Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

TĚLO: S Michaelou

Věřte - nevěřte

nahled

Ba ne, žádný neuvěřitelný příběh, vám při pondělku nenabídnu. Spíš doplním k anotaci úsloví, „důvěřuj, ale prověřuj“. Tak třeba moje babička, když mi pěchovala na hlavu hnusného kulicha s odpudivou bambulí, vždycky říkala, že hlavou uniká nejvíc tepla. A v tomhle přesvědčení jsem žila mnoho let. Jenže – je to asi mýtus! Neexistuje totiž jediný vědecký argument pro tohle tvrzení. A je jich mnohem víc.

více... TĚLO 23.01.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

Ztracená Míša Muzikářová – Chcete pomoci? Nedrbejte a hledejte ji!

nahled

Stran zmizení malé Míši Muzikářové z Ústí jsem doteď nechtěla vyjma zmínky o profilové fotografii a nesmyslů, které se kolem rozpoutaly, snad ani cokoli psát. V případě Míši se neví, zdali jí někdo ublížil, nebo jen třeba odvedl, a tak v duchu hesla pomoz, ale neškoď, jsem ani veřejně nepsala, jak jste zvyklí. 

více... SPOLEČNOST 21.01.2017
RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Vím, že nic nevím

nahled

Během základní školní docházky učitelé vyvinuli značné úsilí, aby do mne vpravili to, co osnovy požadovaly. Bez ohledu na to, zda jsem zrovna toužila být popelářem, kavárenským filozofem nebo přístavním povalečem, většinou jsem doufala, že takové blbosti nebudu ROZHODNĚ ve svém životě potřebovat. Skoro se mi to splnilo. 

více... RODINA A DROBOTINA 19.01.2017
TĚLO: S Michaelou

Vyjukaný bambulín

nahled

Jen si počtěte, když je ta středa. Kdysi dávno před časem jsem se s kamarádkou na tohle téma už bavila a docela hodně jsem to pak řešila. Včera na to přišla řeč znova, s jednou klientkou. Docela zajímavé téma pro ženy, si myslím…Obřízka.

více... TĚLO 16.01.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LEDEN 2017

nahled

Vřelé pozdravy z mrazivých středních Čech u prvních horoskopů v letošním roce. Do ledna vstoupíme ještě se zpětným Merkurem, což znamená vyrovnání se s minulostí, retrospekcí a zbavování se závazků, pout a problémů, které nechceme, nebo jsme je neviděli. A je to tak dobře.

více... MAGIE 6.01.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016
TOPlist