Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2018

nahled

Zdravím všechny napříč zodiakem u červencového horoskopu. Tento měsíc nám přinese hodně emocí, a to jak v dobrém, tak i v tom horším. Na to druhé má vliv zejména Luna, která v závěru měsíce potrápí všechna znamení.

 

více... 3.07.2018
S Michaelou

Druidové. Nejsou mýtem, byli skuteční

nahled

Je stará přes dva tisíce let a je pro dobu bronzovou stejně významná jako například Věstonická Venuše pro starší dobu kamennou. Je skvěle propracovaná a podle slov archeologů není žádný jiný obličej nebo socha z této doby tak přesná. Keltové, tedy ti, jejichž krev koluje v žilách i nám, nikdy nezpodobňovali své bohy. Ale své mágy, ty kteří byli jejich učiteli, své kněze, ty ano.


 

více... 26.06.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2018

nahled

Přeji krásný, čerstvě červnový den. To asi nejzásadnější a také nejhezčí, co nás v tomto měsíci čeká, je svátek Litha. Tedy letní Slunovrat. Chvíle, kdy sluníčko při svém cestování protne obratník Raka, a kdy na obratníku Raka v pravé poledne dopadnou sluneční paprsky přesně kolmo k zemi. Nastane léto.

 

více... 4.06.2018
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: S kartami Strážci světla od Kyla Graye

nahled

Chvíli mi trvalo, než jsem s nimi sžila, ale už je to tady! Od mladičkého autora, jemné, krásně barevné a svěží. A vezmu si k nim i taroty, protože pro vás chci mít přesnější informace. Prostě akorát tak na míru. Ano, je tu další výkladový den, takže chystejte si otázky a otevřená srdce a rozumy, protože toho bude pořádná nálož!

více... 14.05.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2018

nahled

Hezké pozdravení u květnového horoskopu, který bude, myslím si, až na drobnosti pro nás všechny přívětivý. Hlavně je ale nesmírně zajímavý jednou zásadní astrologickou událostí, která se hned tak neděje. No na nebi to zase není jako na dálnici, takže na přesun některých planet čekáme i sedm let…

 

více... 6.05.2018
S Michaelou

Rituální oběti – život za život

nahled

Magie staví na myšlence, velice moudré myšlence o propojitelnosti všech duší v Universu. Prostě že naše JÁ je stejně reálné, jako je duše stromu, květiny, zvířete, člověka… magie v tom rozdíl nehledá, protože má za duši celek. (propojitelnosti duší věnuji celou jednu přednášku, protože tohle téma si ten čas zasouží).


 

více... 13.04.2018
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN a Andělskými vykládacími kartami

nahled

Máme tu další výkladový den. A tentokrát s kartami od autorky, ze které mám opravdu respekt. Takže. Připravte si vážné otázky, jdeme vážně na to :-).

více... 9.04.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - DUBEN 2018

nahled

Přeji vám krásný aprílový měsíc v roce 2018. Jak víte z Ranní kávy, duben nás oblažil retrográdním pochodem Merkura, který bude nejpatrnější začátkem měsíce. Merkur je planetou myšlení, intelektu, komunikace a taky diplomacie a dohod. Pokud je ve zpětném chodu, je úspěšnost komunikace a dohody trochu o komplikacích.

 

více... 6.04.2018
S Michaelou

Velký pátek je tu! Kdo se bojí, nesmí do lesa. A dělá chybu

nahled

Jasně, že vám všechny ty bytůstky, které vy, kdo se dnes do lesa odvážíte, můžete spatřit připomenu. Vždyť já se na to celý rok těším! Asi na žádné svátky se tak netěším, jako na tyhle jarní. Dalekosálhe jsou Velikonoce či Ostara u mě před Vánocemi. Protože asi nejsou žádné tak veselé, tak magické a tak plné života. Nového života! A jistě, že pro vás budu mít v Ranní kávě i rutál.

více... 30.03.2018
S Michaelou

Jak funguje lapač snů? A funguje? Jasně!

nahled

Naši předkové vnímali sny jako poselství bohů, kteří k nim promlouvali právě formou snů, neboť ve stavu útlumu mysli se jaksi zjednodušila cesta informace k duši. Romantické. Později, jak mají vědci ve zvyku, sebrali nám všechnu romantiku a nahradili ji něčím, co je sušší, než kuřecí prsa upečená v troubě. 

 

více... 19.03.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist