Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2019

nahled

Neuvěřitelné, ale stihla jsem horoskopy sestavit a dodělat ještě dřív, než jsem avizovala. Ale to je asi výjimka, která je jasně daná tím, že je tak nádherné vedro, že asi mám lepší provozní teplotu. Čert ví proč, ale já jsem v tomhle pařáku prostě strašně výkonná a skvěle mi to myslí, míň spím, víc jím, prostě mi svědčí.

 

více... 1.07.2019
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2019

nahled

A máte je! Červnové horoskopy s přídomkem "puštěný balonek" jsou tady. A byla to fuška. Občas jsem nevěděla, jak to napsat, aby si to neodporovalo, když si to ale vlastně odporuje a musí odporovat. Představte si, že nafouknete balonek a pak ho pustíte. Jo, to je přesně energie červnaOMG

 

více... 3.06.2019
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2019

nahled

Pěkný májový pozdrav všem. Mám za to, že ke květnu byly planety milostivé, ačkoli se v jeho úplném začátku mohou tvářit jako žaludové eso a také se tak tváří. Je to ale taková krátká bouřka. Celkově je totiž i přes hamletovský začátek letošní květen příjemný.

 

více... 5.05.2019
S Michaelou

Bubák magický a zdraví prospěšný – Hálka

nahled

Když jsme byli dětmi, hráli jsme si s nimi a já osobně (no já jsem na to expert) jsem je měla za živé skřítky, co mají veliké vlasy a co sedí na šípkách, jsou veselí a věřila jsem, že když budu chtít vedle utrhnout šípek, skočí mi ten skřítek na ruku. Když jsem ten den nějakého bubáčka viděla, pokládala jsem den za šťastný. Vlastně jsem měla pravdu…

 

více... 2.05.2019
S Michaelou

Krásný Beltine a magické rituály pro vás!

nahled

Ať už si uděláte svůj soukromý Beltine dnes, nebo budete kdekoli, jistě si jeden z nejdůležitějších a také nejkrásnějších svátků užijete. Je to magický večer a magická noc, venovaná oslavě života, jara, plodnosti a také spojení mužského a ženského principu všude kolem nás. Bez této souhry by žádný život nebyl...

více... 30.04.2019
S Michaelou

Magie květin: Bohatství od Krokusu a jak přes bledule požádat víly

nahled

Kolem těchto dvou, mě oblíbených květinek, existuje celá řada magických pravidel, z nichž dvě jsou obzvláště zajímavá a i malebná. Potřebujete-li peníze, obraťte se na Krokus (šafrán). Chybí-li vám lék na nehojící se rány na duši a chcete-li pomoc, kterou vám mohou dát víly, požádejte bledule. Ale má to své zásady!

 

více... 25.04.2019
S Michaelou

VELKÝ PÁTEK! Den magie a tajemných entit. Noc zázraků a darů

nahled

Byla by veliká chyba, naše chyba, nahlížet na dnešní den pouze jedním pohledem. Síla, tajemno a magie dnešního dne a hlavně noci je hluboko v minulosti. Přesto se nikam neztratila. Cokoli chcete prožít, vidět, pocítit… s čímkoli a kýmkoli se toužíte setkat. Dnes můžete. Stačí jen chtít. Chcete zázrak? Je tu pro vás.

 

více... 19.04.2019
S Michaelou

Zelený čtvrtek: Ctnost a půst, nebo příroda, šatičky a sex. Obojí je správně

nahled

Ano, jsme všichni svobodní ve svém názoru a máme tento dar i ve víře. Tudíž máme to privilegium, že si dnes, v tento velice zajímavý sváteční den můžeme vybrat. Jak naznačuje titulek, můžete se odebrat po pohansku do přírody a pak si to pořádně doma užít, nebo se s úctou ke Kristu pomodlit a se ctí se postit. Dnes je Zelený čtvrtek, nebo také "den dospělosti".

více... 18.04.2019
S Michaelou

Středa sazometná, veselá a plná kouzel pro vás!

nahled

Ano, dnešní den by měl být tady na magazínu doslova jmeninami všech čtenářek. Tato středa patří popelu, práci s popelem a tedy popelkám a hlavně by měla být plná smíchu, úsměvů a dobré nálady. Škaredá středa, jak už jsme si zvykli, totiž původně vůbec nebyla škaredá. Byla "sazometná" a žádná žena nesměla být smutná. 

více... 17.04.2019
S Michaelou

Žluté, ale modré pondělí. Zapomeňte na práci, požádejte o miminko

nahled

Přestože pro Křesťany začíná ten pravý "nervydrásající" týden a že ve středu, my začneme pěkně po pohansku dnes. A budeme pokračovat zítra a vlastně celý týden, buď ve vydání, nebo u Ranní kávy, abychom pěkně vpluli do energie dnů před svátky Ostary, nyní zvanými Velikonoce. Dnešní den býval žlutý... teď je modrý. Každopádně, dnes se nepracuje. 

více... 15.04.2019
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist