Vyberte si levnější rychlou půjčku

Zřejmě každý se někdy v životě ocitnul v situaci, kdy rychle potřeboval peníze. Na pořadu dne tak byla otázka, kde je sehnat. Nejeden z nás se v tomto okamžiku doslova upsal ďáblu a vysoké úroky ho trápily několik dlouhých desítek let. To dnes již naštěstí nehrozí. Tedy nemusí.

Ano, důležité je slůvko nemusí. Děsivé scénáře se nenaplní, pokud zvolíte správnou bankovní instituci. Těch je na trhu několik a půjčky poskytují všechny. Ty je totiž živí. A vy, abyste nesplakali nad výdělkem a půjčka se vám nezhmotňovala ve snech v podobě finančního monstra, musíte se v nich naučit orientovat. A to nemusí být zrovna snadné.

 

Nehleďte jen na výši měsíční splátky!

 

Sháníte peníze rychle? Nenechejte se ošálit! Většina bankovních i nebankovních institucí láká své potenciální klienty na základě výše měsíční splátky. To ale není zdaleka jediný faktor, jež který byste při výběru banky, které se na několik let upíšete, měli vzít v potaz.

 

26311ZmY.jpg

 

Pozor na neznámé instituce!

 

V každém případě buďte na pozoru před neznámými institucemi, byť mohou nabízet ty nejlepší podmínky na trhu. Za všech okolností doporučujeme obrátit se na některou ze známých, renomovaných, ideálně nadnárodních bank. Vyberte si konkrétní produkt a ten podrobte detailní analýze.

 

Zajímejte se o RPSN

 

Roční procentní sazba nákladů, o tento údaj, který se udává v procentech, se spolu s výší úrokové sazby, zajímejte nejvíc. Čím nižší RPSN daná instituce bude u svého produktu uvádět, tím pro vás daná půjčka bude lepší. Stručně řečeno se jedná o náklady, jež převyšují výši samotného úvěru. Poplatků spojených s úvěrem samotným může totiž být celá řada.

 

Nákup peněz řádně zvažte

 

Pojištění úvěru proti neschopnosti splácet, sjednání a správa půjčky, převod peněz na váš účet, poplatky za zřízení a vedení účtu, to vše vám půjčku může pěkně prodražit. Ale ne všude je toto navýšení stejné, proto se zkrátka vyplatí poohlédnout se kolem. Tedy navštívit několik bank, vyžádat si od nich nabídky a ty položit vedle sebe a vybrat z nich tu nejvýhodnější. 

 

Peníze nejsou auto

 

Když kupujete auto, nepřijdete do prvního autosalonu a nekoupíte se první automobil, který vám přijde pod ruku. Uděláte si vlastní průzkum o kvalitách daného modelu. Stejně byste měli postupovat při výběru půjčky. To je totiž také nákup. Nákup peněz. O to více obezřetnější byste měli být, pokud sháníte peníze rychle. To se totiž snadno stane, že člověk něco důležitého opomene. A pak toho samozřejmě lituje.

 

26310YjE.jpg

 

Vyzkoušejte financer.com

 

Toho naštěstí můžete být ušetřeni. Pomocnou ruku nám v tomto smyslu nabízí internet, konkrétně velmi chytré stránky financer.com. Ty totiž fungují jako úžasný bankovní srovnávač. Jsou založeny na podobném principu jako server Heureka. Sháníte nějaké zboží, zadáte jej na heureka.cz a ta vám odprezentuje nejvýhodnější nabídky. A na financer.com vám přehledně srovnají nabídky jednotlivých bank a nabídnou nejvýhodnější produkt.

 

O půjčku můžete zažádat online

 

Vyplníte si formulář, do kterého vložíte patřičné informace, a zbytek za vás udělá server sám. Pod sebou tak budete mít nabídky jednotlivých bank a na vás bude jen vybrat tu, jež pro vás bude nejlepší. Na stejném serveru navíc můžete o půjčku i zažádat. Nákup peněz nikdy nebyl jednodušší a hlavně přehlednější. Peníze rychle tak můžete mít rychleji než kdykoliv před tím.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 5 čtenářů průměrem 3 bodů z pěti


Čtěte také:

Brokolicový salát s klíčky 
Kopřivové noky s omáčkou z pečených paprik 
Logické hry pobaví a zároveň procvičí mozkové závity 
Popelka hadr, hadr... a smeták ;-) 
SOUTĚŽ: Kdo je majitelem nejblbějšího dárku?  


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist