Popelky.cz, magazín pro ženy se sobotni přílohou

RODINA A DROBOTINA: S obchodní nabídkou

Musíte vařit bez laktózy? Nevadí!

nahled

Zajistit stravu pro sebe nebo pro člena rodiny, který má intoleranci na laktózu nebo přímo alergii na mléko, nebývá vždy snadné. Většina receptů i hotových produktů obsahuje mléko a spousta jídel ani nechutná dobře, když se je pokusíte připravit bez něj. Naštěstí se lze mléko nahradit rostlinnými variantami nebo lze koupit i variantu bez laktózy. 

 

více... RODINA A DROBOTINA 21.02.2019
FAUNA A FLÓRA: S Michaelou

Superpotravina. Prejže rejže? A ono jo!

nahled

Osobně jsem knedlíková a mám potíž vytvořit rýži tak, aby to nebyl blemc, nebo zubolamač. Uvažovala jsem, proč se mi někdy povede a jindy by jí nestrávila ani míchačka na beton a nenaředilo ani ředidlo. Jak se ale člověk do rýže ponoří, tak to je fakt ale kumšt. Na našich stolech je rýže miminko. Možná proto jí ještě tak neumím. Ale jinde? A věřili byste, že matkou rýže není Čína?

 

více... FAUNA A FLÓRA 20.02.2019
RODINA A DROBOTINA: S TorouTorouTorou

Ta dnešní mládež

nahled

Pořád to zírá do něčeho placatého a než by řeklo kamarádovi: „Ahoj,“ radši mu to napíše přes messenger. Vlastně mu to: „ Ahoj,“ ani neřekne, protože použije nějaký anglicismus nebo novotvar složený z bůhvíčeho. Všimli si toho i psychologové, kteří svorně bijí na poplach. Mládež je otupělá, neumí navazovat vztahy, pokud ano, hroutí se jim, protože nemají tlačítko na olajkování a dají víc práce než dvě tři kliknutí.

 

více... RODINA A DROBOTINA 19.02.2019
VZTAHY: S TorouTorouTorou

Jak si umíme zkazit první rande

nahled

Randění je milou tradicí a uchylují se k ní takřka všechny páry. Vyjma sexem posedlých dobrodruhů, kteří tuhle fází přeskočí vědomi si toho, že šálit srdce je fajn, ale v praxi jde o úplně jiný orgán, tak proč ztrácet čas. Rande je příjemný okamžik oťukávání se, poznávání, sbližování a jakýsi opičí tanec.

 

více... VZTAHY 14.02.2019
SPOLEČNOST: S TorouTorouTorou

Týdny by měly začínat úterkem

nahled

Týdny by měly začínat úterkem, svět by byl docela jiný. Lepší. Nechápu, proč tolik lidí brojí proti pátkům třináctého, když běžné pondělí je daleko větší peklo. Po dvou dnech volna je tělo jaksi vláčné, ještě v režimu „PAUSE“, na tváři otlačený polštář a v tukových polštářcích všude po těle dobře uložená nedělní mňamka. 

více... SPOLEČNOST 12.02.2019
MAGIE: S Michaelou

HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ - ÚNOR 2019

nahled

Hezky vás všechny zdravím v měsíci únoru a přináším, myslím, docela přívětivou předpověď. Únor nám připravil spousty různých přesunů, z toho jeden fakt velezásadní, ale špatný měsíc by to rozhodně být neměl.

 

více... MAGIE 4.02.2019

Včera a předevčírem

nahled

Superpotravina. Prejže rejže? A ono jo!

více.. FAUNA A FLÓRA 20.02.2019
nahled

Ta dnešní mládež

více.. RODINA A DROBOTINA 19.02.2019

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist