Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Poslední letošní superúplněk! Je libo magický rituál?

nahled

Úplněk v momentě jarní rovnodennosti je poměrně vzácný. Po rovině magické je to silně pozitivní úplněk podle toho, kde stojí. A nám stojí v Panně/Váhách. To znamená, že pokud byste chtěly, milé Popelky tvořit magii, bylo by ideální zaměřit se na nejrůznější testy, studium, také na písemné práce, žádosti, učení a v neposlední řadě i na hmotu.

 

více... 20.03.2019
S Michaelou

Magie květin a první jarní kouzlo pro vás

nahled

Slíbila jsem vám, že se podíváme na magický význam květin trochu jinak, trochu obsáhleji. Začnu tedy těmi úplně nejvíc jarními a přidám první jarní kouzlo, která budou každý týden přibývat, protože kytiček bude mnohem víc. Rituály jsou zpravidla druidské, severské, arménské a také egyptské.

 

více... 11.03.2019
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - BŘEZEN 2019

nahled

Buďte zdrávi v březnu, který s námi bude kvaltovat kupředu ve vztazích, po duchovní rovině, ani pracovně nás nenechá v klidu a celkově bude usilovat o to, aby nás co možná maximálně posunul, aby nás něco naučil a pomohl nám nabrat nový směr a svěží vítr.

 

více... 4.03.2019
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2019

nahled

Hezky vás všechny zdravím v měsíci únoru a přináším, myslím, docela přívětivou předpověď. Únor nám připravil spousty různých přesunů, z toho jeden fakt velezásadní, ale špatný měsíc by to rozhodně být neměl.

 

více... 4.02.2019
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LEDEN 2019

nahled

Srdečně vás všechny zdravím u úplně prvních horoskopů slunečního roku 2019. Máme před sebou astrologicky zajímavý měsíc, který nás obdaří vším. Penězi, úspěchy, postupem i náročnými chvílemi, spojenými se zatměním Luny ve Lvu.

více... 4.01.2019
S Michaelou

SLUNOVRAT! A pak dvanáct magických dnů. Zkusíte odhadnout svůj rok?

nahled

Originál našich Vánoc a nesmírně magický čas, který potrvá až do ledna. Dvanáct magických dnů, jako měsíců v příštím roce, doba zlomová a zásadní, začíná dnes, ve 23:23!
Pojďte na výlet do doby, kdy dnešní svátky jak je známe, znamenaly skutečnou víru v zázrak. A nic nám nebrání, zkusit to také. Je tu svátek Yule. A s ním zrození Boha Slunce.

více... 21.12.2018
S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ PRO ROK 2019 - Lunou potemnělé duše prozáří slunce

nahled

Snad úplně všechno důležité jsem vám pověděla ve videu, ale takto písemně vás snad ještě jen naladím a něco doladím. Čeká nás zcela odlišný rok od roků předešlých a to v kontextu velmi pozitivním. Alespoň co do našich soukromých životů a co do všeobecného pocitu a nálady. Je to rok veselý.

 

více... 10.12.2018
S Michaelou

Pohnutý osud Chirona v našich horoskopech

nahled

Slíbila jsem vám tento článek u posledních horoskopů a slib plním. Jde o nejen poměrně zásadní aspekt seriózního horoskopu, jak záhy pochopíte, ale také o velmi zajímavou mytologickou figuru, jejíž osud se prolíná klasickou astrologií, jak v případě tranzitu, tak i u nativního horoskopu.

 

více... 6.12.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - PROSINEC 2018

nahled

Srdečně vás všechny zdravím u posledního horoskopu v roce 2018. Alespoň co do postavení planet by mělo jít o jeden z těch pozitivněji laděných měsíců právě končícího roku. Roku, který byl veskrze velice náročný.

 

více... 4.12.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LISTOPAD 2018

nahled

Srdečně vás všechny zdravím u listopadového horoskopu. Alespoň co do postavení planet by mělo jít o jeden z nejpozitivněji laděných měsíců roku 2018. Roku, který byl veskrze velice náročný. Alespoň tedy jedenáctý měsíc tohoto roku nám může leccos z minula malinko vynahradit.

 

více... 5.11.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist