Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

TĚLO: S Renatou

Modrý lékař pro duši: Levandule

nahled

Čím obalit bolavou duši? Kolik lidí, tolik receptů. Budu ráda, když se tady podělíte o své "životabudiče". Někomu pomůže kus masa, steak (ach, bože to byla kdysi slast!) nebo poctivá dobrá omáčka se šesti (po které nemusím mýt nádobí), jiný sáhne po jemnějších variantách a právě levandule může být dobrou volbou.

A schválně píšu modrá, protože se sice pyšní sytě modrou až fialovo-modrou barvou, ale nálev z ní je tyrkysově modrý.

více... TĚLO 29.07.2016
VZTAHY: S Renatou

Na dosah ruky: Mystérium menstruace

nahled

Jak souvisí menstruace a vztahy? Jsem čím dál víc přesvědčena, že celou intimitu, hloubku, problémy i neochvějné síly lásky jsou ukryty právě v ní. Že právě ona je jedním z vodítek, kterými nám duše dává vědět, jestli jsme milované, nemilované, na dobré či špatné cestě. 

více... VZTAHY 21.07.2016
MOMOVY DENÍKY: S Michaelou a Momem

MOMOVY DENÍKY: Přepeřování a první slůvka

nahled

Tak konečně! Trochu jsem si zavařila, když jsem v předchozím článku do deníku napsala jako příští téma přepeřování. Od té doby jsem na něj musela počkat. Respektive počkat na Moma. On se totiž, když pominu takovéto chmýří, ne a ne prvně přepeřit. Popsaný odstup je velký klidně od 5 do 8 měsíců. Momo si počkal do sedmi.

více... MOMOVY DENÍKY 18.07.2016
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Malý, hezký, chutný, chytrý, úspěšný vrah

nahled

V porovnání s ním je slečna muchomůrka hlízovitá, alias muchomůrka zelená, tedy naše nejjedovatější houbička, fakt seriozní dáma. Příznaky otravy muchomůrkou zelenou, která bývá nejčastěji zaměňována se žampionem, protože vlastní i zcela bílý obleček….

více... FAUNA A FLÓRA 15.07.2016
SPOLEČNOST: S Michaelou

Bez Bruselu ani se nevy…

nahled

Tak jsem včera prohlížela letošní vskutku libézní a zdravou úrodu našich okurek a lebedila jsem si. Vyškubla jsem několik desítek šlahounovců a koukám na ta malá okurčí miminka, pomalu se slzou v oku. A najednou se mi udělalo mdlo. Nebudete mi to věřit, ale skoro všechny jsou zahnuté!! Bůh suď, jak to přišlo, ale moje okurky by Evropská Unie nepochválila!!

více... SPOLEČNOST 13.07.2016
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ČERVENEC 2016

nahled

Zdravím vás u červencových horoskopů a už dopředu slibuji, že tento měsíc nám planety sice také přichystaly pár výživných dnů, ale zdaleka má pro nás červenec přívětivější tvář, nežli měsíc předešlý. Tento by se dal rozdělit na dvě poloviny. Ryze citovou a ryze karierní…

více... MAGIE 4.07.2016
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2016 – DUCHOVNÍ POSTUP PROSTŘEDNICTVÍM ZTRÁT

nahled

Co vám budu povídat, když už vlastně všechno víte. Věž je věž. Ovšem tím, že přichází po tarotovém Ďáblovi, vlastně nejenže nepřichází nic, na co bychom nebyli připraveni, ale zastihne nás zocelené i uvědomělé.

Uvidíme hodně věží – tedy hodně pádů.

více... SPOLEČNOST 17.12.2015

Včera a předevčírem

TOPlist