Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S obchodní nabídkou

Přemýšlíte, jak zviditelnit ještě více svou firmu? Reklamní předměty jsou jednou z možností

nahled

Pokud patříte mezi maminky na mateřské dovolené, zřejmě hledáte způsob, jak si přilepšit. Ideální volbou je začít podnikat. Založit si vlastní společnost v současné době není nic složitého. Když začnete jako živnostník, první rok nemusíte platit zdravotní a sociální pojištění, tedy pouze v případě, že jste vedená jako žena na mateřské dovolené. 

více... SPOLEČNOST 17.07.2018
SPOLEČNOST: S TorouTorouTorou

Číst, snít, cestovat

nahled

Říká se, že kolik knih přečtete, tolik životů prožijete. Ne každá má hrdinu a příběh, který by vás dokázal rozbít na kousíčky jak čínskou vázu. Listováním v kuchařce potrápíte spíš chuťové buňky než srdeční svalovinu. Slovník vás možná nakopne ke studiu jazyka, i když poplakat si nad ním můžete taky dobře. Zvlášť, když si uvědomíte, že byste ho nepotřebovali, kdybyste tenkrát ve škole dávali pozor.

 

více... SPOLEČNOST 16.07.2018
DŮM A BYT: S TorouTorouTorou

Bez soli to není ono ... a bez rumu

nahled

Jistě znáte, dnes již zlidovělé rčení legendárního kuchaře Babicy: „Když nemáte limetku, tak tam dejte citron a když nemáte citron, tak tam nic nedávejte…“ Nerada bych tady polemizovala o jeho kompetentnosti, ale jedno se mu musí nechat. Rozvázal ruce všem amatérským kuchařům, na které hýkalo špatné svědomí v podobě se Zdeňkem Pohlreichem čistě náhodné. Některé věci žádají to své a některé nežádají nic, jen vařit s láskou. 

více... DŮM A BYT 10.07.2018
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Ježčí miminko s krásnou dohrou

nahled

Nikdy v životě mě příroda nepřestane fascinovat, nikdy nepřestanu žasnout a vždycky bude pro mě balzámem na duši. Vždycky. A nikdy neodstoupím od názoru, že namísto snahy přizpůsobit ji sobě, doslova bychom se zachránili opakem. Možná bych chtěla být Mauglí. Musel mít přešťastný život.

 

více... FAUNA A FLÓRA 9.07.2018
SPOLEČNOST: S TorouTorouTorou

Hodina mezi psem a vlkem

nahled

Člověk se od přírody bojí tmy. Znamenala pro něj nebezpečí. Navíc jsme nebyli evolucí vybaveni drápy či tesáky k lovu nočních hlodavců, ani zrakem takovým, abychom o nějakou tu myšku v noci nezakopli. Jsme zkrátka denní zvíře, naše tělo je tomu uzpůsobeno a pokud nás nějaká okolnost donutí bdít i po západu slunce, zakládáme ohně nebo tančíme za svitu Edisonova vynálezu.

 

 

více... SPOLEČNOST 4.07.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2018

nahled

Zdravím všechny napříč zodiakem u červencového horoskopu. Tento měsíc nám přinese hodně emocí, a to jak v dobrém, tak i v tom horším. Na to druhé má vliv zejména Luna, která v závěru měsíce potrápí všechna znamení.

 

více... MAGIE 3.07.2018
RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Tábor

nahled

Blíží se prázdniny. Ne, moment, ony už jsou tady a dychtivě mi klepou na rameno. Jako vždy jsem nemile překvapena a opět zaskočena. V záchvatu paniky jsem naplnila několik tašek, do kterých jsem nasypala vše, co mají děti ve skříni, aby jim na táboře nic nechybělo. Dcera si dobalila zbytek do třetí tašky, takže to vypadá spíš na emigraci než dva týdny pod stanem. Radši jsem jí zamkla pas.

 

více... RODINA A DROBOTINA 29.06.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Včera a předevčírem

nahled

Číst, snít, cestovat

více.. SPOLEČNOST 16.07.2018

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist