Zdravé a pohodlné sezení

Pro děti jen to nejlepší! Nikdy bych byla nevěřila, nakolik dokáže obyčejná židle ovlivnit pohodu a soustředění mého neposedy. Jak správně vybrat a na co se soustředit, to byl docela oříšek a musím uznat, že za tu snahu to stálo a mé děti dnes sedí vzorně podle zjištěných pravidel. 

22864YWV.jpg

 

Prvotní je jasná představa, k čemu a na jak dlouhou dobu má tento důležitý kus nábytku sloužit. Jakou potřebu má vlastně splňovat? Zjistila jsem totiž, že ne každá na první pohled krásná židle musí být nutně i kvalitní. Další otázkou je cena: opravdu platí, že čím dražší, tím lepší?

 

Vybrat s rozvahou

Skoro na všechny otazníky mi odpověděl e-shop společnosti Kancelář24h.cz, kde jsem pátrala po té nejlepší možnosti, jak svá dítka usadit. Základní předpoklad dětská židle je neustálý kontakt těla s podložkou. Řeč je tu o nohách na zemi, což zaručuje správné držení těla. Ohnutých zad již bylo opravdu dost.

 

Protože děti nám neustále rostou, je nutné přizpůsobovat výšku židle i stolu tak, aby nebyla opomenuta ani správná hloubka posazení. Berme to všechno ovšem s příjemným nadhledem, protože jestli máte doma divochy jako já, asi bude hodně obtížné udržet jejich posez ve správném zdravotním měřítku.

 

Proto musí správná dětská židle splňovat i další nároky. Jedním z těch důležitých je design – dětem se musí líbit a musí jim být příjemná. V Kanceláři24h.cz si můžete vybrat z pestré palety nábytku, který má nosnost až 120 kg a většina z něj je vhodná pro věkovou kategorii 5-12 let.

 

22866ZDV.png22867ZDl.png

 

 

Bezpečnost a záruka

Dětský nábytek musí splňovat podle přísných předpisů EU mnohem více požadavků než ten pro dospělé. Znáte děti: pořád by něco zkoumaly a montovaly... Mezery a dírky nejsou zrovna přítelem. Ale na to i na vaše dlouhodobé využití v tomto e-shopu myslí. Budiž vám důkazem záruka na dobu pěti let, kterou na všechny své výrobky poskytuje. Užijte si vědomí, že jste svou ratolest usadili tak, jak nejlépe jste mohli.

 

22865MzJ.png

 

Zpracovala:
Silvie Dluhošová


  


Hodnocení článku

Hodnotili 3 čtenáři průměrem 3.67 bodů z pěti


Čtěte také:

Játrová terina s brusinkovým želé 
Karotková polévka s kokosovým mlékem 
Proč někdo nevyrobí chytrý mobil pro staromilecké kolohnáty? 
Variace na Piña Coladu 
Vaříme s Edou – Židáky 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist