Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Nakoupeno (?)

nahled

Čas od času jsem opravdu ráda, že existují služby, které vám dovezou nákup až domů. Jsme velmi žravá pětičlenná rodina. Navíc se veškeré ovoce na zahradě rozhodlo, že dozraje v jednom týdnu. Volná odpoledne tak trávím na štaflích mezi třešněmi nebo v kleče mezi keři rybízu, záhony jahod. Opravdu nevím, že by někdy zrály maliny takhle brzo, ale zrají. Navíc začaly oranžovět i meruňky, aby mne naštvaly. Na něco jako je nákup prostě nemám čas. 

více... RODINA A DROBOTINA 14.06.2018
SPOLEČNOST: S Michaelou

Hrobka Bj 581 – Copak je to za Vikinga?

nahled

Zdálo by se, že tam, kam vás chci zavést, už to ode mě tak dobře znáte, že snad ani není nic, co bychom objevili. Vždyť mezi severskými Bohy jsme na Popelkách jako doma. Známe velkého vládce bohů Odina, jeho dobrotivou ženu Frigg, krásnou Freyu, pána hromů Thora, zlomyslného Lokiho i chudáka Baldra …

 

více... SPOLEČNOST 11.06.2018
VZTAHY: S TorouTorouTorou

Muži jsou z Marsu a ženy z ocele

nahled

Feministky se nám snaží více než sto let vysvětlit, že ženy jsou stejné jako muži. Že mají stejná práva, s tím bych souhlasila. Ale stejné? Stejné rozhodně nejsme. A projeví se to zejména, když dojde na lámání chleba. Šla jsem po tělocvičně do vany. Když jsem jednou nohou vstoupila do horké vody, došlo mi, že nemám ručník...

 

více... VZTAHY 5.06.2018
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVEN 2018

nahled

Přeji krásný, čerstvě červnový den. To asi nejzásadnější a také nejhezčí, co nás v tomto měsíci čeká, je svátek Litha. Tedy letní Slunovrat. Chvíle, kdy sluníčko při svém cestování protne obratník Raka, a kdy na obratníku Raka v pravé poledne dopadnou sluneční paprsky přesně kolmo k zemi. Nastane léto.

 

více... MAGIE 4.06.2018
MAGIE: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2018 – LUNA NÁM UKÁŽE PRAVDU, PLANETY STABILITU

nahled

Hvězda se s námi rozloučila s přispěním couvajícího Uranu, což pro mnohé, nebo lépe řečeno pro většinu z nás mohlo být velmi zátěžové. Je asi ještě brzy říkat, že to mělo očistný charakter. Protože druhá polovina roku mohla být příliš náročná, abychom to všechno vnímali teď tak s přehledem. Jsme unavení a namnoze ještě zmatení.

více... MAGIE 28.12.2017

Včera a předevčírem

TOPlist