Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

Humor bez humoru, jako hrob bez hrobu

nahled

Bezkonkurenčně nejstrašnější model je tento: Se zanícením, patřičnou gestikulací a obrovským nasazením vyprávíte naprosto geniální vtip, při čemž teatrálně mácháte rukama, měníte hlas a vstanete i ze židle, aby vaše etuda dostala patřičnou razanci a… A… NIC.

více... SPOLEČNOST 26.05.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

Kajínek je volný - Svoboda ještě není osvobození (a co tyhle nahrávky?)

nahled

Pro jedny oběť justičního omylu, pro jiné právě omilostněný nebezpečný vrah. Jiří Kajínek se dočkal a dostal milost. V rámci své prezidentské pravomoci mu ji podepsal včera Miloš Zeman. Tento krok avizovala hlava státu již v dubnu s tím, že o jeho vině není Miloš Zeman přesvědčen. Takových lidí je hodně.

 

více... SPOLEČNOST 24.05.2017
TĚLO: S Michaelou

Všichni jsme „hysterky!“ Jde o to, v jaké formě

nahled

Dala jsem si čas, protože toto téma, na které jste sami upozornili, dá spoustu práce, aby to nebylo jen tak po povrchu. A to jsem nechtěla. Chci, abyste věděli, že „hysterka“ nemusí být vždycky vlastně jakoby nadávka. Může to být leccos. Od okamžité, zcela přirozené reakce dospělého, přes frekventovaný, leč hrůzný stav batolete, až po neměnný, vrozený typ osobnosti – nemoc.

více... TĚLO 22.05.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

Psí poslání. Berte balík kapesníků a usedněte

nahled

Můj první manžel byl u dojemných filmů rafinovaný. Znenadání se vztyčil jako kobra a poněkud prkenně odkráčel, zatímco já vzlykala, jako placená plačka. Zelenou míli mi prostě beze slova vypnul s tím, že mi jde o život. Pak to dokoukal sám. Zaslechla jsem, že má rýmu. No nevím, jak by to dělal u tohoto filmu. Bylo by to „Odcházení“ II. Ale stojí to za to!

více... SPOLEČNOST 19.05.2017
TĚLO: S Michaelou

Panická ataka: Umírání, co se nekoná

nahled

Panická porucha je potíž, kterou trpí ve vyspělých státech čím dál tím více lidí. Přichází často bez zjevné příčiny, a hlavně bez varování. Bušení srdce, tlak v hlavě, tlak u žaludku, píchání u srdce a hlavně šílený strach. To je ta ataka.

více... TĚLO 16.05.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

Co vám mám vysvětlovat, když tomu nerozumíte? Už nic, pane Babiši

nahled

Naposledy jsem tohle „kouzlo“ udělala, když mi bylo něco málo přes dvacet. Čekala jsem své první dítě. A byla jsem děsně v euforii z toho, že bych snad mohla spolu s tisíci lidmi na Václaváku, na Staromáku a všude, vykřičet a vydobýt svým rozhodným postojem moment, kdy se moje dítě narodí do svobodné země, kde slovo „demokracie“ nebude jen trapnou satirou. 

více... SPOLEČNOST 12.05.2017
MAGIE: S Michaelou

NEOBYČEJNÁ, MAGICKÁ PAMPELIŠKA – Na přání, na duši i na zdraví

nahled

Vedle parádního věnečku na hlavu, který udělá z ženy rázem stvoření jemné až éterické, bych ráda, jako každý rok v tuhle dobu připomněla, že pampelišky jsou nejen květinky rozkošné, značně pozitivní, magicky zajímavé, ale také zdravé. Takže připomínám med a samozřejmě hodím i recept. Napřed se ale u pampelišky hodně zastavím, protože si to zaslouží

více... MAGIE 10.05.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - KVĚTEN 2017

nahled

Krásný a zamilovaný květen přeji všem znamením napříč zvěrokruhem. Hlásím, že měsíc lásky pro nás víceméně láskyplný také bude. Čeká nás pohodový čas, spíše uvolňující, ve kterém se nebudeme tolik soustřeďovat na detaily, jako spíše na celek. A ten navíc bychom měli vnímat s nadhledem a pozitivně.

více... MAGIE 5.05.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Včera a předevčírem

nahled

Humor bez humoru, jako hrob bez hrobu

více.. SPOLEČNOST 26.05.2017

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist