Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

Dík za slunce v duši!

nahled

Vzpomínám si na dobu, kdy počasí předpovídal pán, co se jmenoval Zákopčaník. Ani nevím, kde mu je konec. A pamatuji si, jak se tou dobou lidi dělili na ty, kterým jeho závěrečná úklona a přání „slunce v duši“ lezly na nervy, a ty, komu to přišlo milé. Už tehdy jsem asi byla sluníčkář. Protože se mi to líbilo. Já se na to těšila. 

více... SPOLEČNOST 12.02.2016
TĚLO: S Michaelou

Vegetativní nervstvo – není jen proti nám

nahled

Představte si, že vás nepřipravené osloví člověk, který se vám už dlouho moc líbí a jehož tvář je to, co si vkládáte pod víčka jako tapetu v momentně, když jdete spát. Co se stane? Museli byste BÝT veliký „geroj“, abyste v tu chvíli zachovali naprosto kamennou tvář a byli přirození.

více... TĚLO 11.02.2016
MAGIE: S Michaelou

KAMINKOVÝ TÝM: Korál, láva a nefrit

nahled

Tak „popolujem“, ne? Aby se už stávající členové kamínkového týmu nenudili, mají teď mezi sebou tři přírůstky a hnedle bezpečně kombinované, protože vývoj musí být. A v rámci něho, pro vás mám nejen ony nové členy, ale také zcela nové, odvážné šperky. Ale napřed k našim váženým a důležitým nováčkům.

více... MAGIE 10.02.2016
SPOLEČNOST: S Michaelou a hostem

MONTERO: Peetrax - "chybí mi jen Colombova žena" :)

nahled

V minulém roce, když jsme vám průběžně představovali českou firmu Montero a její výrobky, jsem se chtěla zaměřit na výrobky. Letos, protože spolupráce, magazínu Popelky.cz s Monterem pořád trvá, což je výhodné i pro vás, se zaměříme na lidi. Výrobky už jsme probrali. Teď se podíváme na druhou stranu. Na tu nejdůležitější. 

více... SPOLEČNOST 9.02.2016
SPOLEČNOST: S Michaelou

Čím byste chtěli být, až umřete?

nahled

Ne, vůbec nemíním být melodramatická a už vůbec ne, pochmurná. Na to mi místní úmrtí včera stačilo. Já jsem se jen tak s úsměvem zamyslela včera při čtení jedné zprávy nad tím, že lidi, tedy i já i vy, velice důsledně řeší něco, co by jim v zásadě mělo být celkem fuk. No není tomu tak. Mnohé víc zajímá jejich smrt, než jejich život.

více... SPOLEČNOST 8.02.2016
SPOLEČNOST: S Michaelou

SOUTĚŽ O ZVÍŘECÍ DOBROTY: VÍTE, KDO JSEM?

nahled

No, s cenou pro vítěze nemám pranic společného, protože kupříkladu psy a kočky jsem spíše rád jedl, než živil. A taky mi chutnaly veverky a vrány, mimochodem. Ovšem, byl jsem velikou osobností, a berte to, jak chcete. Narodil jsem se v zimě v roce, kdy zemřel Jan Evangelista Purkyně.

více... SPOLEČNOST 5.02.2016
FAUNA A FLÓRA: S TorouTorouTorou

Super potraviny: Chytrá reklama nebo fakt?

nahled

Kdo sleduje alespoň koutkem očka cvrkot na společenských webech, nebo čas od času nahlédne do nějakého tištěného lifestylového časopisu, určitě neunikl fenoménu super potravin. Bez ohledu na to zda dbáte o stravování nebo chcete mít pleť vypnutou jak kůži na indiánském bubínku… neuniknete.

více... FAUNA A FLÓRA 4.02.2016
SPOLEČNOST: S Renatou

Abych přežila

nahled

Víte, že jaro je v Severní Koreji obdobím smrti? Kdo z posledních sil přežil zimu, pro toho jaro může být smrtelné. Jak často si hlavní hrdinka říkala, že na jaře by místo květin mohla růst na stromech nějaká ta potravina, která se dá sníst. Jak chutnají vážky a brouci? Jak kořínky? Jak chutná čekat v temném zamčeném domě několik dnů na svou matku, o které nevíte, jestli se vrátí, a jestli bude mít s sebou nějaké jídlo.

více... SPOLEČNOST 3.02.2016
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2016

nahled

Kalendářně sice ještě jaro není, ale stejně vás vítám u jarně únorových horoskopů. Zima končí. Tedy fyzicky, mimo hor ano. No a snad vám i já udělám radost. Tedy ne já, ale pan Jupiter, Merkur a slečna Venuše. Čeká nás prakticky jen jeden kritický týden. Jinak by únor měl být spíše přívětivý a bohatý na ty lepší zprávy. 

více... MAGIE 2.02.2016
SPOLEČNOST: S TorouTorouTorou

Ennio Morricone - živoucí legenda

nahled

Jsem ráda, že jsme se tak krásně naladili na filmovou notu. Však se také chystá největší událost filmového průmyslu: předávání Oscarů. Skuteční fandové nahradí část krve v cévním systému energy drinkem, oční víčka podepřou párátky a 29. února v 2:30 ráno místního času usednou k televizním obrazovkám. ČT2 bude přenášet přímým přenosem udílení cen v americkém Los Angeles. 

více... SPOLEČNOST 27.01.2016
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2016 – DUCHOVNÍ POSTUP PROSTŘEDNICTVÍM ZTRÁT

nahled

Co vám budu povídat, když už vlastně všechno víte. Věž je věž. Ovšem tím, že přichází po tarotovém Ďáblovi, vlastně nejenže nepřichází nic, na co bychom nebyli připraveni, ale zastihne nás zocelené i uvědomělé.

Uvidíme hodně věží – tedy hodně pádů.

více... SPOLEČNOST 17.12.2015

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist