Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S redakcí

S Landigo stačí učit se cizí jazyk 10 minut denně

nahled

O tom, jak důležité je dnes umět cizí jazyky, snad ani není třeba diskutovat. Uvědomujeme si to téměř všichni, málokdo má však dostatek motivace a sebekázně, aby byl schopný se cizí řeč učit, ačkoliv ho k tomu nenutí škola či zaměstnání. Přitom stačí deset minut denně.

více... SPOLEČNOST 23.06.2017
DŮM A BYT: S Lesandou

Což takhle… salát od Lesandy

nahled

Ne, neulejvám se, sekám wink a vy mlsejte. Salát od Lesandy, tedy oba recepty, které zaslala po včerejší výzvě na e-mail redakce, znějí velice lákavě. Slaninu já můžu!!! Takže dnes osvěžující večeře do tropických třicítek od vás! A já děkuji! Pište dál – ještě bude vedro.

více... DŮM A BYT 20.06.2017
DŮM A BYT: S Michaelou

Což takhle dát si … salát?

nahled

Říkala jsem si, co bych vám tak nabídla při pondělku lehkého, nenáročného a přece aktuálního, abych se po volnu nevytasila hned s nějakým těžkým, filozofickým kalibrem. To byste mi taky mohli od ranní kávy odejít procesu s těžkými údy. Napadlo mě, že ženu, a nejen ji, recepisem neurazíš. A už vůbec ne tímhle, který jsme s kamarádkou před lety vlastně tak trochu vymyslely.

více... DŮM A BYT 19.06.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2017

nahled

Zdravím všechny příznivce horoskopů, u těch aktuálních, červnových. Jak uslyšíte, nebude to tentokrát nijaké drama. Celý červen se nám hezky rozložil a nezapomněl na lásku, na peníze ani na umění. Dokonce máme jen jedno rizikové, leč silné období v tomto měsíci. Zato nás čeká letní Slunovrat a s ním prastarý svátek Litha...Hned za ním následuje Svatojánská noc, plná magie, kouzel, rituálů a pokladů.

více... MAGIE 2.06.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Včera a předevčírem

nahled

S Landigo stačí učit se cizí jazyk 10 minut denně

více.. SPOLEČNOST 23.06.2017
TOPlist