HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LISTOPAD 2016

Ahoj všichni. Listopad nám svými planetami připravil takového tarotového Poustevníka, kombinovaného s Lunou. Přinese hodně duchovna, hodně takového introvertního přístupu a hodně emocí, které nutně nemusíme vždycky kontrolovat, a také nemusí být v souladu se skutečnou realitou. Budeme přecitlivělí, věci se nás budou mnohem více dotýkat, ale budeme i soucitní.

Když jsem zmínila tu Lunu, nemohu vás neupozornit na zážitek, který nám naše přirozená družice připraví o úplňku 14.11., přesně ve 13:53. Čeká nás superúplněk!

 

Měsíc bude tou dobou pouhých 356 511 kilometrů, což je jaksi mimozemským měřítkem fakt kousek.

 

Další takové přiblížení se bude konat až v roce 2034. Luna bude stát v Býku.

 

Postavení planet pro tento měsíc vévodí vyjma Luny i velice silný Neptun, Uran a Saturn.

 

 

 

KOZOROZI

 

Určitě se najdou dny, které budou pro Kozorohy zajímavější, než je pár těchto. Ode dneška pro jistotu do 14.11. neinvestujte a dejte si pozor i na to, co jste v minulosti podepsali. Mohlo by na vás vybafnout něco, co jste přestali evidovat.

 

Úplněk 14.11. který je, jak víte z videa superúplňkem vás, protože jste pevné znamení moc nerozhodí, ale i tak se spíše věnujte pozorování nádhery našeho studeného souputníka, než nějakým pragmatickým výkonům. Dobrý pozor dejte na děti, pokud jsou vodní.

 

Od 18.11. do 21.11. Vám může připadat, že lidé mluví zcela jiným jazykem, než vy a rozhodně v tuhle dobu neřešte nic pracovního a hmotného. Vyhněte se Rybám a Rakům a to zvláště ve větší společnosti.

 

Od 22. do 25.11. Se vám vrátí optimismus a i elán a můžete zkusit rychle zařídit věci praktické a s ohledem a Venuši by to neměla být špatná doba ani lásku. Stojí při vás také Jupiter. Takže můžete mít v nějaké záležitosti vysloveně kliku.

 

Naopak mezi 25. a 27. listopadem dávejte pozor předně v souvislosti s domovem a prací a také v celé praktické a hmotné oblasti. Pokud přijde písemnost, asi nebude extra pozitivní.

 

29. je novolunní, Luna bude stát ve Střelci a to je pro Kozoroha oblast zcela mimo jeho energii. Jediné, co by vám v tuhle dobu mohlo přinést úsměv, je oblast citová, kde by mohlo dojít k nějaké zajímavé změně. Vynechte rozum.

 

30.11. By si Kozorozi, stejně jako jiná znamení měli dát pozor na oblast energetickou, ačkoli u Kozorohů to ještě není takové drama. Prostě nestrkejte špendlíky do zásuvek.

 

Zdravotně: Zajistěte maximální komfort hormonální hladině a to zvlášť uprostřed listopadu a kolem úplňku.

 


 

VODNÁŘI

 

V těchto dnech a to až do 16.11. by mohli cosi posunout ti Vodnáři, kteří se zabývají nějakou uměleckou činností. Taková doba přijde ještě jednou.

 

Pokud něco vytvoříte, naprojektujete a podobně, tak ale nechte dílo ležet a nesnažte se o praktické kroky. Ty nechte na později.

 

Super úplněk bude pro Vodnáře rovněž tvořivý, ale také velice citově a emočně rozkolísaný. Můžete se dostat do konfliktu se zákonem a nadřízenými, tak na to myslete.

 

Mezi 18. a 21. listopadem nechte stranou přemýšlení o budoucnosti, a hlavně s nikým, kdo je vodní znamení nekonzultujte domov a rodinu. Máte zcela jinou představu a vodní znamení jsou teď háklivá na každý váš mimický sval, natožpak slovo.

 

Jestli chcete udělat díru do světa, zkuste tak činit mezi 22. a 25 listopadem. Tahle doba vám přeje jak po rovině citové, tak i praktické a pracovní. Můžete zaznamenat drobný ekonomický úspěch.

 

26. a 27. to jsou dny na pytel pro všechna znamení a nejen jednotlivce, ale celé společnosti, státy a také stran všech možných nečekaných zvratů přírodních. Taky vy jste dílo přírody, tak pozor.

 

Novolunní 29.11. můžete využít tam, kde se nejedná o dlouhodobé věci. Běžte se pobavit, nebo dobře najíst a s ohledem na vaší Venuši možná budete věnovat pozornost zkrášlování těla.

 

30.11. Je velice nevyrovnaný den, planety se zlobí jak na sebe, tak i na nás a rozhodně, pokud nemusíte, nenechte do sebe řezat. Ani bych si netrhala obočí, pro jistotu.

 

Zdravotně: Dejte pozor na ledviny a močové cesty.

 


 

RYBY

 

Rybky mají tento měsíc hned několik nepříjemných aspektů a tím prvním je doba od teď do 14.11. a vlastně i přes úplněk.

 

V téhle době očekáváte od okolí zvláště v citové oblasti více, než je okolí schopno dát a hlavně, pokud by něco přistálo, nebude to, co jste chtěli.

 

14.11. pozorujte Měsíc, foťte, tvořte, ale hlavně se vyhněte i myšlence na peníze a hmotnou oblast. Neřešte práci a investice.

 

18.11. až 21.11. Má Merkur možná plán, ale s ohledem na vaši planetu Neptun to těžko bude s vámi kompatibilní. Jednoduše rozum a realita si nerozumí s představou. Může to zasáhnout jakoukoli oblast, ale v případě Ryb patrně nejvíce pracovně emoční. Prostě pokud vás někdo z práce pozve na rande, bude někdo jiný, než jste chtěli, a pokud vás přeloží, bude to jinam.

 

I na Ryby čekají šťastné dny a ty přijdou tento měsíc mezi 22. a 25. listopadem. Můžete cokoli a nemělo by se to pokazit. Můžete si vsadit a pozvání na rande bude tentokrát přesně takové, jaké jste chtěli. (neslibuji, ale je to nejpravděpodobnější).

 

Naopak 26. listopadu se vrhněte do postele a zůstaňte tam. Doufejte, že tam vás tohle tragické období neobjeví. Budiž vám útěchou, že se to netýká jen vás, Ryb.

 

Novolunní 29.11. využijte k naplánování něčeho a pokud stihnete realizaci během 24 hodin, tak realizujte.

 

Ovšem 30.11. se vraťte do té postele. Nelezte po sopkách, nechoďte kolem vody, vyhněte se elektrárnám, neberte si fén do koupelny!

 

Zdravotně: Zkraje listopadu si hlídejte nervy a oblast neurologickou, koncem pak imunitní systém a problémy s nachlazením a živly.

 


 

SKOPCI

 

V těchto dnech se rozhodně vyhněte technice a všemu, co jsou stroje. Jestli pracujete na jeřábu, vezměte si dovolenou. Nepouštějte se do konfliktu ze zemí. Vydržte to až do úplňku.

 

14.11. tedy superúplněk by mohl Skopcům pomoci předně úředně a stran věcí, které se vlekly. Nezaručuji, že výsledek bude ten, který jste chtěli, ale mohl by pak už být klid. Dobře se oblékejte.

 

Od 18.11. do 22.11. je to hodně o starší generaci a také o úřadech a úřednících. Nemusí to nutně být pro Skopce tak špatné, ale rozhodně to bude v popředí jejich zájmu.

 

Pokud jde o lásku a celkově pozitivní dobu, využijte dny od 23. do 25.11.

 

Je to doba přívětivá hned z pohledu několika planet, takže zahrne jak oblast citovou, tak i hmotnou a pracovní. Pokud přijde písemnost, asi bude spíše příjemná, nebo očekávaná.

 

Novolunní 29.11. je pro Skopce akční a nemělo by být negativní, jen pozor při jednání se Střelci. Tam už by té energie mohlo být až moc. Pokud se chystáte na závody, nebo jakékoli klání, máte dobrou šanci vyhrát. Díky Marsu.

 

Také Skopci by měli 30.11, zcela vysadit. Tento datum je předně o nedorozuměních a velkých půtkách mezi ohněm a vodou. Myslete na to, jste oheň!

 

Zdravotně: Od druhé poloviny listopadu pozor na všechno, co má něco společného se záněty a teplotami.

 


 

BÝCI

 

Rozhodně se v mezi 8. a 15.11. vyhněte v pracovní oblasti Rakům a Rybám. Jednejte se zemí, tedy s druhými Býky, Pannami a Kozorohy. Sice to nebude jednoduché, ale společnou řeč byste nalézt mohli. Neřešte citovou oblast.

 

Superúplněk 14.11. zastihne Býky posílené o všechno Býčí, tak to nepřehánějte. Pokud ale máte v úmyslu řešit hmotnou oblast a podnikání, tak řešte. Máte na své straně Lunu a také Merkur. Stále zůstaňte stranou citové rovině.

 

Od 18.11. do 22.11. Je pro Býky dost náročná doba ve smyslu realizovatelnosti vlastní představy, zvláště doma a v souvislosti s bytem, nemovitostmi, půdou a také co se týče dětí a jejich studií podobně. Jděte se projít, ale závažné věci nechte na později.

 

Třeba zrovna na dobu od 23.11. do 25.11., která by pro Býky měla být velice příjemná. Hmotně byste neměli tratit, citově dokonce získat.

 

Od 26.11., už to nehroťte protože to je další nepříjemné období a napětí mezi planetami, ve kterém se vystřídá snad všechno co je na nebi možná včetně družic, bude trvat až do konce listopadu.

 

Tedy přes Novolunní, až do 30.11., což je vůbec den velice náročný a to i celospolečensky a klimaticky.

 

Zdravotně: Pozor na žaludek, střeva a žlučník!

 


 

BLÍŽENCI

 

Asi budete mít jasno, když řeknu, že vaše planeta Merkur je v totálním sporu s Uranem, Lunou i Saturnem.

 

To znamená, že doba od 8.11. do 15.11. je pro Blížence nevhodná pro cokoli, snad vyjma samotné existence. Existujete opatrně. Ne, není to konec světa, i když to tak vypadá.

 

Superúplněk zastihne Blížence nejspíš v chuti řešit rodinu, praktické věci, práci a podnikání a také peníze. Zkuste to velice opatrně, ale jednejte spíše s Býky, kteří by vám mohli být přínosem, nebo s Kozorohy, ale rozhodně ne s vodou a ohněm.

 

Od 18.11. do 20.11. Se Blíženci mohou cítit nejen vyčerpaní, ale také by neměli tlačit nějakou vlastní představu do reálu, protože by z toho vyšlo něco jiného. Dejte si dobrý pozor na to, co říkáte, píšete a tak podobně.

 

Sice budete mít velkou chuť si něco vyřídit, ale konstelace je hodně proti.

 

Ponechte si řešení a očekávání na dobu mezi 21. a 24. listopadem, protože to je doba, která by Blížence měla potěšit prakticky ve všech oblastech. A to také pracovní a tam, kde bude třeba jednat s úřady. Jste výřeční milí a lidé kolem vás by měli být také. Asi dostanete malý peníz.

 

Od 25. a vlastně až do konce měsíce vás možná trochu přejde humor a to napřed v oblasti pracovní, pak ekonomické a nakonec vůbec ve všech.

 

To poslední se týká posledního dne v listopadu, kde si dejte také pozor na všechny stroje a jezděte pomalu, nehrabte se v zásuvkách a nechoďte se koupat. (prostě ten otužilecký kroužek letos vynechte).

 

Zdravotně: Dýchání, hlasivky a koncem listopadu pozor na uši.

 


 

RACI

 

V tuhle dobu Ráčky nejvíc zajímá zřejmě oblast citová a emoční a mohou být značně přecitlivělí a hákliví na slovíčka.

 

Ono to přejde, ačkoli listopad tedy není právě pro většinu Raků měsícem zásnub. Moc byste chtěli, ale planety a vaše Venuše tomu moc nepřejí.

 

Superúplněk vás asi trochu rozhodí i doma v rodině a to zvláště v souvislosti s dětmi. Naopak umělecky byste mohli uspět.

 

Napište nějaký žalm, to by vám teď sedělo.

 

Možná se jím proslavíte, ale od 18. do 20.11. ještě určitě ne. To vás spíš napadne nějaký další. Tak ho vytvořte, protože Neptun si o to přímo říká, ale návštěvu vydavatelství nechte na později. Seděl by tam nějaký zemitý pitomec a jen by vás rozhodil.

 

Všechno, od  čeho čekáte nějaký úspěch udělejte mezi 21. a 25 listopadem. Rakům by tohle období mělo přinést úlevu, pozitiva, pozornost a láskyplnou náruč. Ta náruč může být i náručí bankovního úředníka, protože i v hmotné oblasti a pracovně by se vám mělo spíše dařit.

 

Přežijete - li pak dobu od 26. listopadu vlastně až do jeho náročného konce, kde se o novolunní 29.11. přidá něco nepochopitelného ze strany příbuzenstva a 30.11. neakceptovatelného všeobecně, přežijete všechno.

 

Poslední den si dávejte pozor na práci s živly, zejména s ohněm a vodou. Rozhodně nekombinovat!

 

Zdravotně: Nepijte moc alkohol, protože na něj budete citliví, dávejte pozor na zuby a koncem listopadu pak na střeva.

 


 

LVI

 

Je možné, že od 8.11. do 15.11. se většina věcí bude dít zcela jinak, než byste čekali a že by to bylo nějak extrémně pozitivní, to se také říci nedá.

 

Nepůjde o žádnou katastrofu, spíše emočně a citově náročné období, kdy si budete muset leccos přehodnotit, připustit a přijmout, jak to je.

 

Superúplněk zastihne překvapivě Lvy vcelku dobře naladěné a s tendencí být cituplní a chápaví, což by se mohlo odrazit i zpětně. A to potěší. Pouze to vypadá, že budete špatně spát. Úplněk je silný. Lvi by se měli během úplňku vyhnout práci s těžkými věcmi a nesázet a nehrát hazardní hry.

 

Mezi 17.11. a 20.11. budou Lvi hodně zranitelní fyzicky a citově, ale naštěstí zde asistuje Uran a Jupiter, kteří to trochu Lvům ohlídají. Budete unavení, ale možná vás potěší zpráva z hmotné oblasti. Nepodepisujte nové smlouvy!

 

Od 22.11. až do 24.11. je doba pro Lvy velice zajímavá v oblasti citové, tedy tam, kde to voní láskou a také oblasti pracovní, kde to zase voní nějakou novou nabídkou, který by mohla s ohledem na Uran a Saturn být dlouhodobá.

 

Naopak od 25. do novolunní je doba na pytel asi ve všem a velký pozor si dejte tam, kde jsou Skopci a Střelci. Neinvestujte a nebuďte důvěřiví.

 

Poslední listopadový den, by vás mohl rozhodit spíše tím, co kolem sebe uvodíte, než tím, co se vás bezprostředně týká. Prostě byste nějakou událost mohli dost těžko vstřebávat. Může se jednat o přátele, nebo i nějakou zprávu společenskou.

 

Zdravotně: Posilte imunitní systém, protože ten je pod psa a snažte se nahradit nedostatek slunce něčím oranžovým a žlutým. Celý listopad je u Lvů o nervech, neurologii a svalových bolestech z přetížení.

 


 

PANNY

 

Panny zřejmě stále řeší rodinné a partnerské spletitosti a také hodně myslí na práci. Nedělejte teď žádné změny, a pokud přijdou, buďte uvážliví. Žádné drama netrvá věčně a někdy se blbé věci dějí proto, že za nimi je něco dobrého.

 

Neplánujte, protože od 8. do 15.11. a také přes úplněk 14.11. by se stejně stalo něco úplně jiného.

 

Je to dané Neptunem, který je značně silný a Merkurem, který je naopak někde na dovolené, nebo ve sporu s ostatními, takže nic z toho, co si naplánujeme, nevezme konečnou podobu podle představy.

 

Doba až do 20.11. přeje věcem spíše spontánním, charitě, intuici, ale rozhodně ne ničemu praktickému.

 

Během úplňku vynechte jakékoli chirurgické zákroky a zapomeňte na zubaře.

 

Od 21.11. do 25.11. vyřešte všechno na čem vám hodně záleží a ideálně, když začnete prací a pak vztahy a láskou. Postupně se k vám příjemně přivrátí Merkur a Uran a pak i Venuše a Neptun.

 

To stejné se ale zase odvrátí hned od 26.11. a takto planety setrvají, jenom se k tomu během Novu přidruží ještě Saturn a poslední den v měsíci snad už všichni dohromady.

 

Je to den, kdy by Panny měly hodně přemýšlet nad tím, co dělají a zůstat pasívní. Doma hlídejte odpady, hadici od pračky, prodlužovačky a elektrické přístroje. S těmi nemanipulujte.

 

Zdravotně: Panny mají celý listopad velice náchylná záda a krk. Hlavně oblast kříže a zátylku.

 

 


 

VÁHY

 

Váhy by se v tuhle dobu, tedy od dneška, minimálně do 16.11. měly úplně vyhnout Kozorohům a Býkům a to zvláště v oblasti pracovní. Ta a také oblast emoční je nejspíše v popředí jejich zájmu a patrně většina Vah spokojená s vývojem není.

 

Jakoby vám někdo rozkynklal mističky a to když se Váze stane, prakticky si neví rady a může v takovou chvíli, ve snaze se ochránit udělat něco, co nemá pod kontrolou.

 

Vydržte, i na Váhy čeká příjemnější astroklima.

 

Úplněk to sice ještě nebude, mohli byste být 14.11,. zvláště odpoledne a v noci posmutnělé Váhy, co se jich všechno hodně dotýká a ony se ohlížejí do minula.

 

Dopředu se dívejte, protože na minulosti už přece nelze nic měnit.

 

Kolem 18.11. budete mít asi hodně nápadů a vizí, jak co udělat, nebo minimálně dojdete k tomu, co by vám asi tak vyhovovalo a co by bylo prima, ale protože Saturn a Merkur nejsou v rovnováze, možná vás napadne, že jsou vaše vize nereálné.

 

To přejde.

 

Vždyt už 21.11. by Váhy mohly mít mnohem pozitivnější náladu a také k tomu bude důvod. Mělo by vás v tuto dobu potěšit něco pracovního, následuje i dobrá informace nebo událost z ekonomické sféry a na většinu Vah nezapomene v tuhle dobu ani Venuše se svým přídělem lásky.

 

Nepříjemná data 26. a 27.11. patrně přinesou Vahám něco náročnějšího společensky a z oblasti rodiny, kde by to mohlo nejvíce zasáhnout hmotu a bydlení.

 

Novolunní 29.11. věnujte realizaci něčeho krátkodobého, nebo se věnujte tělu a kráse. Přeje Vám Venuše, vaše planeta, ale někde vzadu se courá Merkur, tak to o přemýšlení moc nebude.

 

Poslední den v listopadu se nenechte rozhodit ničím, a že se o to určitě něco pokusí. Asi někdo ohnivý.

 

Zdravotně: Nechte si zkontrolovat štítnou žlázu a jezte nějaké vitamíny. U Vah je to tento měsíc o hormonální hladině a hladině železa v krvi.

 


 

ŠTÍŘI

 

Zřejmě jste hodně unavení a můžete mít, s ohledem na Merkur v nepříjemné vazbě na Lunu, Saturn a Uran, pocit, že věci jsou někam bokem, jen ne k vám. Nechce se vám mluvit a nechce se vám družit. Vlastně byste nejraději někam zalezli a dumali.

 

22618Yjk.jpg

 

Po pracovní rovině dejte pozor na náhlé výbuchy a projevy nespokojenosti, abyste si, zvláště kolem úplňku nezadělali na problém.

 

Nechte to na jindy a počítejte do deseti, než něco povíte.

 

Mezi 18.11. a 20.11. může někdo přijít s dost zásadní informací, která pravděpodobně nepotěší, protože jste si mysleli něco jiného a vývoj by vás mohl rozladit.

 

Počkejte si na dobu mezi 21. a 25. listopadem, která je naopak přívětivá v mnoha oblastech a to jak pracovní, tak i citové. Pěkné věci čekají doma, kde by se vám mělo líbit. I vy budete v tuto dobu doma příjemní a tolerantní.

 

Od 26.11. přes novolunní 29.11., které by Štírům mohlo přinést rozčarování v nějaké ekonomické věci, a pak až do konce listopadu, už se obrňte trpělivostí a pevnými nervy.

 

Tohle období není příjemné vlastně pro žádné znamení a vy za to nemůžete. Pokud se od vás bude chtít poslední dva dny v listopadu rozhodnutí ve finanční otázce, snažte se to odložit na prosinec.

 

Všem listopadovým Štírům všechno nejlepší!

 

Zdravotně: Zkraje měsíce pozor na dýchací cesty, průdušky a pak koncem listopadu na hlavu a nervy.

 


 

 

 STŘELCI

 

Střelce nejspíš v těchto dnech zaměstnává rodina a její příslušníci a může to s sebou vzít i rodinu partnera. Stále je co řešit a je to pro Střelce, kteří mají ve svém znamení momentálně silný Saturn dost zatěžující.

 

Budiž vám útěchou, že už tam nebude dlouho.

 

Superúplněk 14.11. může hodně Střelců odnést nachlazením, špatným spánkem a ve večerních hodinách také nedorozuměním se starší generací, nebo nějakou nutnou záležitostí, která jí týká.

 

Mezi 18. a 20. listopadem se snažte nereagovat na nepříjemné věci po pracovní rovině, hlídejte si, co komu říkáte a pokud pracujete ve velké společnosti, obrňte se trpělivostí.

 

Můžete se v tuhle dobu také setkat s nějakou nepříjemností ze strany státních orgánů. Pozor na kapsáře a zamykejte si dům i kolo.

 

Naopak mezi 20. a 25. listopadem mají Střelci hezké období a to zvláště v lásce a citové oblasti, ale také u rodiny to vypadá na nějaké dobré zprávy, příjemná setkání a milou atmosféru.

 

Pokud přijde písemnost, nebo jiná pošta, měla by spíše potěšit.

 

26. a 27.11. si dávejte pozor při nějakých hromadných přesunech. Také neinvestujte a nedělejte zásadní rozhodnutí.

 

Novolunní je ve vašem znamení, takže pokud je co realizovat a dá se to stihnout během 24 hodin, můžete do toho jít, ale konstelace se vám změní 30.11. odpoledne.

 

Tak pokud to nejde stihnout a dokončit, raději to jen během Novu naplánujte a nechte zbytek na prosinec.

 

30.11. by Střelci neměli manipulovat s ohněm a s vodou. Kombinovat už vůbec ne. To znamená, že ani přílišné vkládání energie do citové oblasti (oheň voda) není dobré.

 

Ostatně nedivila bych se, kdybyste se o působení této konstelace přesvědčili někde ve zprávách v podobě protržené hráze, nebo jiného dramatu.

 

Zdravotně: Uprostřed listopadu si ohlídejte oblast ledvin a močových cest, koncem pak pozor na úrazy a puchýře od horké vody.

 

 

Přeji všem co možná nejvíc pěkných listopadových dnů a hodně štěstí!

 

heart

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 35 čtenářů průměrem 4.2 bodů z pěti


Čtěte také:

Co nám říkají barvy aury? 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: ÚNOR 2015 
Velký horoskop na LEDEN 2012 pro všechna znamení 
VÝKLADOVÝ DEN K NOVOLUNÍ 17.3: S Andělskými modlitbami 
Výkladový den: Röhrig tarot 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 21.11.2016 20:42
 

Dekuji moc za horoskopy.Smile

Zatim to vypada na opravdu nabity mesic ...Smoke

 
post Zaslal: 10.11.2016 01:26

Odpověď na příspěvek #199618
Uživatel:

Michalko, máš samozřejmě pravdu,že vkládat energii do nejapností...
 

Krmit nepřítele z vlastního talíře, s tím jsem se porovnala. Poslouchat, jak u toho mlaská? Děkuji, nechci. Cool

 
post Zaslal: 10.11.2016 01:24

Odpověď na příspěvek #199618
Uživatel:

Michalko, máš samozřejmě pravdu,že vkládat energii do nejapností...
 

...no tak si udělám úsudek a je to. Právě pro ten úsudek není pak už k ničemu se tím zaobírat. 

 

A ani soudit. Když to řeknu fakt blbě, je mi to úplně volný a ani mě to nezajímá. 

 

Jsou věci vážně prioritní a dost náročné .. tohle k nim fakt nepatří, ani okrajově. Love it

 
#199618

post Zaslal: 09.11.2016 23:28
 

Michalko,

máš samozřejmě pravdu,že vkládat energii do nejapností je mrhání časem.

 

Ale na druhou stranu si uděláš úsudek o lidech, kteří se tady prezentovali jako přátelé a ve skutečnosti je to jejich chování na úrovni odpadu společnosti.

 

Jsou to osoby nemocné, které se dosud nevyrovnaly se svojí prohrou, a tak vymýšlí, jak nejvíce ublížit.

Lustrují kde koho, vyzrazují lékařská tajemství a myslí si, jak jsou zajímavé a jak všechno ví.

Že porušují mravní etiku, jsou sprosté, vulgární, nemají žádnou kulturní úroveň, nemají ani svědomí, to jim jaksi uniká..............................

 
post Zaslal: 09.11.2016 22:42

Odpověď na příspěvek #199601
Uživatel: sifaka13

Ježkovy zraky, to je ale pakáž.......internet je fajn nápad, jen by ještě...
 

Já bych do toho, holky vůbec energii nevkládala. Ona je moc drahá a těžko se obnovuje.

 

Vyplýtvat ji zcela zbytečně, doslova mrhat vlastním potenciálem, který člověk může zužitkovat k něčemu prospěšnému, nebo minimálně ne úplně zbytečnému?

 

Ne, to ne.

 

Mě vůbec nemrzí, ba přímo mě těší, že nemám o obsahu vedle ani ponětí. 

 

V trafice taky nekupujeme všechny noviny a nemáme s tím problém. Wink

 
#199607

post Zaslal: 09.11.2016 16:31
 

Sifako,

sluníčko Ti odpoví asi takto.

Každý přemýšlí tak, jak nejlépe umí. Pokud mají ty osoby, které nazýváš ,,pakáží"tak zvaný corpus callosum malformovaný, tak ty jejich projevy tomu i odpovídají.

Ale to sem nepatří.

Sovička je moje a brzy si ji opět dám. Vydržela se mnou 3 roky, byla by škoda odpožit ji do depozita.

Wink

 

 
Avatar
post Zaslal: 09.11.2016 13:16

Odpověď na příspěvek #199592
Uživatel:

Sifako, Ještěrka je můj šperk, který mi byl neprávem...
 

Ježkovy zraky, to je ale pakážPuke.......internet je fajn nápad, jen by ještě chtělo pořešit některé neřádySmoke

Tak holt budeš sluníčkoPohladit

 
#199593

post Zaslal: 09.11.2016 09:56
 

Včera jsem si udělala velkou radost.

Zakoupila jsem krásný šperk, který je nejenom ozdoba, ale každodenní nutnost.

Proto zářím, jako to nádherné sluníčko.Laughing

 

 
#199592
sifaka 13

post Zaslal: 09.11.2016 09:36

Odpověď na příspěvek #199588
Uživatel: sifaka13

Sovička se k tobě hodila líp ale ještěrka je taky fajn
 

Sifako,

Ještěrka je můj šperk, který mi byl neprávem virtuálně zcizen, umístěn na FB, proto pro dnešek jsem sluníčko, jako celý život.Laughing

 

K sovičce se časem určitě vrátím, přestože mnohým tolik vadí. Ani se nedivím, hlupáky sovička hodně irituje. Ale to je jejich problém, nikoliv můj.Wink

 
Avatar
post Zaslal: 08.11.2016 16:10

Odpověď na příspěvek #199567
Uživatel:

Michalko, tuto krásnou ještěrku jsem si dovezla z Ischie. Nejenom že se mi...
 

Sovička se k tobě hodila líp ale ještěrka je taky fajnLaughing

 
Avatar
post Zaslal: 08.11.2016 16:07
 

Díky Míšo za horoskop.Minulý měsíc ti vyšel.Obávám se, že vyjde i tento.Čekají nás obchody, které se zřejmě nedají odsunout.Tak aspoň díky za varováníAwesome

Nějaký pátek jsem tu nebyla, vyrozuměla jsem, že se ti stalo něco nepříjemného.Přeju ti hodně sil, ať vše překonáš a dobře dopadne.

Přesto na videu vypadáš moc hezky, sluší ti to v tom listí.Videa byl od tebe dobrý nápadOk

 
post Zaslal: 07.11.2016 19:07
 

Milá Míšo,horoskop na říjen pro raky a berany vyšel do puntíku.Ok 

A za horoskop na listopad moc děkuji a věřím,že nás ty horší dny a energie posílý, dodají odvahu,pročistí  a půjdeme zas o krok dál.Všem příjemný listopad.

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2016 17:29
 

Ahoj Míšo,

děkuji za horoskop.Jsem rak, tak se děsím těch problémů se zuby.OMG

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2016 15:44
 

Díky za horoskop. Pro mě ( jsem Blíženec)  byl šílený  už začátek listopadu , ted je to o něco lepší, uvidíme, co dál .

Na úplněk se těším. A taky na blížící se advent.

 

 
Avatar
#199571
nová ikonka Hanulka

kirgyt
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 07.11.2016 12:58

Odpověď na příspěvek #199555
Uživatel:

Michalko, děkuji za horoskopy a nádherný obrázek u listopadových...
 

Ahoj, tak ta tvá nová ikonka je opravdu super...Wink,my máme dvě na zahradě třetím rokem to už jsou skoro podnájemnice Smileasi se jim u nás líbí, stěhují se z jednoho konce zahrady na druhý Smile.

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2016 12:44
 

Míšo díky za horoskopy, kde ty bereš tu energii to je mi fakt záhadou :-)) minulý týden mne šokoval Vodnář Undecidedno ani nevím, jestli jsem o něm něco měla v minulém horoskopu. Jinak u těch Vah, jsem Váha, to vypadá zajímavě Wink,tak snad bude vše na dobré cestě.., jen ta zdravotní stránka štítná źláza, nějak mě zlobí levá ruka, noha, polovina těla bolí, ty jo nevím co tím mi to mé tělo chce říci...asi moc sedím na židli.. Wink

 
#199567
Míša

post Zaslal: 07.11.2016 11:24

Odpověď na příspěvek #199559
Uživatel: Michaela Kudláčková

Jeje, Ty máš novou ikonku? To je super i se jménem 
 

Michalko,

tuto krásnou ještěrku jsem si dovezla z Ischie.

Nejenom že se mi líbila jako šperk, ale taková opravdová nás pravidelně navštěvovala v pokoji, kde jsme byli ubytovaní. Mám na tu opravdovou hezké vzpomínky. Byla neškodná a hlídala nás.Wink

 

 
post Zaslal: 07.11.2016 11:01

Odpověď na příspěvek #199564
Uživatel: alicie

Děkuji, Michalko, za horoskop.Blíženci opravdu nic moc,asi bych se měla někam zahrabat...
 

Já taky ne...Hang

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2016 10:19
 

Děkuji, Michalko, za horoskop.Blíženci opravdu nic moc,asi bych se měla někam zahrabat a vylézt nejlépe až po Vánocích.Tohle období mě deptá každý rok,listopad nemám ráda.Frown

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2016 10:17
 

Ajajajajajaj....OMGtakový zásadní měsíc pro mě a budu asi muset dát na modlení...!!Wink

Díky Míšo za tu práci, co jsi si s tím dala!!! Obvzlášť tentokrát..!! Pohladit

 
post Zaslal: 07.11.2016 10:01

Odpověď na příspěvek #199555
Uživatel:

Michalko, děkuji za horoskopy a nádherný obrázek u listopadových...
 

Jeje, Ty máš novou ikonku? To je super i se jménem Ok

 
#199555

post Zaslal: 07.11.2016 09:18
 

Michalko,

děkuji za horoskopy a nádherný obrázek u listopadových Štírů. Love it

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2016 09:17
 

od 3.11. do 6.11. jsem neopustila pelech. Hlava!Doufám, že se to ještě koncem měsíce nevrátí.

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2016 09:06
 

Poustevnický měsíc já ráda, Poustevník je v Panně a to su já.

A krom toho se můžem těšit že ani ne za 4 měsíce tu je jaro:-)

Hlavně pozitivně!!

 
post Zaslal: 07.11.2016 08:50

Odpověď na příspěvek #199549
Uživatel: Ivík

Děkuji Míšo za horoskop a přání já su totiž...
 

jeje, tak gratulace ještě jednou Champagne

 
post Zaslal: 07.11.2016 08:49
 

OkLove it

 
Avatar
post Zaslal: 07.11.2016 07:41
 

Děkuju  Míšo,  zrovna 1.11 mě  po zdravotní  stránce chytli  záda, panny jsou pro Listopad v pohodě,az na ty záda.  To jsem ráda. 

 

 
post Zaslal: 07.11.2016 00:22
 

Děkuji Míšo za horoskop a přání já su totiž listopadový štír :-))Přeji Vám a všem popelkám krásný podzim!!!

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist