HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2019

A máte je! Červnové horoskopy s přídomkem "puštěný balonek" jsou tady. A byla to fuška. Občas jsem nevěděla, jak to napsat, aby si to neodporovalo, když si to ale vlastně odporuje a musí odporovat. Představte si, že nafouknete balonek a pak ho pustíte. Jo, to je přesně energie červnaOMG

 

Ta se v červnu mění tak rychle, že bych musela někdy i „lámat dny“. Tedy rozdělit den na absolutně pozitivní a absolutně negativní, což ani nešlo.

 

Červen hodnotím jako jeden z astrologicky nejakčnějších měsíců.

 

Je plný protikladů, plný zvratů a skutečně je to emoční horská dráha.

 

Může se nám s klidem stát, že v jeden den se dozvíme něco nečekaně negativního a vzápětí to vyváží situace stejně zásadní, ale úplně opačná.

 

Tohle se prakticky ani nedá do horoskopů u jednotlivých znamení nakomponovat.

 

Tady je video, ale myslím, že ani tam jsem to nedokázala všechno postihnout.

 

 

No a tady je už váš popis pro jednotlivá znamení.

 

Zkuste se s tím nějak popasovat. To prostě musíme.

  

KOZOROZI

 

Až do zhruba 8. června by se Kozorozi neměli nijak zásadně rozjíždět a spíše být pozorní, protože v oné komplikovanější době, to mohou být právě oni, kdo pro své postavení Saturna, mohou pomoci a poradit těch méně pozorným.

 

Čím blíže k úplňku, tím více se bude vaše pozornost otáčet k vztahům rodinným, zejména pak ke starší generaci. Aspirujete na odborníky, kteří mohou něco v této oblasti vylepšit.

 

Úplněk bude pro Kozorohy příjemně relaxační a patrně hodně Kozorohů vyrazí někam minimálně ve dvou.

 

Hmotný svět se k vám přitočí po 18. červnu a hlavně kolem Slunovratu by mohla přijít i pracovní nabídka, nebo nějaká zajímavá smlouva v rámci podnikání.

 

Mezi 13.- 18.6. si dejte dobrý pozor na úřední a zákonné věci.

 

18.6. pak nenakupujte drahé věci. I takový pragmatik jako Kozoroh může šlápnout vedle.

 

Období Slunovratu, ale prakticky i další období až do konce června je to jednoznačně o citech, o lásce o partnerských věcech a s ohledem na tou dobou rozněžnělý Neptun, by to mělo na sebe brát podobu spíše pozitivní, spíše milou, ale také hodně zásadní.

 

Zdravotně: Prakticky byste neměli mít větší potíže, pouze uprostřed června více hlídejte tlak a dýchání.

 


 

VODNÁŘI

 

Hodně Vodnářů zřejmě v tuto dobu řeší společenské věci, ať už jde o práci, nebo různé úřední záležitosti. Poradila bych, i přes všechnu vaší chuť, není tohle novolunní klidové a lidé jsou spíše obecně víc dimenzovaní, než rozumní.

 

Počkejte do přechodu Venuše, tedy do 9.6. a uděláte líp.

 

Přes úplněk 17.6. by se mohla dostavit nějaká zpráva, která s tím souvisí a bude pro vás pocitově dokladem, že to, co jste si mysleli intuitivně, je fakt. Nutně nemusí být pozitivní.

 

Po 18. červnu budete více praktičtí, maličko se odkloníte od toho pocitového a své plány dorovnáte zřejmě i detaily hmotnými. Obecně by se vám mělo hmotně dařit, pokud vynecháte oblast vztahovou.

 

Se Slunovratem se vaše pozornost bude muset odklonit od soukromých plánů. U většiny Vodnářů budou v popředí děti, hlavně ty dospívající a celkově rodina.

 

Rovněž byste, hlavně kolem 23.6. – 26.6. mohli prožít nějakou zásadní událost emoční.

 

Konec června by měl Vodnářům přinést uvolněnou dobu, hodně citovou, která přeje u Vodnářů nějakému novému seznámení, nebo zprávám, veskrze soukromého charakteru a povětšinou pozitivně.

 

Doba je také prima pro Vodnáře, kteří se zabývají uměním, tvorbou, grafikou, písemnými formami vyjádření pocitů a také pro ty, jejichž náplní je péče o druhé.

 

To udělá ten Merkur ve Lvu.

 

Zdravotně: Na začátku června si dejte pozor na vše, co je na povrchu těla, uprostřed června pak na hlavu a nervovou soustavu.

 


 

RYBY

 

Snad nikdo si během června tak výrazně neužije emočních obratů, jako Ryby a Raci. Jistě už cítíte, jak moc se zajímáte o všechno pocitové, emoční, jak vás zaměstnává vztahová oblast.

 

Prakticky všechno, co je pro vás zásadní je ve vodě a navíc jste nebetyčně nepraktičtí. Nevíte ani, co chcete, ale rozhodně víte, že něco strašně chcete.

 

Opovažte se chodit po úřadech, nebo kupovat cennosti.

 

Vyhněte se konfrontaci se vzduchem, tedy kromě dýchání, to je praktické. Nevyloučila bych ani konflikt se znamením ohnivým.

 

Takhle výživné to bude do přechodu Venuše, 9.6., a pak už pohoda.

 

Okolo 11.6. bych nevyloučila nové seznámení, prima věci kolem lásky, vztahů a i rodiny.

 

Naopak ve dnech mezi 15. a 16. červnem moc necestujte a hlídejte si věci.

 

Úplněk by měl naopak být pro Rybky příznivý překvapivě spíše pracovně, co do nápadů a nabídek, ke kterým byste se měli postavit rozhodně a energicky.

 

Okolo slunovratu pořešte vše na čem vám záleží, mělo by se vám dařit, pokud je potřeba něco velkého koupit, neváhejte!

 

Pak chvilku vypněte. Mezi 23. a 25.6. nechoďte do davu, vyhněte se Skopcům, (pokud to jde) a také Střelcům, a pokuste se bez úhony přečkat kritické období.

 

Když se to podaří, tak celý zbytek června asi nevyjdete z emocí, něžností, jste hotový samaritán, jste působivý, sexy, jste plní empatie a vůbec je to Rybí.

 

Neptun a s ním i Venuše, Mars i Merkur ve Lvu vás budou milovat a oňufávat až do konce měsíce.

 

Zdravotně: Uprostřed června si hlídejte nervy, oběh a nerozčilujte se! Jinak pohoda.

 


 

SKOPCI

 

Vzhledem k tomu, že zásadní planety jsou v tuto dobu ve vodě, bude to patrně o tom, že si hodně Skopců momentálně aktivně řeší vztahy a jste emočně rozvrkočení. Velký pozor na to, co říkáte v afektu, ze kterého asi nevyjdete až do 9.6.

 

Přechod Venuše do Blíženců vás nejen zklidní, ale hodí vás do společnosti a vy se přestanete babrat v detailech a jednotlivých lidech.

 

Bude to osvobozující a nejspíš budete cestovat a poznávat a budete přímo nadržení na seznamování se s novými tvářemi. To je úleva po době skenování každého mimického svalu tváří vašich blízkých.

 

Úplněk bude pro Skopce milý, přívětivý a patrně hodně emoční.

 

Peníze a hmota dostihnou Skopce kolem Slunovratu a budou se jich, více v pozitivním smyslu držet až do konce měsíce.

 

Zařiďte v tuhle dobu, co potřebujete, ať už je to investování, nákup něčeho objemnějšího, žádost o zvýšení platu, nebo oprava domu.

 

Mezi 24. a 26. červnem se ale vyhněte vodě a vodnímu živlu ve všech podobách. Pijte opatrně, utopit se lze i na lžíci vody.

 

Od 27.6. se bez obav můžete vrhnout do dalšího návalu lásky, romantiky, nových známostí, nových zážitků, dobrodružství a příjemně probdělých nocí, protože to přesně vás čeká až do konce června.

 

Zdravotně: Uprostřed června pozor na úrazy v horní polovině těla a uprostřed maličko hlídejte močové cesty a ledviny.

 


 

BÝCI

 

Hodně zařizování mají patrně Býci teď kolem úřadů. Bohužel zřejmě právě v době, která k tomu vůbec není vhodná. Není tu soulad mezi chci a mohu.

 

Aktuální dění kolem vás, a to ještě potrvá celý tento týden, můžete regulerně vnímat jako šílenství. A to hlavně pro vaši povahu, která chce mít věci naplánované ideálně tak, jak jste je naplánovali.

 

No realita je přesně opačná. Býk není zpravidla člověk, který by se nechal nést proudem, pokud ho nevytvořil.

 

Mělo by vám tohle vydržet až do 9.6.

 

Ne, že by to pak Venuše nějak zamázla, ale spíš vás to přestane tak vytáčet, protože dáte přednost celku nad detailem a společnosti nad jednotlivci.

 

Asi se z toho vycestujete, vykoupete, vykulturníte a podobně.

 

Úplněk, by mohl Býky trochu unavit, nebo  možná půjde o následek předchozího týdne, takže většina Býků vezme za vděk otomanu, nebo lehké večeři ve stylové restauraci.

 

Krátce po úplňku si vás vyžádá asi nějaká událost rodinná a citová, což by mohlo být i náročné ale naštěstí to potrvá jen do Slunovratu.

 

Pak už nastává ono avízované, i pro Býky příjemné období, které s sebou vezme Slunovrat i Svatojánskou noc.

 

Konec měsíce je hodně o emocích a interních vztazích, kde se vymění emoce jako na horské dráze.

 

Pozitivní je, že s přechodem Merkura se i to, co vypadalo jako problém, mění v něco, co vás potěší.

 

Zdravotně: V rizikových obdobích nepijte alkohol a opatrně i s tabletkami. (jasně, rozhodně ani nefetujte!) J Vy a Neptun, plus Lilith, plus Uran ve vašem znamení!

 


 

BLÍŽENCI

 

Ponejvíce vaši pozornost asi přitahují vztahy, a to zejména vztahy s ohnivými znameními. Bohužel v dost blbou dobu.

 

Hodně si toho sice vyřešíte díky Uranu doma, ale mohou teď nastávat situace velice konfrontační. Můžete docházet i k nějakým informacím, které jste nevěděli a ani vědět nechtěli.

 

Stejně tak se může jednat i o věci úřední a společenské, nebo i právní, nebo se to prostě může prolínat.

 

Když bychom to shrnuli, nevíte, kam dřív skočit a jestli se smát nebo brečet.

 

Díky Bohu, vás vysvobodí Venuše, která se vrhne do vašeho znamení a ne, že by to všechno vyřešila, ale přiměje vás se spoustou věcí přestat hloubkově zabývat.

 

Úplněk se pak zřejmě dotkne všeho, co Blížence někam posune. Vyjma velkých investic, které nechte na dobu po přesunu Merkura, můžete kolem úplnku leccos.

 

Pro jistotu ale pak všeho nechte ve dnech 18.6. a 19.6.

 

Týká se to především práce, pracovních věcí, kolegů, nadřízených a platu. Pokud se vám i přes varování povede skončit na dlažbě, bylo to proto, že jste moc mluvili.

 

Rizikové období Blížencům končí s půlnocí 19.6. a od té chvíle, tak jako většina z nás, už budou jen plout na obláčku.

 

Od Slunovratu to budou vztahy, láska, cestování, objevování a veskrze příjemné chvíle, ponejvíce ve dvou.

 

Od 27.6. můžete dokonce i investovat a vůbec by konec června měl být pro vás plný hezkých i nečekaně silných emočních zážitků.

 

Zdravotně: Uprostřed června pozor na pády všeho druhu a nárazy na tvrdé předměty.

 


 

RACI

 

Není prakticky žádná emoce, kterou by si Raci tento týden, ba co víc, celý měsíc neprošli. V případě Raků, na kterých se planety vyřádí až do 8. června ani nepůjde vysledovat, když pláčou smíchy a kdy je to opak, protože s nimi emoce mlátí ze strany na stranu.

 

Hamlet hadr.

 

27980N2Z.jpg

 

S přechodem Venuše do Blíženců patrně dojdete k přesvědčení, že jste pro sebe neviděli druhé a budete lítat od maminek po babičky od potomků k domácím mazlíčkům a všemožně se budete starat o jejich blaho.

 

Úplněk vás v pocitech neutopí, i když už máte zaděláno. Je možné, že prožijete 17. červen spíše u dobré kamarádky, nebo kamaráda, případně v kině.

 

Krátce po úplňku se zkoncentrujte mezi 19. a 20. červnem si dejte pozor na věci. Pravděpodobnost, že vás v těchto dnech někdo okrade, podvede, nebo podrazí je mega velká.

 

Od 14. do 19.6. tedy ono rizikové období, zřejmě sejme Raky ponejvíce citově a emočně. Jde o pár dnů, to vydržíte. Cokoli by se mohlo pokazit po vztahové rovině, to by se mohlo soustředit do těchto dnů.

 

Všechno se ozdraví se Slunovratem.

 

Všude kde si půjde vychutnat dotyk, či vyprodukovat cit a emoce, to bude vaše prakticky až do konce měsíce.

 

Zejména pak mezi 22. a 26. červnem kde mohou situace být tak emočně protichůdné a silné, že to nejde ani vlastně odhadnout a popsat.

 

Dobrá zpráva je, že přechod Merkura do Lva a vůbec další postavení planet říká, že všechno, úplně všechno nakonec dobře dopadne.

 

Zdravotně: Uprostřed června, tedy v onom krizovém období pozor na nervy, náhlé hroucení a hlavně nepijte alkohol. Kolem novu pozor na žaludek a střeva.

 


 

LVI

 

Lvi to mají patrně teď v začátku měsíce trochu náročnější. Všechno, co není hned, je prakticky pozdě. Máte energii, motor, sílu i elán, jedete na doraz, zatímco kolem se to prostě plouží, nebo stojí.

 

Ve sportu se to jmenuje přepálený start. Běžec tak moc chce, že vyrazí dřív. No uklidním vás, to okolí se rozeběhne taky, ale vy se vraťte na ten start.

 

Vyrazte ideálně 9.6., to si jednak nekoledujete o diskvalifikaci, a jednak si budete lépe všímat, že kolem vás jsou i jiní běžci. Z celého závodu pak budete mnít mnohem větší, nadto kolektivní užitek.

 

Parádní tempo i příjemné zážitky v rámci toho trysku, vám vydrží až do úplnku a to i přes to, že se během závodu okolo 14.6. asi zřítíte do kopřiv. Nevadí, opucujete kolena, pupence vnímat moc nebudete a v cíli čeká příjemný Slunovrat s cenou pro vítěze.

 

Ano, pro vás.

 

Cena se jmenuje láska, fůra zážitků, zvratů a nečekaných silných emocí.

 

V tomto duchu, se mezi 22. a 25. červnem přiřítí náročná emoční situace, kterou ale vzápětí od 27.června s přechodem Merkura do vašeho znamení převáží situace a pocity pozitivní.

 

Navíc tedy… můžete „spáchat“ i nějaký hrdinský čin.

 

Jste navíc i miláčkem Jupitera, a protože na vaší straně v tu dobu stojí také Venuše, budete mít kliku i šarm.

 

Konec měsíce vás bude plácat po ramenou a dovolí vám cokoli...

 

Zdravotně: Pozor na hlavu (pijte a nepřehánějte to se sluncem) a pozor na tlak!

 


 

PANNY

 

Panny by v začátku června měly být velice aktivní a plné energie. Ta je ovšem sice bouřlivá, ale chová se neodhadnutelně a tajuplně, což není právě model pro Pannu, která si věci plánuje.

 

„Jak to asi dopadne“, není pro Pannu TOP model. Ráda věci dopředu ví, aby se na ně mohla připravit.

 

No tak Uran, Mars, Jupiter i Saturn se právě rozhodli, že vás vyškolí ve flexibilitě.

 

Přeloženo do češtiny, jste výkonné, chytré, praktické, ale nemáte ponětí, jestli to všechno bude také efektivní.

 

A co čert nechtěl, namnoze se jedná o věci, které hodnotíte jako zásadní a důležité.

 

Od 9.6. oceníte přechod Venuše z Býka do Blíženců a vaše pozornost k detailu se změní na zájem o celek.

 

S tím přichází společnost, patrně i kultura, noví lidé, nové situace a také cestování a poznávání. Bude to osvěžující a díky dobře nastavené Venuši v tu dobu, bude se vám to líbit.

 

Nabít by vás mělo i období úplnkové, ve kterém vám bude příjemně.

 

Pak, jako všichni na chvilku ruce pryč a odpočívat.

 

V případě Panenek by emočně náročné situace mohly přijít mezi 18. a 20. červnem a zasáhnout předně věci okolo rodiny a úřadů. Rovněž bych na vašem místě necestovala, protože hrozí potíže v zahraničí.

 

Od Slunovratu ale mají Panenky zase slíbeno hodně lásky a hřejivých náručí.

 

I vy samy budete k pomilování.

 

Konec června si Panny také nebudou naříkat. Přechod jejich domovské planety Merkura do hrdého a pozitivního Lva, (27.6.) nemůže být jiné, než hrdé, šarmantní, shovívavé a pozitivní.

 

Poslední dva dny navíc může přijít i poměrně nečekaný hmotný prospěch. Poděkujte Jupiteru a jeho krásnému úhlu vůči vašemu znamení.

 

Zdravotně: Panna je na zdraví opatrná jaksi přirozeně, ale přece jenom po celý červen hlídejte kolena, kotníky a šlachy na nohách.

 


 

VÁHY

 

Váha neumí moc pracovat s energií Uranu, navíc když má tu energii zpracovávat doma a tam, kde to Váha pokládá za stabilní.

 

Uran je tady od toho, aby nám ukázal, jak lze pohnout i horou. Stačí, aby jedna tektonická deska přehlédla druhou. A je po hoře.

 

K tomu Mars, který vede válku se Saturnem.

 

Podobu to může vzít úředně právní a všude tam, kde by to Váha nečekala.

 

Souběžně ale můžete být postaveni před zásadní rozhodnutí v pracovní oblasti, které se vyžaduje hned. No tak to už jde Váze, která by potřebovala tak deset let na rozmyšlenou, úplně o život.

 

Jestli to dáte?

 

No jasně. Pomůže vám Venuše, která je v podobě Večernice vaší vládnoucí planetou. Její přechod do Blíženců vám poskytne informace, patrně kolem 10.6. které vám pomohou, neřku-li, že díky Jupiteru by vám mohla přihrát lidi, kteří věc vyřeší za vás, nebo zásadně poradí.

 

No a pak už tu máme úplněk, který přinese dobré zprávy a zajímavé novinky z oblasti vztahové a rodinné.

Mezi 18. a  20.6. pozor na oblast skupinových aktivit, ale také u hromadné dopravy.

 

Také pro Váhy je ale slibný Slunovrat a doba po něm.

 

Mohli byste dostat nějakou nabídku a budete navíc velice přitažlivé, krásné a něžné Váhy.

Zvláštní obrátky by cosi emočního a citového mohlo nabrat v době mezi 22. a 26. červnem.

 

Od 27.6. se navíc přidá i nadhled, humor a štěstí v oblasti úředně právní i citové.

 

Zdravotně: Červen vám oslabí zejména kůži, takže Váhy alergické ví a Váhy s pokožkou alá balkánský sýr, nelezte na slunce v poledne.

 


 

ŠTÍŘI

 

Štír si s postavením Urana v Býku klade za cíl uspořádat předně rodinné poměry, a protože Štír už to tak díky Plutonské energii má, nic není nedůležité a všechno má mezigalaktický význam.

 

To s přihlédnutím k postavení planet tento týden, zejména pak Marsu, může v tyto dny znamenat, že se Štír nachází v chasu.

 

Musí se to někam hnout, musí se něco stát, musí….

 

Noo tak nemusí a taky nehne.

 

A ani vy s tím nehnete. Zato můžete být parádně frustrovaní a to až do 8.6. Krom toho, můžete trpět pocitem, že vás někdo klame. Vlastně … všichni.

 

To, že jste paranoidní, ještě neznamená, že po vás nejdou. (Woody Allen).

 

Je možné, že ale stihnete obvinit jen půlku světa, protože zasáhne přechod Venuše z Býka do Blíženců a to bude prima i pro Štíry, co už doma vyrábí nášlapné miny.

 

Zanecháte stihomamu a vrhnete se do společnosti, vyrazíte na výlet, poznáte nové lidi a co víc, dostanete i zajímavou nabídku. Vzhledem k Jupiteru, který se v tu dobu kolíbá od praktického k citovému, a i s ohledem na postavení silného Neptuna, může to být jak pracovní, tak i v oblasti lásky.

 

A může to být i obojí.

 

Úplněk asi strávíte odpočinkem, nebo případně, právě díky Venuši, v lázních se šikovným masérem.

 

Pak už platí i pro Štíry nepřepínat se a hlavně si dávejte dobrý pozor na Saturn, který v době mezi 19. a 20.6. nabízí výživné střety se zákonem a právem.

 

I Štíry čeká ale příjemná doba od Slunovratu dále a u vás zejména 23.6. kdy je to moc a moc o o emocích a zvratech.

 

Přechod Merkura do Lva slibuje některým nový začátek a jakési rozjasnění a hodně optimismu i humoru.

 

Poslední dny v červnu vás v této příjemné a na zážitky bohaté energii nejen udrží, ale hnedle posílí.

 

Zdravotně: Pozor na systém dýchání a pijte, ať nekolabujete.

 


 

STŘELCI

 

Myslím, že hodně Střelců si ted užívá enormní nápor energie, kterou mrháte bezvýsledným řešením společenských témat.

 

Ono úsloví s luštěninou a zdivem bude asi pro mnohé právě teď aktuální.

 

Máte hodně chuti a i představu, kam se směrovat, jenomže to asi zůstává bez odezvy.

 

Nevadí.

 

Vydržte do 9.6. a okolí si všimne, že existujete, a že tam někde s sebou mrskáte ve snaze řešit.

 

Díky přechodu Venuše nejenže začnete být vidět a slyšet, ale také se díky Jupiteru stanete tím, komu je věnována pozornost a kdo je ten sympaťák, co mu každý vyhoví.

 

S tím souvisí i váš úspěch ve společnosti i mimo úřední a pracovní oblast.

 

V době úplňku, a protože je to úplněk ve Vašem znamení i s ohledem na postavení Slunce a Jupitera rovněž ve vašem znamení, je to doba příjemných satisfakcí, nenadálých náhod a celkově je pozitivní.

 

Na co sáhnete, to by se mělo podařit.

 

Trochu krizovka je tu mezi 18. a 19. červnem, kde to spíš vypadá na nějakou vyhrocenou situaci doma.

 

Hned to přejde, protože přichází Slunovrat se svým koktejlem hezkých dnů.

 

Může přijít seznámení, nebo vyznání, hezké chvíle ve dvou a ani po rovině hmotné, nebudete plakat.  

 

Dny od 22. do 26. června mohou pro Střelce znamenat houpačku emoční, od nečekaného zvratu dolů ke stejně rychlému vyhoupnutí směrem nahoru.

 

Od 27.6. budete mít obrovskou kliku úřední a také budete neskutečně vtipní, přitažliví, spravedliví, čestní…jo, Mirek Dušín hadr.

 

Zdravotně: Prakticky po celý červen si, Střelci dávejte pozor na hlavu. A to jak v začátku měsíce v podobě přehřátí, tak koncem v podobě rohů polic a letících kusů hornin.

  

Přeji všem Popelkám o nepopelkám krásný,

příjemný a šťastně akční červen!

heart

 

 

 

(Kopírování textu, prosím pouze s uvedením zdroje.)

 

Michaela Kudláčková


vizitka Kudláčková


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 26 čtenářů průměrem 4.81 bodů z pěti


Čtěte také:

ČERNÁ KOČKA!! Klid, je to nesmysl! 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2018 
Hromosvod, nebo hromový kámen? Poradí Reprobus 
KAMÍNKOVÝ TÝM: Rubín a perleť – odvaha a hrdost 
Svatý Jane z Nepomuku, díky za kus hezkého dětství! 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 22.06.2019 10:08
 
Vodnář ... a nějakou hezkou zprávu bych uvítala taky ☺️
 
post Zaslal: 22.06.2019 08:10
 

Selinko a jaké jsi znamení.Smile

Já musím taky potvrdit ,že to Míše po ten slunovrat všechno  vyšlo  OMGi co se zdravotní stránky týká.

A kež by se ted po tom všem splnila i ta poslední část.Love it

 
Avatar
post Zaslal: 22.06.2019 07:31

Odpověď na příspěvek #218527
Uživatel: selinka

Musím dát zpětnou vazbu, ano, musela jsem řešit puberťáka, byla...
 

jo a dovršil to vlastně tím, že donesl napomenutí třídního učitele za nevhodné chování OMG

 
Avatar
#218527
Vodnáři o Slunovratu

selinka
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 22.06.2019 07:30
 

Musím dát zpětnou vazbu, ano, musela jsem řešit puberťáka, byla jsem s dcerou v Praze, vrátíme se domů, kam si puboš pozval kámoše = rozsah škod: rozbitá sklenice, politý stůl a koberec A vypitá plechovka piva! Zbytek sand ani nechci vědět, grrrrr ...

 
post Zaslal: 05.06.2019 23:57

Odpověď na příspěvek #218463
Uživatel: alicie

Míšo,děkuji za horoskopy. Těším se na obláček. PS...
 

Fááákt?? Děkujuuu AwesomeLove it

 
post Zaslal: 05.06.2019 23:56

Odpověď na příspěvek #218466
Uživatel: NoraJ

Ahoj Míšo děkuju za horoskopy, to mi řekni, jak ten červen zvládnem,...
 

Budeme zocelení. Takový proměny emocí a prožitků, jsem myslím neviděla od roku 2012 Run

 
post Zaslal: 05.06.2019 20:21

Odpověď na příspěvek #218467
Uživatel: Bosorka

Dávkovat aspoň 5x denně  
 

já bych ho na červen ordinovala permanentně, jako tlakový obvaz:-))) takovej luxusní kousek. Na mourky mám slabost.

 
post Zaslal: 05.06.2019 16:20
 

Dávkovat aspoň 5x denně Laughing 

 
post Zaslal: 05.06.2019 15:57
 

Ahoj Míšo

děkuju za horoskopy, to mi řekni, jak ten červen zvládnem, já jsem vyždímaná jak citron po pár dne, jen bych spala a ráno se budím utahaná. Ač se někdy relativně nic neděje, tam mně to nějak válcuje.  Bosorka nabídla luxusní medicínu Love it

 
post Zaslal: 05.06.2019 09:27
 

Kocouří medicína na stresový červen. 27984MmR.jpg

 
Avatar
post Zaslal: 04.06.2019 12:03
 

Míšo,děkuji za horoskopy. Těším se na obláček.

PS sluší ti to Laughing

 
post Zaslal: 03.06.2019 23:33

Odpověď na příspěvek #218460
Uživatel: Bosorka

Hmm, tak červen vypadá na takovou malou Gremlins párty. Takže nenamáčet a...
 

ROFL

 
post Zaslal: 03.06.2019 16:43
 

Hmm, tak červen vypadá na takovou malou Gremlins párty. Takže nenamáčet a nekrmit po půlnoci Laughing

Díky za horoskopy! Love it

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist