Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

SPOLEČNOST: S TorouTorouTorou

Drákula

nahled

Tohle měla být původně pozvánka do kina. Američané se rozhodli k natočení dalšího filmu o Drákulovi. Na tom by nebylo nic zvláštního. Snímků, kde se více či méně tahle upíří legenda vyskytuje je víc než čtyři sta. Navíc, jak je špatným zvykem americké kinematografie, opět ji pojali jaksi po svém. 

více... SPOLEČNOST 31.10.2014
SPOLEČNOST: S Michaelou

Ještě se mi směj. X. kapitola

nahled

Mlčky hleděl před sebe a čelní sklo auta mu před očima tvořilo z pouličních lamp malé, zářivé  hvězdy. Za zády mu tlumeně vyhrával vídeňský valčík. Zamyslel se. Pohled na potemnělý park mu připomněl dokument, na který se včera večer díval, zatímco jeho matka, kterou se mu nechtělo poslouchat, důrazně upozorňovala na jeho staromládenectví, podivnou mlčenlivost a znovu a znovu vyčítala, že ona mu nestojí za rozhovor.

více... SPOLEČNOST 30.10.2014
SPOLEČNOST: S Michaelou

NEMÁM PREZIDENTA!

nahled

Česko-polský novinář, esejista a humorista Gabriel Laub v jedné povídce kdysi řekl: „V totalitních režimech se idioti dostávají k moci intrikami a násilím. V demokracii - svobodnou volbou“. Tak nevím, ale výsledkem volby v obou případech je pak stejně idiot u moci. 

více... SPOLEČNOST 28.10.2014
TĚLO: S Michaelou

Spinkáme!!

nahled

Tak jsem ku své obrovské radosti a ulehčení nalezla jedno podzimní pozitivum, kterým jsem si zvedla náladu. Totiž návrat k normálnímu, přirozenému času. Patřím k těm, kdo změnu na letní velmi těžko snáší, protože moje tělo je holt puntičkář a chce mít ve všem pořádek. Tudíž mu takový detail, jako je hodina kupředu, není fuk…

více... TĚLO 27.10.2014
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ: ŘÍJEN 2014

nahled

S omluvou za zpoždění vás srdečně zdravím u říjnových horoskopů. Celému období tohoto měsíce vládnou hlavně Váhy, Slunce, Mars a Merkur.  Občas je posílí Venuše a to vůbec ne špatně. Uran se ze Skopce nehne. Zato se hne Slunce a to by mohlo být zajímavé ke konci měsíce.

Patrně nejzajímavější bude říjen pro Štíry a Střelce a to v oblasti pracovní a podnikatelské. 

více... MAGIE 4.10.2014

Včera a předevčírem

nahled

Ještě se mi směj. X. kapitola

více.. SPOLEČNOST 30.10.2014

Právě teď


radio patriot

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist