Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

MAGIE: S Renatou

Andělská inspirace: Inspirativní naděje pro rok 2015

nahled

Není to pro mne každodenní záležitost, ale jsou chvíle, kdy mám opravdu ráda milou malou ryze duchovní vzpruhu po ránu nebo k večeru. K tomuto účelu jsou báječné malé kalendáře s různými afirmacemi, poselstvími apod. Tohle je nový kalendář od Doreen Virtue  a je jak jinak, pevně spjat s anděly a andělskou terapií.

více... MAGIE 19.09.2014
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Jedovaté houby? Jsou krásné. Taková „Sněhurka“ je královnou smrti.

nahled

No vidíte. Po ranní kávě a bedle co byla bedlou, žijeme všichni. A vesele jsem dneska vyrazila zase na houby. Přesto ale, jak jsem zmínila, že fakt houby znám, nebo možná právě proto, jsou některé krásky, ke kterým přistupuji s hlubokým respektem. Jsou to královny smrti a mě se jinde, než na talíři dokonce líbí. Indiáni říkají, že v přírodě musí být rovnováha a zlé je vyvážené dobrým. A obráceně. 

více... FAUNA A FLÓRA 18.09.2014
SPOLEČNOST: S Michaelou? :)

Ještě se mi směj. IV. kapitola

nahled

To, co donutilo Šárku onoho vědomí znovu nabýt, byl chlad. Zvláštní chlad. Přicházel jakoby od kostí a ne odněkud zvenku. Studilo to zevnitř jejího těla

Je mi zima“, zašeptala. 

více... SPOLEČNOST 17.09.2014
MÓDA: S TorouTorouTorou

Svetr pro zahřátí

nahled

Jako plachá moudrá zvířena začne s prvními spadanými listy hledat vhodný pelech k přečkání zimy, tak jsem se i já začala poohlížet po nějakém fajnovém teplém svetru. Koneckonců ze strnišť už fouklo a týden se pokouším přemlouvat rýmu, ať si najde jiného hostitele. Marně. Potřebuji pořádný svetr. 

více... MÓDA 16.09.2014
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: ZÁŘÍ 2014

nahled

Všechny zdravím u zářijových horoskopů, které daly vskutku dost práce. Nebojte se, přežijete, ale pravda je, že bych se divila, kdybychom všichni neměli na konci měsíce podobný pocit, jako maratonec sto metrů před cílem. Planety se s námi nemazlí. V září nám ukážou svou usměvavou i velice nazlobenou tvář…

více... MAGIE 4.09.2014

Včera a předevčírem

nahled

Andělská inspirace: Inspirativní naděje pro rok 2015

více.. MAGIE 19.09.2014

Sobotní příloha


radio patriot

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist