Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Jak funguje lapač snů? A funguje? Jasně!

nahled

Naši předkové vnímali sny jako poselství bohů, kteří k nim promlouvali právě formou snů, neboť ve stavu útlumu mysli se jaksi zjednodušila cesta informace k duši. Romantické. Později, jak mají vědci ve zvyku, sebrali nám všechnu romantiku a nahradili ji něčím, co je sušší, než kuřecí prsa upečená v troubě. 

 

více... 19.03.2018
S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN K NOVOLUNÍ 17.3: S Andělskými modlitbami

nahled

Mám tu pro období novoluní opravdu zajímavou nabídku. Začnu tím, že se na tohle novoluní v Rybách docela těším. Ne, nejsem masochista… nebo jo? Někdy vážně pochybuju, ale především jsem už asi celkově tak naštvaná a majitelka několika překapaných pohárů, že i tahle svižná doba namáčená v slzách i odhodlání, která nás čeká kolem 17. března, mi přijde vhod.

 

více... 9.03.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - BŘEZEN 2018

nahled

Zdravím a vás v prvním jarním měsíci roku 2018! Všechno, co potřebujete obecně vědět, jsem vám nahrála do videa a věřím, že nebudete zklamaní. Čekají nás dva úplňky, já jsem všechno stihla ještě o den dřív, než jsem čekala, myslím, že mám pro vás dobré zprávy, a tak jsem úplně spokojená.

 

více... 1.03.2018
S Renatou

Sladký výkladový den s Kartami vědomé duše

nahled

Jsou mimořádně krásné. Oslavují přírodu a božské ženství (já bych ale řekla, že to je lidství ve všech jeho podobách), ale ženám se opravdu věnují víc. Najdete tu symboliky dětí, dívek, matek, bohyň i stařen a k výkladovému dnu jsem je vybrala ze dvou důvodů.
Za prvé se na ně nádherně dívá, takže mezi těmito obrázky najdete i kartičku, která vyjde zrovna vám…

více... 8.02.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2018

nahled

Vítejte v Únoru“ jakkoli je to nejkratší měsíc v roce, svojí energií je to pořádný silák. Přinese nám změny, zvraty i energetickou různost. Musíme se tentokrát obejít bez úplňku. Žádný teď v únoru nebude, protože jsme si v lednu vybrali dva.
No alespoň, že máme Novolunní a to bude 15.2. ve Vodnáři…

 

více... 5.02.2018
S Michaelou

Magie pro duši 2018

nahled

Vám už nemusím nic dlouze představovat a ani vysvětlovat. Nejenže tady na Popelkách jsou lidé moudří, vyspělí a chápaví, ale je jich čím dál víc i všude kolem nás. Vzpomínáte na článek o nůžkách? Řekněte, jaký jste vysledovali vývoj od té doby? Letošní rok může pro mnohé být dalším krokem vzhůru, nebo do stran, chcete-li. Luna je energie duchovní…

více... 17.01.2018
S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LEDEN 2018

nahled

Ze srdce vás zdravím v novém roce a přináším úplně první letošní horoskopy. Myslím, že do prvního měsíce roku 2018 vstoupíme plní odpovědnosti, ale také elánu, touhy řešit, uklízet v životě, inovovat a prakticky uvažovat. Druhá polovina měsíce je více emoční, je tu více energie, ale píle, síla (mnohdy nadmíra) nás mnohé opustí až závěrem ledna. 

více... 1.01.2018
S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... 28.12.2017
S Michaelou

Krásný Slunovrat, Popelky!

nahled

Země je nejblíže Slunci, ale současně je její severní polokoule od Slunce nejvíc odkloněna. Slunce se na okamžik zastaví nad obratníkem Kozoroha - astrologicky NA NULTÉM STUPNI a začne se opět vracet přes rovník k obratníku Raka, kde pak 21. června nastává letní slunovrat. Bude kouzelná noc.

více... 21.12.2017
S Michaelou

Vánoční hravá astrologie. Pro Ráčka plyšáčka....

nahled

Na astrologii je báječné to, že ve své hravější podobě lze její základní prvky aplikovat naprosto na cokoli. Pro člověka, který se jí zabývá je to odlehčení. Pro čtenáře, řekla bych zábava. A tak se můžeme klidně s ohledem na statické rysy jednotlivých znamení podívat, jak které vyníká v sexu, jak se chová v kuchyni, jaký si vybírá nábytek nebo jaký mu koupit dárek. Myslím, že je čas na naše tradiční nakupování podle horoskopu... 

více... 15.12.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist