Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

MAGIE: S Michaelou

Jak nosit kamínky aby si rozuměly?

nahled

Když jsem včera v potu tváře spustila kamínkový e-shop, hnedka mi došlo, že vám něco dlužím. Něco, co jsem minulý týden v souvislosti s kamínky ještě slíbila. Tak plním slib, abychom to měli už pohromadě. Jasně, že není jedno, jaké kameny si na sebe navěsíte, ale zase to není tak strašně přísné. Kameny jsou relativně tolerantní…

více... MAGIE 1.09.2015
SPOLEČNOST: S Renatou

Miluj svůj život! Báječný a praktický kalendář pro rok 2016

nahled

Další ze série nástěnných kalendářů je mimořádně povedený. Kalendář Miluj svůj život pro rok 2016 má nádherný podtitul „Mé sny jsou plné radosti a lásky“. Tak tohle ráda splním, mé sny opravdu jsou a budou takové i v roce příštím, ale co dál? Dál stačí, když se budeme trošku snažit a u toho se těšit nádhernými inspiračními slůvky, které tu jsou pro každý měsíc připraveny.

více... SPOLEČNOST 31.08.2015
TĚLO: S Michaelou

Zakopávající srdíčko aneb extrasystoly

nahled

Ani by člověka nenapadlo, jak frekventovaný je tohle problém, než si pohovoří s několika lidmi. A jak jsou panečku takoví lidé rádi, že má někdo stejné obtíže, a že to vlastně nic není. No jo, tak srdíčko není kotník, to je jasné, že se bojíme. Jak nepříjemný je pocit bušení srdce, kdy se člověk nemůže za živého Boha uklidnit a nakonec má dojem, že mu fakt něco je, což vlastně jenom prohloubí to bušení, asi nemusím dlouze popisovat.

více... TĚLO 27.08.2015
VZTAHY: S Michaelou

Zadeček, předeček … blbeček

nahled

Pojďte, nebudeme se tvářit, že jen muži hledaje naše hluboké oči, aby do nich pohlédli, pátrají hlavně tam, kde nám končí přívěšek na krk, a přiznáme se, že to na první dobrou ani u nás není o kráse ducha. Že i my máme svá místečka, kam se stáčí náš zrak. Kdybych se tady teď prsila, že mám v hledáčku vždy jen onoho ducha a jiskru v oku, byla bych pokrytec. A to zase ne - e.

více... VZTAHY 26.08.2015

Právě teď


radio patriot

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist