Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Podzimní magie – Zaklínadla II. Pro šťastný den

nahled

Slíbila jsem vám na podzim hodně zaklínadel. Slib plním a budu plnit dál. Ne, že by zaklínadla, která vás učím, byla jenom podzimní. Spíš je to tématicky dané Samhainem, tedy jedním z nejmagičtějších svátků, který se blíží. Historicky byla lidová magie nejfrekventovanější právě na podzim a na jaře….

více... 18.10.2017
S Michaelou

Podzimní magie - zaklínadla I.

nahled

Máme tu říjen. Blíží se Samhain. Z Popelek tento zajímavý den jistě znáte, my se jím budeme těšit i letos, ale on celý podzim je vlastně plný magie. Tak se jí budeme zabývat trochu víc. Vím, že vás to zajímá. A to je dobře…

více... 10.10.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2017

nahled

Pěkně vítám u říjnových horoskopů. Prakticky lze tento měsíc pokládat, alespoň co do našich soukromých životů, za poněkud klidnější, až na menší výkyvy, který ale bude málo. Je to měsíc méně materiální a více pocitový, více duchovní.

více... 3.10.2017
S Renatou

Výkladový den se Čtyřmi dohodami

nahled

Znáte je? Kdo by neznal! Čtyři dohody jsou prostě fenomén a nadčasová záležitost. Přiznám se, že když jsem si knihu cvičně četla se zhruba osmiletým odstupem, působila na mě zase jinak. Někde hlouběji, někde naopak naivněji.  A zřetelně vystupoval rozdíl mezi tím, co bylo „ezoterické“ dneska a mezi tím, co je „ezoterickým“ dnes. Je to podobné jako s tím, co bylo „léčitelstvím“ po revoluci, a jak se dnes pohlíží na psychosomatiku.

více... 28.09.2017
S Michaelou

Mabon - Nechte Bohy opravit, co je rozbité

nahled

Nezapomněla jsem. Kdo jste si oblíbili na Popelkách povídání o našich pohanských předcích a jaksi také oživení, nebo spíše vysvětlení současných mnohdy poněkud „zparchantělých“ svátků, kdo máte rádi originály, zapomeňte dnes na Dožínky a oslavte pravý Mabon. Svátek, věnovaný podzimní rovnodennosti. 

více... 22.09.2017
S Michaelou

Co má Bazilišek společného s Kristem?

nahled

No, něco ano, i když jsem teď asi mnohé uvedla v chaos biblických rozměrů. Jistě jste už slyšeli někoho říkat, „kouká jako Bazilišek“. Moje babička to třeba používala a její příměry, což nebyly jen baziliškové, ale taky třeba „dopadneš jako Ikaros“, „připadám si jako Sisyfos“, „mám na to Gryf“ a další a další mě přivedly k mytologii, ke které hravou formou občas teď vodím já vás.

více... 18.09.2017
S Renatou

Dejte otázku: Medicinské karty

nahled

Druhé vydání Medicinských karet je důkazem, že stará šamanská moudrost, která je hluboká a pokorná, je na vzestupu. Je o ní zájem. A to je dobře. Hned vám povím proč. Léčivá síla, která je v symbolice každého zvířete je něčím, co domorodci využívají dodnes. Věří totiž, že v každém člověku je malý kousek každého takového zvířete. Jsme schopni cítit jejich životní styl, poučit se z jejich síly a moudrosti, a především k nim chovat pokorný obdiv. 

více... 12.09.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2017

nahled

Zdravím všechny Popelky a nepopelky u zářijových horoskopů a jako první se omlouvám, že to tentokrát déle trvalo. No alespoň jsem to stihla na úplněk, který je právě dnes, tedy 6.9. Bude v Rybách za asistence opozice Slunce v Panně. Je to takové neklidné postavení, což vysvětlím na videu. Žádná velká katastrofa…

více... 6.09.2017
S Michaelou

Škola Crowley Tarotu – nový turnus od září

nahled

Jestli máte chuť pustit Tarot do svého života a máte zájem o základy astrologie a magie, bez obav se přihlaste. Docházet do „školy“ budete zhruba čtyři měsíce, vždy dvě hodiny týdně. (žádné rychlokurzy nefungují). Po té budete schopni pomocí Tarotu a práce s podvědomím vlastním i druhých, především (!!) pomoci těm, kterým náhle v určitých ohledech či otázkách selhávají praktická řešení problémů. 

více... 18.08.2017
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: NAPIŠTE SI O SVŮJ Andělský klíč

nahled

Krabička kartiček je jen o pár chlupů větší než krabička od sirek.

Ale chcete-li si do dlaně vysypat drobné klíčky andělských vzkazů a pak si jedním potěšit duši, pak je takový formát a jednoduchost tím nejlepším, co lze přát.

Drobounké kartičky, praktická jednoduchost a velké obrazy v duši, které tyto karty umí navodit. Pojďme si to zkusit.

více... 10.08.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist