Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

Do blázince za normálem. Dneska jo.

nahled

Tak jak se vám vede v překotném červnu? Ještě nejste v bambulárně? Ne? A jak často jste za těch 25 dnů pronesli ono prorocké, "já se asi zbláznim"? Jak to sleduji kolem sebe, bude mít asi Chocholoušek napilno. Pokud nezešílíme hromadně z vedra, jestli nám nehrábne po návštěvě pošťačky s dvoukolákem složenek, a jestli nám nevymaže rozum politická situace, na tuty to zvládnou vztahy. 

více... SPOLEČNOST 25.06.2019
DŮM A BYT: S TorouTorouTorou

O šípkových růžích

nahled

Takový pes u domu má spoustu výhod. Může být hlídací, tulící, nebo prostě jen zahradní povaleč, taková jiná forma chlupatého zahradního povaleče. Jenže takové zvíře potřebuje veterináře, granule a když  nastane sezóna a vám vykvete chlouba záhonu, chlupáč se konečně zvedne a v zběsilém honu za krtkem přeryje celou zahrádku.

 

více... DŮM A BYT 18.06.2019
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Místo, kde víly léčí duši. Uhodnete čím?

nahled

Není to klasická soutěž, jenom taková páteční hádačka pro radost toho, kdo to první napíše odpověď do diskuze. Je to květinka velice známá, velice silná a velice magická. A to nejen jaksi klasicky, ale je magická také pro vědu, která prozatím objevila přes sto nejrůznějších látek, v této krásce obsažených, z nichž každá má na organismus svůj vlastní, silný vliv.

více... FAUNA A FLÓRA 14.06.2019
TĚLO: S TorouTorouTorou

Nic vás tak neochladí jako to, co vás zahřeje

nahled

To je pro každého něco jiného. Pro jednoho to jsou hektolitry vody a od jara do podzimu nedá plastovou láhev z ruky. Pro někoho je to celodenní půst a večer osm piv. Taky způsob. Já s pitným režimem bojuji a zpravidla se dá říct, že pár vyhraných bitev rozhodně znamená prohranou válku. 

více... TĚLO 12.06.2019
DŮM A BYT: S Michaelou

Ty jsi bambus! Tak dík. Příborník.

nahled

Jasně, že vám něco ukážu, co se mi zalíbilo, ale ještě před tím, vám něco povím. Protože si myslím, že to musíme vědět! Já totiž tenhle dar přírody chovám v hluboké úctě. Mám hodně věcí z bambusu. A že mám na výběr!

 

více... DŮM A BYT 10.06.2019
SPOLEČNOST: S TorouTorouTorou

Všechny vůně léta

nahled

Vím, že na astronomické léto si ještě trochu počkáme. Při pohledu na teploměr mi ale jistě dáte zapravdu, že tohle krásné roční období je neoddiskutovatelně tady. Léto pro mne není datum v kalendáři. Léto je pro mne soubor pojmů a vjemů, které si zkrátka musím každý rok užít, abych měla pocit, že to léto zkrátka stálo za to. Vysoké teploty a nebe bez mráčku mi dávají prostor začít dřív. Abych to všechno stihla.

 

více... SPOLEČNOST 6.06.2019
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2019

nahled

A máte je! Červnové horoskopy s přídomkem "puštěný balonek" jsou tady. A byla to fuška. Občas jsem nevěděla, jak to napsat, aby si to neodporovalo, když si to ale vlastně odporuje a musí odporovat. Představte si, že nafouknete balonek a pak ho pustíte. Jo, to je přesně energie červnaOMG

 

více... MAGIE 3.06.2019
SPOLEČNOST: S Michaelou

Přes padesát tisíc „zjevů“, co nemlčí! Díky, Česko!

nahled

Když pojme člověk člověka za přítele, je to vždycky proto, že ty dva něco spojuje. Jaká je to síla, mít kolem sebe padesát tisíc přátel!? Děkuji vám! Umíte si ale představit, jaké to je, být jednotlivcem a pracovat s vědomím, s faktem, že těch padesát tisíc přátel, jsou mými nepřáteli? Myslíte, že si na to lze zvyknout?

 

více... SPOLEČNOST 22.05.2019

Včera a předevčírem

nahled

Do blázince za normálem. Dneska jo.

více.. SPOLEČNOST 25.06.2019

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist