Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LISTOPAD 2018

nahled

Srdečně vás všechny zdravím u listopadového horoskopu. Alespoň co do postavení planet by mělo jít o jeden z nejpozitivněji laděných měsíců roku 2018. Roku, který byl veskrze velice náročný. Alespoň tedy jedenáctý měsíc tohoto roku nám může leccos z minula malinko vynahradit.

 

více... 5.11.2018
S Michaelou

Noc pro naše zesnulé. Samhain

nahled

Ano, je to tady! Samhain. Jeden z nejdůležitějších a nejzajímavějších svátků. Na pravidelných svátcích se toho moc nemění, takže je to stejné, jako každým rokem a jako každým rokem si tuto neuvěřitelně tajemnou a magicky silnou noc stačí připomenout. Mám ráda originály.

 

více... 31.10.2018
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: S Orákulem vizí

nahled

Co lepšího vám můžu s podzimními dny nabídnout než hluboké vize, náhledy a inspirace, které zapadnou na to správné místo? Tak se pojďte ptát a ještě než začneme, můžeme ochutnat Orákulum vizí od Cira Marchettiho všichni.
Máte svou otázku? Máte jenom chuť ochutnat a nechat si osladit den?

 

více... 23.10.2018
S Michaelou

Léčivá magie kaštanů a patron Cernunnos

nahled

O tom, že je kaštan, jakožto člen týmu stromových lékařů svou odborností kvalifikovaný psychiatr, už snad ani není třeba psát. Každý ví, že jen pobyt pod ním znatelně uklidňuje, zmírňuje napětí a pomáhá ve chvílích, kdy prožíváme obavy a strach. Tento efekt je u kaštanu tak silný, že ho vnímá i ten nejtvrdší lidský žulový masív.

 

 

více... 12.10.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2018

nahled

Zdravím všechny u říjnových horoskopů, kde nám planety slibují studia a nutnost péče o duchovní podstatu, což zařídí Chiron, kterému se pověnuji ve videočásti. Celý měsíc pak bude hlavně ve znamení mezilidských vztahů, odpovědnosti a péče o duši. Zajímavý je i retrográdní pohyb Venuše, který zapůsobí na naše vztahy či lépe, vztahy ke vztahům.

 

více... 1.10.2018
S Michaelou

Je úplněk – čas oslovit vrbu

nahled

Tento na první pohled smutný, ale vůbec ne negativní strom, je stromem ryze ženským. Staří Keltové jí říkali nevěsta a má své místo i v keltském stromovém horoskopu. Neříkali tomu ale horoskop a taky to tak nevypadalo. Bylo to hlavně trochu opačně.

 

více... 25.09.2018
S Michaelou

Magie květin: Orchidej. Proč pomáhá předně ženám?

nahled

Máte pocit, že vaše orchidej pozná, jak se cítíte, a snaží se vám pomoci? Že do vás vidí? Máte potřebu s ní hovořit? Pak jste pochopily to, co Totonakové a jiní Indiáni. Abychom totiž poznali (teď už obecně, nejen ženy) podstatu umění orchidejí a jejich magii, musíme do Mexika, daleko před Kolumba a musíme za Indiány…

 

více... 11.09.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2018

nahled

Zdravím všechna sluneční znamení u zářijových horoskopů a přeji všem dětičkám šťastný návrat mezi školní škamna. Celý náš lidský zodiac se musí v září připravit na tři extrémy. Září začne ale hezky, tak vám to maličko rozeberu „osobně“.

 

více... 1.09.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2018

nahled

Srdečně zdravím u srpnových horoskopů a zdravím tedy i všechny Lvy a také dílem už Panenky. Srpen, jak se za chvilku dozvíte z videa, je, jak už to bývá, astrologicky rozdělen do dvou částí. Jasně, že zcela odlišných. Tentokrát, a nebývá to tak často, je druhá polovina měsíce o poznání pozitivněji nastavena, než polovina první…

 

více... 2.08.2018
S Renatou

Výkladový den: Andělé krystalů

nahled

Kamínkové inspirace jsou vždycky zajímavé.  Po nějakých těch zkušenostech s těmito kartami mohu říct, že setsakramentsky umí trefit hřebíček na hlavičku, ale někdy místo odpovědí ukáží na otázku, která je skryta pod tou naší. A teprve na tuto novou otázku musíme hledat odpovědi.

 

více... 1.08.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist