Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

Galvanovna v Rantířově: Když mají jalovice telata

nahled

Přesně tohle přirovnání mě napadlo, když jsem vyposlechla a následně načetla neuvěřitelně absurdní příběh, který by si těžko kdo svedl představit jako reálný. My ale víme, že v tomto státě může být reálné i to sebeabsurdnější. Přesněji řečeno, i ta jalovice povije za úplatu tele.

 

více... SPOLEČNOST 24.09.2018
DŮM A BYT: S obchodní nabídkou

Pořídit si pračku, která umí i usušit prádlo?

nahled

Vlastnit jeden spotřebič, který zvládne dva úkoly je velice lákavé. Ale je pračka se sušičkou v jednom stejně výkonná jako když si pořídíte dva spotřebiče? Kdy je lepší koupit jeden spotřebič a kdy naopak se vyplatí koupit pračku se sušičkou zvlášť? 

více... DŮM A BYT 24.09.2018
MÓDA: S obchodní nabídkou

Podzim je tady: Vylepšete svůj outfit těmito oděvy

nahled

Léto se stalo minulostí a pomalu přichází podzim. Zatím se ještě neukázal v plné parádě, nicméně postupem času budou teploty hodně klesat. Právě z toho důvodu už bude nezbytné schovat letní šaty pomalu do skříně a začít se orientovat v podzimním oblečení. 

více... MÓDA 22.09.2018
MÓDA: S obchodní nabídkou

V jakých podzimních botách budete in v roce 2018?

nahled

Slunečné počasí už nám dává pomalu sbohem, a tak je nejvyšší čas se poohlédnout po stylových podzimních botách. Na pultech obchodů a v nabídkách e-shopů se objevují nádherné kousky, které nesmí ve vašem botníku chybět. Pojďme se podívat na největší hity letošního podzimu!

více... MÓDA 21.09.2018
TĚLO: S Michaelou

Hloubková emoční paměť je u všech tvorů podobná

nahled

Znáte takový ten divný pocit v žaludku, kdy se třeba řekne nějaké slovo, nebo slyšíte nějakou melodii a podobně? Já tomu říkám, že mě: „kouslo mě u žaludku“. Lékaři to znají...

více... TĚLO 19.09.2018
SPOLEČNOST: S Renatou

Kniha - Mu-žung Süe-cchun: Než slehne rudý prach

nahled

Než slehne rudý prach, stane se celý Wej Taův život. Život mladého advokáta žijícího si na tak vysoké noze, jak to pro čínskou zkorumpovanou oblast soudnictví a práva typické. Život tak spletitý nejen událostmi, ale i morálním vývojem, že právě to dělá z knihy nezapomenutelné čtení. Chvílemi se vám bude tajit dech, chvílemi vás obestoupí lidský hnus a pochopení zákona džungle. Román má nepopiratelné charisma už od prvních stránek

více... SPOLEČNOST 14.09.2018
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Hádanka pro Mičuriny

nahled

A tedy nejen Mičuriny, ale zejména třeba dendrology, protože se přiznám, že z tohoto stromu jsem rozpačitá. A velice ráda se něco dozvím. Nejsem tak dlouho na světě zjevně, protože toto, co tady roste, vidím prvně a upřímně jsem si toho napřed nevšimla. Vlastně ty botanické záhady byly dvě…

 

více... FAUNA A FLÓRA 13.09.2018
MAGIE: S Michaelou

Magie květin: Orchidej. Proč pomáhá předně ženám?

nahled

Máte pocit, že vaše orchidej pozná, jak se cítíte, a snaží se vám pomoci? Že do vás vidí? Máte potřebu s ní hovořit? Pak jste pochopily to, co Totonakové a jiní Indiáni. Abychom totiž poznali (teď už obecně, nejen ženy) podstatu umění orchidejí a jejich magii, musíme do Mexika, daleko před Kolumba a musíme za Indiány…

 

více... MAGIE 11.09.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2018

nahled

Zdravím všechna sluneční znamení u zářijových horoskopů a přeji všem dětičkám šťastný návrat mezi školní škamna. Celý náš lidský zodiac se musí v září připravit na tři extrémy. Září začne ale hezky, tak vám to maličko rozeberu „osobně“.

 

více... MAGIE 1.09.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Včera a předevčírem

nahled

Podzim je tady: Vylepšete svůj outfit těmito oděvy

více.. MÓDA 22.09.2018

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist