Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

MAGIE: S Michaelou

Kdo se bojí intuice?

nahled

Pro spoustu lidí jsou stále termíny jako „mimosmyslové vnímání, telepatie, energie, aura či předtucha“ pochybné věci, o kterých, a teď ruku na srdce, bezpečně vědí, ale stále se je snaží vpasovat je do škatulky „neprokazatelné“ a tedy také často pouze „náhodné“. Škoda. Protože schopnost vnímat šestým smyslem, tedy intuicí je stejně skutečná, jako schopnost slyšet..

více... MAGIE 24.07.2014
FAUNA A FLÓRA: S TorouTorouTorou

Hlavně se nenechat otrávit

nahled

Venku je jako v prádelně nebo spíš jak ve vietnamské džungli. Nesnesitelná vedra vystřídaly bouřky s přívalovými dešti, ochladilo se pouze minimálně a opět nás čeká vzestup teplot s možností bouřek. Kdo má v plánu v nejbližších dnech dovolenou v tuzemsku, asi ho to nepotěší. Fanatičtí houbaři však už teď leští holinky. Rostou. Fakt.

více... FAUNA A FLÓRA 23.07.2014
RODINA A DROBOTINA: S Pavlínou Sýkorovou

Víc než matka pivní zátka. Proč?

nahled

Vzhledem k tomu, že prozatím zdatně vychovávám pouze dvě čtyřnohé kočičí dámy, nemohu tak úplně hodnotit výchovu malého člověka. Ale nedávná procházka po parku mě dovedla k zamyšlení. Zelení provoněné srdce Prahy, které lemují stánky s rychlým občerstvením, lemují mimo jiné i kočárky s matkami. Nic zvláštního řekl by si zřejmě každý…

více... RODINA A DROBOTINA 21.07.2014
SPOLEČNOST: S Michaelou

Soutěž hasičů: Jak stříká vítěz?

nahled

Malebný, romantický a hlavně krásně hrabalovský kout naší přemilé vlasti, není žádný Václavák. Pokud hledá člověk rozptýlení, musí si počkat, až se zde poperou psi. Lidi se tu neperou, sousedi se usmívají, je tu hospoda, o které člověk neví, snad i proto, že hned vedle ní je kostel a hřbitov. Člověk je proto u vytržení, když u místního hřiště spatří několikero hasičských vozů a nebývalé množství lidu. 

více... SPOLEČNOST 18.07.2014
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: ČERVENEC 2014

nahled

Sledujete? Tentokrát bez jediného dne zpoždění! Prostě jsem to stihla a astrologie v tom hraje svoji roli. Je to hezky usměvavým Saturnem, který mě jako Lva také nevynechal. Své přidal i Jupiter, který ještě teď hnízdí v Raku, což je o empatii ale také chuti dělat dobré věci. Jupiter je ale už jednou nožkou z Raka venku a míří si to do Lva. A to bude pro některé z nás zvláště pěkný model…

více... MAGIE 1.07.2014

Včera a předevčírem

nahled

Hlavně se nenechat otrávit

více.. FAUNA A FLÓRA 23.07.2014

Nástěnka


Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist