Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Houstone, máme problém!

nahled

Já se důchodu patrně nedožiji. Zemřu v pětaosmdesáti cestou do práce v šest ráno v narvaném autobuse. Nepřekročí mne nevšímavě jen proto, že spolucestující budou ještě starší a také na cestě na ranní šichtu. Mohu jen závidět mojí mamince, která se minulý týden šťastně a ve zdraví do svého důchodu dohrabala. Dostavila se dokonce delegace gratulantů z národního výboru.

 

více... RODINA A DROBOTINA 27.11.2015
MAGIE: S Michaelou

KAMÍNKOVÝ TÝM: Rozumný zubař a aktivní bojovník. Kalcit a tygří oko

nahled

Řady silného týmu kamínků, o kterých si tady nárazově povídáme, dnes doplní dva členové, z nichž každý dostal za úkol pro nás dělat jinou věc. Zatímco jeden se zaměřil na rozum a bude nás hladit do vyhlazení, druhý nám přímo vnutí přesvědčení, že jsme dobří, že se nebojíme a bude za nás bít. Pan rozumný a pan odvážný. Pan Kalcit a pan Tygří oko…

více... MAGIE 26.11.2015
DŮM A BYT: S Michaelou

Nemáš granát? A máš burák?

nahled

Vsadím se, že vás dneska pobavím. Pořád říkáme, jak je důležité vědět, co jíme. Myslím, že to je dokonce otázka „stravovací gramotnosti“. (dobrý terminus technicus, ne? wink). Ale co víme o tom, co jíme? Ó mocná přírodo, víme houbeles, ale napravíme se…snad vás článek zaujme. Až si teď dáte rybu a u ní bude citron, vzpomeňte, že k dochucení by to před tisíci lety nebylo…

více... DŮM A BYT 25.11.2015
RODINA A DROBOTINA: S Michaelou

Máte miminko? Nebojte se černé, udělá mu dobře!

nahled

Alespoň podle feng –šuej je černá, byť může působit smutně, pro malé miminko nejlepší barva. A vidíte, hračky, dětský nábytek, doplňky či oblečení standardně hýří všemi barvami. A přitom to možná není vůbec dobré. 

více... RODINA A DROBOTINA 24.11.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou

VÍTĚZ SOUTEŽE „NA BEDNU“ - Kdo se bude povalovat s Monterem?

nahled

Byla jsem tak zvědavá, kdo bude dalším majitelem luxusního lože, že jsem chtěla zmateně losovat už minulou neděli. Naštěstí jste pozorní, takže se to obešlo jen jako šíření poplašné zprávy z mojí strany. Ale teď už doopravdy! JE VYLOSOVÁNO!

více... SPOLEČNOST 23.11.2015
CESTOVÁNÍ: S adrop.cz

Hitem letošních Vánoc jsou zážitky! - a Popelky mají slevu :)

nahled

Co ještě, ještě pod stromeček? Jednoznačně zážitky! Let balónem či větroněm, plavba lodí nebo nespoutaná čtyřkolka - tyhle Vánoce budou nezapomenutelné. Speciálně pro čtenářky Popelky.cz nabízíme možnost využít slevu ve výši 100 Kč na nákup libovolného zážitku. 

více... CESTOVÁNÍ 23.11.2015
MAGIE: S Michaelou

Ještě k horoskopu - Pozor na poslední listopadový týden!

nahled

PŘÍLOHA NA VÍKEND
Kdepak, neděsím do bezvědomí, jenom mám potřebu ještě znova upozornit na astrologicky náročnější období. Pokud máte dojem, že náročnější už to být nemůže, tak v zásadě ano, a to hlavně po rovině subjektivního pocitu. Už zítra vstoupí Slunce do Střelce. Znamená to víc aktivity, než když bylo ve Štíru a je to jiná energie. Je otevřená.

více... MAGIE 21.11.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou

Nostradamus a kolegové – prorokem může být kdokoli. I vy

nahled

Máte rádi proroky? Já osobně moc ne, protože většina proroctví jsou většinou katastrofickými scénáři. Je zajímavé, že ačkoli se proroci mnohdy rozchází v tomhle jednom se prostě shodnou. Více, či méně velký průser. Vzpomněla jsem si na pár zajímavých proroků, nichž mě osobně nejblíže je takzvaný spící prorok. 

více... SPOLEČNOST 19.11.2015
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - LISTOPAD 2015

nahled

Listopad se nám alespoň astrologicky pokusí udělat radost, když jeho naladění je obecně takové dušičkové a Samhainovské. Jakoby nám to chtěli Venuše, Jupiter, Merkur a nakonec i příjemně naladěný Saturn trochu usnadnit a rozhodli se nás oblažit vcelku pěknými konstelacemi. Vyjma posledního týdne, máme v listopadu pohodu i dost pozitiv. A zbylo na všechna znamení.

více... MAGIE 3.11.2015

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist