Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Michaelou

Neobyčejně obyčejný zajíček (supermamka i cenný amulet)

nahled

Myslím, že vás bude asi hodně, kdo jste na tom jako já. Kdo už se strašně těšíte, až se zima rozloučí. Až si zase budeme fotit broučky a houby a budeme trajdat po lesích. To je o tom, že má člověk chuť fláknout s sebou někde do mechu a být tam celý den. Protože pořád je nač se dívat…je to lék na duši.

 

více... 15.03.2018
S Michaelou a hostem

Zásady rozšířené psíchologie

nahled

Pravděpodobně velice důležitým průkopníkem zkvalitnění tohoto vědního oboru, zaměřeného na duševní hygienu člověka, jeho mentální akceschopnost a omlazení buněk prostřednictvím dostatku podnětů, tedy oboru celkově velice zásadního pro člověka, je psofesor Eda.

 

více... 20.02.2018
S Renatou

A proto nejíme zvířátka: TIP pro děti

nahled

Pamatuji si na dceřino zděšení, když zjistila, že řízek je ze zvířátka. „Jako živého?“ Hm, no ano… Ach! Matně jsem pak vydolovala vzpomínku, ve které jsem se sama vyrovnávala s faktem, že občas se zvířátka prostě jedí. Ono na vsi to bylo snad o to krutější (či snad jednodušší), protože to všechno bylo vidět.

více... 9.01.2018
S Michaelou

Za hodinku začne "VELKÁ"

nahled

Je to tady na Popelkách už taková říjnová tradice. Prostě VELKÁ PARDUBICKÁ je událost a my jí většinou s některými z vás pravidleně sledujeme. Nerada bych to porušila. SÁZÍM NA MLADÉHO VÁŇU. Protože naše dostihová legenda se bude tentokrát jenom koukat.

více... 8.10.2017
S Michaelou

Bezinkový zázrak pro chladné večery – recept! /plus bonus/

nahled

„Před lékařem smekni, před bezinkou klekni“, říkala … jistě, uhodli, moje babička. Faktem je, že to v průběhu roku obměňovala, a že klekacích bylinek bylo hodně. Kdybych měla klekat před každou, u které to babička doporučovala, byla by ze mě asi klekánice. Nicméně, bezinka zdravá je, a jak! Babička dělala likér. Dělám ho roky. Tady je!

více... 25.09.2017
S Edou

Jsem doma. Dík! Edík

nahled

Já to věděl!! Já to věděl, že jsem se nenarodil pod nějakou temnou hvězdou. Vždycky jsem si říkal, že jsem štěně štěstěny. A nepřešlo mě to, ani při té lapálii s kyčelními klouby, které mám operované a jeden mám tak nějak přidělaný napevno. A měl jsem pravdu. Dočkal jsem se a trvalo to jenom necelý rok.

více... 14.09.2017
S Michaelou

Pražská ZOO – klobouk dolů, pane Fejku!

nahled

Na víkend jsem vám připravila vydání celé přírodní a také takové tipové, výletové i informační. Původně jsem myslela, že dám své tipy do jednoho článku, ale bylo toho tolik, že by byl moc dlouhý a vlastně by to ani nešlo. A tak prosím přijměte na tento víkend ZOO v hlavním menu a motýlky v Ranní kávě. Bude to tak lepší.

více... 1.09.2017
S Michaelou

Tak zase příště, Vlaštovkovi!

nahled

Několik krásných a velice podnětných dnů jsme prostřednictvím kamery strávili na Popelkách s vlaštovčími rodiči, kteří se usadili v pokoji dcery Mirabelky, jedné z vás. Sledovali jste s námi všechno od začátku. Stavbu hnízda, první vajíčko, poslední vajíčko... první miminko i malého Kalimera…(ten, co měl na hlavě skořápku).

více... 29.08.2017
S Michaelou

Komáři se ženili…a zpívali a ovdověli

nahled

A většinou jim jdete za svědky a možná to nevíte. Znáte to... člověk usíná a najednou se mu vedle ucha ozve ten známý kvílivý zpěv. I zapomene na lásku k přírodě a vztekle tím směrem na slepo mlátí, nic nehledíc na to, že mlátí i sebe. Brala jsem to, jako bojová zranění a mlátila dál… (zásadně nezabiju nic, co nechci jíst, nebo co nechce jíst mě – komár naplňuje bod dva) …zvuk zesílil až tak, že jsem si řekla, že snad ta „ženská“ volá o pomoc. Možná spíš ale řvala „miluji tě“.  

více... 28.08.2017
S Michaelou

Vlaštovky u Kačky: Máme mimi!!!

nahled

Je až neuvěřitelné, jak naprosto přesně má všechno příroda naplánované. A je fascinující, když člověk může vidět, jak pramalý rozdíl, je mezi ním, a jinými živými tvory. Když jsem pro vás s mamkou vlaštovkou psala článek Rozhovor vlaštovka - vím, jak na nemocné oči, společně jsme spočítaly, že miminka by se měla narodit kolem sedmého srpna, s ohledem na to, kdy byla jaksi přednarozena. A fakt jo!

více... 8.08.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist