Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Rostou!! Pozor na "Hádovy nevěsty". Poznejte je, ale nezabíjejte!

nahled

Nevím, jak u vás, ale tady rostou houby jako vzteklé a my se cpeme smaženicí a obalovanými hlavičkami. Jahůdka je milionová houbařka a zjevně je to správná Češka. Jsme houbový národ a houbaření si užíváme snad nejvíc ze všech. Přesto ale, při té euforii, pozor! Ty nejkrásnější houbičky, takové princezny v mechu, to mohou být královny smrti.  Jinde, než na talíři je osobně pokládám za krásné! Indiáni říkají, že v přírodě musí být rovnováha a zlé je vyvážené dobrým. A obráceně. 

 

 

více... FAUNA A FLÓRA 22.08.2019
SPOLEČNOST: S Michaelou

Nenecháte mě odpustit a zapomenout nehodlám!

nahled

Bylo by fajn, kdybych mohla odpustit. Jen odpustit tu strašnou zradu, ponížení, kudlu do zad, tu drzost, srovnat se s tím, kdo se mě pokusil zavraždit pár hodin po té, co jsem na tenhle svět vstoupila. Ale nemůžu! Představte si, že vám někdo hrozně ublíží a namísto satisfakce se ti, od koho čekáte spravedlnost, která pak vede i odpuštění, před viníkem klaní, mají ho za přítele, poklonkují mu, a těm, kdo dopustili ten čin, ...

více... SPOLEČNOST 21.08.2019
TĚLO: S Michaelou

Když cukr, tak…? Řepa nebo třtina?

nahled

Už jste si někdy položili otázku, které ze dvou, řečí dnešních lékařů, zel je zlem menším? Tedy když sladit, tak zda cukrem třtinovým, nebo řepným? Možná už jste, stejně jako já dávno za tím, a už jste si dávno vybrali. No pokud ne, tady jsou rozdíly.

 

více... TĚLO 7.08.2019
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - SRPEN 2019

nahled

Nazdar! Jestli jste nevěděli dosud, jak funguje Panna, tak srpen vám to ukáže. wink Každopádně myslím, že vás po těch kotrmelcích a převratech srpnový horoskop potěší. V porovnání s předchozími dvěma měsíci by se dalo říci, že bude srpen vlastně skoro nudný. 
A zaplať „pámbu“ za to.

 

více... MAGIE 2.08.2019
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Pozor na dítka! Nemáte na zahradě jedovaté bobule?

nahled

Ano, ano, tohle je čtení určené zvláště rodičům neposedných prcků medových, kteří s takovou oblibou ochutnávají kde co. I my jsme to dělávali. Vzpomínám, kterak jsme s kamarádkou zabrány do hry na opice hopkaly v křoví, vydávaly nelidské zvuky, drápaly se po kmenech a v rámci autencity pojídaly na „slídláku“ žluté hrozny květů.

 

více... FAUNA A FLÓRA 31.07.2019
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Kytičková soutěž o mastičku

nahled

I v této okurkové době, která je u nás letos maxi okurková, tak, že už nevíme, co s okurkami a to jsou zatím jenom salátové, v době, kdy se člověku nabízí tolik podnětů, a kdy s sebou pinkám od sporáku k troubě a od koláčků, bublanin a ovocných knedlíků (Bože, miluju léto) k marmeládám, kdy je člověk celý den na čerstvém povětří, na vás myslím několikrát za den.

 

více... FAUNA A FLÓRA 19.07.2019

Včera a předevčírem

nahled

Nenecháte mě odpustit a zapomenout nehodlám!

více.. SPOLEČNOST 21.08.2019

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist