Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Televizní anarchie

nahled

Že je prezident Zeman sporná figura našeho národa, o tom asi nebudeme polemizovat. A že je sprosťák, to je fakt. Když si Miloš pustil pusu na špacír, mělo to takovou kadenci, že každý pojal přesvědčení, že se k tomu musí nějakým způsobem vyjádřit a postavit. 

více... RODINA A DROBOTINA 21.11.2014
SPOLEČNOST: S Michaelou

Ještě se mi směj. XIII. kapitola

nahled

Asi to bylo jenom pro formu. Ale i tak měl Aleš potřebu se Šárky zeptat, jestli nechce kapitánu Kramářovi na stanici napřed zavolat. Vlastně tušil, co odpoví. 

Nechci, chci s ním mluvit osobně. Je to pro mě, Aleši hodně důležité“

více... SPOLEČNOST 20.11.2014
CESTOVÁNÍ: S Michaelou

Záhada Teotihuacánu: Kam zmizeli ti chytří lidé?

nahled

Pojďme se zase jednou podívat na nějakou záhadu. Vím, je to záhada prastará a jistě nejsem první, kdo se o ní zmíní. Ale je natolik zajímavá, že snad nevadí, když si jí připomeneme. Ti z vás, kdo kdy na tomto místě byli, by jistě mohli o atmosféře vyprávět své…

více... CESTOVÁNÍ 19.11.2014
SPOLEČNOST: S Renatou

Barbara Larriva: Poppy.Příběh lásky a odpuštění

nahled

Nádherný příběh, který jsem z pozice čtenářky vnímala z různých úhlů pohledu. A kdybych si tento příběh přečetla ještě jednou, pravděpodobně bych viděla další úhel. Tak zaprvé - tváří se to na prvních stranách jako nějaká harlekýnka, ale když už začnete vzdychat nudou, příběh se rozběhne směrem, kterým naprosto nečekáte. No... nebo čekáte. Jako ten Příběh lásky a odpuštění, jak se píše v podtitulu knihy.

více... SPOLEČNOST 18.11.2014
VZTAHY: S Michaelou

Když se při sexu řekne „ty zvíře“. Je v tom dávka pravdy!

nahled

Pokaždé, když si přečteme nějaký odborný článek, nebo nám je poskytnut zajímavý dokument, musíme se zamyslet, do jaké míry se vůbec lišíme od zvířat. Tedy krom toho, že zvířata neničí planetu tak sofistikovaně, jako člověk. Vzdalujeme se přírodě čím dál víc, ale v určité oblasti jsme přímo mistři ve znalostech zvířecí říše. Zdá se, že nejvíc nás to láká do zvířecích ložnic.

 

více... VZTAHY 17.11.2014
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: LISTOPAD 2014

nahled

Zdravím vás u listopadových horoskopů, kde mám špatné zprávy pouze pro jeho první polovinu. Pro tu druhou už mám mnohem pozitivnější informace z úst planet a jejich postavení. Bohužel, tak, jak stojí teď a budou stát ještě tak zhruba do 18.11. (s ohledem na vaše znamení plus mínus dva dny), to žádná legrace nebude.

více... MAGIE 3.11.2014
SPOLEČNOST: S Michaelou

NEMÁM PREZIDENTA!

nahled

Česko-polský novinář, esejista a humorista Gabriel Laub v jedné povídce kdysi řekl: „V totalitních režimech se idioti dostávají k moci intrikami a násilím. V demokracii - svobodnou volbou“. Tak nevím, ale výsledkem volby v obou případech je pak stejně idiot u moci. 

více... SPOLEČNOST 28.10.2014

Včera a předevčírem

nahled

Televizní anarchie

více.. RODINA A DROBOTINA 21.11.2014

Sobotní příloha


radio patriot

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist