Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Renatou a nakladatelstvím Argo

Výherci Porodní báby a trailer k filmu

nahled

Tři z vás se tedy mohou pokochat touto mimořádnou knihou. Utekl nějaký čas a já jsem pro vás našla i trailer k zfilmované verzi, která měla svou premiéru ve Finsku v září letošního roku.

Je to asi dílo spíše pro fajnšmekry a tak se patrně do českých kin nedostane jinak než jako součást nějakých festivalů. Masové to  není. I když "masa" si tam užijeme dost.

 

více... SPOLEČNOST 14.10.2015
SPOLEČNOST: S Renatou

Zázraky v praxi? Spíš uzdravení duše...a soutěžní trofej

nahled

Nejprve jsem s názvem této knihy od Arielle Essex příliš nesouhlasila, protože spíše než o zázracích tady probírá celkem tvrdou psychologii, někdy říznutou duchovními moudry, lidskou duši a schopnost se sám uzdravit. Uzdravit poraněnou duši, poraněnou v hloubce a nesoucí nejen psychické potíže, ale také klíč k nemocem fyzickým. 

více... SPOLEČNOST 12.10.2015
DŮM A BYT: S TorouTorouTorou

Historické štrůdlování

nahled

Úterní štrůdlování s Míšou bylo velmi voňavé a inspirativní, takže se mnohé z nás vrhly k troubám. Já na tom nebyla jinak. Ale při tom čekání na voňavý závin jsem projela knihovnu. Chtěla jsem vám o tom našem štrůdlíku najít nějakou zajímavost, pikanterii, kousek historie. Už se v dějinách lidstva vraždilo pro ledacos, proč ne pro štrúdl. Je chutný, ale nudný. 

více... DŮM A BYT 9.10.2015
MAGIE: S Michaelou

Kamínkový tým: Pan granát a pan sodalit

nahled

U krásného a romantického larimaru jsme si slíbili představit další dva členy kamínkového týmu. Jeden je pan temně rudý prozíravý optimista a druhý nezávislý ochránce, lákavě modrý léčitel a ochránce věrnosti předně vlastním ideálům a hodnotám. Jsou to pánové granát a sodalit.

více... MAGIE 7.10.2015
RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Okénko do minulosti

nahled

Začala škola. To si jistě všimla většina z nás. Především rodiče menších dětí zaregistrovali, že je doma jaksi tišeji, mizí méně jídla a pořádek vydrží déle, kolikrát až do víkendu. I přestože naše peněženka pustila snad všechny chlupy, které měla a na školní pomůcky padl i poslední litr, který jste měli zašitý jako krabičku poslední záchrany pod volnou kůží na břiše, naše srdce plesá. Prázdniny jsou každoročně očistec zvlášť proto, že děti nabudou dojmu, že jsou nekonečné a škola je definitivně za nimi. 

více... RODINA A DROBOTINA 6.10.2015
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ŘÍJEN 2015

nahled

Zdravím všechny u říjnových horoskopů, kde nám planety slibují aktivitu, studia a nutnost péče o zdraví. Celý měsíc pak bude hlavně ve znamení mezilidských vztahů, odpovědnosti a nových začátků. Předně za to mohou Uran, Mars a Venuše. Samozřejmě také Saturn, ale ten jsa dlouhodobě a teď už pohodlně usazen ve Střelci, bude aktivně řešit a sestřelovat nepohodlné a nepotřebné ještě dlouho.

více... MAGIE 5.10.2015

Včera a předevčírem

nahled

Zázraky v praxi? Spíš uzdravení duše...a soutěžní trofej

více.. SPOLEČNOST 12.10.2015

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist