Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

VZTAHY: S Renatou

Na dosah ruky: Mystérium menstruace

nahled

Jak souvisí menstruace a vztahy? Jsem čím dál víc přesvědčena, že celou intimitu, hloubku, problémy i neochvějné síly lásky jsou ukryty právě v ní. Že právě ona je jedním z vodítek, kterými nám duše dává vědět, jestli jsme milované, nemilované, na dobré či špatné cestě. 

více... VZTAHY 21.07.2016
MOMOVY DENÍKY: S Michaelou a Momem

MOMOVY DENÍKY: Přepeřování a první slůvka

nahled

Tak konečně! Trochu jsem si zavařila, když jsem v předchozím článku do deníku napsala jako příští téma přepeřování. Od té doby jsem na něj musela počkat. Respektive počkat na Moma. On se totiž, když pominu takovéto chmýří, ne a ne prvně přepeřit. Popsaný odstup je velký klidně od 5 do 8 měsíců. Momo si počkal do sedmi.

více... MOMOVY DENÍKY 18.07.2016
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Malý, hezký, chutný, chytrý, úspěšný vrah

nahled

V porovnání s ním je slečna muchomůrka hlízovitá, alias muchomůrka zelená, tedy naše nejjedovatější houbička, fakt seriozní dáma. Příznaky otravy muchomůrkou zelenou, která bývá nejčastěji zaměňována se žampionem, protože vlastní i zcela bílý obleček….

více... FAUNA A FLÓRA 15.07.2016
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Houbomilci, těšte se na Slunce ve Lvu!

nahled

Tak odlehčíme, co říkáte? Chtěla jsem totiž dneska udělat radost „sběratelům“ lesních stélkatých organismů, kterých je jen u nás v Čechách asi 10 000 druhů, a které se množí zpravidla nepohlavně …. jasně, hub. Kdo má jako já, v této době nohy omlácené a poškrábané, že by mohl dělat reklamu na ostnatý drát, pro toho mám asi dobrou zprávu…

více... FAUNA A FLÓRA 14.07.2016
SPOLEČNOST: S Michaelou

Bez Bruselu ani se nevy…

nahled

Tak jsem včera prohlížela letošní vskutku libézní a zdravou úrodu našich okurek a lebedila jsem si. Vyškubla jsem několik desítek šlahounovců a koukám na ta malá okurčí miminka, pomalu se slzou v oku. A najednou se mi udělalo mdlo. Nebudete mi to věřit, ale skoro všechny jsou zahnuté!! Bůh suď, jak to přišlo, ale moje okurky by Evropská Unie nepochválila!!

více... SPOLEČNOST 13.07.2016
SPOLEČNOST: S Renatou

Potrava pro duši

nahled

Tohle je kniha, jako kdybych ji psala já! Jako by ji psala každá z nás! Jsem si jistá, že s oněmi šesti metodami, které tu autorka rozvinula do praktické košatosti, jste se již v různých obdobách setkaly. Ovšem způsob, jakým těch šest změn podává, způsob, jakým si podráží nohy, je naprosto úchvatný. Chápejte, ona tady na sebe práskla naprosto všechna negativa, lenost, únavu, prostě všechno to, o čem se kolikrát bojíme promluvit i před kamarádkou, aby po nás neloupla okem. 

více... SPOLEČNOST 12.07.2016
RODINA A DROBOTINA: S Michaelou

Oplodnění bez souhlasu? Není to nefér?

nahled

První, co mě při přečtení článku z odkazu, který jste vložili včera do diskuze, napadlo, bylo, že proč by se žena měla dovolovat, co udělá se svým tělem? Po chvíli přemýšlení už jsem ale tak jednoznačná nebyla. Ono to totiž sice je její tělo, to zase ano, jenomže pak už ne. 

více... RODINA A DROBOTINA 8.07.2016
RODINA A DROBOTINA: S Michaelou

Homosexuální rodiče? Bude to jako s Mauglím

nahled

Asi bych jako zapřisáhlý liberál měla vyjádřit radost z konce diskriminace 4% vzorku populace a napsat, že konečně budou i homosexuálové moci být ze zákona rodiči. A nevyjádřím. Čistě proto, že ačkoli nemám nic proti těmto párům, dle mého rodiči být z přirozenosti nemohou. 

více... RODINA A DROBOTINA 6.07.2016
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2016

nahled

Zdravím vás u červencových horoskopů a už dopředu slibuji, že tento měsíc nám planety sice také přichystaly pár výživných dnů, ale zdaleka má pro nás červenec přívětivější tvář, nežli měsíc předešlý. Tento by se dal rozdělit na dvě poloviny. Ryze citovou a ryze karierní…

více... MAGIE 4.07.2016
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2016 – DUCHOVNÍ POSTUP PROSTŘEDNICTVÍM ZTRÁT

nahled

Co vám budu povídat, když už vlastně všechno víte. Věž je věž. Ovšem tím, že přichází po tarotovém Ďáblovi, vlastně nejenže nepřichází nic, na co bychom nebyli připraveni, ale zastihne nás zocelené i uvědomělé.

Uvidíme hodně věží – tedy hodně pádů.

více... SPOLEČNOST 17.12.2015

Včera a předevčírem

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist