Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S Michaelou

Umíte těsnopis?

nahled

Už nevím, jak a kdy jsem si na tohle téma vzpomněla, ale asi před víkendem mezi rozesazováním pivoněk a zápasem s hadicí. Ihned mi naskočila moje babička, která byla výtečnou a zdatnou stenografistkou, neb jednak měla tento „model“ ve škole povinný, a jednak ho jako letitá úřednice používala. 

více... SPOLEČNOST 27.03.2017
TĚLO: S Michaelou a vámi

RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE: Místo kapslí, mandle

nahled

Když jsme tak hezky a akčně začali, a když jste byli ke zdravému životnímu stylu tak strženi, což je jedině dobře, tak vesele pokračujme. Náš seriál jsem nazvala RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE a vždycky bude mít článek nějaký podtitul. A mám další tip. Děkuji za tu záplavu e-mailů s radami od vás. Tohle je jedna z nich.

 

více... TĚLO 22.03.2017
TĚLO: S Michaelou

Pilotní text - RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE – Konec léčby smrtí

nahled

Přemýšlela jsem, jak bych uvedla náš seriálek o přírodním léčení, přírodní kosmetice, přírodním praní, mytí, čistění zubů a mytí vlasů… o přírodních mastičkách a vůbec tak nějak přirozeném nakládání s tělem. A asi bych měla začít poděkováním…všem, kdo jsme tady, za to, jací začínáme být. Rozumní, prozíraví, vyspělejší…úvod bude rozsáhlý, ale pokládám to za účelné, tak to udělám…

více... TĚLO 20.03.2017
DŮM A BYT: S Michaelou

Domácí prací gel – luxusní – zdravější - téměř zadara!!

nahled

Nenabídnu vám poutavé video z prostěradlem, po kterém jsem nechala pobíhat stádo vepřů a po té s ním vytřela fotbalové hřiště včetně tribun, abych ho pak vyndala z pračky bělejší, než bílé a dokonce vymandlované. Prostě mi jen věřte, že bratru za cca 50 korun mám 10L gelu, který pere skvěle!

více... DŮM A BYT 16.03.2017
MAGIE: S Michaelou

Jaké zvíře na krk?

nahled

Když vyjmeme manžely a partnery a taky nezvedené potomstvo, má amulet ve formě zvířete velkou moc. Nedávno někdo zmínil v diskuzi dotaz na tohle téma a mě napadlo, že není špatné připomenout, jak silný zářič je zvířecí amulet.

více... MAGIE 10.03.2017
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - BŘEZEN 2017

nahled

Zdravím, všechny. Alespoň astrologicky by měl být březen pro všechny obecně poměrně líbezný. Skoro samá pozitiva. Jen opravdu pramálo rizikových dnů a pomůže i přesun sluníčka do Skopce, který s sebou přinese větší odolnost a hromadu aktivity. I když, aktivní bychom měli být i teď, zkraje března…

více... MAGIE 6.03.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou a hosty

Proč Masopust? A hele, na ten náš!! (2017)

nahled

Než vás přivedu na ten letošní tady u nás, odvedu vás tradičně hluboko do minulosti. Třeba by vás historie, hluboké kořeny a logika masopustních průvodů, masek a tanců, mohly zajímat. A že je to zajímavé! Kéž by příště prošel masopustní průvod i u vás, třeba v Praze a klidně ať zastaví dopravu. A holky, ne, abyste odepřely tanec medvědovi!!

více... SPOLEČNOST 27.02.2017
SPOLEČNOST: S Michaelou

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2017 – Hvězda bude odpovědí na naše loňská "PROČ"?

nahled

Dopředu hlásím a uvidíte sami, že na rozdíl od loňského roku touto dobou, když jsem nevěděla, jak bych co nejšetrněji sdělila to, co jsme namnoze následně zažili, budu optimistická, plná naděje a očekávání. Protože o tom přesně Hvězda, do které vstupujeme, je.

více... SPOLEČNOST 15.12.2016

Včera a předevčírem

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist