Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Přeji všem krásný Slunovrat!

nahled

Dnešní noc bude maličká a přece velice silná. Užijte si ji… užijte si celý krásný svátek, jeden z nejstarších, nejsvětlejších a vlastně i nejslunečnějších v roce. Litha – Slunovrat je krásný a plný kouzel, plný světla a plný magie.

 

více... 21.06.2017
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: Kouzelná moc květin

nahled

Nějak pocitově jsou tyto karty pro mě cosi jako víly. Květiny jsou ideálními prostředky pro komunikaci s naší duší o našich záměrech, plánech a tužbách. V květinách kromě přenádherné krásy a zcela jasné symboliky také podle mýtů a pověstí sídlí andělé. Vždyť o květinových vílách se napovídalo pohádek! A tak si představte, že držíte v rukou karty, které se zabývající s romantickým nádechem právě květinami, jednotlivými druhy a magickými sděleními.

více... 16.06.2017
S Michaelou

Chiméry - jedna horší než druhá

nahled

A jeden se téhle své souputnice, dílem kozy, dílem lva a dílem draka, nezbaví. Furt ho pronásleduje a furt mu něco povídá, a vůbec nedá pokoj. Svou oběť si vyčíhá, podle jasných předpokladů, jako si jaguár vyčíhá ve stádu nejslabší kus.

více... 14.06.2017
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: Myšlenky moudrosti

nahled

Myšlenky moudrosti. Víte o tom, že jsou myšlenky, které ovlivňují náš život způsobem tak silným, že mohou pootočit i kolem osudu? Tato maličká karetní sada má dvě nádherné a něžné výhody.

více... 12.06.2017
S Michaelou

Hydra a její nekonečné, zlé hlavy

nahled

Nejednou už jsme slyšeli, že někdo vypadá jako Hydra. Ale jak si máme takovou figuru představit? A ví to ten, kdo to říká? Často je tohle označení také přiblížením nejen ošklivosti, ale rovnou má vyvolat představu děsivou, nezničitelnou. Známe termíny jako „hydra války“ třeba. No hezká není, stejně, jako válka…

více... 6.06.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2017

nahled

Zdravím všechny příznivce horoskopů, u těch aktuálních, červnových. Jak uslyšíte, nebude to tentokrát nijaké drama. Celý červen se nám hezky rozložil a nezapomněl na lásku, na peníze ani na umění. Dokonce máme jen jedno rizikové, leč silné období v tomto měsíci. Zato nás čeká letní Slunovrat a s ním prastarý svátek Litha...Hned za ním následuje Svatojánská noc, plná magie, kouzel, rituálů a pokladů.

více... 2.06.2017
S Michaelou

Bacha na Megeru!

nahled

Kdepak, nemá to být článek v tematické kategorii „vztahy“, ale možná by mohl být v kategorii „společnost“, nebo i „zdraví“. To proto, že Megera, správně Megaera a všechny její sestřičky zvané Furie, jsou skutečnější, než myslíme. Vítejte v malém, letním, odpočinkovém koutku mytologické, lidové slovesnosti. 

více... 30.05.2017
S Michaelou

NEOBYČEJNÁ, MAGICKÁ PAMPELIŠKA – Na přání, na duši i na zdraví

nahled

Vedle parádního věnečku na hlavu, který udělá z ženy rázem stvoření jemné až éterické, bych ráda, jako každý rok v tuhle dobu připomněla, že pampelišky jsou nejen květinky rozkošné, značně pozitivní, magicky zajímavé, ale také zdravé. Takže připomínám med a samozřejmě hodím i recept. Napřed se ale u pampelišky hodně zastavím, protože si to zaslouží

více... 10.05.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2017

nahled

Krásný a zamilovaný květen přeji všem znamením napříč zvěrokruhem. Hlásím, že měsíc lásky pro nás víceméně láskyplný také bude. Čeká nás pohodový čas, spíše uvolňující, ve kterém se nebudeme tolik soustřeďovat na detaily, jako spíše na celek. A ten navíc bychom měli vnímat s nadhledem a pozitivně.

více... 5.05.2017
S Michaelou

VELKÝ PÁTEK! Když zázrak, tak dneska!

nahled

„Na Velký pátek nepohneš zemí, nezatopíš do východu slunce, neupečeš, nevypereš a nevybělíš, nezameteš, neprodáš, nekoupíš, nepůjčíš, nedaruješ a nepřijmeš dar.“ ... jooo, "prd, Konopníková!! Tůdle! Tohle je nejúchvatnější den v roce a jen blázen by si ho nechal pokazit zákazy, když dnes je naopak všechno možné! Ale je jasné, že toto zakořeněné povědomí, bylo třeba něčím totálně zazdít... nám ale ne. Tedy ten, kdo chce dnes v noci prožít kouzla a zázraky, ten ať zapomene na zákazy...

více... 14.04.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

TOPlist