Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Pavlínou

Můj sloupek VIII

nahled

Krásné pondělní ráno dobří lidé. Doufám, že jste vstoupili do nového týdne s úsměvem a plní optimismu. Mé poslední dva týdny byli vskutku hektické a navíc poměrně vyčerpávající, takže jsem se kromě angíny nebyla schopná věnovat téměř ničemu. Díky svým báječným přátelům a jejich akcemi protkaným životům jsem se ale opět mohla intenzívně zamýšlet nad životem a jeho nevýslovnou hloubkou. 

více... SPOLEČNOST 11.12.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - PROSINEC 2017

nahled

Hezké pozdravení u posledních letošních horoskopů, kterými vás myslím docela potěším. Je jen málo problematických dnů, zato je prosinec bohatý na zajímavé astro změny, které na nás logicky budou mít vliv. A to nemalý.

více... MAGIE 8.12.2017
RODINA A DROBOTINA: S Michaelou

Miminka do černé a ke dveřím psa

nahled

Jasně, že se zabývám teď vedle nejrůznějších, běžných starostí i starostmi pěknými. Kupříkladu očumuji kočárky a dnes jsem se na Budějovické doslova zasekla u výlohy s hračkami. A nemohla jsem si, při pohledu na ty slaďoučké barvy, nevybavit feng-šuej. Podle tohoto starého učení děláme u miminek s těmi barvami velkou chybu. 

více... RODINA A DROBOTINA 6.12.2017
MAGIE: S Michaelou

Podzimní magie - No a teď, by se hodily ty peníze!

nahled

Kdo by si nepřál moci vystavět takový sloup dárků, až za ním nebude vidět stromeček? Jenže tak jednoduché to s rituály na peníze není. Kouzla na peníze, jsou nebezpečná. Ale nebojte, uděláme to tak, aby se stalo jen to, co chcete. K tomu potřebujete jen vědět, uvědomit si pár drobností…

více... MAGIE 4.12.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

Jak moc je blbej pučtok? Armádně!

nahled

Když už je jedinec obdařen blbostí, ještě to neznamená, že by se zahrnul do jedné škatulky. Stejně jako génie řadíme do různých oblastí, tak i blbce je třeba pečlivě rozlišovat. A není to jedno. Je to přímo věda.

více... SPOLEČNOST 1.12.2017
MAGIE: S Michaelou

Podzimní magie - Tak teď ta láska

nahled

Hodně si o tento rituál píšete a často se na něj ptáte. V rámci naší série podzimní magie vám ho tedy předkládám. Nečekejte ode mě ale magii manipulativní. Už mě trochu znáte. Faktem ale je, že láska je něco, co je bez nadsázky doslova potravou pro lidskou duši. Co umí udělat dotek milované osoby s naším tělem cítěním vnímáním, jak se nám rozbuší srdce, jak nádherně se cítíme v objetí člověka, kterého milujeme, víme snad všichni. 

více... MAGIE 27.11.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Včera a předevčírem

nahled

Můj sloupek VIII

více.. SPOLEČNOST 11.12.2017

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist