Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Když vaří chlap

nahled

Na myšlenky o mužích v kuchyni mne přivedla kniha. Vlastně kuchařka speciálně pro muže. Moc jsem nevěděla, co si o ní mám myslet, stejně jako o mužích v kuchyni. Jsem tak trochu stará škola. Doma v kuchyni vždy kouzlila maminka nebo babička. Jasně, že chlapi vařili také…hlavně když nebylo zbytí. To jsme obstaraly především my, děti, protože hlad je silnější než cokoliv. A když je maminka v nedohlednu, chtělo by to něco do bříška.

 

více... RODINA A DROBOTINA 15.08.2018
DŮM A BYT: S Michaelou

Polárkáč a nespokojený králíček

nahled

Nejsem moc zmrzlinová, i když miluji Míšu (viz Ranní káva – ne dělám si legraci, myslím nanuka) a v Římě kupříkladu, mě vedle samotného Říma (naprostá pecka) zaujala, namísto vyhlášených zmrzlin spíše mozzarella s neuvěřitelně luxusním pestem, které je doslova manou nebeskou. Doteď dumám, z čeho to dělají…

 

více... DŮM A BYT 10.08.2018
SPOLEČNOST: S Renatou

Negativní myšlení versus neužitečné myšlenky

nahled

„Abychom zachovali vyvážený a pozitivní přístup k životu, potřebujeme udržet na uzdě negativní způsob myšlení, říká Stephanie Brookes v Malé knize meditací. Kniha plná drobných i větších tipů na procítění svých emocí, životních situací a vědomého prožívání i běžných věcí, umění najít si klid sami na sebe. To je základ toho vyváženého života, o kterém píše?

 

více... SPOLEČNOST 7.08.2018
TĚLO: S TorouTorouTorou

A slunce pálí jen...

nahled

Možná hodně lidí naštvu, pár zaskočím a některé překvapím...ti ostatní to o mě už ví: Já prostě tyhle horka miluji. Asi jedu na solární pohon a někde pod volnou kůží na břiše mám zašité solární panely, které je potřeba čas od času nabíjet. Čím delší a studenější zima, tím víc jsou vycucané a je nutno je pořádně a do zásoby nabít.

 

více... TĚLO 6.08.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2018

nahled

Srdečně zdravím u srpnových horoskopů a zdravím tedy i všechny Lvy a také dílem už Panenky. Srpen, jak se za chvilku dozvíte z videa, je, jak už to bývá, astrologicky rozdělen do dvou částí. Jasně, že zcela odlišných. Tentokrát, a nebývá to tak často, je druhá polovina měsíce o poznání pozitivněji nastavena, než polovina první…

 

více... MAGIE 2.08.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Včera a předevčírem

nahled

Když vaří chlap

více.. RODINA A DROBOTINA 15.08.2018

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist