Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

DŮM A BYT: S Michaelou a hosty

Vaříme s Edou – Židáky

nahled

Tedy původně to měla být jen Ranní káva a v ní seriozní recepis na nejlepší koláčky pod sluncem, které jsou tak dobré a křehké, že jíst je, je doslova gastronomická nirvána. Myslely jsme to dobře, měly jsme to naplánované a dokonce jsme ve snaze navodit co nejdomáčtější atmosféru, uplatily malou Emu coby hudební doprovod.

více... DŮM A BYT 20.09.2017
MAGIE: S Michaelou

Co má Bazilišek společného s Kristem?

nahled

No, něco ano, i když jsem teď asi mnohé uvedla v chaos biblických rozměrů. Jistě jste už slyšeli někoho říkat, „kouká jako Bazilišek“. Moje babička to třeba používala a její příměry, což nebyly jen baziliškové, ale taky třeba „dopadneš jako Ikaros“, „připadám si jako Sisyfos“, „mám na to Gryf“ a další a další mě přivedly k mytologii, ke které hravou formou občas teď vodím já vás.

více... MAGIE 18.09.2017
FAUNA A FLÓRA: S Edou

Jsem doma. Dík! Edík

nahled

Já to věděl!! Já to věděl, že jsem se nenarodil pod nějakou temnou hvězdou. Vždycky jsem si říkal, že jsem štěně štěstěny. A nepřešlo mě to, ani při té lapálii s kyčelními klouby, které mám operované a jeden mám tak nějak přidělaný napevno. A měl jsem pravdu. Dočkal jsem se a trvalo to jenom necelý rok.

více... FAUNA A FLÓRA 14.09.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ZÁŘÍ 2017

nahled

Zdravím všechny Popelky a nepopelky u zářijových horoskopů a jako první se omlouvám, že to tentokrát déle trvalo. No alespoň jsem to stihla na úplněk, který je právě dnes, tedy 6.9. Bude v Rybách za asistence opozice Slunce v Panně. Je to takové neklidné postavení, což vysvětlím na videu. Žádná velká katastrofa…

více... MAGIE 6.09.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Včera a předevčírem

nahled

Vaříme s Edou – Židáky

více.. DŮM A BYT 20.09.2017

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist