Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

TĚLO: S Michaelou

Jste levák? Tak nechtějte vědět, kdo vás křtil...

nahled

Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Julius Caesar a mnoho dalších velikánů dějin se muselo potýkat s problémem, který byl ještě začátkem minulého století pokládán za tělesnou vadu ... a kdyby jen to. Jste levák? Pak vás asi křtil Ďábel ... takže Bůh s vámi wink

 

více... TĚLO 22.02.2018
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou a hostem

Zásady rozšířené psíchologie

nahled

Pravděpodobně velice důležitým průkopníkem zkvalitnění tohoto vědního oboru, zaměřeného na duševní hygienu člověka, jeho mentální akceschopnost a omlazení buněk prostřednictvím dostatku podnětů, tedy oboru celkově velice zásadního pro člověka, je psofesor Eda.

 

více... FAUNA A FLÓRA 20.02.2018
SPOLEČNOST: S Pavlínou

Můj sloupek XV - O lásce?

nahled

Příjemné pondělí a následující týden. Já osobně se na něj těším velmi. Důvodem není nic jiného než fakt, že mi po déle, než měsíci budou sundávat moji drahou kamarádku, Sádru Zábradlíovou. První kroky z nemocnice hodlám věnovat bazénu a následně sauně. To mi totiž chybí ze všeho nejvíc. 

 

více... SPOLEČNOST 19.02.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2018

nahled

Vítejte v Únoru“ jakkoli je to nejkratší měsíc v roce, svojí energií je to pořádný silák. Přinese nám změny, zvraty i energetickou různost. Musíme se tentokrát obejít bez úplňku. Žádný teď v únoru nebude, protože jsme si v lednu vybrali dva.
No alespoň, že máme Novolunní a to bude 15.2. ve Vodnáři…

 

více... MAGIE 5.02.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist