Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

V té zemi jsou LÍPY …

nahled

…. a ve květech med … mám tu písničku ráda a mám ráda lipový květ, který je tak všestranný až to není možné. A celá lípa má tak hezkou magii, že si právě teď, když tenhle léčivý, národní a božský strom kvete, zaslouží článek. Berte košíčky a o víkendu hybaj na kvítka. Bacha, včelky se svých nektarových obložených tabulí velice nerady vzdávají…

více... FAUNA A FLÓRA 3.07.2015
SPOLEČNOST: S Michaelou

Soud a Petr Kramný: Síň plná nenávisti a zkouška sil JUDr. Long - Slámové

nahled

S ohledem na fakt, že se případu věnuji celé dva roky, od samotného začátku, jela jsem do Ostravy s pocitem, že celý cyklus se mi nějakým způsobem uzavírá. S pocitem, že jsem se nemýlila ani jako redaktor, ani jako člověk, který vedle klávesnice, diktafonu a pera, používá občas i ne úplně pragmatické pomůcky. Čekala jsem uvolnění. Něco, jako když má maratonec před sebou posledních pár metrů k cíli.

více... SPOLEČNOST 2.07.2015
TĚLO: S Renatou

David Frej: Zánět, skrytý zabiják

nahled

Jooo, drsně to zní, že? Ale když si tuto knihu pročtete, tak se notně zarazíte. Logická provázanost často narážející na zkušenosti, která má každý z nás, jen dávají autorovi za pravdu. Řeč tu není o akutním zánětu, ale o zánětech často skrytých nebo nemoci, které si na první pohled se zánětem nespojujeme –astma, alergie, srdečně-cévní  nemoci, rakovina, ale třeba i obezita. David Frej v knize navrhuje řešení, které mě fascinovalo.

více... TĚLO 1.07.2015

Včera a předevčírem

nahled

V té zemi jsou LÍPY …

více.. FAUNA A FLÓRA 3.07.2015
TOPlist