HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - DUBEN 2017

Všem přeji krásný aprílový měsíc, ve kterém na nás čeká hned několik zajímavých momentů, a který by nás měl především poučit a pomoci nám v sobě uklidit. Z dubna do května bychom měli vstoupit s větší jistotou, že jsme na nic nezapomněli. Pomůže nám s tím Merkur. Ale nejen on…

 

Zkraje měsíce, tedy teď, nás ještě Mars popohání kupředu za vydatné pomoci Jupitera, ale i když chceme být mnohostranní ve své aktivitě, stejně nás to stočí zpět ke vztahům.

 

Venuše je prostě silná planeta a její umístění v Rybách se nás nemůže nedotknout.

 

Dobře se teď tvoří umělcům, dobře se bude dařit při péči o tělo, o krásu a bacha, dobře se za téhle konstelace i přibírá. (já to kvituji, ale nejsem tady sama).

 

Takhle bychom měli vydržet až do prvního, těžko opomenutelného momentu.

 

Nastane 10.4., stojí za ním ve videu zmínění Merkur a ačkoli to může třeba trochu zpomalit a zkomplikovat komunikaci, směřující kupředu, tak pohyb dozadu taky nezaškodí.

 

Úplněk nás v dubnu čeká hned o den později a bude ve Váhách.

 

Velikonoce se pokuste věnovat odpočinku, což ale bude s ohledem na Uran a ostatní aspekty stran onoho zmiňovaného období mezi 12. a 18. dubnem asi dost těžko uskutečnitelné.

 

19. dubna vstoupí slunce do Býka a to bude další zajímavá změna našeho celkového nastavení.

 

Uzemníme se.

 

Mezi 20. a 24. dubnem na sebe alespoň dávejte pozor soukromě.

 

Externě, tedy jako jednotlivci těžko něco změníme, tak se alespoň snažte nezdržovat v exotické i neexotické cizině na tržištích, fotbalových zápasech, u rozvodněných toků a podobně.

 

Další zajímavou událostí, která je sice každý měsíc, ale v dubnu bude silná sama o sobě a k tmu zesílená Sluncem, je Novolunní, které bude v Býku.

 

Udělejte cokoli praktického, úředního, pracovního, podnikatelského či finančního a mělo by to mít dobrý efekt.

 

Následuje uvolnění, uklidnění a potom, 28. dubna, s přesunem Venuše, si všimneme, že existuje i jiný svět, než náš interní.

 

V zásadě je duben bohatý na změny a značně poučný především s ohledem na minulost, kterou nám částečně díky Merkuru přesune do přítomnosti.

 

Ne ale už do budoucnosti.

 

Užívejte každého dne, radujte se z maličkostí, které každý jeden nabízí, protože velkých věcí k radování život zase tolik nenabízí.

 

A čekat na ně, by mohlo být o tom, že se člověk cítí šťastný vlastně jen párkrát za život.

 

Ony maličkosti na sebe vezmou tím větší podobu v celkovém měřítku, čím méně jich budeme přehlížet.

 

RÁJ JE POCIT – NE MÍSTO! heart

 

A teď už trocha detailů pro jednotlivá znamení. 

KOZOROZI

 

Kolem Kozorohů se honí v tuhle chvíli asi hromada změn a hodně věcí k řešení a to u vás nejen citových, ale také úředních a pracovních. Měli bystě ale mít díky silnému Marsu ještě dost energie.

 

Prakticky byste v tomto tempu měli vydržet až do 9.4., kdy asi budete muset zvolnit.

 

Zemitá znamení jsou citlivá na pohyb Merkura a jeho zastavení a následný pohyb zpět určitě zaznamenáte.

 

Přijde čas a srovnání si minulosti, cosi by se mohl objevit, co bude třeba zpracovat, zařadit a také promyslet.

 

S ohledem na Saturn, vládnoucí planetu Kozorohů, budete ty věci pokládat za důležité.

 

Úplněk by vás mohl konfrontovat s osobou, kterou jste dlouho neviděli, nebo tedy osobami, tak bych předpokládala nějaké třídní srazy a podobně. Jinak je pro Kozorohy úplňková konstelace docela příznivá.

 

O Velikonocích si dejte pozor předně na hmotu a tou je i naše tělo, a to i ve smyslu přepínání. Jinak budete aktivní a docela hbití u myšlenkově – ta minulost se tam stejně bude prolínat.

 

Od 19.4. a můžete až do konce měsíce, se věnujte práci, patrně vám závěr dubna nadělí i nějaký hmotný přídavek nebo rozhodně vyhlídku na něj.

 

Mezi 20. a 24. dubnem pozor na cestách a v cizině!

 

Vystoupení Venuše z Ryb 28.4 může přinést Kozorohům pozvání na nějakou společenskou akci nebo událost.

 

Zdravotně: Přes Velikonoce předně, ale prakticky celý měsíc pozor na záda, na ramena a manipulaci s těžkými předměty.

 


 

VODNÁŘI

 

Díky postavení Uranu, jsou asi Vodnáři teď hodně aktivní a snaží se přejít přes nějaká zažitá dogmata a předsudky, se kterými aktivně bojují.

 

Doba před úplňkem, vám jich vyšťourá ještě mnohem víc a vaše rebélie vůči nepotřebným a přežitým záležitostem může na sebe upozornit zejména ve vztazích. Ve vašem případě nejen interních, ale také pracovních a rodinných.

 

Možná se rozhodnete změnit místo.

 

Počkejte s novou smlouvou na dobu kolem 19. dubna a dál. Teď to akorát promyslete.

 

Stejně se asi od 10.4. začnete více zabývat tím, co bylo. Ono je to dobré, protože si lépe srovnáte, co bude.

 

Úplněk by měl být pro Vodnáře víceméně příjemný a poměrně komunikační, živý a aktivní.

 

Velikonoce se u Vodnářů ponesou v duchu inovací a to snad po všech rovinách. Čím dál méně se vám líbí některé věci, které z vašeho úhlu pohledu zbytečně opakujete. Možná změníte výzdobu možná partnera.

 

Od 19.4. by mně nepřekvapilo ani rozhodnutí změnit bydliště.

 

Přechodem Slunce se Vodnáři otočí předně k zaměstnání, jak už jsem nadnesla k bydlení, ale také k financím a podnikání a mělo by se vám dařit.

 

V tom vás podpoří i Novolunní 26.4.

 

Po 28. dubnu budou Vodnáři už doslove k neudržení. Budete expandovat a svět o vás bude vědět. Když ne celý, tak jeho část rozhodně.

 

Občas odpočívejte.

 

Zdravotně: Pozor na nervy a kolem Velikonoc také na dutiny a zažívání.

 


 

RYBY

 

Rybky se točí kolem vztahů a na tom se vlastně nic nezmění jen s malým vybočením až do 28.4. Venuše ve všem znamení vám ani moc jiných oblastí nenabízí.

 

Kolem 10. dubna navíc budete muset vyřešit i nějaké detaily, které se vám soustavně vrací do života a může se jednat například o vztahovou oblast, kde se dokola něco opakuje.

 

Zpětný pohyb Merkura je může zase vynést na světlo, ale s ohledem na Mars, vás také asi donutí o tom mluvit.

 

Jedině dobře.

 

Úplněk vás v této aktivitě asi podpoří. Jen si o tom promluvte, nemělo by to být do budoucna kontraproduktivní.

 

Souběžně ale, protože je vaše Venuše silná, můžete najednou zjistit, že někdo z vaší minulosti, není zase tak minulý a také si porovnat, co vlastně ke komu cítíte.

 

Velikonoce prožijete citlivě, emotivně a velmi soukromě. Pokud někdo s využije dané konstelace k tvorbě krásy a citlivému nakládání s detaily, tak to budou mezi 12. a 19. dubnem rozhodně Ryby.

 

Váš beránek bude jistě umělecké dílo kosmického významu.

 

Také Rybky se střetnou s hmotou, což by mělo být setkání příjemné a to nastane od 19.4. s přechodem Slunce do Býka.

 

Jak pracovně, tak i ekonomicky a vůbec hmotně by se mělo Rybám spíše dařit.

 

Novoluní 26.4. navíc může přinést i nějakou nabídku, nebo změnu v oblasti pracovní a podnikatelské.

 

Mezi 21. a 25.dubnem buďte opatrní zejména v těch vztazích. Cosi by se mohlo stát zásadního. Nutně to nemusí být negativní, jen by to mohlo být silné.

 

Novolunní 26.4. vás opět asi vrátí k práci, ale nevyloučila bych ani nějaké novinky a nové věci v oblasti bydlení, a okolní hmoty. Co třeba nové auto?

 

Přechod Venuše z vašeho znamení bude pro vás uvolněním a vaše mysl se od 28.4. výrazně osvobodí. Asi se půjdete bavit.

 

Zdravotně: Pozor na ledviny, žíly a také na oči.

 


 

SKOPCI

 

Využijte svůj silný Mars a do 10.4. se pokuste věci posunout kupředu, protože od 10.4. se budete asi spíše bavit tím, že budete řešit věci, které máte za zády.

 

A nejen věci, ale i lidi, práci, rodinu, úřady prostě všecko.

 

23717YTV.jpg

 

Zpětný pohyb Merkura nepřehlédnete.

 

Nebude neužitečné, jenom pro Skopce, kteří to mají tak, že prostě „zpátky ni krok“, možná náročnější, než třeba pro Panny, které se v minulosti babrají poměrně rády.

 

Protože je Skopec bezva adept na to, něco přehlédnout tím, jak se řítí kupředu, může vás to sice otravovat, ale pak budete rádi za to, co vám Merkur připomněl.

 

Úplněk je pro Skopce příjemný a možná i zábavný, možná vyhrajete turnaj v bowlingu, nebo dokončíte písemné práce všeho druhu.

 

Velikonoce budou opět velice aktivní. Skopci mají silné aspekty a můžete být zvláště v tomto období, ve kterém vás všechno, mimo Merkura žene kupředu, trochu otrávení, že vás takhle planeta zdržuje.

 

Ve vašem případě a v tuhle dobu zejména úředně.

 

S přechodem Slunce do Býka čeká Skopce s ohledem na Saturn a Mars asi hodně zajímavé období hmotně, pracovně, ale také vztahově. I když tam už okrajově.

 

Mezi 21. a 24. dubnem buďte opatrní při  cestováni a na hromadných akcích. Možná na žádné nelezte a bude to lepší.

 

Novoluní 26.dubna určitě využijte k realizaci všeho, co chcete, aby do budoucna vydrželo. Skopec je neúnavný a má hromady nápadů, využijte je, nabídněte, protože by se vám mělo dařit.

 

Skopci asi přechod Venuše z Ryb moc nepocítí, protože jsou pohlceni ohnivou energií a od 19.4. také energií zemitou.

 

Zdravotně: Dejte si pozor na všechno horké a pozor na hlavu ve smyslu boulí a to hlavně mezi 21. a 24. dubnem!

 


 

 

BÝCI

 

Skoro by se dalo říci, že duben je měsícem Býků. A vůbec to nemyslím v negativním slova smyslu. Nejenže teď máte reálnou představu, jak si vylepšit budoucnost, ale máte taky dostatek intelektuální energie to řešit.

 

Na vaší straně je silný Jupiter, který vám může do 10.4. přihrát i nějakou zajímavou náhodu.

 

Od 10.4. se zpětným chodem Merkura si navíc uvědomíte, že něco, co se stalo, by nemělo být zapomenuto, nebo nějaký člověk z minulosti nevyužit, když už se přece jednou nabízel.

 

Není to myšleno ve zlém.

 

Naopak, někdo může, zejména během úplňku zopakovat svou nabídku, ať už se v minulosti týkala čehokoli.

 

Velikonoční období přinese Býkům silné pouto s rodinou a nevyloučila bych nějaké setkání s příbuznými, o kterých jste ani nevěděli, nebo něco podobného. Býci se budou v období Velikonoc zaměřovat především na domov, na vztahy v něm, na dům a to všechno s ohledem na Jupiter tak, aby vám a všem bylo dobře.

 

S přechodem Slunce do všeho znamení by to mělo být ještě lepší, protože se přidá hmotná oblast, práce a hlavně vaše pevné ukotvení v realitě, uvědomění si hodnot a také pevnost v rozhodnutích, která touhle dobou uděláte.

 

Novolunní 26.4. vás ještě více přesvědčí, že konáte správně.

 

Trochu si odpočiňte, mezi 21. a 25. dubnem, nepřepínejte se, nedrťe rýč – v největším ohrožení jsou vaše svaly, kondice celkově a klouby.

 

Konec měsíce doporučuji Býkům strávit v poloze v leže.

 

Už jste se namáhali dost.

 

Zdravotně: Zkraje měsíce se nikde nepovalujte (jste Jitřenka a touhle dobou silná, tak pozor hlavně do poledního slunce). A ve shora zmíněném období si hlídejte množství námahy v souvislost se svaly a klouby.

 


 

BLÍŽENCI

 

Hodně mluvíte a hodně komunikujete. Také by se vám mělo dařit v písemném styku. Rychle vám to myslí a celkově by toto období, tedy začátek dubna mělo být bohaté i na novinky a zážitky. Veskrze pozitivní.

 

Užijte si to, protože kolem 10.4. asi přibrzdíte.

 

Merkur je pro Blížence planetou zásadní, a tak si jeho zpětného chodu nemůžete nevšimnout.

 

Dobře, nebudete mít takovou chuť mluvit, zato vám Merkurův pohyb nabídne ideální možnost uvědomit si, a s ohledem na Venuši a její postavení zvláště ve vztazích, kam jste vkládali energii v minulosti zbytečně, a kam správně.

 

Jednoduše si uděláte jasno v lidech.

 

Kolem úplňku to budete chtít také probrat verbálně a může to být hned s následujícími dny dost zásadní hovor.

 

A nejen hovor.

 

Od 12. do 19. dubna budete nadále řešit, zametat čistit…. Velikonoce budou u Blíženců aktivní, plné změn, které budete pokládat správné a ony správné z větší části budou.

 

Chcete – li nějaké přirovnání, tady je: Úklid.

 

Budete to ale vnímat s ohledem na Venuši a vás Neptun více jako osvobození, než cokoli jiného.

 

Blíženec potřebuje dýchat.

 

A vy zřejmě v dubnu eliminujete všechno, co vás dusí.

 

Přechod Slunce ze Skopce do Býka 19.4. vám může přinést otočení pohledu směrem ke hmotě a protože následuje silné novoluní rovněž v Býku, a protože máte hezky postavený Jupiter, mělo by to být přínosné období.

 

Navrhněte inovace, změňte něco, podepište smlouvu, dokončete knihu, cokoli.

 

Mezi 20.4. a 24. dubnem ale pusu na zámek v oblasti vztahů a lásky !!!

 

Zbytek dubna, s ohledem na přesun Venuše asi strávíte ve společnosti přátel, nebo na výletech, poznáváním nových krajů a v pohybu.

 

Zdravotně: Duben je pro Blížence spíše zdravým měsícem, ale přeci jen pozor na drobné úrazy hlavně v oblasti horní poloviny těla. Poslední dva dny pozor na zuby.

 


 

RACI

 

V oblasti vztahů asi není nic, co by se u Raků nepohybovalo, nějak neměnilo a nezasluhovalo celkovou pozornost. Venuše vám moc na výběr nedává a s ohledem na Jupiter, máte dojem, že vaše štěstí leží zejména ve šťastných a urovnaných vztazích.

 

Řešte.

 

Zpětný pohyb Merkura vám v tomhle rozhodně bude k užitku a to hned v několika rovinách.

 

Jednak si uvědomíte, co bylo špatně a co ne… pořád jsme u vztahů, a jednak si někdo uvědomí, co dělal špatně směrem k vám a může se vám od 10.4. dál dostat i velké satisfakce.

 

Merkurův pohyb působí na všechny, a tak nejste sami, kdo si něco uvědomí, na něco vzpomene, něco porovná.

 

Nutně se všichni Raci v dubnu nevrátí ke svým bývalým. Může jít o omluvu, udobření, nebo o opak.

 

Každopádně by to pro vás, ačkoli jde o couvání, měl být vlastně posun vpřed.

 

Uplněk by se měl nést v duchu emocí, víceméně kladných a příjemných.

 

Velikonoce, hlavně dobu mezi 13. a 18. dubnem patrně stráví Raci v okruhu těch, které mají rádi, protože je k tomu bude nutit opět Venuše, která je pro Raky vlastně jednou z hlavních planet, když pominu Lunu.

 

Přechod Slunce do Býka vaši pozornost obrací zase k domovu, ale také k bytu a okrajově i ke hmotě, kde hlavní by měla být práce.

 

U vás je prioritní pocit naplnění z ní, tedy mít chuť tam jít.

 

Nelíbí se vám?

 

Změňte ji.

 

Novoluní v Býku by mohlo přinést právě pracovní nabídku, která by vás mohla zajímat, mohla by mít něco společného s minulostí, anebo půjde jenom nápad, jak si tuhle oblast udělat hezčí, příjemnější.

 

Máte i slib planet, že by to byl nápad správný.

 

Přechod Venuše z Ryb, budete vnímat jako odlehčení, vydechnete a nejspíš půjdete někam do společnosti, kde zazáříte!

 

Zdravotně: Začátkem dubna pozor na alkohol a příliš mnoho emocí, tedy na nervy. Koncem dubna se už fyzicky nepřepínejte a bacha na sluníčku!!!  Raci mají koncem měsíce sporný aspekt, který se týká kůže a pleti.

 


 

LVI

 

Nepochybuji, že jsou Lvi plní energie. Zase to nepřehánějte, ať se neservete. Doba do 10.4. by vám měla donést, nejen radost ze všeho, co děláte, ale i nabídku v oblasti práce, nebo nápad.

 

Zpětný pohyb Merkura od 10.4. bude mít podobu korespondující s dekanem, ve kterém jste narozeni.

 

Tedy čím blíže k září, tím spíše bude na sebe couvající Merkur brát praktickou, zemitou, tedy hmotnou podobu.

 

Čím blíže k červnu, tím spíše půjde o vztahy.

 

Ať už jste ale Lev račí, nebo panní, je pro vás couvající Merkur, s ohledem na Jupiter a Mars rozhodně přínosem.

 

Oblast, kterou si vybere, vyčistí a obohatí o něco, co je sice otázkou minulosti, ale možná to leželo ladem, nebo nebylo využito, bylo přehlédnuto, nebo se to jen samo připomene, ale rozhodně v pozitivní podobě.

 

Úplněk je pro Lvy spíše komunikační a písemný… pokud chcete napsat nějaký elaborát, test a podobně, piště vesele.

 

Velikonoce prožijí Lvi v letu, v aktivitě na všech frontách a v pohybu celkově. Někdy, občas zkuste spát.

 

Přechod Slunce do Býka je u Lvů také o zmíněném dekanu.

 

Tedy buď půjde o uzemnění a pevný postoj více v oblasti vztahů, nebo více oblasti hmotné a pracovní. Může to sebrat obojí. V dobrém smyslu slova.

 

Novolunní určitě všichni Lvi využijte pracovně, ekonomicky a hmotně a může i samovolně přijít přilepšení v praktické rovině.

 

Mezi 20. a 25 dubnem nepřekračujte rychlost, nepouštějte se do složitých konverzací, zejména ne s Kozorohy a určitě se nepokoušejte polemizovat se zákonodárci o tom, jak vnímáte spravedlivé jednání.

 

Novoluní věnujte péči o vaši peněženku, seberealizaci v oblasti praktické, vsaďte si, počkejte na zvýšení platu, nebo si něco kupte, neměli byste prohloupit.

 

Přechod Venuše z Ryb asi Lvi nezaznamenají hned, protože budou zahlcení. Sad možná se odpoutáte od vlastní úžasné osoby a všimnete si okolního světa.

 

Poskakujte se ve slunečních paprscích, beztak na ně celou zimu čekáte.

 

Zdravotně: Pozor na začátku dubna, protože nejste nevyčerpatelní. A závěrem platí pro Lvy to stejné, co pro Raky. Prostě první letošní úpal, nebo oloupaná záda.

 


 

PANNY

 

Pokud na něco čekáte, na nějaké rozuzlení, pokud máte dojem, že ačkoli jste aktivní a snažíte se, ještě máte málo informací, nebo chybí kus skládačky a to hlavně ve vztazích, tak si počkejte ještě tento týden. Okopejte zahrádku a on se pak ohlásí Merkur.

 

Jako vše hlavní planeta, vám přinese přesně to, co vám chybělo.

 

Jeho zpětný chod bude pro většinu Panenek přímo požehnáním. Panna si potřebuje porovnat minulost a přítomnost, aby měla chuť i odvahu udělat krok do budoucnosti, do které prostě potřebuje napřed rámcově vidět.

 

Merkur vám to nabídne snad po všech rovinách postupně.

 

Ponejprve to budou vztahy, což potrvá přes úplněk 11.4. až do 15.4. Budete se možná divit, coi všechno vyplave, kdo se ohlásí a s čím.

 

Potom následuje oblast rodinná a příbuzenská, což se odehraje patrně přes Velikonoce, aby pak Merkur navázal volně oblastí pracovní, a to v době přechodu Slunce do Býka, tedy 19.4.

 

Svou spanilou jízdu tím, co bylo, zakončí vaše vládnoucí planeta oblastí hmotnou v době Novolunní.

 

Pouze se zdržte mentorování nad rodinnými příslušníky a nadřízenými v době od 22. do 25. dubna. V této době se vyhněte také investování a dávejte si pozor na své věci.

 

Přechod Venuše z Ryb dá většině Panenek chuť poznávat nové věci, nebo se v rámci výletu vrátit do svého rodiště, na oblíbené místo a podobně.

 

Zdravotně: Pozor na oblast bederní páteře, nepřetěžujte zažívání a střeva a obalte si trojklanný nerv nějakou izolační pěnou.

 

 


 

VÁHY

 

Také Váhy možná nyní zejména v oblasti vtahů trochu tápou a neví, co si mají v některých případech myslet. Jde zřejmě hlavně o lidi nejbližší, ale může to vzít s sebou i pracovní oblast.

 

Jinak by Váhy ale měly být v tomto období aktivní a poměrně výkonné po rovině fyzické.

 

I Vahám prospěje Merkurovo ohlédnutí zpět, které jim rozkryje některé lidi a oblasti, kde možná bylo něco přehlédnuto, nebo zůstalo nedokončeno.

 

Je také možné a to zejména v oblasti vztahové, že vám dojdou věci, které se vám nechtělo řešit.

 

Váha má tendenci občas nechávat něco raději vyhnít, než zaujmout radikální postoj, protože si není jistá, zda má dostatek indícií.

 

Merkur vám je dá, a to jak v oněch vztazích zkraje dubna, tedy přes úplněk i přes období Velikonoc, tak i hmotně pracovně a to v druhé polovině dubna.

 

Úplněk je ve všem znamení a Luna bude silná, tedy to pro vás znamená posílení vašich základních vlastností. Tedy hlavně smysl pro spravedlnost, kterou vnímáte jako jednu neohebnou a také kreativitu a vkus.

 

Je to pro Váhy sice silný, ale veskrze pozitivní úplněk.

 

Velikonoce se ponesou v duchu rodiny, hlavně mladší generace, bude milé Váhy, pozorné a vstřícné a budete aktivní tam, kde půjde o potřeby vašich dětí, vnoučat a podobně.

 

Přechod Slunce do Býka by mohl Vahám přinést nějakou jistotu v rozhodnutí v oblasti hmotné a pracovní, ale také rodinné a bytové.

 

Mezi 21. a 24 dubnem necestujte, anebo si dávejte při cestování pozor. Ve střehu buďte při styku s cizinci na hromadných místech. Nenakupujte v téhle době techniku.

 

Kolem novolunní 26.4. by měly Váhy dojít k rozhodnutí, které je správné a kde nechybí už ani jeden dílek skládačky, která je ve vašem životě aktuální.

 

Nebývale pevné budou Váhy koncem dubna.

 

Přechod Venuše z Ryb vás pošle do společnosti, která se patrně ohlásí sama.

 

Zdravotně: Celý duben si dejte pozor na ruce od loktů k zápěstí a na nohy od kolen dolů.

 

 


 

ŠTÍŘI

 

Štíří aktuální problém tkví zřejmě v tom, že díky Uranu mají hned celou plejádu oblastí, kde je třeba ládovat energii. Všechno teď díky Marsu navíc ženou až na dřeň vlastních možností a všechno je dle nic zásadní.

 

A to ještě nejsme u 10.4. kdy se přidruží také minulost díky zpětnému chodu Merkura, což by nejeden Štír mohl chápat jako zátěž, ale opak bude pravdou.

 

Budete se divit, jak vám tohle nakonec odlehčí.

 

Do 10. se tedy budete patrně snažit do roztrhání těla řešit všechno najednou, abyste se od 10.4. museli zabývat ještě tím, co už se odehrálo, co už bylo řečeno, co už tady v nějaké podobě prostě bylo.

 

Hned po úplňku, tedy po 11.4. ale poznáte, že některé věci vám toto zdánlivé zatížení pomohlo vyřešit a celý duben prakticky bude pro vás o poznání, kam se energie vymrhala, kam ne, kdo jsou skutečně lidé ve vašem okolí, co jak bylo ve skutečnosti myšleno.

 

Nehledě na to, že v průběhu Velikonoc se nějaká věc víceméně ekonomická či hmotná sama vyřeší a to možná i úředně a pro vás to bude objevné stejně, jako vyřešené.

 

Jinak budou u vás Velikonoce hodně rodinné a hodně vztahové. Více v pozitivním než negativním slova smyslu, (jakkoli vám to přijde divné).

 

Přechod Slunce do Býka bude pro Štíry předně po pracovní a ekonomické rovině o nějakém stanovisku, rozhodnutí a postoji, na kterém už se vám nebude chtít cokoli měnit.

 

Mezi 21. a 25. dubnem byste se mohli dozvědět něco velice silného po rovině úřední, soudní, právní a podobně může se to týkat smluv, písemností a dalších věcí, a opět vás to přinutí k nějaké akci a investování energie.

 

Novoluní přinese mnoha Štírům novinky, návrhy, nápady a nabídky do oblasti bytové a pracovní a také by mohlo přinést dobré ekonomické.

 

Přechod Venuše z Ryb Štíři spíše uvítají, protože se přestanou tak intenzívně zabývat emocemi a jejich pohled se stane širší, uvidí důležité věci i jinde a celkově se jejich vnímání rozmělní.

 

Konec dubna vám naservíruje touhu cestovat a poznávat nebo navštívit staré kamarády či vzdálenou tetu.

 

Zdravotně: Dávejte si pozor na přetěžování v oblasti psychické, na dýchací orgány a na krk.

 


 

STŘELCI

 

Všude, kde se vyskytujete, tam je vás zapotřebí. Jste neúnavní, máte dojem, že zachraňujete, když ne vesmír tak planetu určitě a celkově prostě působíte jako jaderná elektrárna. Máte hodně elánu a hodně energie, ale taky pocit odpovědnosti snad ke všemu živému.

 

Můžete mít  do 10.4. také obavu, že to s vámi musí brzy praštit.

 

Nepraští, protože jste teď díky vašemu Marsu docela odolní a díky Jupiteru máte prostě kliku.

 

Od 10.4. se o zpomalení nabrané nadzvukové rychlosti postará Merkur, kterého si také všimnete jako všichni.

 

Vás to usměrní a tak nějak hodí do sebe, což bude prima, pokud Merkur nevyhrabe něco, co je třeba dokončit, nebo už konečně vymazat, protože se to pořád vrací.

 

Budiž vám útěchou, že na to máte potenciál, i kdyby to bylo nepříjemné.

 

Myslete na to, že už se to pak nevrátí.

 

Hodně vám dá úplněk 11.4. který by měl přinést podporu ze strany, kde jste to moc nečekali a také možná nějakou novinku rodinou, vůbec ne nepříjemnou.

 

V tomto duchu se přenesete do období Velikonoc, které patrně věnujete rodině, budete přívětiví ochotní a velice empatičtí.

 

Pouze co do starší generace by se mohl vyskytnout problém, zejména pokud jde o mužskou část rodiny.

 

Bude pro mnoho lidí ve svém okolí oporou.

 

Přechod Slunce do Býka je pro Střelce přínosem, protože to zasáhne jejich peněženku. Také případné investice, nebo rozhodnutí, či podepsání smlouvy na novém místě se vyplatí.

 

Klidně kupte domů něco velkého a drahého, nebude to špatný kup.

 

Mezi 22. a 25. dubnem naopak přibrzděte, nepřepínejte se a nepoletujte nikde polonazí. Vyhněte se horkým věcem, pijte tekutiny a nejezděte rychle. Pro jistotu i pomalu choďte.

 

Nehádejte se s úředníky, nebijte je!

 

Novoluní 26.4. a doba po něm bude pro Střelce příjemná na dlouho očekávané zprávy, vyřešení vlekoucích se věcí, uzavírání a celkově optimistický pohled kupředu v mnoha oblastech.

 

Přechod Venuše Ryb přinese také uvolnění a pocit, že vlastně je všechno docela v pořádku a netřeba řešit každý pšouk, když nikde není nic úplně dokonalé.

 

Zdravotně: Začátkem dubna noste něco na krku, ať to neodnesou mandle nebo průdušky, ulevte krční páteři a koncem dubna pak pozor na hlavu a zuby.

 

 


 

Všem Popelkám, Popelákům a ostatnímu veškerenstvu přeji krásný duben,

příjemné, milé i pohodové Velikonoční svátky

a hodně štěstí.

heart

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje. Ona to není sranda to vypočítat a sepsat. Tak to místo překlopení na vlastní web, někdy zkuste sestavit sami, nebo buďte féroví, jako ostatní)

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 44 čtenářů průměrem 4.27 bodů z pěti


Čtěte také:

Alena Kárníková: Lunární kalendář 2013. Letos obohaceno o chutě a vůně! 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2017 
Kamínky a my: Černý jantar, Chalcedon a Venušiny vlasy 
Magie lásky. Kouzla, která jsou stále potřeba 
Rituální oběti – život za život 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 01.05.2017 16:40

Odpověď na příspěvek #207900
Uživatel: aronie

Bravo Michalko vyšla tvá námaha a vyšlo to všechno........
 

AwesomeLove it díky!! Květen bude patrně 4.5. zítra začnu, třetího ještě budu makat a 4.5. o půlnoci by to mohlo být.

 
Avatar
post Zaslal: 01.05.2017 16:13
 

Bravo Michalko vyšla tvá námaha a vyšlo to všechno..... díky za tvou námahu a sestavení... 

 

23966MDE.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 13.04.2017 19:11
 

Diky moc !Awesome

Duben, jeste tam budem ... Cool

 
Avatar
post Zaslal: 13.04.2017 00:30
 

AwesomeLove it Díky, holky!

 
Avatar
post Zaslal: 13.04.2017 00:06
 

Tak jsem si pročetla horoskopy a děkuji za ně. Přeji všem krásné prožití Velikonoc.Smile

 
Avatar
#207010
zdar a sílu a dobrá řešení

aronie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 05.04.2017 22:58
 

Michalko díky za horoskopy. Ku podivu se vždycky na 90 procent trefíš a tak to umíš... díky a hezké velikonoce tobě, tvé rodině a všem Popelkám  

zahrady začínají vonět...

 

22096NjR.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 04.04.2017 22:53
 

Míšo, já se domů z chalupy těšila snad jen na ty tvoje horoskopy... jinak bych neslezla ze skalky a ze zahrádky doted :)

Díky moc za ně Love it jsem teda zvědavá, co z minulosti vypluje na povrch, aby to bylo pozitivní... Run

 
Avatar
post Zaslal: 04.04.2017 19:29
 

Ahoj Míšo děkuji za horoskop na duben.

Jinak hezký večer všem.Smile

 
Avatar
post Zaslal: 04.04.2017 19:28

Odpověď na příspěvek #206945
Uživatel:

Michalko, také přidávám poděkování za horoskopy....
 

Pravda, já bych hned vylezla někam na kámen, nechala se dobíjet sluncem a nikam nechodila Wink. Jo a Ječmen je dobrý, v dálce s tím zdviženým ocasem mi připomínal ladným během koně Tongue out A že už blbě vidím je jasné, asi budu potřebovat rovnou bílou hůl a psa. Ale je to prostě mazel Pohladit a abych nechválila jen Ječmena ..Míšo...tobě to tam moc sluší Love it jako kdyby bylo už léto v té trávě

 
Avatar
post Zaslal: 04.04.2017 11:41

Odpověď na příspěvek #206959
Uživatel: adina

Hadi a štíři vylezou, ale mně se nejvíc líbil ten vylezlý...
 

ROFL

 
Avatar
post Zaslal: 04.04.2017 11:38

Odpověď na příspěvek #206945
Uživatel:

Michalko, také přidávám poděkování za horoskopy....
 

Hadi a štíři vylezou, ale mně se nejvíc líbil ten vylezlý Ječmen, mediální hvězda!

 
Avatar
post Zaslal: 04.04.2017 11:28

Odpověď na příspěvek #206939
Uživatel: alicie

Moc děkuji za horoskopy.Ta práce  s jejich vypracováním je...
 

Díky moc, holky! AwesomeLežím v tom vždycky dva dny... ale pak mám z toho taky radost. Love it

 
#206945

post Zaslal: 04.04.2017 10:20
 

Michalko,

také přidávám poděkování za horoskopy.

Dubnový obrázek je moc hezký, už navozuje velikonoční náladu.

 

V dubnu vylézají hadi a štíři, už se těším, potřebuji dobít energii po dlouhé zimě. Love it

 

 

 
Avatar
post Zaslal: 04.04.2017 07:43
 

Míšo, velké díky za vymazlené horoskopy, to Rybí plácání se ve vztazích - už se zase moc těším Hang

 
Avatar
post Zaslal: 03.04.2017 23:33
 

Moc děkuji za horoskopy.Ta práce  s jejich vypracováním je nedoceněná,zabere to spoustu času a energie.Ale my si té práce vážíme Love it

 
post Zaslal: 03.04.2017 20:27
 

Míšo díky za horoskop pro raky,daly ti určitě moc práce ,protože je máš krásně rozepsané.Love ita moc ti to sluší .

 
post Zaslal: 03.04.2017 11:11
 

Potvrzuji Kozorohy-hromada změn, spousta věcí k řešení...jj, tak trochu to je už na klecové lůžko Yell

 
post Zaslal: 02.04.2017 22:06
 

Dubne, tak už ??? AwesomeWriteWriter... to potřebuji jinak asi Hang

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist