HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2019

Neuvěřitelné, ale stihla jsem horoskopy sestavit a dodělat ještě dřív, než jsem avizovala. Ale to je asi výjimka, která je jasně daná tím, že je tak nádherné vedro, že asi mám lepší provozní teplotu. Čert ví proč, ale já jsem v tomhle pařáku prostě strašně výkonná a skvěle mi to myslí, míň spím, víc jím, prostě mi svědčí.

 

Myslím, že vlastně všechno nutně potřebné jsem vypověděla ve videu a o všem, co je třeba vědět, se tam dozvíte.

 

A taky o tom, že červenec je co do pohybu planet vlastně strašný zpátečník.

 

Zdaleka to ale neznamená, že bychom se nějak nudili. To ani náznakem.

 

Tady to je:

 

 

No vidíte, já to říkala cool

 

A teď už na vaše jednotlivá znamení!

 KOZOROZI

 

Zhruba do 8.7. se soustřeďte na realizaci plánů. Půjde vám to, protože vám hodně přeje přísný, ale pro vás domovský Saturn. Pouze pozor při Novu 2.7. a pro jistotu se vyhněte složitým, ekonomickým akcím.

 

Mezi 9. a 16. červencem omezte na minimum důležité schůzky pracovní, pokud nemáte dovolenou. Díky všeobecné agresi a nedostatku tolerance ze strany okolí, ale i z vaší, to není dobrá doba na nic.

 

Totéž prakticky platí i pro vztahy.

 

Úplněk 16.7. je ve Vašem znamení a probíhá za částečného zatmění Luny, navíc si s vaší domovskou planetou nerozumí ani Venuše.

 

Zkuste přežít těchto pár hodin bez rozchodu, nebo střetu se zákonem.

 

Naopak od 19.7. si užijete krásné chvilky a hodně pozitiv i díky Jupiteru, ale hlavně Venuši, což znamená, že se vám bude dařit jako ekonomicky, tak i v lásce, která na vás číhá na každém rohu.

 

Jak jsem avizovala ve videu, poslední čtyři červencové dny nejlépe hibernujte.

 

Dejte si pozor na fyzickou schránku, nikde nelezte, v bouřce neobjímejte stromy, nenakupujte, snězte zásoby a vyčkejte, ideálně v poloze vleže.

 

Zdravotně: Dávejte si celý měsíc pozor na nohy a hlavu.

 


 

VODNÁŘI

 

Začátek července by měl být pro Vodnáře akční, aktivní a bohatý na nová setkání, novinky, nabídky a dost možná i nové vztahy.

 

Můžete cokoli, bude se vám dařit až do 7.7.

 

Pak stop!

 

Opovažte se někam strkat tu vaší neposednou zadní část těla, dokud neuvidíte na kalendáři v datu číslo 17.

 

Bezpečný pro vás totiž není ani úplněk v Kozorohu, k tomu částečně potemnělý a navíc ozdobený parádním problémem mezi Venuší a Saturnem, který navíc hodně ovlivňuje celý úplněk.

 

Pokud vaše děti odjížděly někdy v těchto dnech k babičce nebo kamkoli, jistě tak činily rády. Není s vámi moc k vydržení.

 

To se otočí.

 

Od 19. do 27.7. stihnete prožít všechno možné, ale všechno by mělo pro vás příjemné, včetně lásky a mohlo by to vypadat na delší dobu.

 

Finance by vám mohly přinést dny 25. 26. a 27.

 

Poslední čtyři dny pak, jako všichni nedělejte vůbec nic zásadního. Ve vašem případě je nejvíce v ohrožení vaše pracovní oblast a také majetek.

 

Zdravotně: Nezatěžujte játra a žaludek!

 


 

RYBY

 

Rybičky pravděpodobně prožijí velice zajímavý, pozitivní a na hodně hezké emoce bohatý začátek července.

 

Nevyloučila bych nové seznámení, které může přijít nečekaně, díky přesunu Marsu do Lva. Můžete se dočkat ohledů a vstřícnosti i tam, kde to nečekáte a i vy sami byste měli být k zulíbání.

 

Zato dobu mezi 8. a 17.7. můžete připomínat rybky, kterým někdo postavil akvárko na plotnu. Nepokoušejte se vůbec o nic, protože vůbec nic nevypadá na úspěch.

 

Vydržte, bude líp.

 

A to hned mezi 19. a 27. červencem, kdy byste se mohli zamilovat, vyhrát, najít novou práci, být povýšeni, pochválení, zazářit ve společnosti (Venuše, Lev a Jupiter), nehledě na to, že vás to potáhne za cestováním a poznáváním… bude vám hezky.

 

Pokud se chcete mermomocí tento měsíc zabývat obchody, čiňte tak právě v tuto dobu.

 

A potom už stop, tak jako všichni.

 

Kritické poslední čtyři červencové dny si to u Rybek mohou vybrat hodně na vztazích a rodině. Zejména tam, kde jde o starší generaci.

 

Zdravotně: Haprujete se zažíváním a mohly by vás potrápit migrény.

 


 

SKOPCI

 

Jděte do čehokoli, Beránci, co máte dojem, že potřebuje váš šarm, akceschopnost, velkorysost, majestát a současně bojového ducha.

 

Všechny planety aktuálně Skopcům přejí všude tam, kde se budou chtít prosadit, případně, a to je možné, někde pomáhat a prokázat statečné srdce. (Mars do Lva, Venuše v Raku, Jupiter i Saturn)…

 

Na této supervlně se vezete až do 9.7. a pak z ní akčně hupnete do úplného opaku.

 

Prostě toto léto je turbulentní obecně, takže velké výšiny budou střídat pády a boule.

 

Ve vašem případě to mou být boule bytové, ekonomické a také na všech končetinách a to mezi 9. a 17. červencem

 

Stínový Úplněk v Kozorohu 16.7. to nevylepší, anébrž ještě zhorší.

 

Pak následuje období raketového startu směrem vzhůru, a to se budete válet na obláčku lásky, obdivu, hojnosti a štěstí až do 28.7.

 

Nezadaní Skopci vezmou útokem, nějakou bytost, která jim to vrátí mnohonásobně. Mohl by to být nějaký milý Střeleček nebo cosi vodního.

 

Například Ryba, Rak či krab, plži, mlži i hlavonožci.

 

Poslední dny v červenci následuje pád dolů a s ním šrámy zejména v oblasti pracovní, vztahové a také majetkové.

 

Zdravotně: Dávejte si pozor, abyste se zbytečně někde nepřepínali a poslední červencové dny pozor na ramena a kolena.

 


 

BÝCI

 

Vaší dokonale žulovou energii, která by tento týden převálcovala mnohonásobnou přesilu, jakoby ozvláštňuje tvář připomínající boží stvoření a k tomu pěkné.

 

To Venuše a Rak vás takto zjemnili, zatímco Mars vám propůjčil sílu a vůdcovské vlohy.

 

Bude se vám dařit všechno a všude. Ať už jde o lásku, nebo práci a obchody, nebo všechno najednou.

 

A pak šmitec, následuje horská dráha směrem dolů.

 

U dna se budete plácat se vším, co k tomu patří, včetně depresívních stavů od 9. přes úplněk, který v tom dně vyhloubí ještě ďolík, abyste mohli i níž, až do 18.7.

 

No a následuje raketový start směrem vzhůru, kde na vás mává zástup Bohů, s mísami hojnosti, které se jmenují, peníze, láska, cestování, úspěch ve společnosti a také úřední radosti.

 

Budete i velemilí, což vám otevírá dveře, nejen ke všem obchodům, ale hodně také společensky.

 

A … ano, modří už vědí… následuje pád, který se jmenuje: Vůbec, ale vůbec nic, ani to nejmenší se nedaří, nikdo mi nerozumí, nikdo mě nemá rád a hlavně ani já nemám nikoho rád.

 

Když někoho nezaškrtíte, nebo někdo vás, tak se dočkáte v srpnu zase letu vzhůru.

 

Zdravotně: Dávejte dobrý pozor za volantem, a pokud máte alergii, nesnažte potřásat pravicí jakémukoli bodavému hmyzu.

 


 

BLÍŽENCI

 

Trochu rozstěkaní, trochu nesoustředění, ale jinak velice pozitivně naladění a poměrně úspěšní by měli být Blíženci v tuto dobu a přes Novolunní 2.7.

 

Nebývale příjemně vás naladí doba od 3.7. tedy přesun Venuše do Raka, kde čeká i kopa zážitků a novinek v oblasti lásky.

 

Rovněž byste měli mít štěstí v obchodech, pracovně a úředně.

 

Pak zapomeňte už na cokoli, udělejte si silný čas z kozlíku, nebo žvýkejte koku a zkuste vydržet bez úhony období mezi 8. a 17. červencem.

 

Úplněk v Kozorohu a s depkou to 16.7. rozhodně nevylepší. Vaše komunikační schopnost je někde mezi nulou a mínus pěti  miliony, tak se ani nepokoušejte vyjadřovat, tím spíše ne písemně a už vůbec zapomeňte adresy na všechny úřady.

 

Budete rádi, když sami nedostanete flastr, nebo ránu do zubů.

 

Jooo zuby… no tak ty by mohly potrápit květnové Blížence okolo 10. a 11.7.

 

Od 19.7. vám planety spraví chuť do života a zahrnou vás přízní.

 

Doslova obcovat by s vámi měl Jupiter, který slibuje štěstí i tam, kde s tím nepočítáte, Venuše, která neví, jakou lásku by vám přihrála dřív a ani Uran, pán karmy není nijaký nepřítel. Mohli byste si vysloužit uznání tam, kde už jste nedoufali.

 

Hezké že?

 

No tak už je taky konec.

 

Od 28.7. zkuste vzpomínat na to pěkné a věřte, že v srpnu se to zase dostaví. Pomůže vám to překonat vskutku hnusný a na špatné zprávy a negace bohatý konec července.

 

Dejte si pozor při cestování… ani tak nejde o tělo, jako o peníze, auto, úřady, kufry, mobily, peněženky, hodinky… prostě jakmile se mihnete kolem zloděje, okamžitě jste jeho.

 

Zdravotně: Vaše znamení ovlivňuje o prázdninách všechno, co se týká dýchání, úst a kůže.

 


 

RACI

 

Pravděpodobně se teď oddáváte společnosti přátel i rodina je vám nakloněna.

 

A to všechno proto, že od 2.7. tedy s přechodem Marsu do Lva a díky Novu ve vašem znamení, které zase díky kombinaci s Marsem v pozitivním Lvu, se umocní jen vaše milé stránky osobnosti.

 

Nadto s přechodem Venuše do vašeho znamení o den později se dočkáte, nebo byste měli, i velmi příjemných zážitků na poli lásky.

 

Když nemluvím o tom, že jste díky této konstelaci půvabní a přitažliví.

 

Takto nebesky se budete bahnit ve všem pěkném až do 8. července, než to prostě všechno přejde a po vzoru turbulentního léta se kolem 9.7. vesmír otočí k Rakům zadnicí.

 

A že to je ale ošklivá zadnice.

 

Jmenuje se: problémy v práci, potíže s úřady, špatné investice, majetkové ztráty a hlavně agrese a nezvládnuté emoce.

 

Zapomeňte, že máte partnera, pokud na něj nechce už jen vzpomínat a zapomeňte, že máte šéfa, pokud nechcete stát u kostela s kloboukem.

 

Ideálně usněte a probuďte se 17.7.

 

Úplněk v Kozorohu, (16.7.) dílem zatemnělý, může být pro Raky obzvláště výživný, neboť Luna je vaší domovskou planetou. Nechcete vidět, jak v době úplnku vypadá. Saw je proti tomu dětský večerníček.

 

Zato od 19.7. se vrátí ta hromada pozitiv ze začátku měsíce, nehledě na to, že díky přesunu Venuše do Lva a díky Jupiteru, můžete buď vyhrát, nebo být vyznamenáni, nebo se zamilovat, nebo všechno.

 

Poslední čtyři červencové dny pak nestojí vůbec za nic. Vlastně nestojí ani za to, aby byly v kalendáři.

 

Vlastně by tam být neměly.

 

Zdravotně: Hlídejte si žaludek, žlučník a nervy.

 


 

LVI

 

Jste akční, pozitivní, sršíte nápady, rozdáváte široké úsměvy, lidé vás zbožňují a vy zbožňujete život, lidi, broučky, prvoky, jste vtělená láska k veškerenstvu.

 

28047MTB.jpg

 

Mars, který se 2.7. přesune do vašeho znamení, vám přidá statečného a velkorysého ducha a ještě víc síly, ale protože je také Venuše v Raku, postrádá vaše akce jakoukoli agresi a vaše energie je vržena do druhých, do pomoci, do hezkých slov a vymýšlení způsobů jak někomu zpříjemnit život.

 

Novolunní 2.7. v Raku může Lvům přinést nové nabídky, novou lásku a nové, hezké věci i peníze.

 

Nádhera což?

 

Snad vás tedy optimismus neopustí, až budete pak od 8. do 15. červencem čekat, až přejde to šílené období, které může přinést všechno možné, jen ne nic pozitivního.

 

U Lvů je přímo v ohrožení rodinný život, příbuzenské vztahy, hrozí nepřátelství ze strany žen a také podvody a rány pod pás. Pokuste se ani neinvestovat. I zlámaná grešle je moc. Osobně se v tomto období chystám hibernovat někde ve stínu palmy.

 

V době úplnku 16.7. by si Lvi měli dát pozor na někoho z minulosti, komu by mohli naletět a pak by jen a jen litovali a to možná i dost dlouho!!

 

Vše se v dobré obrátí od 19.7. a Lvi si opět užijí krásné chvíle plné obdivu ze všech stran, také plné hmoty a dobrých obchodů, nabídek a nových, realizovatelných nápadů.

 

Můžete kolem 24.7. uzavřít zajímavou a dlouhodobě výhodnou smlouvu.  

 

Konec měsíce, tak, jako u ostatních, bude náročný, vyčerpávající a prakticky nestojí za to, cokoli dělat, protože všechno, i zavazování bot smrdí neúspěchem ba přímo zkázou. Je to hodně náročné období všeobecně. Takže se vás mohou hluboce dotýkat i události, které s vámi přímo souviset nemusí.

 

Zdravotně: Pijte, protože vaše znamení v tomto období ohrožuje hlavně dehydratace. Také si uvědomte, že nejste kachna a neládujte se horem dolem. Nebo vše stejnými cestami zase odevzdáte!

 


 

PANNY

 

Panenky se nejspíš vrhly do náručí Jupitera, který jim ukazuje, že svět je parádní místo k životu.

 

K tomu krásné aspektovaná Venuše v Raku, k tomu novolunní v Raku a optimistický, šarmantní Mars ve Lvu i vaše domovská planeta Merkur ve Lvu, to je kombinace, od které můžete žádat cokoli.

 

A vše je předem splněno!

Ovšem, jenom do 8.7.

 

Pak zapomeňte, že nějaké planety vůbec jsou a rozhodně zapomeňte na vyvíjení jakéhokoli úsilí, vyjma základních životních funkcí.

 

V případě Panen je toto první rizikové období hlavně o majetku a domově.

 

Prostě od zabouchnutých klíčů a vylamování bezpečnostních zámků, až po rodinné megakrize.

 

Úplněk v Kozorohu, za konstelace, jaká je a díky polotemnu, může Pannám vzít peníze, nebo i práci, pozor na to!

 

Optimismus se vám vrátí kolem 19.7. a řekla bych, že náročné období se vám planety pokusí vykompenzovat velkoryse.

 

S ohledem na moc milý aspekt Venuše to může být v lásce, a příjemné postavení Saturna, zase odměn í vaši snahu a úsilí v minulosti. Jupiter stojí u vašich šťastných náhod. Jo, vsaďte si, něco by to hodit mohlo.

 

Zato poslední čtyři červencové dny s vámi pak hodí o zeď, tak tehdy už nic nedělejte a až budete mít chuť se utopit, myslete na to, jak rychle se to pak v srpnu zase otočí do těch pozitiv.

 

Zdravotně: Nápoje ve vedru nechte odstát. Nesvědčí vám prudké změny teplot a splašené zacházení s klimoškou odnesete v červenci parádní angínou.

 


 

VÁHY

 

Venuše a Jupiter nejspíše nyní odvedli vaši pozornost k věcem, které umíte nádherně prožít a procítit.

 

Zamilovaná a také úspěšná Váha z vás bude od 2.7. přes přechod Marsu do Lva a pak přes Novolunní v Raku. Přechod Venuše do Raka 3.7. Vahám přidá nejen na hloubce prožitku, ale i na přitažlivosti a něze.

 

Váha je velice příjemná, pozorná, milá, doteková a romantická. A přesně takoví budete zhruba od 9.7.

 

Potom se prostě obrňte trpělivostí a pevnými nervy.

 

Co poradit Váze, jejíž psychika je nejzranitelnější z celého zodiacu pro období skrz na skrz problematické, kde se může vyskytnout všechno, od živelné pohromy až po vytopený sklep, rozchody, pokuty a podobně?

 

Prostě vydržet.

 

Po této první červencové krizovce následuje odměna od vesmíru v podobě moc hezkých aspektů Uranu, ale i Saturnu a Venuše, což může přinést nějakou velice zásadní a pozitivní nabídku a ta se táhne mezi praktickým světem a světem emočním.

 

Úplněk 16.7. je pro Váhy zátěžový hlavně citově.

 

To znamená, že to může být jak nabídka k sňatku, tak i nabídka pracovní, a taky se může stát, že to bude obojí, protože tomu by odpovídal milostivý stav vašeho Jupitera.

 

V této energii se ponesete od onoho 19.7. až po druhou krizovku, která se jmenuje poslední čtyři dny v červenci, jsou tak na pytel, že není bez rizika ztrát ani uvařit si kafe.

 

Dávejte si dobrý pozor na úřední osoby a ve společnosti více, než dvou lidí si hlídejte cenné věci. To ovšem neznamená, že vám nemůže auto někdo ukrást z parkoviště v momentě, kdy budete doma úplně sami.

 

Prostě sousled palent a aspektů zahrnuje v negativním slova smyslu všechno od meziplanetárních systémů, před mezinárodní vztahy, soukromé vztahy, mikrokosmos až ke klimatu.

 

Zdravotně: Ve druhé polovině července si dávejte dobrý pozor na uši a oči.

 


 

ŠTÍŘI

 

Jednu z těch více problematických vlastností, tedy pesimismus by k vám aktuálně neměli pustit Jupiter, Venuše, Merkur a také Mars v silném a pozitivním Lvu.

 

Kromě toho, by k vám kolem novolunní 2.7. měla připutovat nějaká nabídka, která se by se měla týkat výhradně praktické oblasti, aby pak po 3.7. kdy se přesune Venuše mohla přijít i nabídka, nebo pozvání v oblasti vztahů.

 

Myslím, že si to docela užijete a budete mít důvod se usmívat na svět.

 

Pak už to bude poněkud více prekérka a to od 8.července, kdy se planety tak znepřátelí, že pohybovat se mezi nimi, bude asi tak stejné, jako stát na D1 první den prázdnin ve tři odpoledne.

 

Katastrofa!

 

Ale tak Štír je na katastrofy připraven a co ho nezabije, to ho posílí. A že možná, s ohledem na stav Marsu, Saturna a retrográdního Pluta, spolu s aspekty Venuše, posíleni budete.

 

Tato lahůdka potrvá do 17.7., s tím, že polotemný úplněk v Kozorohu, 16.7. může Štírům nabourat psychiku a Štíři migrenici možná vyzobou lékárnu.

 

Vše se v dobré obrátí po 19. červenci a díky moc pěknému postavení Jupitera a Venuše vrátí se ke Štírům štěstí a tentokrát to bude hlavně v oblasti citové.

 

Pokud se za této konstelace vdáte, nebo oženíte, připravíte si vcelku šťastné manželství na hoooodně dlouho. To hlavně díky postavení Saturna, který v tuhle chvíli hledí do dáli a hodně plánuje.

 

Zařiďte všechno, co potřebujete úředního, kujte všechna železa, dokud jsou žhavá a dokud je dmýchá i Jupiter a nosí štěstí.

 

Protože pak bude zase utrum.

 

Poslední čtyři dny v červenci asi polezete po zdech. Jednak byste si měli dávat veliký pozor na psychiku, a jednak se teda ale opravdu nerozčilujte a kontrolujte se, protože Štírům hrozí i střety se zákonem!

 

Zdravotně: Žaludek, hlava a krk. Nic vážného, spíš takové neduhy, které mohou bolet. Chvilku.

 


 

STŘELCI

 

Střelci byli patrně první, ke komu se Venuše spolu s Jupiterem přitulili už poslední dny v červnu. Zažijete teď hodně romantiky. A nemusel by to být prázdninový románek, pokud se navíc potkáte po 3.7. tedy s přechodem Venuše.

 

Saturn navíc v tuto dobu slibuje trvalý charakter.

Tatáž planeta má pro vás i peníze a nějakou dobrou a zajímavou smlouvu, práci, nebo mimořádně dobře zrealizovaný obchod.

 

Novolunní v Raku je pro Střelce většinou příjemné a velice často je o láskyplné péči o vlastní tělo.

 

Kosmetika, kadeřník, saunička, solárko.. užijte si to!!

 

To proto, že to budete potřebovat na období následné, období od 9.7. do 18.7., kdy se vám o nervovou soustavu postarají Saturn, ten to tam má u Střelců o nemovitých záležitostech, Merkur, ten zase úředně a parádní kvadrát Venuše vám ze vztahu může udělat Waterloo.

 

Úplněk v Kozorohu, navíc polostínový může Střelcům ubrat peníze.

 

Pak už můžete vylézt z nory, protože bude po bouři a vyčasí se snad ještě lépe, než na začátku července.

 

Možná lépe o postavení Jupitera a Marsu, což by mohlo být o výhře.

 

Kolem 23.7. byste mohli zazářit v nějaké větší společnosti, kde vám bude dobře a kde byste mohli obdržet i dárek.

 

To už se Slunce přesune do Lva, což je ještě o nášupu energie a pozitivní motivaci.

 

Od 28.7. s sebou někde plácněte do mechu a opovažte se vstávat.

 

Jen pozorujte okolí a ujišťují vás, že už jen tato činnost vás může stát hodně psychických sil a vyčerpání z toho, co uvidíte kolem.

 

Neřku-li, co mohou Střelcům připravit mezi 29. a 31. červencem živly.

 

Zdravotně: Pozor na opařeniny, popáleniny, zápaly, záněty … ale jen uprostřed a na konci měsíce.

  

Přeji vám všem krásné prázdniny, báječnou dovolenou

a šťastný návrat odkudkoli!

heart

 

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 27 čtenářů průměrem 4.81 bodů z pěti


Čtěte také:

Co o vás ví vaše totemové zvíře a co vás učí zvířecí průvodce? 
Kameny: Na znamení zvěrokruhu se vykašlete 
NEOBYČEJNÁ, MAGICKÁ PAMPELIŠKA – Na přání, na duši i na zdraví 
Numerologie – pro ty, kteří nemohli přijít na přednášku osobně 
Středa sazometná, veselá a plná kouzel pro vás! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 19.07.2019 21:11

Odpověď na příspěvek #218625
Uživatel: Michaela Kudláčková

Přežila jsi, Fifinko?
 

Míšo, přežila, teď se cítím skvěle Kiss

 
post Zaslal: 17.07.2019 18:57
 

Míšo, děkuju a těším se na to pěkné období, minulý týden si vystihla dokonale. Bylo to náročný, včetně dohadování se o penězích, kdy mi známá nechce zaplatit za odvedenou práci:-(

 
post Zaslal: 17.07.2019 07:57

Odpověď na příspěvek #218585
Uživatel: sensitiveskin

Míšo, včera jsem si znovu poslouchala Tvoji červencovou předpověď a...
 

Přežila jsi, Fifinko?Smile

 
post Zaslal: 17.07.2019 01:00

Odpověď na příspěvek #218592
Uživatel: NoraJ

ahoj Míšo, prosím mám dotaz k váhám: Váha je...
 

Jo, ano... promiň to je samozřejmě překlep.

 
post Zaslal: 09.07.2019 21:35
 

ahoj Míšo, prosím mám dotaz k váhám:

Váha je velice příjemná, pozorná, milá, doteková a romantická. A přesně takoví budete zhruba od 9.7.

Potom se prostě obrňte trpělivostí a pevnými nervy.

Tj. od 9.7. má nastat ten náročný čas pro všechny, nejen pro váhy. nemělo tam teda být, že váhy budou příjemné a milé DO 9.7.? nebo budem milý a k tomu mimo, jako ostatní?

 
Avatar
post Zaslal: 08.07.2019 10:02
 

Míšo, včera jsem si znovu poslouchala Tvoji červencovou předpověď a musím říct, že jsi to vystihla úplně přesně - dneska mám nervy jako špagáty a jestli to tak bude do 16.7., tak budu mít asi infarkt Hang

 
post Zaslal: 03.07.2019 06:49
 

Míšo, děkuju za horoskopy, zdá se, že červen byl takovou přípravkou na červenec:-)))

 
Avatar
post Zaslal: 01.07.2019 19:05
 

Míšo,zvládla jsi to hodně rychle,díky.Pohladit

 
post Zaslal: 01.07.2019 10:21
 

Díky za horoskopy! Love it A nemohli bychom přeskočit rovnou na horoskopy na srpen? Laughing Prospat a "přetočit dopředu" všechny ty kritické body v červenci a vrhnout se jen na to hezké... Laughing 

 
post Zaslal: 01.07.2019 09:17
 

Love it .... zdravím všechnýýýý Champagne

 
post Zaslal: 01.07.2019 07:53
 

Míšo díky za horoskop Love it jsi úžasná a máš spousty energie ,která je i přes to video nakažlivá .Smile

 
Avatar
post Zaslal: 01.07.2019 07:16
 

Tedy Míšo, ty jsi opravdu Lvice...díkyKiss

 
post Zaslal: 01.07.2019 05:30
 

Míšo děkuji. Love it

 

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist