Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

VELKÝ PÁTEK! Když zázrak, tak dneska!

nahled

„Na Velký pátek nepohneš zemí, nezatopíš do východu slunce, neupečeš, nevypereš a nevybělíš, nezameteš, neprodáš, nekoupíš, nepůjčíš, nedaruješ a nepřijmeš dar.“ ... jooo, "prd, Konopníková!! Tůdle! Tohle je nejúchvatnější den v roce a jen blázen by si ho nechal pokazit zákazy, když dnes je naopak všechno možné! Ale je jasné, že toto zakořeněné povědomí, bylo třeba něčím totálně zazdít... nám ale ne. Tedy ten, kdo chce dnes v noci prožít kouzla a zázraky, ten ať zapomene na zákazy...

více... 14.04.2017
S Michaelou

Škaredá? Ani náhodou!

nahled

Ale jasně, "jaký si to uděláš, takový máš", a pokud kdokoli chce, může dnešnímu dni říkat klidně škaredý. Já bych to s ohledem na programy, o kterých víme své, ale rozhodně nedělala. Ani není důvod. Tedy historicky ne. Ono totiž kdo ví, jak to s tím Jidášem vlastně bylo. Když bychom téma zrady a zaprodání přítele dneska přeskočili, a podívali se do historie hlouběji, našli bychom jen ženy umouněné od popela, vysmáté a hledající domácí skřítky za účelem družby.

více... 12.04.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - DUBEN 2017

nahled

Všem přeji krásný aprílový měsíc, ve kterém na nás čeká hned několik zajímavých momentů, a který by nás měl především poučit a pomoci nám v sobě uklidit. Z dubna do května bychom měli vstoupit s větší jistotou, že jsme na nic nezapomněli. Pomůže nám s tím Merkur. Ale nejen on…

více... 3.04.2017
S Michaelou

Jaké zvíře na krk?

nahled

Když vyjmeme manžely a partnery a taky nezvedené potomstvo, má amulet ve formě zvířete velkou moc. Nedávno někdo zmínil v diskuzi dotaz na tohle téma a mě napadlo, že není špatné připomenout, jak silný zářič je zvířecí amulet.

více... 10.03.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - BŘEZEN 2017

nahled

Zdravím, všechny. Alespoň astrologicky by měl být březen pro všechny obecně poměrně líbezný. Skoro samá pozitiva. Jen opravdu pramálo rizikových dnů a pomůže i přesun sluníčka do Skopce, který s sebou přinese větší odolnost a hromadu aktivity. I když, aktivní bychom měli být i teď, zkraje března…

více... 6.03.2017
S Michaelou

Karty pro Popelky II.

nahled

Už to nevydržím a taky mi přijde hrozně nedůstojné, že se nedaří Míšu najít. Rovněž je to poprvé, co stran místa kde by Miška mohla být, Tarot něco „povídá“. Stále také nevíme, zdali Míša není někde držena, protože, a to je dobře, Tarot se nežitím zabývat neumí.

více... 15.02.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2017

nahled

Zdravím vás u únorových horoskopů, standardně se zpožděním. Zase ale je dobré, že to není dvacátého ne? Jak vám povím v mluvené části, kdyby si to únor nepokazil nakonec, mohl by nás, alespoň co do jednotlivců, nechat hezky odpočinout.

více... 5.02.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LEDEN 2017

nahled

Vřelé pozdravy z mrazivých středních Čech u prvních horoskopů v letošním roce. Do ledna vstoupíme ještě se zpětným Merkurem, což znamená vyrovnání se s minulostí, retrospekcí a zbavování se závazků, pout a problémů, které nechceme, nebo jsme je neviděli. A je to tak dobře.

více... 6.01.2017
S Renatou

LÉČENÍ S VÍLAMI od D. Virtue: Tři vílí výklady pro vás...

nahled

Tři vílí výklady pro vás jsou tady. Vybrala jsem dotazy, které se týkaly zdraví, které se týkaly směřování životního a ani jsem netušila v tu chvíli, jak moc se budou všechny tři výklady příjemně propojovat. Zoffany, sensittiveskin a Ajik.

více... 30.12.2016
S Renatou

Vílí nabídka výkladu pro tři. Léčivé víly od Doreen Virtue

nahled

Vílí karty Doreen Virtue jsou pro mne vždycky velkou neznámou! Budou moc něžné, rozplývající se v nicotě a pozitivnu, nebo z nich dokážu dostat pro sebe nějakou opravdu zásadní informaci? 

více... 21.12.2016
1 2 3 4 5 6 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist