Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

TĚLO: S obchodní nabídkou

V létě je průjem častější, než si možná myslíte

nahled

Cítíte, že si vaše střeva začínají dělat, co chtějí? Obáváte se, že nestihnete doběhnout do místnosti, kam i královna musí sama? V letním období jsou průjmy poměrně běžné, přičemž příčinou může být prakticky cokoliv od zkažených potravin přes bakterie ve vodě na koupališti až po exotická jídla. 

více... TĚLO 22.06.2018
RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Sláva, nazdar výletu...

nahled

Nadešel čas školních výletů. Kdo někdy vypravoval dítě na takovou akci, ví, že na maminkách bývá zajistit proviant. Ani já nejsem z této povinnosti vyjmuta, protože paní učitelky dávají přednost stravě z domova, než aby se děti volně popásaly na ovoci, které najdou v lese a kolem cest. Moje nejranější vzpomínky na svačinky ze školních výletů byly totožné a hromadné. 

více... RODINA A DROBOTINA 21.06.2018
FAUNA A FLÓRA: S TorouTorouTorou

Jó, třešně zrály...

nahled

Nevím, jak to máte letos s třešněmi ve vašem kraji, ale u nás jich mají všichni plné zuby.
Po tom, co dokázaly naprosto ukázkově dva roky po sobě zmrznout i ve dny, kdy jsme odpoledne chodili na zmrzlinu v šortkách, jsou letos jak urvané ze řetězu. Lze-li to vůbec o ovoci říct. Ne, že by bylo jakkoliv agresivní. To jsou spíš majitelé třešňových stromů.

 

více... FAUNA A FLÓRA 19.06.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2018

nahled

Přeji krásný, čerstvě červnový den. To asi nejzásadnější a také nejhezčí, co nás v tomto měsíci čeká, je svátek Litha. Tedy letní Slunovrat. Chvíle, kdy sluníčko při svém cestování protne obratník Raka, a kdy na obratníku Raka v pravé poledne dopadnou sluneční paprsky přesně kolmo k zemi. Nastane léto.

 

více... MAGIE 4.06.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist