Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Kytičková soutěž o mastičku

nahled

I v této okurkové době, která je u nás letos maxi okurková, tak, že už nevíme, co s okurkami a to jsou zatím jenom salátové, v době, kdy se člověku nabízí tolik podnětů, a kdy s sebou pinkám od sporáku k troubě a od koláčků, bublanin a ovocných knedlíků (Bože, miluju léto) k marmeládám, kdy je člověk celý den na čerstvém povětří, na vás myslím několikrát za den.

 

více... FAUNA A FLÓRA 19.07.2019
VZTAHY: S Michaelou

Žena psychopata. Živá/mrtvá žena

nahled

Bylo to celé strašně rychlé a intenzívní. Měla jste pocit, že on je součást vaší duše, a že vám ho seslalo samo nebe. Věděl přesně, co říct, abyste byla blahem bez sebe. O sexu s tímto postelovým bohem ani nemluvě. Ve společnosti vašich přátel a rodiny se choval nenuceně, šarmantně, je vtipný, zábavný, vždycky ochoten poradit, je chytrý…

 

více... VZTAHY 15.07.2019
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Pokloňte se, prosím. Přichází konopí

nahled

A udělám to znovu, že i letos připomenu, co jsem napsala na adresu téhle rostlinky už pravidelně a budu to psát klidně donekonečna. Protože tahle vzácná zástupknyě flory si to zaslouží. Neznám tak neuvěřitelně všestranný a k tomu tak léčivý dar matky Země, než je konopí.

více... FAUNA A FLÓRA 11.07.2019
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2019

nahled

Neuvěřitelné, ale stihla jsem horoskopy sestavit a dodělat ještě dřív, než jsem avizovala. Ale to je asi výjimka, která je jasně daná tím, že je tak nádherné vedro, že asi mám lepší provozní teplotu. Čert ví proč, ale já jsem v tomhle pařáku prostě strašně výkonná a skvěle mi to myslí, míň spím, víc jím, prostě mi svědčí.

 

více... MAGIE 1.07.2019

Včera a předevčírem

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist