Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

Prosinec neprosí. I když to tak vypadá

nahled

Neříkejte, že jste nikdy nepřemýšleli nad tím, jak vznikali některé názvy a slova. Mě třeba zaměstnávaly dny v týdnu (k tomu příště) a taky měsíce. Některé mají logiku, jako třeba květen, ale jiné už méně. Člověk by řekl, že třeba takový prosinec je jasný. V prosinci prosíme Ježíška. OMYL!!

 

více... SPOLEČNOST 2.12.2016
DŮM A BYT: S redakcí

KOMERČNÍ TIP: Na pojištění domácnosti nešetřete. Rozhodně ne na úkor ochrany!

nahled

Někdo si na domácím vybavení příliš nepotrpí a investuje peníze jinak. Většina lidí si ale čas od času udělá něčím radost a hodnota domácnosti průběžně stoupá. A v některých domácnostech se postupně nahromadí tolik cenností, že jejich cena převýší hodnotu samotné nemovitosti. Ať už to máte jakkoliv, měli byste si domácnost pojistit.

více... DŮM A BYT 2.12.2016
DŮM A BYT: S Michaelou

Sešit – VAŘENÍ – 8.C

nahled

Tak. A pak, že nezaložím ten sešit. (a vypadá, jak s osmičky, což?) cheekyTady je a bude tady pořád, protože z vydání se přehoupne do bannýrku, který na hlavní straně vpravo každý hnedka najde. Přemýšlela jsem o tom, když jsem ze zahrady vláčela uklidit vaničku a taky stůl, jak by to bylo se sešitem technicky nejlepší a mám nápad.

více... DŮM A BYT 30.11.2016
MAGIE: S Renatou

VÝKLADOVÝ DEN: Andělské rady od Doreen Virtue

nahled

Tak dneska to bude fakt jízda, milé dámy! Tyhle karty jsou sice andělské, ale se svými odpověďmi se vůbec nestydí! A i na vás, odpusťte mi to, přepokládám, budou nekompromisní a jasné! Dnes je tu pro vás připraven výkladový den, takže se těším na vaše dotazy, ale počítejte s tím, že tady si nikdo servítky brát nebude. I mne samotné trvalo, než jsem si na ně zvykla.

více... MAGIE 28.11.2016
MAGIE: S Michaelou

Boží seriálek - EGYPT - NEFERTITI. Miloval ji nejen Achnaton, ale prý i Hitler

nahled

Možná už se konečně dozvíme víc, o této takzvané „egyptské Mone Lise“, do které se nezamiloval jen Amenhotep, ale pobláznila i Adolfa Hitlera. Prozatím víme jen tolik, že byla na svou dobu tak půvabná, její jméno v překladu znamená „A přišla kráska“. Odkud přišla? A hlavně kam se pak poděla?

více... MAGIE 25.11.2016

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist