Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Vlaštovky u Kačky: Máme mimi!!!

nahled

Je až neuvěřitelné, jak naprosto přesně má všechno příroda naplánované. A je fascinující, když člověk může vidět, jak pramalý rozdíl, je mezi ním, a jinými živými tvory. Když jsem pro vás s mamkou vlaštovkou psala článek Rozhovor vlaštovka - vím, jak na nemocné oči, společně jsme spočítaly, že miminka by se měla narodit kolem sedmého srpna, s ohledem na to, kdy byla jaksi přednarozena. A fakt jo!

více... 8.08.2017
S Michaelou a hostem

ROZHOVOR: Vlaštovka – Vím, jak na nemocné oči

nahled

To víte, mateřské povinnosti jsou náročné a tak jsem musela čekat, než si jeden z vlaštovčích rodičů, hnízdících právě tady, v ložnici dcerky mé kamarádky Míši, udělá čas na plánovaný zvířecí rozhovor. Protože mamka vlaštovka od chvíle, kdy společně s taťkou dostavěli hnízdo, prakticky pořád hlídá budoucí tři miminka a nikam nechodí, poskytla exkluzívní rozhovor pro Popelky ona.

více... 31.07.2017
S Michaelou a hosty

Pan a paní Vlaštovkovi – MÁME VEJCE!

nahled

MIMOŘÁDNĚ MIMOŘÁDNÉ VYDÁNÍ

Když jsem včera přijela, koukla jsem ke Kačce na vlaštovčí manžele, vlastně jen ze zvyku, protože už bylo dost večer a co jsme tak stihly zatím pozorovat, holky tam přes noc nikdy nebyly. Vždycky přiletěly až ráno. Tentokrát tam byly. Řekla jsem si, že to je zajímavý detail, a že vás, až budu vydávat další reference, určitě informuji…

více... 22.07.2017
S Miškou (Finčem)

Kde bude rajče? V zelenině nebo v ovoci?

nahled

Rajče jedlé, neboli lilek rajče. Lidově jim říkáme rajské jablíčko, rajčátko, rajče. Botanicky se nazývá Solanum lycopersicu. Patří do čeledi lilkovitých a pochází z Ameriky. 

více... 1.07.2017
S Michaelou

Chloupky pro krásu, pro zdraví, na ochranu…

nahled

…a že jsem vás dostala? Že jste si, holky myslely, že budeme řešit novou depilační metodu či něco podobného? Klidně můžeme, a můžeme řešit cokoli kolem nejrůznějších tělních porostů, ale jindy. Hrdými majitelkami našich dnešních chloupků, jsou jiné dámy – Kopřivy.

více... 20.04.2017
S Michaelou

Šafrán: Je opravdu tak vzácný? Ano, je!!

nahled

Kolikrát jste při přípravě jídla použili šafrán? Myslím, že šafrán, je skoro frekventovanější v mluvnici, než v kuchyni. „Je toho jak šafránu". Jistě to úsloví znáte. Co je na něm tak vzácné, že se stal příslovečným? Třeba vás bude zajímat, že: …

více... 6.04.2017
S Michaelou

Hele! A pak, že se přání neplní…

nahled

Bolí mě úplně všechno, i kořínky vlasů. Ale vůbec to nevadí. Toto je nadšený článek! Odhaluji tajemství, které Verča stejně nějakou záhadou už odhalila. Jo, mám bránu! Zjistila jsem, že funguju na náhody. A zrovna já, která na ně nevěřím. Zvláštní.

více... 13.03.2017
S Michaelou

Máte kočku? A…

nahled

Skoro bych řekla, kočka do každé rodiny. Ano, když ne pro radost, tak rozhodně pro zdraví. Vaše i kočky. O felinoterapii se nemusím zmiňovat, víme všichni, jak blahodárně působí kočka coby sedativum … ano sedět s kočkou je zdravé, takže sedativum jak má být… a přede vaše kočka?

 

více... 8.03.2017
S TorouTorouTorou

Kočka - posel jara

nahled

Naši předkové dokázali rozklíčovat mnoho signálů, kterými jim příroda naznačovala, co na ně chystá. Novodobí meteorologové na to jdou nejnovějšími moderními technologiemi za pomoci zemi obíhajících družic a mnohdy na tom jsou obdobně jako ti, co se rozhodli přepočítat sukýnky cibuli, aby zjistili, jaká bude zima. Já na to jdu od lesa. Tedy od kočky. 

více... 20.02.2017
S Michaelou

Když Kim, tak já taky!

nahled

Odkloňme se od závažných témat, nalaďme se jarně a pozvěme něco humoru a nadsázky do dnešního vydání… Původně jsem vám chtěla povědět, jaký jsem Mičurin, jak mi roste liči, a jak jsem nakoupila včera hromady semen…

více... 17.02.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist