého, nikoli máslo chleba rohlíky).

 

Potom si vyhledejte tichý koutek a mezi 15. a 18. říjnem, zde meditujte. Potichu!

 

Hrozí konflikty i karamboly ze zbrklosti a přemíry aktivity.

 

Novolunní 19.10. Blížence uklidní a zabrzdí, ale na rozdíl od jiných, nijak jinak neovlivní.

 

Zato konec října, hlavně od 23.10. dál bude pro Blížence dobou příjemnou, plnou dobrých zpráv, kreativního myšlení, budete verbálně zdatní, po citové rovině pozorní a milí, ochotní a vstřícní.

 

To stejné se vám bude dostávat zpět.

 

Zdravotně: Uprostřed října pozor na úrazy, zejména kolen a kotníků.

 


 

RACI

 

Dalo by se říci, že se Rakům nic hrozného neděje, a přesto většina působí dojmem, že na ně někdo naložil všechnu tíhu světa. Pokud máte dojem, že vlastně nic nemá smysl a i to pozitivní je málo pozitivní, kyselo je moc kyselé a „radost“ je sprosté slovo, i vy počkejte do 6.10.

 

Úplněk by na Raky, jejichž domovskou planetou je Luna toho času ve Skopci, ovlivněná Venuší (Většina Raků miluje slovo Venuše a už jen to slovo jim dodá na lepší náladě) v hezkém úhlu vůči Marsu, měl zapůsobit jako koktejl entuziasmu a životabudič.

 

Od 6.10. budete nejen v lepší náladě, ale také budete schopni řešit jinak náročnější praktické a ekonomické věci, v zamětsnání budete pozorní, výkonní a naladění plnit i to, co se neřeklo, prostě ochota sama.

 

V partnerských vztazích, hlavně kolem 7.10. by mohlo u Raků dojít k nějakému zásadnějšímu rozhodnutí, které, jak se ukáže po 10.10. s přechodem Jupitera, nabere pravdivější obraz a reálnou podobu.

 

Jinými slovy, na co přijdete kolem sedmého, to se vám po desátém potvrdí. Hlavně ve vztazích.

 

Mezi 14. a 18. říjnem, by vám vrásky mohly přidělat jen nějaké věci z minulosti a lidé, kteří vám znepříjemňovali život. Možná přidají na intenzitě, ale s ohledem na celkově dobrou odolnost Raků v tomto období, byste měli projít bez ztráty kytičky.

 

Dokonce někteří Raci překvapí rozhodností a zásadovým chováním, nezvykle bezemočním projevem, hlavně v době Novu, a co si budeme povídat, mnohé tím zaskočíte.

 

Ale oni to mnozí potřebují. Hlavně to od vás nečekají. Někoho se můžete zcela zbavit, někoho naopak začít více zajímat.

 

Konec října by měl být pro Ráčky mimořádně příjemný.

 

Po rovině domova, se dozvíte něco příjemného, nebo vás nějaká zpráva posune.

 

Ekonomicky si přilepšíte.

 

Vztahově se stabilizujete.

 

Duchovně nebývale povyrostete.

 

Mě neděkujte. To Jupiteru, Luně, Saturnu, Uranu, Slunci a anoo … Venuši.

 

Zdravotně: U Raků je v průběhu října citlivější hlava, nervy a mezi 14. a 18. pozor na úrazy rukou a ramen.

 


 

LVI

 

Tím, že se snažíte bojovat od konce září na více frontách s cílem uspořádat všechno, pokud možno ihned, došlo, jak jsem na začátku září avizovala, k možnému rozpačitému pocitu ze všeho, co děláte. Lev ač velký poztivec, může v těchto dnech jevit známky zamlklého jedince, lehce poustevnického tipu.

 

Omezujete se na verbální komunikaci v podobě holých vět a váš krok se o poznání zpomalil.

 

Ne vojenský pochod to není.

 

Ale přijde.

 

Tak jako všech ostatních kolegů ze zvířetníku, se i Lvů týká vzpruha, kterou přinese úplněk. Už vlastně při něm, tedy 5.10. byste měli pocítit působení Venuše a Marsu, kteří oživí oblast vztahovou a to celé za asistence Panny, která k tomu přinese dobré zprávy pracovní a ekonomické.

 

A v pozvedání nálady a ducha budete v těchto oblastech pokračovat ještě dalších mnoho dnů.

 

Když překonáte poněkud agresívnější klima ze strany zemitých znamení v době mezi 8. a 10. říjnem, přijde s 10. říjnem také dost informací, které jste potřebovali vědět.

 

Jednak se začnete posunovat po rovině mezilidských vztahů, kde byste mohli mnohé pochopit a rozklíčovat, a jednak by mělo dojít u většiny Lvů k posunu v oblasti pracovní.

 

Vaše plánování budoucnosti opřete o reálné obrazy a tím pádem se přestanete pouze domnívat.

 

Mezi 13. a 18.10 říjnem může výše zmíněné vyústit v nějakou konfrontační situaci, která jakkoli by mohla být náročná, bude pro vás objevná. Nebála bych se u Lvů přepalování, spíše budete pravdiví, odvážní a otevření. Někdo to ocení, jiný ne. Není to váš problém.

 

Novolunní ve Váhách 19.10. se silným Uranem a Neptunem by Lvy nemělo nijak negativně ovlivnit, pouze se možná v něčem utvrdíte. To něco, s ohledem na nastupující Venuši by mělo být spíše pozitivní a mělo by vás to posunout.

 

Laskavý bude pro Lvy také konec října.

 

Budete milí, tolerantní, chápaví a velice přitažliví. Konec měsíce bude u Lvů také ve znamení novinek a nových zpráv.

 

Zdravotně: V průběhu celého října by Lvi měli zobat stravu bohatou na živočišnou bílkovinu a vlákninu. To proto, že s ubývajícím světlem může být sluneční Lev náchylnější a méně odolný.

 


 

PANNY

 

Ať Panenky teď dělají, co dělají, je pravděpodobné, že většina z nich není schopna (je to jen pocit), se v určitých oblastech jakoby pohnout z místa. Většina analytických Panen má totiž teď na kraji října dojem, že nemá dost informací, aby plánovala. A co víc, není kde je vyšťourat.

 

Vyčerpali jste se možná přemíláním věcí kolem dokola, analyzováním a hledáním souvislostí natolik, že můžete mít až depresívní pocit.

 

Já bych to nehrotila.

 

Také na Panny se vztahuje omlazující a energeticky vydatný úplněk a s ním nastupující období ucelených informací, zpráv a celkově se vám všechno rozběhne kupředu.

 

U Panenek to 5.10. začne nejspíš prací a podnikáním, aby se o několik hodin později přidala s Venuší také oblast vztahová.

 

Můžete se mezi 8. a 12. říjnem kvůli tomu všemu dostat do konfrontace s některými lidmi, ale také úřady a soudy, ale každopádně půjde o posun směrem kupředu.

 

Tomu od 10.10. přihrává i přesun Jupitera, který ještě posílí energii k vám docházejících, zásadních informací. S ohledem na váš Merkur je to pro vás období, kdy byste neměli chybovat a budete velice rychle odhalovat chyby, pochybení ale i, ne, pokaždé čisté úmysly okolí.

 

Maličko vás pozdrží doba mezi 15. a 18. říjnem, kdy byste mohli řešit nějaké zapeklitější věci v rámci domova a rodiny.

 

Novoluní 19.10. vám přinese neoblomný postoj a rozhodnutí stát si za svou pravdou, kterou patrně mít budete.

 

Od 22. října až do jeho závěru na vás bude pozitivně hledět nejen Venuše, která by vám mohla přihrátt nějakou zajímavou novou osobu, ale také Merkur, který vám pomůže v úředních věcech a případných zkouškách a testech a nakonec i Jupiter, který vám může přinést štěstí (kliku) i tam, kde se to neočekává.

 

Zdravotně: Panny by si měly dávat v říjnu pozor na oči a štítnou žlázu.

 


 

VÁHY

 

Váhy se momentálně ponejvíce zřejmě zabývají vztahy, kde může mnohá Váha skutečně stát kdesi uprostřed s pocitem, že zde zamrzla na pochybnostech. Obava udělat jakýkoli krok na nějakou stranu, vás mohla přikovat na jedno místo. Mnohé Váhy se rozhodly, že prostě počkají, až se něco stane.

 

A ono se stane.

 

A ne málo.

 

25050ODV.jpg

 

Hned s úplňkem 5.10. by se Váhy měly dočkat nějakého zásadního zvratu po rovině vztahové, aby pak následovalo cosi příjemného v oblasti rodiny a nakonec i práce.

 

V tomto duchu se ponesete do 8.10., kdy možná budou některé Váhy nuceny absolvovat nějaké náročnější rozhovory, nejčastěji, s ohledem na Merkur a jeho postavení, úředně rodinné. Potrvá to tak tři dny.

 

Máte už ale v tuhle chvíli dost sil to ustát.

 

Od 10.10. přijde možná to, na co jste v nějaké oblasti čekali, totiž osvětlení nějaké záležitosti, která byla dosud jakoby ve stínu. To by vám mělo pomoci a nebude to patrně jedna věc. Nejrůznější odhalení, pravdy a zásadní vhled do věcí, vám bude Jupiter nabízet až do první poloviny listopadu.

 

Mezi 13. a 15. říjnem se vyhněte zbytečným sporům, zejména na pracovišti a na místech, kde je více lidí. V tuto dobu nepijte a buďte opatrní tam, kde nemůžete ovlivnit chování a reakce druhých.

 

Novoluní 19.10., které bude ve vašem znamení a za asistence silného Uranu, může Váhám přinést kontakt s někým, koho dlouho neviděly. Nutně to, s ohledem na postavení Slunce vůči Uranu, nemusí být někdo, koho jste vidět chtěli.

 

Konec října by měl Váhám nadělit tolik oblíbený klid, hodně duchovních podnětů, bude se vám chtít studovat, potáhne vás to za kulturou, uměním, možná i ke zkrášlení sebe sama, což by s ohledem na vaši Venuši bylo mimořádně zdařilé ve výsledku.

 

Zdravotně: Vyhněte se po celý říjen všemu, co by vás mohlo stát zažívací obtíže. Žaludek a žlučník jsou u Vah s říjnu zásadními orgány.

 


 

ŠTÍŘI

 

Na Štíry se zřejmě koncem září nahrnula spousta věcí, z nejrůznějších stran a oblastí a ještě stále není konec. Štír je poměrně nezničitelný, takže váš pocit, že jste vlastně v koncích, je pouhý pocit. Fénix je jenom jeden. Štír. Ano, můžete být unavení, až vyždímaní a mít chuť se někde zneviditelnit a můžete být i podráždění, při čemž nevynecháte ani sebe.

 

Když vydržíte…. (budou i zuby) …. dojde úplňková vzpruha i k vám.

 

Pravděpodobně, protože u vás to zařídí Uran, který je tak trochu osudový, přijde jako první nějaká zpráva, která je sice zásadní, možná je náročná, ale každopádně vás posune kupředu, jako když odhodíte nějaké závaží.

 

Následují vcelku pozitivní chvíle rodinné a také kolem 7.10. čeká na Štíry romantika, kterou zařídí Venuše a Mars.

 

A bude to zase Mars a jeho postoj vůči Saturnu, co by mohlo kolem 8. a 9. října Štíry dostat do konfrontace s jejich vlastní chybou, nebo postojem. Dávejte si pozor na silnicích, v zaměstnání i ve vztazích a buďte uvážliví, než něco řeknete, neřku-li uděláte.

 

Doba od 10.10. je zásadní hlavně pro Štíry, protože přesun Jupitera do vašeho znamení, nemůžete přehlédnout. Až do poloviny listopadu, bude úřadující planeta, která pod sebou schovává všechno v otázce být, či nebýt šťastný, pracovat de facto pro vás.

 

Přijdou zásadní věci, odhalení, pravdy, pohled do tváře skutečné reality, pohled do opravdových tváří nejrůznějších lidí.

 

Ne nemusí to být vždycky příjemné, ale je to ryzí.

 

Mezi 14. a 18. říjnem vás možná bude potřebovat vaše rodina a její příslušníci, případně může přijít nějaká rodinná událost.

 

Novoluní 19.10. dá Štírům nahlédnout do sebe samých. To co, tam najdete, je jen vaše a můžete s tím naložit, jak vy chcete. Jde jen o to, jestli se vám to líbí.

 

Takto očištěni vejdete do závěru října, kde na vás čeká Venuše s pozitivní náladou, Merkur s příjemnými slůvky jak z vaší strany, tak i ze strany okolí, Uran s nějakým rozhodnutím i onen Jupiter, který ke konci října, bude rozhodně pracovat pro vás.

 

Zdravotně: Hlídejte si po celý říjen oběhový a žilní systém.


 

STŘELCI

 

Málokterý Střelec v tuto dobu pobíhá se svým nářadíčkem po střelnici a kosí jeden terč za druhým. Spíše bych s ohledem na silný Saturn ve vašem znamení a v postavení vůči Neptunu, řekla že usilovně hledáte alespoň jeden šíp.

 

I většinu Střelců totiž konec září, a s ním všechny věci a události, vyčerpal. Dost Střelců v tuto dobu nemá ani snahu přemýšlet, nebo o něco usilovat.

 

I pro Střelce je tady ale úplňková dávka entuziasmu a silné působení Marsu a Venuše, a tedy požehnání na duchu i očekávaný životabudič.

 

Je pravděpodobné, že u většiny Střelců se první ozvou vztahy a mělo by to být velice pozitivní, patrně v podobě verbální, nebo písemné. Možná vyznání, rozhodnutí, cosi zásadního.

 

Následuje pak v závěsu oblast ekonomická i pracovní. Tady na vás myslí Merkur.

 

Jenom se maličko umírněte mezi 9. a 16.10. kdy je kolem vás příliš horké prostředí a Střelec by se měl v tuto dobu kontrolovat a být umírněný.

 

To by mohlo jít těžko, protože i vás se týká přesun Jupitera a to, co se ukáže stran některých lidí, jste nemuseli chtít vidět, nemusí to být právě to, co jste si o nich mysleli a mohlo by to vést k ostrým výměnám slov.

 

Na druhé straně budou asi lidé a věci, kde vás skutečná pravda a holá realita překvapí naopak velice příjemně.

 

Prakticky jde o očistný a objevný proces, který záhy budete kvitovat.

 

Záhy znamená hned od konce Novolunní, tedy od 20.10.

 

Od tohoto data by Střelci měli mít před sebou hezké chvíle. Až se štěstím by se vám mohly podařit některé věci a lidé vám půjdou nebývale na ruku.

 

A vy jim také.

 

Střelec je koncem října velmi milý, velmi nepřehlédnutelný a velmi ochotný, až obětavý.

 

Zdravotně: Dejte si zkraje měsíce pozor na úrazy v oblasti ramen a také na zuby!

 


 

Přeji vám všem co možná příjemný říjen, hodně lásky, zdraví a pohody!

 

heart

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 34 čtenářů průměrem 4.26 bodů z pěti


Čtěte také:

APOKLAYPTICKÁ SOUTĚŽ: Mikropovídka od Krokodýlice 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2016 
KAMINKOVÝ TÝM: Korál, láva a nefrit 
Karty Kouzelné mapy pro Helenu73 
Runová magie II. Návštěva bohů 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
#211144
je to přesné

nelahee
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 23.10.2017 15:11
 

Ráda si tady čtu horoskopy :-) Děkuji za ně. A vždy ke konci měsíce se k němu vrátím a ano, ano, ano. Všechno přesně sedí, lev. Smile

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 21:04
 

No, taky se těším na úplněk... Invalid

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 19:18
 

Míšo,děkuji za horoskopy za Blížence,který mele z posledního a to opravdu.A problémy s kotníkem také souhlasí...

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 18:31
 

Míšo děkuju za horoskop, na raky sedí ten začátek měsíce.....

 

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 15:56
 

Nesmírně se těším  na Uplněk a doufám v navrat energie...bo teď vyložene živořim. I dcera, ktera obvykle zvlada za tri, se ted tak nejak plouží. 

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 11:53

Odpověď na příspěvek #210817
Uživatel: mirabelka

Panna v devátém měsíci doživotně  zdraví a děkuje
 

LaughingLaughing

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 11:48

Odpověď na příspěvek #210814
Uživatel: lesanda

V býcích si pořádně zařádil "tiskařský šotek", ale...
 

A jejda... já to opravím Tongue outHammer

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 11:20
 

Tedy,Míšo,já úplně koukám,jak sedí zrovna toto: Lev ač velký poztivec, může v těchto dnech jevit známky zamlklého jedince, lehce poustevnického tipu.

Surprised

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 10:19
 

Panna v devátém měsíci doživotně Tongue out zdraví a děkuje Smile

 
post Zaslal: 03.10.2017 09:27
 

Míšo díky za horoskop pro račice Love ita hlavně se těším na ten duchovní růst a ještě by se hodilo tak 380 W  poněvadž z mého těla odešel veškerý energetický pohon a není kde, a ani z čeho čerpat .Chtěla bych cítit opět živá.Shift

 
Avatar
post Zaslal: 03.10.2017 07:42
 

V býcích si pořádně zařádil "tiskařský šotek", ale má to jednu výhodu - musela jsem číst pomaleji a tím pádem i pozorněji. Beru to jako znamení pro mě, že se mám zklidnit, zpomalit tempo a tomu co dělám věnovat pozornost. Díky!

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist