Objednáváte si někdy jídlo domů?

Možná spíš, než domů, kde člověk ještě zvládá uvařit a mnohé z nás to dokonce i baví, se taková služba a vůbec možnost vyplatí nejvíc v práci. Polední pauza sice většinou ještě existuje, ale jednomu se nemusí právě chtít ven, nebo prostě nestíhá. Pak je asi lepší, než unavený vlašák či omšelá sušenka krmě teplá a profi vařená…

9874OGQ.jpg

 

Dnes, v době internetu a kvalitních mobilních mechanizmezečků, můžeme, pokud chceme vybírat z mnoha firem a široké nabídky stránek, které nabízí rozvoz jídel.

 

Zpravidla mají smlouvu s restauracemi, kde jídlo uvaří a dovezou a ony stránky je pro nás sdružují, abychom o nich vůbec věděli a měli na výběr.

 

Jedna z nich má příhodný název, sestávající ze slov, která patrně vyslovíme, zrovna když máme hlad.

 

Na www.damejidlo.cz člověku možná ještě víc vyhládne, než všechny sdružené provozovny a jejich nabídku prohlédne.

 

9878ZTF.jpg

 

Ať je zrovna chuť na pizzu, burgery, sushi, nebo českou kuchyni, například z řízkárny, která je také v nabídce, výběr je široký a rozvoz rychlý.

 

Stránky nabízí i různé věrnostní programy a spokojenost strávníka garantuje kvalitou vybraných provozoven.

 

Hodnocení je jednoduché, protože web má k dispozici možnost vyjádření samotných zákazníků, takže ledabylec, nebo jakkoli nespolehlivý rozvozce by byl rychle odhalen.

 

Možná stojí za za to vyzkoušet, nabídku i tehdy, když ještě není takový hlad, že je člověku vlastně jedno, co pozře.

 

V nabídce jsou totiž rozvozy indické kuchyně, vedle klasických provozoven, kde nechybí steaky, nebo i ryby.

 

Cenové relace jsou tu tak odlišné, že se musí stránky prozkoumat, ale asi si tady to své najde každý.

 

Snad vám tento tip v případě potřeby bude k užitku.

 

Redakce a

www.damejidlo.cz

9875ZmM.jpg


 


Hodnocení článku

Hodnotilo 5 čtenářů průměrem 4 bodů z pěti


Čtěte také:

Jaký nábytek by neměl chybět ve vaší koupelně? 
Krůtí roládka se sušenými rajčaty a bazalkou 
Logické hry pobaví a zároveň procvičí mozkové závity 
První podnájem Nohy a Zevlíny 
Vánoční medové perníčky  


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
#37399
Jídlo ne pro každého

Lenka.
Zaslat zprávu
Přidat do přátel
post Zaslal: 12.07.2013 07:19
 

Dobrý den, celkem mě překvapil tento článek, který jen pěje chválu. Čekala jsem pro a proti. Je super vědět o stránkách, kde rychle a celkem levně rozvezou jídlo, ale jde také o kvalitu. Z mých zkušeností, vzhledem k tomu že nejsem z Prahy a mám firmu, bych tuto službu občas také uvítala, ale mám na výběr velmi málo možností. Neboli vlastně jen dvě. Obě jsou pizzerie, ale jen z jedné smím jíst, jelikož mám alergii na Glutamát sodný, který používá většina restaurací. Z té, ze které smím jídla jíst je dost daleko a vždy když si nechám přivést jídlo ( je to tak 2x do měsíce ) tak slyším že jsem 1 kilometr za hranicí jejich rozvozu. Ale nemám na výběr. Z druhé pizzerie bych měla dovoz zdarma, ale nesmím jejich jídla jíst. I kdyby podlíž byla jakákoliv další restaurace s rozvozem a velmi levnými jídly ( ono je to stejné i když jsou porce kolem 200 korun, holt je to pro ně pohodlnější nasypat hmotu na talíř a říkat tomu jídlo ), nemohla bych si je objednat, protože by to pro mne mělo katastrofální následky.

Těm, kterým nevadí chemicky upravené jídlo ( z jakýchkoliv důvodů ) je to asi jedno, ale jsou i lidé, kteří chtějí ( nebo musejí ) jíst kvalitní jídlo i když si ho nemůžou připravit sami a pro tyhle lidi není téměř nikde výběr. Nejedná se ale jen o rozvážené jídlo, ale o jídlo v restauracích celkově. Já v takových provozovnách smím jíst jen smažená jídla v trojobalu ( a už jsem se setkala s tím že jsem ho taky nesměla ) s brambory, protože tam nebývají žádné kořenící směsy. Neumím si ale tuto stravu představit každý den a to i proto, že to už není nic zdravého.

Možná by to chtělo nežli jen pět chválu napsat i to, co není úplně správné na těchto službách. Prostě pohled z obou stran...

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2013 18:20
 

Do tyhle komunity se dovazet nesmi, takze dovazi syn, pokud je potreba. Ale mame tady sve restaurace a grill bar, takze hlady nepomreme. 

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2013 09:36
 

Když jsem bydlela v Brně, tak jsme si občas objednali pizzu, nebo těstoviny. Tady na vesnici tahle možnost padá, a ani mi to nechybí- řeším to tak, že mám vždycky v mrazáku něco, co stačí rozmrazit, ohřát a sníst.

 
Avatar
post Zaslal: 05.06.2013 07:54
 

My si čas od času objednáme buď čínu nebo pizzu. Ale není to tak, že bychom byli líní vařit, prostě je chuť a máme vyzkoušené restaurace, které dovezou skutečnou manu.

 

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist