Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

CESTOVÁNÍ: S Michaelou

Jelení most v Písku – léčivý a milý výlet

nahled

Nevím proč, ale když jsem byla v Písku naposledy, připadala jsem si u Kamenného mostu jako v Praze u toho Karlova. A včera znovu. A nejen to. Možná jsem v minulém životě byla ten jelen, který po mostě první přešel a dal dnes Kamennému mostu, mostu nejstaršímu v Evropě toto malebné jméno. Třeba proto ten osobní vztah.

více... CESTOVÁNÍ 17.08.2017
TĚLO: S Michaelou

Sójové maso – A je to vůbec zdravé? /ne/

nahled

Z mého pohledu nevěřím ničemu, co se tváří, jako že je to něco jiného. A ono mezi námi ten sojový boom už taky poněkud utichá. Pomalu se objevují zprávy, že ona ta sója zase takový zázrak není, nedávno jsem četla, že některé sojové moderní výdobytky jsou dokonce škodlivé.

více... TĚLO 11.08.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2017

nahled

S Míšou plníme slib o koníkovém srpnovém videu. Máte ho tu. Zdravím všechny ve vrcholném měsíci léta! „Srpenec“ wink nás obdaruje vedle jiných libůstek také dvěma zajímavými událostmi. Jednak si prožijeme poloviční zatmění Luny, a také přijde zatmění slunce. A to bude úplné. Akorát ne u nás. Tedy ono bude všude, takže se nás týká, ale u nás nebude vidět. 

více... MAGIE 3.08.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Včera a předevčírem

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist