Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

CESTOVÁNÍ: S obchodní nabídkou

Kam s dětmi na dovolenou k moři?

nahled

Prázdniny voní sluncem, dálkami i dobrodružstvím. Pokud chcete sobě i dětem dopřát báječnou letní dovolenou plnou zážitků, vezměte je k moři! Nemusíte se nutně vydávat na druhý konec světa, abyste prožili parádní dovolenou u moře, mnoho zajímavých možností nabízí i evropský kontinent. 

 

více... CESTOVÁNÍ 22.03.2019
RODINA A DROBOTINA: S Michaelou

Nevíte, co s víkendem? A co keltský telegraf a přenos v čase?

nahled

Už v sobotu večer, tak, jako loni zaplanou ohně na mnoha kopcích nejen v České republice. Již mají svou novou tradici, ale jejich původ sahá hluboko do minulosti našich přímých předků. Ti tu před námi žili v hlubokém souznění s přírodou a svými bohy.

 

více... RODINA A DROBOTINA 21.03.2019
MAGIE: S Michaelou

Poslední letošní superúplněk! Je libo magický rituál?

nahled

Úplněk v momentě jarní rovnodennosti je poměrně vzácný. Po rovině magické je to silně pozitivní úplněk podle toho, kde stojí. A nám stojí v Panně/Váhách. To znamená, že pokud byste chtěly, milé Popelky tvořit magii, bylo by ideální zaměřit se na nejrůznější testy, studium, také na písemné práce, žádosti, učení a v neposlední řadě i na hmotu.

 

více... MAGIE 20.03.2019
SPOLEČNOST: S Michaelou

Myslíte, že jste Slované? No možná se pletete

nahled

Už ve škole jsme se prakticky mohli naučit, že našimi předky jsou Slované, a že tedy máme etnicky nejblíže na východ. Z toho, když ne z něčeho jiného, nám také bylo předkládáno Rusko jako rodný bratr. Nic proti Rusům, (nebo ano, leč není to teď podstatné wink ) ale v době, kdy jsme tady stavěli oppida jako Keltové, Rusové ještě pomalu hopkali po větvích.

 

více... SPOLEČNOST 19.03.2019
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Růže z Jericha: Magická, nesmrtelná „spící květina“

nahled

Jedna z nejpůsobivějších rostlinek na Zemi. Když jsem jí prvně viděla, bylo mi asi deset a z toho, co umí, jsem byla doslova u vytržení. Byl to první organismus, u kterého jsem mohla vidět, jak je smrt relativní. Staří Egypťané si to o také mysleli.

 

více... FAUNA A FLÓRA 15.03.2019
SPOLEČNOST: S Michaelou a redakcí

Připomínáme: Vlajka pro Tibet

nahled

Již desítky let svět přihlíží, jak jsou v Tibetu ze strany čínských úřadů porušována lidská práva. Desítky politických vězňů mučených v čínských věznicích a koncentračních táborech, zůstávají jen upomínkou.

více... SPOLEČNOST 12.03.2019
MAGIE: S Michaelou

Magie květin a první jarní kouzlo pro vás

nahled

Slíbila jsem vám, že se podíváme na magický význam květin trochu jinak, trochu obsáhleji. Začnu tedy těmi úplně nejvíc jarními a přidám první jarní kouzlo, která budou každý týden přibývat, protože kytiček bude mnohem víc. Rituály jsou zpravidla druidské, severské, arménské a také egyptské.

 

více... MAGIE 11.03.2019
SPOLEČNOST: S Renatou

Ateliér života

nahled

Vladimír Kafka patřil meze nezapomenutelné terapeuty lidských duší a spisovatele, jejichž tvorba byla darem. Ateliér života vznikl jako odpověď na předchozí knihu Život naživo, kdy rukou, jež pomohla této moudré knize na svět, byla ruka jeho ženy, protože Vladimír již odešel do svého domova, z něhož nás přišel před padesáti lety poctít svou přítomností.

 

více... SPOLEČNOST 8.03.2019
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Nejkrásnější monarchie už se chystá na cestu

nahled

Ano, myslím, že existuje „monarchie“, která musí fascinovat a nechat úžasu úplně každého, i toho největšího odpůrce všech monarchů. Je totiž ze všech nejkrásnější a dost možná i nejvíc zajímavá, nejvíc obdivuhodná. Kam se na tyto monarchy hrabou všichni ostatní, co do schopností, umu, krásy, síly, vytrvalosti a obětavosti.


 

více... FAUNA A FLÓRA 6.03.2019
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - BŘEZEN 2019

nahled

Buďte zdrávi v březnu, který s námi bude kvaltovat kupředu ve vztazích, po duchovní rovině, ani pracovně nás nenechá v klidu a celkově bude usilovat o to, aby nás co možná maximálně posunul, aby nás něco naučil a pomohl nám nabrat nový směr a svěží vítr.

 

více... MAGIE 4.03.2019

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist