Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

ToraToraTora - Někdo má pátek 13. Já mám devátý listopad

nahled

Míšin tarotový kalendář mne konečně nakopl, abych i já zrevidovala své významné dny. Sice jsem přikládala značný význam událostem, které mi výročí připomínají, nikdy jsem však na ně nekoukala numerologicky. Tak například manželství. Ono je hezké, že si někoho vezmete za příznivé konstelace hvězd. Když zodiak i ledabyle vyklopený lógr z šálku mluví ve prospěch šťastné budoucnosti a lásky až za hrob.

více... RODINA A DROBOTINA 26.05.2015
SPOLEČNOST: S Renatou

Matthew Fox: Skrytá spiritualita muže. Objevitelská cesta do duše muže

nahled

A hlavně je to duše skrytá. Skrytá tak, že o ní ani muži neví. Jak emocionálně silná slova často autor volí! Lidské pokolení krvácí z kořenů, které odřízlo od své podstaty, muži přišli o svůj duchovní poklad v srdci a tak se uchýlili k násilnostem, protože neměli kam uložit svou duši a srdce, jež jsou jako nebe veliké.

A začnu ukázkou z konce knihy… maturita, diplom, vojna… prý předěly  v životě? Není tomu tak.

více... SPOLEČNOST 25.05.2015
MAGIE: S Michaelou

Tarotový kalendář pro Popelky

nahled

Ano, stihla. A taky jsem se pěkně vyvztekala, protože jsem záhy přišla na to, že všechno, co jsem včera vymyslela, můžu vymazat. Chtěla jsem totiž, aby to bylo případně možné vytisknout, a proto jsem si naměřila ve Photoshopu stránku a na tu implantovala pozadí, obrázky a začala s textem. Pak mi došlo, že to nemám v centimetrech, ale v palcích. Kdo dělá s těmito grafickými programy, ví.

více... MAGIE 21.05.2015
CESTOVÁNÍ: S TorouTorouTorou

Bouzov-pohádkový i tajemný

nahled

Stejně jako na Vánoce čekám v televizi na Popelku, s nadcházejícím létem vyhlížím v televizním programu tradiční favority horkých letních večerů. Zpravidla je stejně trávíme v hospůdce na zahrádce, takže mi většina snímků uteče, ani nevím jak a kdy. Nikdy si však nenechám ujít Kopretiny pro zámeckou paní. 

více... CESTOVÁNÍ 20.05.2015
SPOLEČNOST: S Pavlínou

Nejkrásnější "brambora", je ta z české zahrádky…

nahled

Jak se mi až doposud nestýskalo, tak jsem málem za těch pár hokejových týdnů zemřela na vlastenectví. Vlastně až když jsem zabalena do vlajky vlastního národa usínala, došlo mi, jak moc je pro mě tenhle čas důležitý. Staromák, Riegráče, Stromovka a další místa, která jsou v Praze s hokejem spojena, mi najednou chyběla jako nikdy.

více... SPOLEČNOST 19.05.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou

Posezení s vrahy…

nahled

Jak často se v případě lidí, kteří spáchali úkladnou vraždu, ptáme: „Jak mohl něco takového udělat?“ Ptáme se a zpravidla marně. Pokud bychom opravdu stáli o to, alespoň pochopit jednání úkladného vraha, nutně se musíme na čin dívat jeho očima. Nikdy ne svýma, pokud sami nejsme, ač potencionálně stejní.

více... SPOLEČNOST 14.05.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou

VÍTE, KDO JSEM? – „Co mám společného s cenou pro vítěze?“

nahled

Ani já si, stejně jako všechny osobnosti přede mnou, které jste uhodli, nemyslím, že budu nějakým extra oříškem a mohu potvrdit, že s cenou pro vítěze této soutěže cosi společného mám. Mohl jsem tento úvod klidně zveršovat, ale ono by mě to nevystihovalo přesně. Jak asi správně pozorní čtenáři vytušili, jsem muž…nebo dobře, byl jsem…

více... SPOLEČNOST 11.05.2015
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2015

nahled

Přeji pěkný květnový den a tady jsou vaše horoskopy. Hned zkraje bych asi měla předeslat, že bychom si všichni napříč zvěrokruhem měli dát celou první část tohoto měsíce hezky pohov. Planety nám z května udělaly menu, které se na jídelním lístku nejčastěji jmenuje „katův šleh“.

více... MAGIE 4.05.2015

Právě teď


radio patriot

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist