Amy Sophia Marashinsky: Orákulum Grálu. Odhalí se i Vám!

Projdeme se spolu karetní sadou Orákulum Grálu a bude to cesta opravdu zajímavá.  Tyto karty se poněkud vymykají klasice svým netradičním zpracování.  Pět z Vás dostane odpověď na svou otázku. Moudrost Grálu tu autorka vložila do nesmírně vydařených slov a tradičních obrazů starých mistrů.

To se jí ne vždy podařilo…

Karty mohou na první pohled vypadat poněkud nepřívětivě, příliš nábožensky, matoucně – opravdu nejsou jednoznačné.

 

5620NmM.jpg

 

Když si však dáte čas a hlavně přečtete přiloženou knížku, objevíte poklad. No… možná opravdu ten GRÁL.

Některé karty opravdu nejsou ve svých obrazových poselstvích přímé, mnohdy mi připadá, že skrývají něco úplně jiného, než kniha (Touha, Veselost, ani Extáze či Ženský Grál nejsou úplně průhledné) nabízí však široké spektrum svého významu.

 

5633ZGR.jpg


Tak třeba u těchto karet jsem nacházela poněkud rozporuplné pocity, tyto dámy převelice skrývají poselství svých karet....

 

To se mi přihodila například s kartou Touha.  Na obrázku ženy na koni a toužícího rytíře těžko spatřovat tělesnou touhu a tak třeba spočinete v tužbách obecně, tužbách duševních, reálných. A význam v knize hovoří z drtivé většiny o přijetí fyzických tužeb našich těl.

Výběr Mony Lisy od Leonarda da Vinciho pro význam Veselost mě převelice překvapil. Monu Lisu nemám ráda, působí na mě děsivě, a hledat v ní veselost je poněkud rozverný meditativní zážitek.

Abych všem kartám ovšem nekřivdila, to bych nerada… Protože… Třeba tyto jsou naprosto excelentní a krásné:

 

Moudrost, Svrchovanost či Volnost jsou třeba tím, na čem oko spočine velmi rádo. Posuďte sami:

 

5632MDR.jpg

 

Karta Volnosti (úplně dole, ta s převozníkem) působí velmi smutně až tragicky a je obdobou tarotové Smrti. Její význam je nesmírně osvobozující a je to paradoxně i přes tento truchlivý výjev jedna z nejkrásnějších meditačních karet.

 

Vhodné k meditacím

Jak jsem se lehce pootočila ve svém okolí, tyto karty už mají pár majitelů a ti je většinou používají jako meditační. K tomu jsou opravdu  jako dělané. Navíc kromě obecného významu v knize máte ještě návod k meditaci.

 

Tyto meditace mají společné začátky a probíhají víceméně podle podobného scénáře. Některé jsou pro mě osobně lehce přes míru, jiné jdou po zajímavých nitkách logiky a duchovního propojení s Vyšším Já a jsou lákavé.  Každopádně tyto jednoduché návody k meditaci mohou otevřít dveře Vaší vlastní fantazii a vytváření vlastních, zcela originálních návodů na míru právě Vám. V tom je vidím jako přínosné, ačkoliv ne všechny uvedené jsou mi blízké.

Dávají Vám totiž do ruky klíč k vlastnímu tvoření.

 

5634OGE.jpg

 

Třešničkou na dortu je tvrdá papírová krabička na magnetické zavírání...

 

Škoda, že autorka nevysvětlila u každé karty zvlášť, jak došla právě ke konkrétnímu výběru obrazu, i když je možné, že právě to by ubralo jisté kouzlo. Té rozporuplnosti, kterou tu či onde cítíme a toužíme jí přijít na kloub. Třeba proč je ta Mona Lisa vlastně veselá...


Autorka Amy Sophia Marashinsky, mimo jiné úspěšná autorka, filmová tvůrkyně, divadelní dramatička a žena milující mytologii a pohádky se pro tento projekt doslova nadchla. V době, kdy knihu zpracovávala společně s Chrisem Woldem se doslova izolovala od světa. I kočičí záchod jejího kocoura musel čistit někdo jiný, přátelé ji zásobovali kombuchou se zázvorem, jež  jí dodávala energii.


Sama své dílo charakterizuje asi nejlépe:

Orákulum Grálu obsahuje přínosnou moudrost, kterou jsem nasbírala, když jsem sledovala jemnou nitku Ženství v průběhu dějin. Každá karta a umělecké dílo představuje jinou část skládanky, jiný klíč ke sdělení, jinou cestou ke ztělesnění Ženství.

 

Dodám, že tu máme 33 různých cest ke své vlastní podstatě.


5619YjZ.jpgKnížka je opravdu úžasným pokladem – s ní najdete svůj ženský grál

Když se na chvilku odkloníme od karet, pak sama kniha je mimořádně vydařená.  V úvodu se dozvíte o historii hledání svatého grálu a také o rozdílu mezi spiritualitou ženy a muže.

Zatímco ženy se v tomto směru probouzí pouze tehdy, mohou-li svou lásku rozdávat a přijímat, muži se musí trochu držet zkrátka, by našli svou ženu v sobě. Snad v jejich duchovním hledání je třeba trocha toho asketismu, aby se mohli přiblížit jemnějších energiím.

 

Protože karty Orákula Grálu jsou poněkud jiné a v tuhle chvíli je vnímám jako velmi vzácné, netuctové a poměrně složité (ne snad fakticky, ale z jakéhosi důvodu k nim přistupuji s úctou) dám šanci pouze pěti z Vás.

 

 

Pište pod tento článek své dotazy, vyberu si z nich pět takových, které budu cítit jako vhodné právě pro Orákulum Grálu.  Včas Vás zastavím, nebojte…

V průběhu pátečního dne se tu objeví pět odpovědí v Novinkách a to si s fotografií Vašeho výkladu.

 

Renata

 

A těším se na diskuzi o kartách i (svatém) grálu…

Vydalo nakladatelství Synergie, 2009, www.synergiepublishing.com 


192NzA.jpgHodnocení článku

Hodnotilo 8 čtenářů průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Horoskop Jany a Pavla Paurových  
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2018 
HOROSKOP pro všechna znamení na říjen 2012 
HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: BŘEZEN 2015 
Poslední letošní superúplněk! Je libo magický rituál? 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
post Zaslal: 03.12.2014 21:10
 

Zaujala ma Venuša. Je to viac ako krása. Venuša je o láske a svetle. O znovuzrodení.

Prechádzam vo svojom živote znovuzrodením. Ako bytosti Matky zeme, ako bytosti Svetla. Ako človek i ako žena. Som vďačná. A s pokorou sa pýtam,  kam sa nasmerovať, aby prišla nová práca. Aby duša povedala: WAW. ĎakujemSmile

 
post Zaslal: 24.07.2013 08:36
 

To s tou Monou Lisou vnimam tak ze veselost je v tom ze ona ve svem vyrazu ma to ze vi vic nez ostatni,takze si muze dovolit veselost ze sveho nadhledu narozdil od druhych,kteri ten nadhled nemaji,ale mohla by je to naucit aby i ostatni ze sveho nadhledu mohli byt veseli.

 
post Zaslal: 08.06.2012 07:18
 

Ahoj Renato, asi už je pozdě, dnes je patek, já nějak nestíhala dočíst tenhle článek. lítám mezi školkou, dětmi, domácností a realitními makléři (scháníme nové větší bydlení, nabízíme stávající) a nějak na čas pro mně mi nezbývá čas.Přitom mám v hlavě pořád hodiny, které mi tikají, že bych konečně měla myslet i trochu na sebe a na to, co mám v životě dělat, proč tady jsem. Ano pro děti, rodinu a pro známé, ale spíš tak globálněji bych chtěla být prospěšnější. Mám před sebou jestě rok mateřské a hlídací babíčky, malý už není závislo na mamce, takže i časově by to mohlo být dobře. Sama se pořád motám nějak kolem reiki, masáží celkově a nějak to uplně není ono, ale rekla bych že je to součást něčeho co by mohlo být to "mé poslání". Kdyby náhodou vyšla chvilka nebo nebyl počet naplněn a oslovilo by moje bloudění po světě ne světě, budu ráda, když ne, ráda okouknu výklady karet ostatních. Neb karty  a věci kolem nich mne taky zajímají. Připadám si jak Ferda Mravenec v vysledkem brouka Pytlíka. krasný den plný slunce a pohody Ivca

 
Avatar
post Zaslal: 07.06.2012 22:14

Odpověď na příspěvek #21087
Uživatel: peetrax

Abych pravdu řekla, tak o těch kartách přemýšlím každý den...
 

jedině zpracování... jejich významy jsou čisté jak lilie...

 
Avatar
post Zaslal: 07.06.2012 21:21
 

Abych pravdu řekla, tak o těch kartách přemýšlím každý den od té doby, co článek vyšel. Já je pořád nemůžu nějak pobrat. Pořád mi na nich něco vadí a nevím co.

 
Avatar
post Zaslal: 07.06.2012 20:24

Odpověď na příspěvek #21080
Uživatel: maje

víš co, Renčo? jestli se rozhodneš pro můj dotaz, tak mi klidně...
 

budeš zítra!Wink

 
Avatar
post Zaslal: 07.06.2012 14:18
 

víš co, Renčo? jestli se rozhodneš pro můj dotaz, tak mi klidně můžeš vyložit karty (abys věděla, co konkrétně mi uniká a co bych měla dělatSmart evil ať se s tím nemusím zdržovat). díky Kiss

 
post Zaslal: 07.06.2012 11:21
 

Dobrý den, možná bude můj dotaz znít divně.Nikdy jsem neměla opravdovou spřízněnou duši.Nikoho s kým bych zašla třeba na kafe nebo po nákupech.Někoho s kým bych mohla probrat úplně všechno .Buďto jsem na všechno sama anebo jsem prostě ta druhá.Náhradnice.A to snad odjakživa.Chtěla bych vědět v čem to vězí.Jestli ve mě nebo i v lidech okolo mě.Anebo jestli takhle třeba nepracuje moje karma.Snad jsem to napsala srozumitelně.Moc děkuju za případnou odpověď.

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2012 00:21
 

Karty se mi líbí a pocit z nich mám příjemný. Těším se na jejich výklad. Uvažuji že si je pořídím. Teď jsem si pořídila tarot druidů a je moc hezky zpracován. Karty mluví hodně jasně a i z těch špatných má člověk příjemný pocit .... Docela velký rozdíl od Crowleyho tarotu

 
Avatar
post Zaslal: 06.06.2012 00:16
 

I když mám z karet divný pocit,i tak se těším na vykládání.Minule to byl moc fajn večer.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 23:38

Odpověď na příspěvek #20956
Uživatel: Malta

Mne v tom clanku chybi obrazek karty Moudrost. Ta je opravdu uzasna. Renco, nejde to doplnit? :)
 

Moudrost  mi vyšla v jednom z výkladů, tam ji určitě uvidíš...

a proberu jí, protože ta žena je úžasný a v dnešní době zapomenutý archetyp.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 21:22

Odpověď na příspěvek #20960
Uživatel: sharon1

Krásný karty, no krásný, spíš hodně...
 

jsem ráda, že výklad minule ukázal cestu. A o tom to je, ne o budoucnosti, ale o jasnější vidění možností pro vás samé.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 20:59
 

Krásný karty, no krásný, spíš hodně nad----věcí.

Jsem tuze zvědavá na výklady.

Mě teda výklad od Renaty minule pomohl, nebo spíš otevřel oči.

Juknu na aukro zda se dají sehnat.Cool

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 20:54
 

Dobrý den,nádherné karty i s Monou Lisou to je unikát.

Ráda bych se zeptala na můj život jestli se posunu vpřed. Jestli najdu práci a sílu rozvést se s manželem, který mně jen ponižuje a o děti nejeví zájem. Trpíme všichni tři a když někdo takhle ubližuje dětem co si pak ponesou do života? Moc děkuji narozena 28.5.1967

 
post Zaslal: 05.06.2012 20:48
 

Mne v tom clanku chybi obrazek karty Moudrost. Ta je opravdu uzasna. Renco, nejde to doplnit? :)

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 20:08
 

Karty jsou upřímné, někdo, kdo se necítí, je může cítit negativně.

 

Na mne působí doslova jak balzám. Miluji obraz KRÁSA  - DOOPRAVDY...ostatní, i když kruté jsou přijltelné, jsou horší, ne tohle je moje parketa.

Romantika.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 18:47
 

Karty se mi moc líbí. Já bych se chtěla zeptat na vztah mezi mnou a tchánem jestli se to zlepší,moc se snažím ale to jeho chování ke mě je nepochopitelné.Přeji krásný den.Renata.

 

 
post Zaslal: 05.06.2012 18:37
 

Dobrý den, karty jsou nádherné a výklad s nimi bude určitě zajímavý. Moje otázka směřuje na můj duchovní vývoj. Mám totiž pocit, že mě "cosi" brzdí možná i z minulého života , že jsem asi dala někomu nějaký slib, že nebudu dál pokračovat a léčit lidi a nemůžu se hnout z místa. Mám také problémy se svojí 14 ti letou dcerou, u které vidím, že má vztahové a komunikační problémy jaké jsem měla  já v dětství a chci jí pomoct.  Může to spolu  nějak souviset? Máme spolu karmický vztah? Cítím, že vyřešením mého problému by se rozpustily i bloky u mé dcery.

Děkuji za případnou odpověď. Mějte se hezky.Vanilka

 

 

 
post Zaslal: 05.06.2012 18:36

Odpověď na příspěvek #20907
Uživatel: M*artina

Ahoj, usilovně na tom pracuji již několik let, to rodové zatížení je...
 

Tak to je fajn, bohuzel nekdy to dlouho trva, nez se to vsechno narovna.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 15:30
 

karty jsou nádherné,jako dokonalé obrazy.Krabička k nim parádně pasuje.Doufám že nám karty odhalí co bude dál s malou Bublinkou a její maminkou.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 14:48
 

Článek se zase povedl,moc se mi líbí,karty tedy už méně,působí na mě depresívně.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 14:36

Odpověď na příspěvek #20844
Uživatel: Malta

Ja bych doporucila rodinne konstelace, z vlastni zkusenosti, na partnerske problemy, ktere...
 

Ahoj, usilovně na tom pracuji již několik let, to rodové zatížení je děsivé...krom hafa konstelací mám za sebou i regresi...obojí mi neskutečně pomohlo, jsem vděčná za okamžik, kdy kamarádka "náhodou" začala o této možnosti mluvit...

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 14:24

Odpověď na příspěvek #20903
Uživatel: maje

k těm, co si vynucují moji úctu ze svého "postavení" ? ano. chci si...
 

ty obrázky tím třeba na mě dýchají, ač někdo to tam vnímat nemusí.

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 14:23

Odpověď na příspěvek #20896
Uživatel: mkanka

karty na mě působí pozitivně. Když se na ně dívám, přistihnu se, že...
 

Bublinka je nádherňoučkáKissKiss nechceš mi jí půjčit tak na 14 dní?Love it

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 14:22

Odpověď na příspěvek #20901
Uživatel: Renata Petříčková

nemáš trochu negativní vztah k církvi, hodnostářům,...
 

k těm, co si vynucují moji úctu ze svého "postavení" ? ano. chci si vážit lidí za to, jací jsou a ne takových, kteří mě "nutí". tak to asi bude tím.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 14:03

Odpověď na příspěvek #20897
Uživatel: maje

tak to mi holky řekněte, proč na mě působí tak negativně. ne všechny karty,...
 

nemáš trochu negativní vztah k církvi, hodnostářům, černoprdelníkům a podobným "kýčům"...?

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 14:02

Odpověď na příspěvek #20877
Uživatel: mkanka

Nerozčiluj se .... Přála bych si aby dostal rozum bez soudu a ostatních...
 

A jdi ty  "vrásko", já je moc nemám a k vzhledem k mému věku bych měla.

 

Jo, nadletěla  jsem půl metru nad židlí, to jo!

Ale ne, že Tě odsuzuji, nadávám Ti, ne je to snaha pomoci.

On je hajzl, Ty jsi moc jemná, víš co by mu udělala jiná? Ani se neptej!

Zvedni hlavu je myšleno jak obrazně,tak ve skutečnosti.

Dívej se nahoru, z Tvé fotky je vidět jakési provinění, nemáš sebedůvěru, nemáš se ráda a jsi ale krásná holka. Něco z té psychologie asi fakt zůstalo...Nepodíváš se sama sobě do očí. Dělej s tím něco, napiš mi!

Sedni si před zrcadlo a říkej si "mám se ráda jaká jsem", pane , bude to těžké, ale uvidíš!

Nevzdávej se.

Jeho okamžitě před soud, otcovství uzná a na malou platit a ne že ne.

 

Vychovávej své dítě, věnuj se mu, zvedni hlavu, dej si do ikonky  její fotečku, papínek může mít nějaká setkání či návštěvy (nejsem soudce), ale peníze sem a hotovo.

 

Jo, ona vlastně není jeho...no tak to necháme na někom jiném.

 

Jinak se budeš do smrti trápit a dítě šidit a trápit Ty  a pamatuj...i on!!!

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 13:53
 

tak to mi holky řekněte, proč na mě působí tak negativně. ne všechny karty, ale většina.SurprisedShift

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 13:46
 

karty na mě působí pozitivně. Když se na ně dívám, přistihnu se, že se usmívám

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 13:44

Odpověď na příspěvek #20857
Uživatel: Kaylie

že karty rozdělily čtenářky na dvě skupiny. Na jedny působí pozitivně, tam...
 

Nejdřív jsem myslela, že budu ten střed - že necítím ani negativno, ani pozitivno. Ale čím déle se na karty dívám, tím více se mi líbí!

Jsou krásně, překrásně namalované.

 

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 11:42

Odpověď na příspěvek #20881
Uživatel: maje

jsem přesvědčená, že se Kaylie nezlobí na tebe. ale na toho tvého...
 

já vím že se nezlobí na mě. Ale nemá se rozčilovat vůbec, krátí si tím život a dělá zbytečně vrásky Kiss

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 11:22

Odpověď na příspěvek #20877
Uživatel: mkanka

Nerozčiluj se .... Přála bych si aby dostal rozum bez soudu a ostatních...
 

jsem přesvědčená, že se Kaylie nezlobí na tebe. ale na toho tvého přítele, který se zachoval jako svině. není v tom určitě nic vůči toběKiss

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 11:11

Odpověď na příspěvek #20855
Uživatel: Kaylie

Cožeeeeee? Tak to Ti předpovím já.  Dáš ho k soudu  a...
 

Nerozčiluj se .... Přála bych si aby dostal rozum bez soudu a ostatních polízanic. Aby vše bylo v klidu ..... Proto i ten zvědavý dotaz

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 11:01

Odpověď na příspěvek #20857
Uživatel: Kaylie

že karty rozdělily čtenářky na dvě skupiny. Na jedny působí pozitivně, tam...
 

jsou hodně rozporuplné a ty obrazy hodně mluví. A protože historie není vždycky mírumilovná, z některých obrazů mluví doba, ve které vznikly.

Řeč těch obrazů je někdy jiná, než řeč poselství karty.

Možná proto ty rozpory...

 
Avatar
#20857
Všimla jsem si,

Kaylie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 05.06.2012 09:55
 

že karty rozdělily čtenářky na dvě skupiny.

Na jedny působí pozitivně, tam se hlásím i já.

Na ostatní negativně, nepříjemně.

Něco mezi nepozoruji.

Čím to je, samo sebou ne...Surprised

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 09:44

Odpověď na příspěvek #20822
Uživatel: mkanka

Ahoj, chtěla bych vědět jak se vyvine vztah s otcem mého dítěte, jkterý...
 

Cožeeeeee?

Tak to Ti předpovím já.  Dáš ho k soudu  a platit bude  a hotovo, jak to dítě k tomu přijde????

Nekoukej na hrdost, ale na malou, nic není zadarmo,  jo zašpásovat si chtěl, třeba dostane na stará kolena rozum. Máme DNA..

Já bych ho... a Tebe už někdy taky, neklop hlavu a zvedni ji!

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 09:33
 

mě jen fascinuje, že na každého působí trošku jinak. stejně je to zvláštní

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 09:19

Odpověď na příspěvek #20841
Uživatel: M*artina

Krásné úterní dopoledne přeji, Renčo, kdo se neptá, nic se...
 

Holka, jak Ti rozumim... drzim palce, at se to obrati k lepsimu - hodne stesti! Love it

Jinak Renco, zase jsi me pro neco nadchla, tyhle karty na me pusobi - alespon takhle na dalku - mnohem pozitivneji a silneji nez posledne Bohyne, mozna si na ne pujdu do obchodu i sahnout, ne-li vic... i kdyz ta vesela Mona Lisa mi taky prijde ponekud zvlastni :). Kazdopadne diky za clanek a tesim se na odpovedi, i kdyz ja se tentokrat neptam, at maji sanci ostatni... Preju vsem povzbuzujici odpovedi... Pohladit

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 08:41

Odpověď na příspěvek #20840
Uživatel: maje

 Selinko, ty holka jedna s kapucí, že chceš, abych začala bulit? kdybych...
 

Mno, však ty tvrďák jsi, to víme, vzhledem k datu narození Pohladit ale jsem zvědavá na další vývoj u tebe, tak občas piš! :-)

 
post Zaslal: 05.06.2012 08:24

Odpověď na příspěvek #20841
Uživatel: M*artina

Krásné úterní dopoledne přeji, Renčo, kdo se neptá, nic se...
 

Ja bych doporucila rodinne konstelace, z vlastni zkusenosti, na partnerske problemy, ktere prameni z vlastni rodiny, ucinkuji velmi dobre.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 08:20
 

Krásné úterní dopoledne přeji, Renčo, kdo se neptá, nic se nedozví, takže se zkusím zeptat...

vím, že se všechno děje tak jak má, ale přesto už mám pocit, že je toho na mě moc...dřív jsem si myslela, že „všechno dobře dopadne“, ale čas je neúprosný (padesátka je skoro za rohem) a já už občas přestávám vidět ono příslovečné světlo na konci tunelu...jsem strašně dlouho na všechno sama a docházejí mi síly...celoživotně řeším problémy s nevhodnými partnery (já vím, nefungující vztah s otcem – měl radši bratry), s bydlením (už 10 let bydlím v domě plném zloby a nenávisti a to mi to hodně odčerpává sílu), teď jsem přišla o docela slušnou sumu peněz (já vím, moje blbost), mno  a v práci je situace také dost nejistá...vždycky, když ty situace přicházely zvlášť, zvládala jsem je s přehledem, ale najednou...

na druhou stranu si říkám, mám hezkou, chytrou dceru, jsme obě zdravé (to je v mém věku obrovský dar), máme střechu nad hlavou, mám práci...jsou na tom lidé hůř...

práci si vždycky najdu a finance na živobytí také zajistím (i když nepopírám, že by se mi líbilo mít něco „navíc“, třeba na dovolenou), ale co by mě zajímalo je partnerství a bydlení...potkám ještě v tomhle životě (tím ale nemyslím v osmdesáti Tongue out) toho „svého muže“, toho, který by si mě vážil nejenom jako ženy, ale i jako partnerky? a podaří se mi získat bydlení, kde budu spokojená (ať už sama nebo s partnerem), mám prodat byt a hledat něco jiného teď nebo ještě počkat?

Díky moc...pokud se dostanu mezi vybrané, budu si toho moc vážit, ale na druhou stranu, třeba má někdo větší starosti než já...

M*artina

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 08:18

Odpověď na příspěvek #20832
Uživatel: selinka

no vidíš, a já mám už delší dobu pocit, že už...
 

Kiss Selinko, ty holka jedna s kapucí, že chceš, abych začala bulit? kdybych nevěděla, jak kvalitní jsi člověk (vzhledem k tomu významnému dnu, kdy jsi spatřila světlo světa), tak bych ty slzy asi neudržela.  a po 12 ty rozhodně nemáš. a uvidíš, (jsem o tom přesvědčená), že až začne ta dvanáctá odbíjet, tak se všechno špatné otočí a budeš se mít jako v pohádce. ty i tvoje štěstíčka.KissLove it kurňa, holka, ty jsi mi tak přirostla k srdci. stejně, jako holky tady. jdu se zase tvářit drsně, aby si někdo nemyslel, že jsem měkota a ne  pořádný tvrďákRock

 
#20834
šance na vztah?

XANDRA78
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 05.06.2012 07:32
 

Dobrý den, potřebuji vědět, co ke mě cítímůj přítel a jestli máme šanci na trvalý vztah. Děkuji Pavla

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 07:24
 

Renčo, karty jsou opravdu zvláštní .. a ta Mona Lisa mi tam taky nesedí ...

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 07:23

Odpověď na příspěvek #20830
Uživatel: maje

ahoj Renčo. tak musím napsat hned dojem z těchto karet. nevím proč, ale...
 

no vidíš, a já mám už delší dobu pocit, že už mám po 12 Embarassed ale ty jsi holka šikovná a jak tě sleduju, stejně už máš našlápnuto k nějaké změně ...

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 07:01
 

ahoj Renčo. tak musím napsat hned dojem z těchto karet. nevím proč, ale děsí mě. opravdu mě děsí. ne všechny, ale dost. ale víš, nad čím pořád přemýšlím? jaký mám mít v tomhle životě cíl nebo poslání. vím, že tím, čím procházím, jsem projít měla, abych si začala vážit víc lidí kolem sebe a hlavně sama sebe. ale pořád mám zvláštní pocit, že to, co dělám, není to, proč jsem tady. a že to, proč jsem tady, jsem ještě ani neobjevila (navíc mám vnitřní pocit, že už je "za 5 minut 12, abych to konečně našla). dokážou i na tohle karty odpovědět? nemusíš dělat výklad, jen by mě zajímalo, jestli by i na tohle dokázaly karty najít odpověď.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 06:31
 

na mě ty karty působí vysloveně dobře, konejšivě a tak jako by mě pohladily po duši. koukám na obrázky a najednou je mi strašně fajn, nic neřeším, prostě problémy jsou nepodstatné. Tarot byl při seznamování daleko větší pecka, energie jako hrom. ale tady je to taky silné, jen jemně.... to se ale blbě vyjadřuju...

prosím, chtěla bych vědět, jak se mi povede v práci a soukromém (milostném) životě. podle toho, co na mě poslední dobou v práci navalili, tak budu mít pěkný mazec a nevím, jestli vše unesu. no a o tom druhém jsem psala v reakcích tady nedávno. DĚKUJI

 
Avatar
#20828
Nádhera - poutavý článek

Kaylie
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 05.06.2012 06:01
 

Ty karty jsou hrozně jemné a něžné.

Využiji situace a po včerejším šoku bych chtěla vědět  (i se bojím) něco o blízké budoucnosti, zda bude příznivá či ještě blbější.

Pokud to půjde, díky...Love it

I za článek!

 

Tolik moc se toho dalo doma do pohybu, že mn ejímá hrůza, jde hlavně o zdraví, práci, rodinné vztahy.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 01:36
 

Karty pusobi tajemne, ale rozhodne nijak strasidelne. Nebudu se na nic ptat, at se dostane na vas, holky, co to potrebujete vic. At vam vyjde jen to nejlepsi, co vam muze v zivote pomoct. Hodne stesti vsem. Renco, skvelej clanek, jako vzdycky.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2012 00:08
 

Ahoj, chtěla bych vědět jak se vyvine vztah s otcem mého dítěte, jkterý své dítě nedávno zapřel.

Díky Monika

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist