Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

RODINA A DROBOTINA: S Michaelou

To prostě musíte mít

nahled

Dostal mě bacil. A to myslím opravdu. Zimnice se mnou mlátila jak ždímačka s cejchou a minimálně dva dny si vůbec nepamatuji. To se mi moc často nestává. Maximálně tak jednou za deset let. Děti byly tak laskavé a alespoň mi podaly ovladač a otočily hlavu směrem k televizi. Namísto slepičí polévky v podobě nenáročné televizní zábavy se mi dostalo eutanazie v podobě původní tvorby. Pustila jsem si teleshopping.

více... RODINA A DROBOTINA 27.03.2015
TĚLO: S Michaelou

Tak a teď ručičky pěkně namočit do sava

nahled

Když jsem včera ráno rituálně zatápěla tátovi, což dělám mimochodem strašně ráda a chápu, že brzy o tuto kratochvíli přijdu, když jsem vyhrabávala popel a myla „obrazovku“ – rozuměj sklo od krbových kamen, přidal táta k lepšímu historku o jakési místní paní, která byla zajímavá tím, že chodila celý rok bosa. Víceméně se nemyla. Byla zdravá jako řípa a patřila k význačným Metuzalemům kerského okolí…

více... TĚLO 26.03.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou

Hledáte práci? Kolikrát jste už naletěli?

nahled

Chceš 45 000,- měsíčně? Zavolej! Nic víc. Hledáte práci? Kolikrát jste už naletěli? Vzpomněla jsem si na tohle stále živé téma zrovna včera při rozhovoru s jednou zoufalou klientkou, Kamilou. „Co já už poslala CVček, co pohovorů…. Většinou je to prostě o tom, že jsem máma od dítěte, nebo je to podvod“, říkala a já vím, o čem mluvila. Vídám tyhle nabídky často. Jenomže…

více... SPOLEČNOST 25.03.2015
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Obyčejná světluška? Kdepak. Další zázrak téhle krásné planety

nahled

Nevím, možná je to jenom tady, ale když jsem byla malá, bylo světlušek jako máku. Byly krásné romantické, jako bludičky a bylo jich plno. Teď aby člověk světlušku pohledal. Alespoň tady ano. Pro lidi byli svatojánští broučci vždycky zajímaví. Co všechno o nich ale víme, vyjma toho, že jim „svítí prdelky“?

více... FAUNA A FLÓRA 24.03.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou, Pepou a Sharon

KELTSKÝ TELEGRAF 2015: Není nad to, být ve spojení s Bohy i lidmi

nahled

O tom, co sobotní akce, které se zúčastnilo mnoho a mnoho míst v Čechách, na Slovensku i v zahraničí, znamená a hlavně znamenala pro naše předky, jejichž tradici jsme jako moderní lidé obnovili, jsem psala TADY. Dnes tedy reportáž ze samotného průběhu, který byl skvělý!

více... SPOLEČNOST 23.03.2015
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: BŘEZEN 2015

nahled

Ne, že by bylo kalendářní, ale jaro tu přece jenom je a hlásí zásadní změny. Především se nám uprostřed měsíce přesune Slunce a bude to přesun silný a viditelný. Poznáte ho na sobě a poznáte ho na okolí. Bohužel na okolí ve smyslu společenském o něco negativněji. Slunce totiž odejde z Ryb rovnou do Skopce. A to je velký rozdíl. Pro nás příliv energie, pro svět a klima více konfliktů a klimatických extrémů…a to není od Slunce všechno.

více... MAGIE 2.03.2015

Včera a předevčírem

nahled

To prostě musíte mít

více.. RODINA A DROBOTINA 27.03.2015

Sobotní příloha


radio patriot

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist