Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

FAUNA A FLÓRA: S TorouTorouTorou

Kočka - posel jara

nahled

Naši předkové dokázali rozklíčovat mnoho signálů, kterými jim příroda naznačovala, co na ně chystá. Novodobí meteorologové na to jdou nejnovějšími moderními technologiemi za pomoci zemi obíhajících družic a mnohdy na tom jsou obdobně jako ti, co se rozhodli přepočítat sukýnky cibuli, aby zjistili, jaká bude zima. Já na to jdu od lesa. Tedy od kočky. 

více... FAUNA A FLÓRA 20.02.2017
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Když Kim, tak já taky!

nahled

Odkloňme se od závažných témat, nalaďme se jarně a pozvěme něco humoru a nadsázky do dnešního vydání… Původně jsem vám chtěla povědět, jaký jsem Mičurin, jak mi roste liči, a jak jsem nakoupila včera hromady semen…

více... FAUNA A FLÓRA 17.02.2017
MAGIE: S Michaelou

Karty pro Popelky II.

nahled

Už to nevydržím a taky mi přijde hrozně nedůstojné, že se nedaří Míšu najít. Rovněž je to poprvé, co stran místa kde by Miška mohla být, Tarot něco „povídá“. Stále také nevíme, zdali Míša není někde držena, protože, a to je dobře, Tarot se nežitím zabývat neumí.

více... MAGIE 15.02.2017
VZTAHY: S Renatou

Byron Katie, Michael Katz: Potřebuji tvou lásku - je to pravda?

nahled

Podtitul knihy zněl pro mne naprosto příšerně: Jak přestat usilovat o lásku, přijetí a uznání a opravdu je najít. Až fyzicky nevolno se mi z toho udělalo. Ale uplynuly skoro dva nebo tři měsíce a sama jsem si prošla s koučkou metodu Byron Katie, a snad poprvé v životě jsem zjistila, že nějaká vypracovaná metoda urovnání psychiky a v tomto případě myšlenek, opravdu funguje.

více... VZTAHY 13.02.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou a hostem

Víte, kdo jsem? (o kurz kreslení pravou hemisférou)

nahled

Ahoj, jsem tady, abych vám pomohl k jedné velice zajímavé dovednosti, o které jsem si něco málo během života zjistil. Neudělám vám to snadné, ale budu se muset moc snažit, jinak byste mě odhalili dřív, než bych chtěl. Tedy narodil jsem se. A bylo to v den, který bych přirovnal k vašemu Národnímu muzeu.

více... SPOLEČNOST 10.02.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2017

nahled

Zdravím vás u únorových horoskopů, standardně se zpožděním. Zase ale je dobré, že to není dvacátého ne? Jak vám povím v mluvené části, kdyby si to únor nepokazil nakonec, mohl by nás, alespoň co do jednotlivců, nechat hezky odpočinout.

více... MAGIE 5.02.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Včera a předevčírem

TOPlist