HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LISTOPAD 2017

Pěkný den u listopadových horoskopů. Tento měsíc osobně vnímám spíše pozitivně, protože ačkoli se zde najdou i dny velmi trpké, celkový efekt, který nám planety nyní přinesou s ohledem na budoucnost, je zásadním způsobem krokem kupředu.

Silný vliv Merkura, Marsu, Venuše i Neptuna, by nám měl přinést mnoho změn. Nejen technicky, ale také duchovně.

 

Nové směry mohou být otázkou zásadních rozhodnutí, i třeba nabídek či kontaktů. Listopad je také o zpětné vazbě a to nutně vždycky nemusí být pěkné pro ty, kteří se nechovali pěkně.

 

Kraj měsíce dá impulz k vyřešení věcí pochopení a prozření, po té logicky následuje nutnost se s tím vyrovnat…

 

Novolunní následně dodá klíčové momenty a uvědomění.

 

Konec měsíce může znamenat nezvládnuté emoce negativně postižených…

 

Více ve videu…

 

 

Klimaticky bude listopad náročný ve svém závěru.

 

A teď už jednotlivě pro vaše znamení.

 


 

KOZOROZI

 

Vím, že to bude pro Kozorohy těžké, ale pokuste se tento první týden a to až do jeho konce co nejméně prakticky jednat a věnujte se zejména vztahům, kde můžete hodně vylepšit a posunout.

Rovněž se, pokud to půjde, vyhněte úředním jednáním a podpisům důležitých smluv. Všechno, co zavání soudy, přehlížejte.

Kolem 14.11. Hlídejte věci a nevěřte nikomu, koho neznáte minimálně tak dobře, jako sebe.

 

Mezi 15. a 17.listopadem můžete mít trochu depresívní období, ale ono to hned přejde. Listopad je pro všechna znamení spíše přínosný a hodně očišťující.

 

Od novolunní 18.11. by se vám mělo slušně dařit v oblasti vztahů a citů. Budete sami velice milí a to stejné by se k vám mělo dostávat.

A nejen to, dokonce by se v tomto období měly k vám přivrátit nějaké peníze. Na bezstarostný zbytek života to nebude, ale potěší.

 

Od 19.11 – 26.11. Budete v tomto pěkném módu pokračovat, tak si užívejte, podle hvězd bude rozhodně důvod.

 

Po tomto datu už zůstaňte při zemi. Do konce listopadu pak nastává ono avízované zátěžové období a Kozorohy zasáhne také. Ponejvíce v oblasti právní.

 

Zdravotně: V listopadu mají Kozorozi nejslabší ledviny a močové cesty.

 


 

VODNÁŘI

 

Jestli v tomto týdnu absolvujete nějaký test, nebo zkoušku, nemohli jsme si vybrat lepší období. Přeje vám Merkur.

První týden přeje Vodnářům také v lásce, tak toho využijte. Možná ani nebudete muset, možná to někdo udělá za vás.

 

Zhruba od 13.11. a hlavně tento den si dejte pozor na úrazy od těžkých věcí. Těžké je celé období od tohoto data, až do 16.11. Možná trochu psychicky zátěžové, ale jde spíše o uvědomění si věcí, které jsou nefunkční.

 

S novoluním 18.11. se k vám přišourají nějaké peníze, nebo se vám podaří vyjednat jejich přísun třeba na později.

 

Venuše si vás najde hned na to. Od 19.11., až do 27.11. Můžete učinit i velmi zásadní rozhodnutí v pblasti vzthaů, nebo rodiny a povede to rozhodně ke štěstí.

 

Pozor od 28. 11. až do konce listopadu. Cokoli, co akčně uděláte, nebo i řeknete zvláště tam, kde máte v práci slovo vy, bude střelba mimo terč a mohli byste toho i litovat.

Poslední dny v listopadu je u Vodnářů ohrožena nervová soustava a budete citliví na jakékoli zákroky a medikaci.

Jestli to není akutní slepák, odložte plánované operace na prosinec.

 

Zdravotně: Oslabené máte nervy a žaludek.

 


 

RYBY

 

Rybičkám přeje listopadový týden od 6.11. hlavně duchovně. Možná si něco uvědomíte, možná se setkáte s něčím nadpřirozeným, nebo se k vám prostě budou dostávat informace odjinud, než z knih a verbální komunikací.

Hlavně se v téhle době vykašlete na praktickou stránku života.

Následující týden se k duchovnu přidá i láska, což je vlastně jen pokračování, jenom byste si toho po fyzické stránce měli více všimnout.

Bezva období na svatbu, nebo také na otěhotnění. (to druhé platí jen pro ženy)

 

Trochu problematické období budete mít kolem 15. 11. zejména v práci. Je to takové krátké období jakési bezútěšnosti, až vyhoření, ale ne nadlouho. Nejhorší bude pro vás v této době komunikace s Pannami a Býky.

 

Váš příjemný čas přijde s Novolunním 18.11.

 

Neslibuji první ve sportce, ale mohlo by to být milé nejen ekonomicky, kdy by se mohlo objevit něco nového, nečekaného a příjemné, ale také v oblasti lásky a vztahů.

Vyhlédli si vás Štír, Neptun i Mars a ti to umí společně pořádně rozjet. Naštěstí s dobrými vazbami vzájemnými, za přispění Jupitera, čili příjemné období až do 28.11.

 

Po tomto datu, až do konce měsíce a první dva dny v prosinci buďte trpěliví, uvážliví, dejte si pozor na zdraví, finance a vlastně všechno. Je to doba ztrátová pro všechny.

 

Zdravotně: U Rybiček je to pro listopad hlava, nervy a taky klouby.

 


 

SKOPCI

 

Tento nastávající týden budete hodnotit víceméně kladně hlavně v oblasti vztahů, lásky, empatie, hřejivých slov, jakéhosi prozření i ze strany jiných. Je to týden, který ovládá spíše duchovno a emoční rovinu. Práci neřešte, to přijde.

 

Pokud máte v úmyslu někoho ulovit, udělejte to. Ačkoli, může se stát, že si někdo v té době uloví vás.

 

Od 14.11. byste mohli být podráždění, protože prostě myslíte na zcela jiné věci a můžete po rovině praktické udělat dost chyb. Z toho může vyplynout taková drobná frustrace a touha něco měnit, ideálně ihned. Zejména v oblasti práce.

 

Chcete-li jít na to diplomaticky, udělejte to v období od Novoluní. To se vám bude nebývale dařit ve všech oblastech.

 

Doba od  Novu do 26.11. jakoby dokončí, co začala doba mezi 6. a 13. listopadem. Prakticky na ni naváže.

 

Poslední tři listopadové dny budou pro nás všechny zátěžové, a proto se do ničeho zásadního už nepouštějte. Ani první dva dny v prosinci.

 

Zdravotně: pro Skopce jsou to v listopadu žíly, cévy a oběhový systém.

 


 

BÝCI

 

Tento týden pozorujte a nasávejte. Dívejte se, jak se mohou věci obracet k lepšímu, jak mohou lidé z vašeho okolí, ale i vy docházet k tomu, co je správné, co povede k úspěchu a štěstí a jak příjemní umíte být vy, zejména doma, v rodině a v lásce.

 

Od 14.11. Neřešte, nemluvte, vyhněte se konfrontacím jak úředním, tak i soudním. Nedopadlo by to dobře. Verbálně nemáte dobrou kondici. Jestli nechcete v nějaké důležité věci říct něco, co by bylo kontraproduktivní, tak jen poslouchejte. Vydržte to do 17.11.

 

Další týden, tedy zhruba od 6.11. je to lepší komunikačně, ale omezte se na jednání s lidmi, které dobře znáte.

 

Naopak gratulovat si můžete mezi od Novolunní 18.11. až vlastně do 26. 11. v oblasti vztahů milostných i rodinných. Ale v zaměstnání, při jednáních úředních i oblast ekonomická bude z vašeho pohledu v pozitivním světle.

 

I déle trvající neshody by se v této době měly výrazně vylepšit. Hledáte-li protějšek, lepší doba už listopadu nebude.

 

Od 27. listopadu se nenechte vtáhnout do nějakých nesrovnalostí pracovních a pohovory odložte.

 

V této době ale nepijte alkohol a vyhněte se i lidem pod jeho vlivem. Dále se vyhněte pomstychtivým jedincům a radikálně myslícím osobám.

 

Zdravotně: Pouze pro Býky s vysokým tlakem a nemocemi CNS platí zvýšená opatrnost. Jinak na tom kondičně budete docela fajn.

 


 

BLÍŽENCI

 

Pokud se vám bude chtít tento týden v listopadu říkat nějaké osobě něco zásadního, udělejte to. Půjdete na to s něhou a empatií i se s chopností naslouchat a zůstat nad věcí.

 

Závěry si budete dělat pomalu.

Vyvoláte milou odezvu, protože sami se dostáváte působením Venuše a Merkura do pozice člověka, který se dobře poslouchá a je objektivní.

 

Kolem 14.11 až do 18.11. nedělejte důležité kroky po rovině pracovní a finanční. A raději nedělejte žádné zásadní kroky. Myslím, že se vám nebude ani moc chtít dělat cokoli.

 

Nechte si to na dobu od Novolunní, tedy od 18.11. dál, což je pro vás dobrá doba na řešení všeho praktického, pragmatického a hmotného.

Kolem 25. listopadu byste mohli udělat nějaké zásadní rozhodnutí v rodinném životě a bude to dlouhodobé, ne-li nastálo. Mělo by to být dobré rozhodnutí.

 

Od 27.11. stejně jako ostatní, už nic moc nedělejte, pozorujte, zůstaňte klidní pokud možno. Bude úplně stačit, co kolem sebe uvidíte. Nezapojujte se.

 

Zdravotně: Pro ženy platí v listopadu zvýšené riziko problémů v oblasti vaječníků a pro všechny pak pozor na močové cesty a střeva.

 


 

RACI

 

Po citové stránce je to v listopadu u Ráčků houpačka. Dřív než zkřivíte obličej, uvědomte si, že houpačka se pohybuje v určitých chvílích i nahoru. A ono nahoru se děje teď, v tomto týdnu.

Mělo by to tak vydržet potkat mezi 6. a 13. listopadem. Po stránce vztahů budete vy sami velice milí a budete přitahovat opačné pohlaví jako magnet.

 

Mezi 14. a 16.11. přijde trochu depresívní doba, možná drobné zklamání, ale není to nadlouho.

 

Od novolunní, tedy od 18. 11. by mělo pokračovat období pozitivní, které začalo 5.11. ale rozhodně nehledejte milostivé klima v práci.

 

Tam až do 20.11. moc polibků nedostanete a ani nerozdáte.

 

Finančně a také úředně vám přejí planety v období kolem 21.11. až do 27.11.

 

Touhle dobou byste mohli podepsat dokonce nějakou smlouvu a bylo by to patrně do budoucna dobré.

 

Poslední dny v listopadu, stejně jako ostatní, buďte velice opatrní, obezřetní a hlavně pevné nervy.

 

Zdravotně: Když si budete v listopadu hlídat krk a uši, měli byste ho přestát po zdravotní rovině celkem beze ztrát.

 


 

LVI

 

Trochu neuspořádané poměry, které se Lvů dotkly, by se měly začít upravovat a až do 13.11. se bude Venuše na Lvy usmívat. Zažijete spíše pozitivní věci, můžete dojít k nějakému poznání a uvolnění a také k vám se bude dostávat spíše pěkná energie.

 

Doba přeje nejen milostným vztahům, ale také přátelství, rodině a dohodám po všech rovinách.

 

Pracovně náročné to bude naopak mezi 14. a 17. listopadem, kdy se držte vzadu, dělejte, že děláte a ani úředně moc neřešte. Ve vztazích počkejte, až se pozitivní doba vrátí a ona se vrátí.

 

Pro vaše finance a podnikání je přívětivé období od Novu 18.11 do 22.11.

 

Po té se vrátí přívětivé období vztahové, společenské, úřední i psychické, Věci dostanou spád, který jste si přáli.

 

Od 27.11. se vyhněte konfliktům se starší generací, vyhněte se lidem, které nemáte rádi a musíte s nimi jednat, protože diplomaté v tuhle dobu s Marsem v plné zbroji, nebudete.

 

Pokud nemáte postavu na to, abyste někoho inzultovali, byli byste sami inzultováni.

 

29.11. také nepřekračujte povolenou rychlost a neparkujte na modrých zónách.

 

Zdravotně: Jste trochu uvadlí, což bude asi jednak fyzickým a psychickým zatížením a jednak nedostatkem slunce. Hrozí vám potíže se spánkem a imunitou.

 


 

PANNY

 

Pro Panenky nebude problém tento týden více přemýšlet a na základě toho jednat. Prakticky jsou takto nastavené po celý svůj život.

 

Až do 13.11. budete chodící encyklopedie a brilantně vám to bude myslet vlastně po všech rovinách.

Stranou nezůstane ani oblast citová, rodinná a bude to bohatá doba na setkání s púřízteli i lidmi, které jste dlouho neviděli. Bude to hezké.

 

V době 14.11. až zhruba do 17.11. přijde trochu náročnější období, ale vzhledem k vaší zdrženlivosti, si myslím, že budete v oblasti práce spíše nějakému konfliktu přihlížet, než se ho přímo účastnit. V oblasti vztahů můžete prožít drobné zklamání, nebo případně výčitky svědomí.

 

Naopak od Novolunní tedy 18.11. se s Venuší budete nejspíš přímo mazlit a asistenci přidají i Mars a Štír, takže to vypadá minimálně na rande, jestli jen jedno. Nebo rovnou na svatbu, početí a podobné radosti, kde rozumu netřeba.

 

Ani se ho tam v tuhle dobu nesnažte vtěsnat, jenom by překážel.

 

Pro peníze a hmotné věci přichází dobrá doba mezi 23.11. a 26.11.

 

Od 27.11. platí pro Panenky to samé, co pro všechny ostatní. Klid, zdrženlivost a opatrnost!

 

Zdravotně: Zvláště na konci měsíce by si Panny měly dávat dobrý pozor na ramena, kolena a kyčle.

 


 

 VÁHY

 

Zřejmě budete tento hodně přemýšlet. Vaše myšlenky se s ohledem na planety patrně ubírají více ke vztahům. Je to teď po celý měsíc taková vaše prioritní snaha. A také bude odměněna.

Mezi 5. a 13. listopadem si na málo věcí kolem vztahů bude většina Vah stěžovat. Naopak, přijít by mělo cosi pěškného,m vyznání, nebo pozvání, nebo obojí a také vám či někomu dojde, co vlastně chtete a co by vás mohlo učinit v budoucnu šťastnými.

 

Pak se spojení na chvíli přeruší.

 

V období kolem 14.11. a 17.11, bude co řešit.

 

V rodinném prostředí by to mohlo zaskřípat. Ačkoli budete více uhlazovačem, než dmýchačem nějakého sporu, nic příjemného to nebude a vás by to mohlo psychicky unavit.

 

O Novolunní 18.11. by se mělo spojení obnovit.

 

Silný Neptun a Venuše vás vrhne do náručí přátel, obnovíte onu láskyplnou a zásadní energii a tehdy byste mohli učinit i zásadní rozhodnutí.

 

Na vlně pozitiv se ponesete až do 27.11.

 

Od této chvíle si dejte pozor na zdraví, na nervy, na okolí a to hlavně v oblasti pracovní a odložte lékařské zákroky, pokud nejsou nutné.

 

Zdravotně: Z nevyrovnané psychicky posledních listopadových dnů by Váhy mohlo pozlobit zažívání a imunitní systém.

 


 

ŠTÍŘI

 

Štírům se v tomto týdnu bude kouřit z hlav. Nebude to negativní, ale je to náročné na rozhodování a správný postoj. Jako byste nevěděli, co je dobře. Venuše je pro Štíry v tuto dobu stejně silná, jako Merkur a Saturn. A každý si myslí něco jiného.

 

25209MGQ.jpg

 

Všechno, co chcete udělat nebo říci, či nějak řešit, si ponechte na období po Novolunní. Nyní vstřebávejte, užívejte si a prociťte.

 

Jupiter vám později pomůže.

 

Od 14. do 17.listopadu to ale ještě nebude. To se naopak může dostavit pocit rozervanosti, deprese a jakéhosi bezvýchodna, kdy byste mohli projít i sebeobviňováním a pocitem, že děláte fatální chyby. Nesnažte se udělat v této době nějaké rozhodnut. Neptun není dobrý rádce. Často je hodně zavádějící.

 

Počkejte si na Novolunní 18.11., které naváže již konkrétněji na dobu ze začátku listopadu.

 

Tehdy máte k sobě tváří obrácenou Venuši, vlastní znamení, a také Merkur, což by mohlo znamenat nejen klidové řešení věcí, ale také hodně lásky, uvědomění a dostanete do ruky klíč.

 

V zemité oblasti, tedy nejvíce v té pracovní, si dávejte dobrý pozor, v době od 26. do 27.11. Jestli chcete ještě dál své místo, mlčte.

 

Poslední listopadové dny platí pro Štíry stejné varování, jako pro ostatní znamení.

 

Neperte se a neříkejte hned z první, co si myslíte. Rovněž se nepřetěžujte!!!

 

Zdravotně: Pro Štíry jsou v listopadu nejvíce ohroženy nervy, dýchací cesty a štítná žláza.

 


 

STŘELCI

 

Střelci budou mít asi tento týden poměrně dost akční a to hlavně na poli pracovním a podnikatelském. Ale ani vztahy nezůstanou pozadu. Bude to doba urovnávací po rovině vztahové a doba příjemná.

 

Pracovně pak spíše bohatá na novinky a inovace.

Nejraději byste se více věnovali milostným tématům, než těm pracovním, tak to udělejte, než se přeruší spojení s Venuší. Dočasně.

 

Od 13. do 16.11. se totiž může dít leccos, ale asi to nebudete vnímat právě v klidu a díky nepříjemnému postavení Saturna a Neptuna můžete mít chvíli dojem, že věci se dějí pokaždé úplně jinak, než chcete, a také na chvilku dojít k tomu, že lepší už to nebude. Bude!

 

Hned kolem Novolunní 18.11. ve velkém stylu uvidíte, jak jste se pletli.

 

Může se až do 27.11. stát cokoli.

 

Půda na poli lásky je hřejivá a plodná. Doslova. Můžete totiž i otěhotnět. Jste-li žena.  

 

Dělá to Mars a také Venuše a ve vašem případě i vaše znamení, neboť zde hnízdí Saturn a má právě dobrou náladu.

Můžete pro druhé hodně udělat. A také pro sebe.

 

Poslední dny v listopadu se vaše pozornost již stane téměř nulovou, tak na sebe dejte pozor. Nepouštějte se do konfliktů, nepřepínejte se … buďte opatrní na veřejných místech i při práci.

 

Zdravotně: Pozor na úrazy, vymknuté kotníky, plotýnky a údery do hlavy.

 


 

Mějte krásný měsíc, ať je pro vás šťastný, co možná přínosný a těším se v prosinci

 

heart

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje. Díky)

 

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková

 Hodnocení článku

Hodnotilo 33 čtenářů průměrem 4.39 bodů z pěti


Čtěte také:

Horoskop o vás a vaší práci 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - DUBEN 2018 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: BŘEZEN 2015 
Jaká znamení nám vlastně vládnou? 
Moc podvědomí 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 13.11.2017 21:58
 

Míšo, jste skvělá, horoskop sedí jak p... na hrnec. V práci vyživné, ani v tom období jste se nesekla, hrůza, hrůza. Snad to ustojím. Ani se mi tomu nechtělo věřit. Děkuji moc, ať se daří. Darara

 
Avatar
post Zaslal: 08.11.2017 16:07
 

Míšo díky za horoskop.Awesome

 
post Zaslal: 07.11.2017 12:14
 

Jsem zvědavá, co si na mě tenhle měsíc vymyslí Venuše, mám ji v nativu ve Štíru v 1. domě. Už by to chtělo jen samá pozitiva a sociální jistoty :)

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2017 10:24
 

Díky za horoskopy.Je to náročné...

 
Avatar
post Zaslal: 06.11.2017 23:31
 

Jasně, že zvládneme!!! Beztak nám nic jinýho nezbývá WinkLove it

 

 
post Zaslal: 06.11.2017 19:36
 

Já bych ti  chtěla taky Míšo sklonit poklonu,vypadáš úžasněAwesome  Love ita poděkovat za horoskop je to ale všechno kolem a kolem, tak zvláštně komplikované,že už ničemu a nikomu nerozumím. Snad ty energie všechny ve zdraví zvládnem.Ok

 
Avatar
post Zaslal: 06.11.2017 18:04
 

Milá Míšo...hele tobě to tam moc sluší, jen mi tam za tebou chybí koně Love it. Děkuji za horoskop, ještě bych si doplnila nejslabší psychika Cool. Máš pravdu dnes jsem udělala dvě zásadní rozhodnutí....( jedno víš hypnotizovala jsem mobil ) a to druhé jsem dnes rozsekla....a uvidíme, co bude dál. Kiss

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist