Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Renatou

Kniha - Mu-žung Süe-cchun: Než slehne rudý prach

nahled

Než slehne rudý prach, stane se celý Wej Taův život. Život mladého advokáta žijícího si na tak vysoké noze, jak to pro čínskou zkorumpovanou oblast soudnictví a práva typické. Život tak spletitý nejen událostmi, ale i morálním vývojem, že právě to dělá z knihy nezapomenutelné čtení. Chvílemi se vám bude tajit dech, chvílemi vás obestoupí lidský hnus a pochopení zákona džungle. Román má nepopiratelné charisma už od prvních stránek

více... SPOLEČNOST 14.09.2018
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Hádanka pro Mičuriny

nahled

A tedy nejen Mičuriny, ale zejména třeba dendrology, protože se přiznám, že z tohoto stromu jsem rozpačitá. A velice ráda se něco dozvím. Nejsem tak dlouho na světě zjevně, protože toto, co tady roste, vidím prvně a upřímně jsem si toho napřed nevšimla. Vlastně ty botanické záhady byly dvě…

 

více... FAUNA A FLÓRA 13.09.2018
MAGIE: S Michaelou

Magie květin: Orchidej. Proč pomáhá předně ženám?

nahled

Máte pocit, že vaše orchidej pozná, jak se cítíte, a snaží se vám pomoci? Že do vás vidí? Máte potřebu s ní hovořit? Pak jste pochopily to, co Totonakové a jiní Indiáni. Abychom totiž poznali (teď už obecně, nejen ženy) podstatu umění orchidejí a jejich magii, musíme do Mexika, daleko před Kolumba a musíme za Indiány…

 

více... MAGIE 11.09.2018
FAUNA A FLÓRA: S TorouTorouTorou

Jak se bude jmenovat?

nahled

Když si přinesete domů zvíře, čeká vás úkol nejtěžší: najít mu jméno.
U pejsků se sáhodlouhým rodokmenem je to jednoduché. Prostě hmátnete po tom nejvyslovitelnějším z dlouhého seznamu šlechtických titulů, zkrátíte ho, zkomolíte a máte toho svého Beníka, Azora nebo Astičku.

 

více... FAUNA A FLÓRA 7.09.2018
RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Tak zase za rok

nahled

Prázdniny jsou za námi. Tohle zjištění jistě rozesmutní děti a některé dospělé. Bez ohledu na to, kolik nám je let a jak dlouho jsme od školních lavic, jsou prázdniny vždy časem dovolených, odpočinku, koupání, výletů, grilovaček a zkrátka všeho, co máme rádi. Je na to čas, počasí přeje a díky školním prázdninám můžeme trávit tento čas jako rodina.

 

více... RODINA A DROBOTINA 3.09.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2018

nahled

Zdravím všechna sluneční znamení u zářijových horoskopů a přeji všem dětičkám šťastný návrat mezi školní škamna. Celý náš lidský zodiac se musí v září připravit na tři extrémy. Září začne ale hezky, tak vám to maličko rozeberu „osobně“.

 

více... MAGIE 1.09.2018
RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Co za to?

nahled

Peníze jsou až na prvním místě. A taky nesmrdí. Jejich padělání je trestné. Všichni jsme přesvědčeni, že bez nich by nám bylo lépe, ale  víme, že s nimi je to ještě lepší. Peníze ovládají svět. Jsou oběživem a proto je potřeba, aby obíhaly. Tedy je někdy s lehkým, spíš však s těžkým srdcem do oběhu pouštíme a opouštíme.

 

více... RODINA A DROBOTINA 31.08.2018
RODINA A DROBOTINA: S Michaelou

Reportáž: Když košík, tak Velký. A proč?

nahled

Moje dcera Miška je maniakální a zcela se vymyká trendu této doby. Zatímco totiž 99,9% populace napříč věkovými kategoriemi lepí na své schránky obřími písmeny, „nevhazovat letáky“ a nejraději by k tomu ještě umístili hnízdo afrických včel, ona se na každý těší. Ona miluje letáky.

 

více... RODINA A DROBOTINA 19.08.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Včera a předevčírem

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist