Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

Je oko do duše okno? Tak schválně

nahled

Určitě už se vám už stalo, že jste seděli proti člověku, jehož pohled jste vydrželi stěží několik minut. Víceméně od začátku, od první výměny pohledů jste měli potřebu utéct, nebo rozhodně odejít. Je to takový ničím neodůvodněný vnitřní neklid, mnohdy strach, nejistota. Naopak jsou lidé, jejichž pohled je vám příjemný anebo jen na nás nemá žádný vliv. Člověk je vybaven intuicí, používá ji, ale mnohdy ji následně upozadí.

 

více... SPOLEČNOST 23.03.2018
SPOLEČNOST: S Michaelou

Everybody TOO!

nahled

Asi bude hodně těch, které by mohly říct: „me too“. Prakticky bych si troufla napsat, že méně bude těch, které onu zkušenost nemají. To sice neznamená, že většina chlapů jsou prasáci, ale znamená to, že jich je hodně. Nevím ale, zda to také znamená, že nakonec bude pomalu postižený ten, lépe řečeno ta, která není „too“.

 

více... SPOLEČNOST 21.03.2018
MAGIE: S Michaelou

Jak funguje lapač snů? A funguje? Jasně!

nahled

Naši předkové vnímali sny jako poselství bohů, kteří k nim promlouvali právě formou snů, neboť ve stavu útlumu mysli se jaksi zjednodušila cesta informace k duši. Romantické. Později, jak mají vědci ve zvyku, sebrali nám všechnu romantiku a nahradili ji něčím, co je sušší, než kuřecí prsa upečená v troubě. 

 

více... MAGIE 19.03.2018
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Neobyčejně obyčejný zajíček (supermamka i cenný amulet)

nahled

Myslím, že vás bude asi hodně, kdo jste na tom jako já. Kdo už se strašně těšíte, až se zima rozloučí. Až si zase budeme fotit broučky a houby a budeme trajdat po lesích. To je o tom, že má člověk chuť fláknout s sebou někde do mechu a být tam celý den. Protože pořád je nač se dívat…je to lék na duši.

 

více... FAUNA A FLÓRA 15.03.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - BŘEZEN 2018

nahled

Zdravím a vás v prvním jarním měsíci roku 2018! Všechno, co potřebujete obecně vědět, jsem vám nahrála do videa a věřím, že nebudete zklamaní. Čekají nás dva úplňky, já jsem všechno stihla ještě o den dřív, než jsem čekala, myslím, že mám pro vás dobré zprávy, a tak jsem úplně spokojená.

 

více... MAGIE 1.03.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Včera a předevčírem

nahled

Je oko do duše okno? Tak schválně

více.. SPOLEČNOST 23.03.2018

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist