Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

Jak se vydělává s žumpou v hlavě?

nahled

To se tak jeden prodere dospíváním a záhy zjistí, že mu nebylo dáno shůry a horkotěžko vypotí malou násobilku, natožpak později něco kloudného do formuláře o výběru povolání. Nadto nemůže ani kalkulovat, že by třeba poctivě brázdil s ještěrkou peróny, protože mu slovo práce evokuje smrtelnou chorobu.

více... SPOLEČNOST 30.07.2015
DŮM A BYT: S Michaelou a hostem

MONTERO: Šťastná kancelářská krysa

nahled

Souhlasím, že pro toho, jehož pracovní prostředí tvoří prostor kolem vysoké pece v železárně, nebo interiér vozu taxislužby, není útulná kancelář firmy Montero právě tím, co by si přál k narozeninám. Pořád je ale hodně těch, kteří osm i více hodin každým dnem a po celý produktivní život prosedí na židli v kanclu. A po několika letech strávených u jedné firmy, je už fakt oříšek najít ve svém pracovním koutku nějaké zalíbení. 

více... DŮM A BYT 29.07.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou

Lež a řeč těla: Pravák nebo levák?

nahled

Podle zkušených vědců lze velice snadno rozpoznat, co si druhý myslí, když mluví, bez ohledu na to, co právě říká? Řeč těla, která doprovází každou komunikaci, je projev podvědomý a netrénovaný jedinec ho nekontroluje. A prý i trénovaný dokáže korigovat signály těla jen zčásti.

více... SPOLEČNOST 28.07.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou

Neuvěřitelná synchronicita – Studénka

nahled

Ačkoli jsem se tomuto tématu, nebo chcete-li, jevu věnovala hodně v pátečním rozhlasovém Popelení, vracím se k tomu ještě v článku a to ze dvou důvodů. Jednak ne každý v pátek poslouchal a tohle si zaslouží pozornost, a jednak jsme při vysílání opomněli ještě jednu událost. Předpoklad pana Junga tak potvrzuje nenápadná Studénka hned mnohonásobně. A pardon, ale o náhodách už by teď mluvil jen úplný špalek.

více... SPOLEČNOST 27.07.2015

Včera a předevčírem

nahled

Jak se vydělává s žumpou v hlavě?

více.. SPOLEČNOST 30.07.2015

Sobotní příloha


radio patriot

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist