Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Magie květin: Orchidej. Proč pomáhá předně ženám?

nahled

Máte pocit, že vaše orchidej pozná, jak se cítíte, a snaží se vám pomoci? Že do vás vidí? Máte potřebu s ní hovořit? Pak jste pochopily to, co Totonakové a jiní Indiáni. Abychom totiž poznali (teď už obecně, nejen ženy) podstatu umění orchidejí a jejich magii, musíme do Mexika, daleko před Kolumba a musíme za Indiány…

 

více... 11.09.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2018

nahled

Zdravím všechna sluneční znamení u zářijových horoskopů a přeji všem dětičkám šťastný návrat mezi školní škamna. Celý náš lidský zodiac se musí v září připravit na tři extrémy. Září začne ale hezky, tak vám to maličko rozeberu „osobně“.

 

více... 1.09.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2018

nahled

Srdečně zdravím u srpnových horoskopů a zdravím tedy i všechny Lvy a také dílem už Panenky. Srpen, jak se za chvilku dozvíte z videa, je, jak už to bývá, astrologicky rozdělen do dvou částí. Jasně, že zcela odlišných. Tentokrát, a nebývá to tak často, je druhá polovina měsíce o poznání pozitivněji nastavena, než polovina první…

 

více... 2.08.2018
S Renatou

Výkladový den: Andělé krystalů

nahled

Kamínkové inspirace jsou vždycky zajímavé.  Po nějakých těch zkušenostech s těmito kartami mohu říct, že setsakramentsky umí trefit hřebíček na hlavičku, ale někdy místo odpovědí ukáží na otázku, která je skryta pod tou naší. A teprve na tuto novou otázku musíme hledat odpovědi.

 

více... 1.08.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2018

nahled

Zdravím všechny napříč zodiakem u červencového horoskopu. Tento měsíc nám přinese hodně emocí, a to jak v dobrém, tak i v tom horším. Na to druhé má vliv zejména Luna, která v závěru měsíce potrápí všechna znamení.

 

více... 3.07.2018
S Michaelou

Druidové. Nejsou mýtem, byli skuteční

nahled

Je stará přes dva tisíce let a je pro dobu bronzovou stejně významná jako například Věstonická Venuše pro starší dobu kamennou. Je skvěle propracovaná a podle slov archeologů není žádný jiný obličej nebo socha z této doby tak přesná. Keltové, tedy ti, jejichž krev koluje v žilách i nám, nikdy nezpodobňovali své bohy. Ale své mágy, ty kteří byli jejich učiteli, své kněze, ty ano.


 

více... 26.06.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2018

nahled

Přeji krásný, čerstvě červnový den. To asi nejzásadnější a také nejhezčí, co nás v tomto měsíci čeká, je svátek Litha. Tedy letní Slunovrat. Chvíle, kdy sluníčko při svém cestování protne obratník Raka, a kdy na obratníku Raka v pravé poledne dopadnou sluneční paprsky přesně kolmo k zemi. Nastane léto.

 

více... 4.06.2018
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: S kartami Strážci světla od Kyla Graye

nahled

Chvíli mi trvalo, než jsem s nimi sžila, ale už je to tady! Od mladičkého autora, jemné, krásně barevné a svěží. A vezmu si k nim i taroty, protože pro vás chci mít přesnější informace. Prostě akorát tak na míru. Ano, je tu další výkladový den, takže chystejte si otázky a otevřená srdce a rozumy, protože toho bude pořádná nálož!

více... 14.05.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2018

nahled

Hezké pozdravení u květnového horoskopu, který bude, myslím si, až na drobnosti pro nás všechny přívětivý. Hlavně je ale nesmírně zajímavý jednou zásadní astrologickou událostí, která se hned tak neděje. No na nebi to zase není jako na dálnici, takže na přesun některých planet čekáme i sedm let…

 

více... 6.05.2018
S Michaelou

Rituální oběti – život za život

nahled

Magie staví na myšlence, velice moudré myšlence o propojitelnosti všech duší v Universu. Prostě že naše JÁ je stejně reálné, jako je duše stromu, květiny, zvířete, člověka… magie v tom rozdíl nehledá, protože má za duši celek. (propojitelnosti duší věnuji celou jednu přednášku, protože tohle téma si ten čas zasouží).


 

více... 13.04.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist