Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Kudlačka znáte? Měli byste!

nahled

Já jsem vás zmátla, ale musela jsem, abych upoutala. A to jsem chtěla. Sice vám moc nepomůže vědět, že kudlačka je angrešt, ale jíst angrešt, to už vám pomůže velice. Je to nesmírně zdravá plodina se zajímavým životem i magií. Já třeba angrešt miluji od malička.

 

více... FAUNA A FLÓRA 17.05.2019
TĚLO: S obchodní nabídkou

Nenechte se omezovat zraněním, půjčte si motodlahu

nahled

I když úrazy kolene patří ke zraněním, které se léčí dlouho, není nutné se doživotně sportovně omezovat. Pokud si zajistíte kvalitní lékařskou péči a následnou rehabilitaci, koleno se zotaví rychle a efektivně. Věděli jste, že máte možnost pokračovat s efektivní rehabilitací sami doma? Stačí si půjčit motodlahu.

 

více... TĚLO 16.05.2019
SPOLEČNOST: S Michaelou

Svatá Žofie, šílená kuchařka. Děkuji, uvařím si (se) sama

nahled

Zmínili jsme už ony tři zmrzlíky a jejich osudy, ne nepodobné Tarantinově tvorbě, ale nebylo by to úplné, kdyby chyběla jejich „kuchařka“. A tady už by i ten Tarantino závistí zbledl. Žádný kuchařský recept se nekoná. Žofie je hotový horor a nic pro slabé povahy.

 

více... SPOLEČNOST 15.05.2019
SPOLEČNOST: S Michaelou

Proč nosí Pankrác, Servác a Bonifác ochlazení?

nahled

Nezapomněla jsem na ty tři polárníky, co nám teď zpříjemňují život. Já jsem byla tak zmrzlá, že jsem to nestihla. Včerejší Pankrác mě dohnal do krajnosti a já jsem si zatopila a je mi jedno, že je květen. Možná máme prostě trpět zimou, protože oni taky trpěli. A ne málo, chudáci.

 

více... SPOLEČNOST 13.05.2019
SPOLEČNOST: S Michaelou

Jak se vyrovnat se svou stranou duchovních nůžek?

nahled

Když jsem vám před pár lety předestřela teorii nůžek, byla to taková myšlenka, která vznikla z toho, jak jsem se kolem sebe dívala na stav společnosti. Dnes už to není teorie. Ne pro mě. Když se ohlédneme od roku 2016, když jsem vám o nůžkách napsala a podíváme se, co všechno se událo, je to neuvěřitelné. O kolik stupňů se rozevřely, co?

více... SPOLEČNOST 13.05.2019
SPOLEČNOST: S Michaelou

Víte, kdo jsem? (o povlečení z Velkého košíku)

nahled

Narodila jsem se ve znamení Lva, ve stejném roce, jako Alfons Mucha. Nedalo by se říci, že jsem měla, kdo ví, jak krásné mládí. Dokonce, ani fakt, že jsem byla velice krásná, mi nikterak ku prospěchu nebyl.

 

více... SPOLEČNOST 8.05.2019
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2019

nahled

Pěkný májový pozdrav všem. Mám za to, že ke květnu byly planety milostivé, ačkoli se v jeho úplném začátku mohou tvářit jako žaludové eso a také se tak tváří. Je to ale taková krátká bouřka. Celkově je totiž i přes hamletovský začátek letošní květen příjemný.

 

více... MAGIE 5.05.2019
MAGIE: S Michaelou

Bubák magický a zdraví prospěšný – Hálka

nahled

Když jsme byli dětmi, hráli jsme si s nimi a já osobně (no já jsem na to expert) jsem je měla za živé skřítky, co mají veliké vlasy a co sedí na šípkách, jsou veselí a věřila jsem, že když budu chtít vedle utrhnout šípek, skočí mi ten skřítek na ruku. Když jsem ten den nějakého bubáčka viděla, pokládala jsem den za šťastný. Vlastně jsem měla pravdu…

 

více... MAGIE 2.05.2019

Včera a předevčírem

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist