Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

MAGIE: S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: S Orákulem vizí

nahled

Co lepšího vám můžu s podzimními dny nabídnout než hluboké vize, náhledy a inspirace, které zapadnou na to správné místo? Tak se pojďte ptát a ještě než začneme, můžeme ochutnat Orákulum vizí od Cira Marchettiho všichni.
Máte svou otázku? Máte jenom chuť ochutnat a nechat si osladit den?

 

více... MAGIE 23.10.2018
MÓDA: S obchodní nabídkou

Pod přiléhavé kalhoty potřebujete speciální spodní prádlo

nahled

Móda upnutých kalhot se v poslední době změnila na módu superuplých. Už nenosíme jenom vypasované džíny. Abychom dosáhly ještě vypasovanějšího efektu, nosíme tzv. jegginy nebo různé zajímavé legíny. Jenomže co pod ně? Není totiž nic horší, než prosvítající kalhotky.

více... MÓDA 23.10.2018
VZTAHY: S TorouTorouTorou

Fascinace potvorami

nahled

My ženy jsme sochány, opěvovány, milovány umělci všech směrů. Naše tváře a křivky krášlí i církevní díla, naše boky opěvují Krista na barokních obrazech. Jsme múzami, bohyněmi, světicemi, matkami, manželkami, milenkami. Jsme zhmotněním lásky, milosrdenství. Označují nás jako své drahé polovičky, své slabší polovičky. Když obdivuji všechny ty němé tváře z obrazů soch, rytin a fresek, nelze než milovat všechny podoby ženy.

 

více... VZTAHY 19.10.2018
SPOLEČNOST: S Michaelou

Víte, kdo jsem? (říjen 2018)

nahled

Mohu třem z vás přinést krásnou cenu. Ale nebude to snadné...Narodila jsem se ve znamení Skopce a ve stejném roce, kdy zemřela arcivévodkyně Eleonor Skotská. Byla jsem princezna. Divoké, ale roztomilé děvčátko. Když mi bylo dvanáct let, můj otec se stal nejvyšším představitelem církve.

 

více... SPOLEČNOST 17.10.2018
TĚLO: S TorouTorouTorou

Jak jsem potkala scorpiona

nahled

Kdybyste se mě zeptali, jaké jídlo mám nejraději, neřeknu žádný název konkrétního receptu. Má odpověď bude znít: pálivé. Miluji všechno ostré, pikantní, pálivé a ďábelské. V restauracích si dávám vždy pikantní jídla. V čínském bistru nám ta milá číňanka přinese objednávku a pravidelně thajské hovězí označené dvěma papričkami položí před manžela. Když jí opravím, chce opravit ohleduplně můj omyl: „ Pálí, fakt pálí, to pánovo.“ „Pálí, vím, že pálí, to je moje,“ opravuji tu milou ženu. 

více... TĚLO 15.10.2018
MAGIE: S Michaelou

Léčivá magie kaštanů a patron Cernunnos

nahled

O tom, že je kaštan, jakožto člen týmu stromových lékařů svou odborností kvalifikovaný psychiatr, už snad ani není třeba psát. Každý ví, že jen pobyt pod ním znatelně uklidňuje, zmírňuje napětí a pomáhá ve chvílích, kdy prožíváme obavy a strach. Tento efekt je u kaštanu tak silný, že ho vnímá i ten nejtvrdší lidský žulový masív.

 

 

více... MAGIE 12.10.2018
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Střevlík zahradní – pyrotechnik ve fraku

nahled

Nevím, kolik z vás má rádo brouky tak, jako já, která se zvládnu zaseknout v lese u scarabea klidně na půl hodiny a se zájmem ho stopovat, kde bydlí. I když u mě je to specifikum. Já miluju snad všechno od prvoků po plejtváky. Snad kromě Pthirus pubis, ale ani ty za to nemůžou

 

více... FAUNA A FLÓRA 10.10.2018
CESTOVÁNÍ: S Michaelou

Výlet? Zkuste „spravedlivý“ hrad Chlum

nahled

Tentokrát, když kluci přišli s přibližným místem srazu, našeho občasného toulání - což je o svobodě, relaxu a jízdě „někam“, kde je krásně a pak jen tak přespat, uvařit kávu na ohni, opéci maso na kovovém klacku… hlavně co nejméně civilizace a mimo terénního auta, jen s minimem jejích výdobytků - jsem to místo chtěla využít… vybrali totiž mimořádně magickou lokalitu.

 

více... CESTOVÁNÍ 8.10.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2018

nahled

Zdravím všechny u říjnových horoskopů, kde nám planety slibují studia a nutnost péče o duchovní podstatu, což zařídí Chiron, kterému se pověnuji ve videočásti. Celý měsíc pak bude hlavně ve znamení mezilidských vztahů, odpovědnosti a péče o duši. Zajímavý je i retrográdní pohyb Venuše, který zapůsobí na naše vztahy či lépe, vztahy ke vztahům.

 

více... MAGIE 1.10.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist