Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Pavlínou

Můj sloupek VI

nahled

Příjemné pondělí a s ním i nadcházející týden. Doufejme, že se to dnešní obejde bez řetězové SMS, která mě vyprovodila vstříc tomu minulému. Neumím tak úplně pochopit, co vede člověka k tomu, aby hned v pondělí ráno začal vyhrožovat svým přátelům, že jestli mu jako nepřijde tahle zpráva zpátky, tak budu mít deset let smůlu, pásovej opar, syfilis, celá moje rodina mě zavrhne, přejede autobus, příští prezident bude Okamura a to přesně v tomhle pořadí.

více... SPOLEČNOST 20.11.2017
TĚLO: S redakcí

Trápí vás vlhký, nebo suchý kašel?

nahled

Kašel. V těchto měsících se s ním setkává snad každý, ať už osobně, nebo když onemocní děti, partner či kamarádka. Kašel se nevyhýbá nikomu. Nejedná se sice o žádnou vážnou zdravotní komplikaci, ovšem potrápit dokáže pořádně. Neustálé nutkání ke kašli je nepříjemné, a tak se nemocný pochopitelně snaží se ho co nejdříve zbavit.

 

více... TĚLO 20.11.2017
MAGIE: S Michaelou

Kabalistický rozbor jména/máte hodně co pitvat

nahled

V minulém Popelení jsem tuhle zajímavou kratochvíli slíbila a slib plním. Tím spíše, že si vás potřebuji naklonit, protože na termín pátečního Popelení vyšla bohužel tarotová škola, takže vysílání odpadne. No myslím, že se budete mít s tímto nesmírně zajímavým rozborem čím bavit hodně dlouho…

více... MAGIE 16.11.2017
SPOLEČNOST: S Renatou

Eva Hölzelová: Arina

nahled

Je to pohádka? Nebo mýtický příběh? V roli čtenáře budete často tápat, až se nakonec rozhodnete tuhle věc neřešit a ponoříte se do svěžího příběhu odloženého znetvořeného chlapečka Adama, který vyrostl u lesních žen, moudrých a spravedlivých. Převzal od nich jejich moudrost, a přidal mužnou odvahu. Jednoho se musel vydat do světa, protože tak už to bývá.

více... SPOLEČNOST 15.11.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LISTOPAD 2017

nahled

Pěkný den u listopadových horoskopů. Tento měsíc osobně vnímám spíše pozitivně, protože ačkoli se zde najdou i dny velmi trpké, celkový efekt, který nám planety nyní přinesou s ohledem na budoucnost, je zásadním způsobem krokem kupředu.

více... MAGIE 6.11.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Včera a předevčírem

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist