Andělé světla Diany Cooper pro: monana a Bosorka

Stručné, jasné, přesné a naprosto bezobrázkové, to jsou karty Diany Cooper: Andělé světla. Z diskuze pod minulým článkem jsem vybrala dvě z vás, které se nyní dočkaly svého inspirativního výkladu. Takže, jak to dopadlo?

První dotaz jsem vybrala od monany:

Dobrý den Renato, již 8 let nás opakovaně udává a šikanuje soused, úřady nemají žádnou možnost ho zastavit, musí mu neustále odpovídat na jeho vymyšlené podněty, na hygieně, městském úřadu, krajském úřadu, hasiči - všichni ví, že je zřejmě  psychopat, ale nemohou ho zastavit, nás to už značně omezuje a obtěžuje, stále dokola absolvovat kontroly, odpovídat na dopisy, reagovat na výzvy atd. Jeho to zřejmě baví a je to jeho náplň dne nestále spisovat nesmysly a obesílat s nimi úřady. Kdy se to zastaví a budeme mít od něho pokoj? Děkuji.

 

22524YzU.jpg

 

Karty: Zaujetí

Andělská moudrost vám připomíná, že když usilujete o naplnění nějaké vize a nepochybujete o ní ani se od ní neodchýlíte, její úspěch je zaručen.

 

Rada pro vás zní, abyste na svém vytyčeném cíli vytrvale pracovali. Nasměrujte každou myšlenku, slovo a čin k vytouženému výsledku.  Neexistuje nic mocnějšího než zaměřená energie a andělé spatří jasné světlo vašeho nasazení, ať už jde o vztah, projekt, cestu nebo cokoliv jiného ve vašem životě.

 

Nezapomínejte je žádat o pomoc a vězte, že když věnujete svůj záměr nejvyššímu dobru, dostane se vám odpovídající podpory.

 

Disciplína

 

Neukázněný pes je nebezpečný sobě i druhým. Naopak zvířeti, které se naučilo sebekázni a poslušnosti, lze důvěřovat. Bude věrně a s láskou sloužit svému pánovi a lze je pustit z vodítka.

 

Prostřednictvím disciplíny dosáhnete svobody.  Pán, kterého máte poslouchat, je vaše Vyšší já. Přišli jste na Zem s určitým posláním a naplnit je budete moci pouze prostřednictvím sebekázně. Nalaďte se na své anděly a požádejte je o pomoc a podporu, aby byl váš život šťastný a uspokojivý a pod Božím vedením. Sebekázeň je klíčem k naplnění vašeho určení.

 

Ptala jsem se na energii v celé té situaci, kterou monana popisuje. Zdá se, že tam jde o velké zaujetí a je to pro onoho pána tak trochu „koníček“. Není to nic, co by bylo nějak osudové nebo nezvratné. Ten pán prostě umí namířit své životní poslání tímto směrem a je zřejmé, že je úplně jedno, kdo vedle něj bydlí. Máte prostě pech, že jste to zrovna vy. Kdyby tam bydlel někdo jiný, slízne to on. Je to prostě mimořádně negativní člověk zaujatý a umanutý tím, co činí. Pokud ho to jednoho dne přestane bavit, přestane i tohle, musel by ale svou vlastní energii vrhnout jiným směrem a být stejně důsledný v tom vám neškodit. Bohužel z pohledu monany je to situace nepříjemná, na příkladu onoho umanutého pána ovšem můžeme vidět, jak taková sebekázeň (negativní) může vypadat. Pro něj je to prostě smysl života. Jediné, co může zcela logicky celou věc ukončit je nějaká karma nebo událost z jeho strany (kdy osud řekne – a dost), nebo že se monana s rodinou odstěhuje.

 

A Bosorka

 

Zkusím se karet zeptat na novou práci... Podaří se mi už prolomit ten současný divný stav, kdy staré ještě není úplně odžito a nové ještě není na dohled? Celá ta situace je tak nějak podivně zakletá... 

 

22525MWE.jpg

 

Vyšly dvě karty…

 

Smích

 

Smích je zázračný lékař. Zbavuje strachu, a když se zasmějete, jste šťastnější, rozjasněnější a uvolněnější.  Pamatujte, že andělé létají proto, že se berou lehce, a tak se povzneste nad všemožné obtíže a vnímejte situace z té veselé stránky.

 

Smějte se sobě a s druhými.

 

Když se uvolníte a zasmějete, vaši andělé vám vnuknou nové nápady a myšlenky, které mohou obtíže proměnit v potěšení. Smích je sluneční světlo, které rozpouští temnou notu, takže buďte veselí, hraví a radostní.

 

Moudrost

 

Znalostí lze nabýt studiem, ale moudrost je Božská inspirace, která pochází z vašeho nitra.

 

Vaši andělé vás vedou k tomu, abyste se spojili se svým klidným, tichým středem a naslouchali moudrosti své duše. Poté se budete rozhodovat a jednat na základě vedení svého nekonečného bytí.

 

S moudrostí dostává život nový rozměr, a naše lidské drama a strach se ve srovnání s velkolepostí celkového pohledu náhle jeví jako nepodstatné.

 

Kráčejte po své cestě životem jako jedni z Moudrých a všichni vás budodu ctít a respektovat.

 

Milá Bosorko, tady to vypadá, že jsi v té své situaci mezi zrcadly. Už se nejde vrátit zpátky a ještě není na dohled nové. Stoprocentně ti mohu říci, že to nové přijde.  Neexistuje nikdy, že nic nového nepřijde. Tyhle karty vypovídají o tom, že bys mohla k tomu vnuknutí, které ti otočí hlavu správným směrem, přijít skrze uvolněnost. Skrze povolení křeče. Přijde mi, že záblesky toho, kudy se dát, vidíš, nebo uvidíš ve chvílích, kdy zdánlivě zrovna neřešíš to, co řešit potřebuješ. Když já nevím, myješ nádobí, jsi s přáteli, ležíš ve vaně, prostě ve chvíli, kdy se na chvíli cítíš spokojená. S kartou Smíchu bych také nevyloučila možnost, že nová práce nebo posun v této oblasti ti přijde prostřednictvím známé osoby, kterou máš ráda a zcela jistě ta nová cesta, která tě čeká, bude v maximálním možném souladu s tím, co potřebuje tvá duše. Proto ty náznaky kudy, k tobě také chodí ve chvíli, kdy nejsi svázaná strachem a obavami, ve chvílích „uvolněné duše“.

 

22449MmU.jpg

 

Tak přeji všem hodně štěstí a pro ostatní, ještě se tu nad nějakými kartičkami sejdeme....

 

Renata Petříčková


192NzA.jpg


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 7 čtenářů průměrem 4.43 bodů z pěti


Čtěte také:

Colette Baron-Reid: Kouzelná mapa 
Existuje Boží plán? Řekla bych, že ano. A Bůh není někdo, ale něco. 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - BŘEZEN 2016 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2016 
VELKÝ PÁTEK! Den magie a tajemných entit. Noc zázraků a darů 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 26.10.2016 09:15
 

Dobrý den Renato, mockrát děkuji za výklad. Ano, souseda to musí hodně bavit, když je tak vytrvalý. Jako novinku zastavěl tchyni kuchyňské okno hranou dřeva, přesně po obvodu okna, úřady i policie to zdokumentovali, úřednice na správním to s ním projednala, ale ani jedna z těch institucí není oprávněna mu nařídit odstranění překážky, pouze soud. Myslím, že nám bude dělat potíže, dokud nezemře. V ulici obtěžoval více lidí, my jsme přímí sousedé, takže nyní je soustředěn již pouze na nás. Už aby to skončilo. Manžel se odstěhovat odmítá, je to jeho rodný dům. Děkuji.

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist