Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

DŮM A BYT: S TorouTorouTorou

Ledová královna Kristina

nahled

Kdyby se Alenka neztratila tenkrát v říši za zrcadlem, mohla klidně bloudit po mém mrazáku. A bloudila by tam dodnes. Úplně to vidím, byl by to úspěšný seriál, možná telenovela a běželo by to déle než Dallas.

 

více... DŮM A BYT 19.07.2018
SPOLEČNOST: S TorouTorouTorou

Číst, snít, cestovat

nahled

Říká se, že kolik knih přečtete, tolik životů prožijete. Ne každá má hrdinu a příběh, který by vás dokázal rozbít na kousíčky jak čínskou vázu. Listováním v kuchařce potrápíte spíš chuťové buňky než srdeční svalovinu. Slovník vás možná nakopne ke studiu jazyka, i když poplakat si nad ním můžete taky dobře. Zvlášť, když si uvědomíte, že byste ho nepotřebovali, kdybyste tenkrát ve škole dávali pozor.

 

více... SPOLEČNOST 16.07.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2018

nahled

Zdravím všechny napříč zodiakem u červencového horoskopu. Tento měsíc nám přinese hodně emocí, a to jak v dobrém, tak i v tom horším. Na to druhé má vliv zejména Luna, která v závěru měsíce potrápí všechna znamení.

 

více... MAGIE 3.07.2018
RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Tábor

nahled

Blíží se prázdniny. Ne, moment, ony už jsou tady a dychtivě mi klepou na rameno. Jako vždy jsem nemile překvapena a opět zaskočena. V záchvatu paniky jsem naplnila několik tašek, do kterých jsem nasypala vše, co mají děti ve skříni, aby jim na táboře nic nechybělo. Dcera si dobalila zbytek do třetí tašky, takže to vypadá spíš na emigraci než dva týdny pod stanem. Radši jsem jí zamkla pas.

 

více... RODINA A DROBOTINA 29.06.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Včera a předevčírem

nahled

Ledová královna Kristina

více.. DŮM A BYT 19.07.2018

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist