Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LEDEN 2019

nahled

Srdečně vás všechny zdravím u úplně prvních horoskopů slunečního roku 2019. Máme před sebou astrologicky zajímavý měsíc, který nás obdaří vším. Penězi, úspěchy, postupem i náročnými chvílemi, spojenými se zatměním Luny ve Lvu.

více... 4.01.2019
S Michaelou

SLUNOVRAT! A pak dvanáct magických dnů. Zkusíte odhadnout svůj rok?

nahled

Originál našich Vánoc a nesmírně magický čas, který potrvá až do ledna. Dvanáct magických dnů, jako měsíců v příštím roce, doba zlomová a zásadní, začíná dnes, ve 23:23!
Pojďte na výlet do doby, kdy dnešní svátky jak je známe, znamenaly skutečnou víru v zázrak. A nic nám nebrání, zkusit to také. Je tu svátek Yule. A s ním zrození Boha Slunce.

více... 21.12.2018
S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ PRO ROK 2019 - Lunou potemnělé duše prozáří slunce

nahled

Snad úplně všechno důležité jsem vám pověděla ve videu, ale takto písemně vás snad ještě jen naladím a něco doladím. Čeká nás zcela odlišný rok od roků předešlých a to v kontextu velmi pozitivním. Alespoň co do našich soukromých životů a co do všeobecného pocitu a nálady. Je to rok veselý.

 

více... 10.12.2018
S Michaelou

Pohnutý osud Chirona v našich horoskopech

nahled

Slíbila jsem vám tento článek u posledních horoskopů a slib plním. Jde o nejen poměrně zásadní aspekt seriózního horoskopu, jak záhy pochopíte, ale také o velmi zajímavou mytologickou figuru, jejíž osud se prolíná klasickou astrologií, jak v případě tranzitu, tak i u nativního horoskopu.

 

více... 6.12.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - PROSINEC 2018

nahled

Srdečně vás všechny zdravím u posledního horoskopu v roce 2018. Alespoň co do postavení planet by mělo jít o jeden z těch pozitivněji laděných měsíců právě končícího roku. Roku, který byl veskrze velice náročný.

 

více... 4.12.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LISTOPAD 2018

nahled

Srdečně vás všechny zdravím u listopadového horoskopu. Alespoň co do postavení planet by mělo jít o jeden z nejpozitivněji laděných měsíců roku 2018. Roku, který byl veskrze velice náročný. Alespoň tedy jedenáctý měsíc tohoto roku nám může leccos z minula malinko vynahradit.

 

více... 5.11.2018
S Michaelou

Noc pro naše zesnulé. Samhain

nahled

Ano, je to tady! Samhain. Jeden z nejdůležitějších a nejzajímavějších svátků. Na pravidelných svátcích se toho moc nemění, takže je to stejné, jako každým rokem a jako každým rokem si tuto neuvěřitelně tajemnou a magicky silnou noc stačí připomenout. Mám ráda originály.

 

více... 31.10.2018
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: S Orákulem vizí

nahled

Co lepšího vám můžu s podzimními dny nabídnout než hluboké vize, náhledy a inspirace, které zapadnou na to správné místo? Tak se pojďte ptát a ještě než začneme, můžeme ochutnat Orákulum vizí od Cira Marchettiho všichni.
Máte svou otázku? Máte jenom chuť ochutnat a nechat si osladit den?

 

více... 23.10.2018
S Michaelou

Léčivá magie kaštanů a patron Cernunnos

nahled

O tom, že je kaštan, jakožto člen týmu stromových lékařů svou odborností kvalifikovaný psychiatr, už snad ani není třeba psát. Každý ví, že jen pobyt pod ním znatelně uklidňuje, zmírňuje napětí a pomáhá ve chvílích, kdy prožíváme obavy a strach. Tento efekt je u kaštanu tak silný, že ho vnímá i ten nejtvrdší lidský žulový masív.

 

 

více... 12.10.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2018

nahled

Zdravím všechny u říjnových horoskopů, kde nám planety slibují studia a nutnost péče o duchovní podstatu, což zařídí Chiron, kterému se pověnuji ve videočásti. Celý měsíc pak bude hlavně ve znamení mezilidských vztahů, odpovědnosti a péče o duši. Zajímavý je i retrográdní pohyb Venuše, který zapůsobí na naše vztahy či lépe, vztahy ke vztahům.

 

více... 1.10.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist