Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

KRÁSNÝ BELTINE VŠEM!

nahled

SVÁTEČNÍ VYDÁNÍ

Jeden z nejvýznamnějších a také jeden z nejhezčích pohanských svátků, který si musíme užít. A kdyby ne u dvou ohňů, připravených z devíti druhů dřeva, tak alespoň v duchu a s vědomím, že jde o velice krásný a silný den. (nezapomeňte si skočit, holky!)

více... SPOLEČNOST 30.04.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou a hostem

Případ zmizelé Míši: Matka hlavního podezřelého - "Ota by Míše neublížil"

nahled

V případě zmizelé Michalky Muzikářové se toho už napsalo mnoho. Víme, co má dívenka ráda, víme, že před jejím zmizením zmizel i její králíček, víme, jaký postoj zaujala maminka holčičky a víme i, jak moc ztrátou trpí babička. Víme o tom, že jeden z hlavních podezřelých v tomto případě, spáchal koncem ledna 2017 sebevraždu. Ale kolik prostoru se věnovalo člověku, kterého většinová část veřejnosti pokládá za pachatele?

více... SPOLEČNOST 29.04.2017
SPOLEČNOST: S redakcí

Pojištění právní ochrany využijete v každé životní situaci

nahled

Život je plný nástrah a my se vůči nim neumíme vždy efektivně bránit. Nemáme dostatek času, energie nebo odborných znalostí v dané problematice a najmout si právníka je příliš drahé pro každodenní řešení problémů. S pojištěním právní ochrany se již ničeho obávat nemusíte, v případě potíží můžete kdykoliv zavolat či napsat e-mail některému ze zkušených právníků, ten vám poradí a může vám pomoci vyřešit vaši nepříjemnou životní situaci. 

více... SPOLEČNOST 28.04.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

4.Říše bude dokonalejší

nahled

Dovolte mi tento článek jako úvahu, jako podnět k přemýšlení. Text není návodem, jak zjistit, co je správné a co špatné. Ani není nějakou kategorizací zla. To totiž ani nejde. Nikdo se vědomě nepostaví na stranu zla. Vždycky na stranu dobra. A dobro by bez zla neexistovalo. A proto je třeba ponejprve pojmenovat zlo. Potom se rozhodnout a na straně dobra proti zlu bojovat.

více... SPOLEČNOST 27.04.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - DUBEN 2017

nahled

Všem přeji krásný aprílový měsíc, ve kterém na nás čeká hned několik zajímavých momentů, a který by nás měl především poučit a pomoci nám v sobě uklidit. Z dubna do května bychom měli vstoupit s větší jistotou, že jsme na nic nezapomněli. Pomůže nám s tím Merkur. Ale nejen on…

více... MAGIE 3.04.2017
TĚLO: S Michaelou a vámi

RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE: Místo kapslí, mandle

nahled

Když jsme tak hezky a akčně začali, a když jste byli ke zdravému životnímu stylu tak strženi, což je jedině dobře, tak vesele pokračujme. Náš seriál jsem nazvala RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE a vždycky bude mít článek nějaký podtitul. A mám další tip. Děkuji za tu záplavu e-mailů s radami od vás. Tohle je jedna z nich.

 

více... TĚLO 22.03.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist