Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: NAPIŠTE SI O SVŮJ Andělský klíč

nahled

Krabička kartiček je jen o pár chlupů větší než krabička od sirek.

Ale chcete-li si do dlaně vysypat drobné klíčky andělských vzkazů a pak si jedním potěšit duši, pak je takový formát a jednoduchost tím nejlepším, co lze přát.

Drobounké kartičky, praktická jednoduchost a velké obrazy v duši, které tyto karty umí navodit. Pojďme si to zkusit.

více... 10.08.2017
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: Myšlenky štěstí

nahled

Tyhle karty umí trefit do černého! Řekla bych, umí trefit do našich mentálních zlozvyků tak, že se jen začervenáte. A přesně namíří vaši energii opačným směrem, kde je štěstí! Hurá, je tu šťastný výkladový den pro vás!

více... 7.08.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2017

nahled

S Míšou plníme slib o koníkovém srpnovém videu. Máte ho tu. Zdravím všechny ve vrcholném měsíci léta! „Srpenec“ wink nás obdaruje vedle jiných libůstek také dvěma zajímavými událostmi. Jednak si prožijeme poloviční zatmění Luny, a také přijde zatmění slunce. A to bude úplné. Akorát ne u nás. Tedy ono bude všude, takže se nás týká, ale u nás nebude vidět. 

více... 3.08.2017
S Renatou

NEJSLADŠÍ VÝKLADY PRO VÁS: ODPOVĚDI V OBRÁZCÍCH

nahled

Tak jsou to vaše odpovědi. Tentokrát se na ně podíváte každý sám  za sebe.

Jsou formou sladkých obrázků a proč? Protože se přece nesluší, aby andělé šeptali své vzkazy prostřednictvím někoho jiného... To pravé vás napadne každého při čtení svých karet. Tak hodně štěstí!!

více... 24.07.2017
S Renatou

NEJSLADŠÍ VÝKLADOVÝ DEN NA SVĚTĚ: Virtue, Valentine: Tarot Andělů strážných

nahled

Tak je to znovu tady a tentokrát s kartičkami, které potěší každou citlivou duši, která má doma aspoň jeden hrníček s levandulemi. No prostě, karty jsou to sice andělské, ale já jsem si je hned pojmenovala na "vintage tarot"...  A dnes tu bude jen a jen pro vás...

více... 20.07.2017
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2017

nahled

Přeji krásný den u horoskopů na měsíc červenec. A ten bude horký nejen co do počasí, ale také co do astrologie, a tedy i našich emocí, slov a činů. Prakticky celý měsíc, ale zejména jeho závěr mají pod vládou Uran, Mars, Merkur a samozřejmě Slunce. Ne, že by nám Venuše, Neptun a Jupiter zmizeli na dovolenou, ale rozhodovací pravomoci prostě svěřili kolegům.

více... 6.07.2017
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN se Snadným tarotem od Barbary Moore

nahled

Snadný tarot! Jak odvážné tvrzení! Ale protože je autorkou Barbara Moore, kterou miluju od dob, kdy jsem pronikala Steampunk tarotem a jejím poetickým hladivým psaním a snováním tarotových příběhů k těmto kartám, věřím jí každé slovo. Ano, tato autorka to umí. Umí si s kartami hrát.

 

více... 4.07.2017
S Michaelou

Přeji všem krásný Slunovrat!

nahled

Dnešní noc bude maličká a přece velice silná. Užijte si ji… užijte si celý krásný svátek, jeden z nejstarších, nejsvětlejších a vlastně i nejslunečnějších v roce. Litha – Slunovrat je krásný a plný kouzel, plný světla a plný magie.

 

více... 21.06.2017
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: Kouzelná moc květin

nahled

Nějak pocitově jsou tyto karty pro mě cosi jako víly. Květiny jsou ideálními prostředky pro komunikaci s naší duší o našich záměrech, plánech a tužbách. V květinách kromě přenádherné krásy a zcela jasné symboliky také podle mýtů a pověstí sídlí andělé. Vždyť o květinových vílách se napovídalo pohádek! A tak si představte, že držíte v rukou karty, které se zabývající s romantickým nádechem právě květinami, jednotlivými druhy a magickými sděleními.

více... 16.06.2017
S Michaelou

Chiméry - jedna horší než druhá

nahled

A jeden se téhle své souputnice, dílem kozy, dílem lva a dílem draka, nezbaví. Furt ho pronásleduje a furt mu něco povídá, a vůbec nedá pokoj. Svou oběť si vyčíhá, podle jasných předpokladů, jako si jaguár vyčíhá ve stádu nejslabší kus.

více... 14.06.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist