Tři tipy na optimální umístění koupelnových skříněk

Elegantní a efektivní řešení rozmístění nábytku v koupelně nemusí být samozřejmostí. Důkazem budiž mnohé nefunkční variace, kdy se třeba klasická dřevěná skříň nachází na zemi hned vedle vany či sprchového kouta. Koupelna je zcela specifickou místností, a to především kvůli přítomnosti vody. 

Ta totiž dokáže s nábytkem při dlouhodobějším působení doslova a do písmene zatočit. I proto pro vás máme celkem 3 tipy na efektivní umístění koupelnových skříněk.

 

Závěsná rohová variace

Jestliže se chcete vyvarovat nepříjemností s vodou, rozhodně se vyplatí vsadit na rohové provedení koupelnové skříňky. Zavěšena ale musí být v určité výšce. Optimální je úroveň ramen konkrétní osoby, která ji bude využívat nejčastěji. Do takovéto skříňky se tradičně dávají různé sprchové gely, mýdla a případně také prostředky na úklid. Máte-li v koupelně také toaletu, nebojte se do skříňky umístit i toaletní papír a desinfekční přípravky pro ošetření záchodové mísy.

 

25853MjM.jpg

 

Skříňka pod umývadlem

Je maximálně praktická. Když se muž holí, potřebuje prostor a hlavně různé prostředky typu holicího strojku anebo pěny a podobně. Pohodlí zajistíte zavěšením koupelnové skříňky pod umývadlo. Jednoduše se z ní vytáhne v podstatě všechno, co je zapotřebí. Jen u této varianty musíte počítat s tím, že čas od času budete muset interiér skříňky vyklidit, protože bude nezbytné vyčistit odtokové trubky.

 

25852NTJ.jpg

 

Toaletní skříňka se zrcadlem

Ženy potřebují mít koutek, kde se lze zkrášlovat. Jestliže ve vaší domácnosti chybí toaletní stolek, pak je optimální volbou právě koupelna. Jak ale celý prostor řešit? Jednoduše. Postačí vám zrcadlová skříňka do koupelny. Ta se umístí optimálně nad zrcadlo a vytvoříte ideální prostor pro malování, česání a jiné nezbytné činnosti. Zároveň si do jejích útrob schováte laky, šminky a další věci. Umístění je tedy jasné.

 

Teď už stačí jen vybrat ten správný model, třeba na dona-shop.cz.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová 


Hodnocení článku

Hodnotili 2 čtenáři průměrem 3 bodů z pěti


Čtěte také:

Čokoládovo-pomerančové kuličky 
Feng Shui z pera odborníka: Vchod do domu - brána do srdce 
Nepečený čokoládový dortík 
Sešit – VAŘENÍ – 8.C 
Vánoční medové perníčky  


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist