Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: S kartami Strážci světla od Kyla Graye

nahled

Chvíli mi trvalo, než jsem s nimi sžila, ale už je to tady! Od mladičkého autora, jemné, krásně barevné a svěží. A vezmu si k nim i taroty, protože pro vás chci mít přesnější informace. Prostě akorát tak na míru. Ano, je tu další výkladový den, takže chystejte si otázky a otevřená srdce a rozumy, protože toho bude pořádná nálož!

více... 14.05.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2018

nahled

Hezké pozdravení u květnového horoskopu, který bude, myslím si, až na drobnosti pro nás všechny přívětivý. Hlavně je ale nesmírně zajímavý jednou zásadní astrologickou událostí, která se hned tak neděje. No na nebi to zase není jako na dálnici, takže na přesun některých planet čekáme i sedm let…

 

více... 6.05.2018
S Michaelou

Rituální oběti – život za život

nahled

Magie staví na myšlence, velice moudré myšlence o propojitelnosti všech duší v Universu. Prostě že naše JÁ je stejně reálné, jako je duše stromu, květiny, zvířete, člověka… magie v tom rozdíl nehledá, protože má za duši celek. (propojitelnosti duší věnuji celou jednu přednášku, protože tohle téma si ten čas zasouží).


 

více... 13.04.2018
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN a Andělskými vykládacími kartami

nahled

Máme tu další výkladový den. A tentokrát s kartami od autorky, ze které mám opravdu respekt. Takže. Připravte si vážné otázky, jdeme vážně na to :-).

více... 9.04.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - DUBEN 2018

nahled

Přeji vám krásný aprílový měsíc v roce 2018. Jak víte z Ranní kávy, duben nás oblažil retrográdním pochodem Merkura, který bude nejpatrnější začátkem měsíce. Merkur je planetou myšlení, intelektu, komunikace a taky diplomacie a dohod. Pokud je ve zpětném chodu, je úspěšnost komunikace a dohody trochu o komplikacích.

 

více... 6.04.2018
S Michaelou

Velký pátek je tu! Kdo se bojí, nesmí do lesa. A dělá chybu

nahled

Jasně, že vám všechny ty bytůstky, které vy, kdo se dnes do lesa odvážíte, můžete spatřit připomenu. Vždyť já se na to celý rok těším! Asi na žádné svátky se tak netěším, jako na tyhle jarní. Dalekosálhe jsou Velikonoce či Ostara u mě před Vánocemi. Protože asi nejsou žádné tak veselé, tak magické a tak plné života. Nového života! A jistě, že pro vás budu mít v Ranní kávě i rutál.

více... 30.03.2018
S Michaelou

Jak funguje lapač snů? A funguje? Jasně!

nahled

Naši předkové vnímali sny jako poselství bohů, kteří k nim promlouvali právě formou snů, neboť ve stavu útlumu mysli se jaksi zjednodušila cesta informace k duši. Romantické. Později, jak mají vědci ve zvyku, sebrali nám všechnu romantiku a nahradili ji něčím, co je sušší, než kuřecí prsa upečená v troubě. 

 

více... 19.03.2018
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN K NOVOLUNÍ 17.3: S Andělskými modlitbami

nahled

Mám tu pro období novoluní opravdu zajímavou nabídku. Začnu tím, že se na tohle novoluní v Rybách docela těším. Ne, nejsem masochista… nebo jo? Někdy vážně pochybuju, ale především jsem už asi celkově tak naštvaná a majitelka několika překapaných pohárů, že i tahle svižná doba namáčená v slzách i odhodlání, která nás čeká kolem 17. března, mi přijde vhod.

 

více... 9.03.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - BŘEZEN 2018

nahled

Zdravím a vás v prvním jarním měsíci roku 2018! Všechno, co potřebujete obecně vědět, jsem vám nahrála do videa a věřím, že nebudete zklamaní. Čekají nás dva úplňky, já jsem všechno stihla ještě o den dřív, než jsem čekala, myslím, že mám pro vás dobré zprávy, a tak jsem úplně spokojená.

 

více... 1.03.2018
S Renatou

Sladký výkladový den s Kartami vědomé duše

nahled

Jsou mimořádně krásné. Oslavují přírodu a božské ženství (já bych ale řekla, že to je lidství ve všech jeho podobách), ale ženám se opravdu věnují víc. Najdete tu symboliky dětí, dívek, matek, bohyň i stařen a k výkladovému dnu jsem je vybrala ze dvou důvodů.
Za prvé se na ně nádherně dívá, takže mezi těmito obrázky najdete i kartičku, která vyjde zrovna vám…

více... 8.02.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist