Najděte nový domov v rezidenční Britské čtvrti

Stodůlky se stávají stále více a více oblíbenější pražskou lokalitou a nové byty a rodinné domy v Britské čtvrti jsou stále žádanější. Ptáte se, kde vlastně nová zástavba Britská čtvrť leží? Najdete ji u nového vchodu do stanice metra B - Stodůlky. 

Bydlení v Britské čtvrti je citlivě zakomponováno mezi administrativní budovy a okolní zástavbu. Zkrátka najdete zde bydlení, které budete mít rádi, a navíc byty mají zárukou 3 roky.

 

Na Praze 5 vzniká nové Západní město

 

Britská čtvrť vzniká postupně již od roku 2007 a stala se mimořádně úspěšným architektonickým projektem evropské kvality. Všechny předešlé etapy byly vyprodány ještě dokončením výstavby.

 

Byty i rodinné domy díky své koncepci a precizní realizaci svým majitelům přinesly nejen velmi kvalitní a nadčasové bydlení, ale i bezpečnou a výhodnou investici, kterou čas bezesporu ještě zhodnotí.

 

23383NmU.jpg

 

V Britské čtvrti získáte bydlení evropského formátu

 

Byty v Britské čtvrti nabízejí řadou možností. Záleží jen na vás a na vašich možnostech a představách. V nabídce naleznete byty 1+kk, 2+kk, 3+kk, ale také 4+kk o rozloze až 120 m².

 

23386MjU.jpg

 

Velmi atraktivní bydlení nabízejí také rodinné domy, které disponují kvalitními 4+kk nebo 5+kk o rozloze až 166 m². Bydlení v Britské čtvrti je bezbariérové a parkování aut je řešeno přímo pod domem. Všechny byty mají energetickou náročnost B.

 

23384Y2R.jpg

 

Zastávka metra B je přímo na náměstí

 

Britská čtvrť má také vynikající dopravní dostupnost a v její bezprostřední blízkosti naleznete i všechny potřebné služby. Můžete využívat služeb prodejny Billa, restauraci Kolkovnu, Sushi bar, drogerii DM, ale například i pobočku Komerční banky.

 

Po několika minutách chůze pak objevíte nákupní centrum Avion, supermarket Tesco, IKEA, Jisk nebo A3 sport. To však není vše. Nedaleko najdete i služby, které nabízí Metropole Zličín. Všechny byty i rodinné domy jsou připraveny na prodej.

 

23385ZjQ.jpg

 

Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku a najděte svůj nový domov v kvalitních bytech či rodinných domech na Praze 5 od společnosti Finep.

 

Zpracovala:

Silvie Dluhošová


 


Hodnocení článku

Hodnotili 2 čtenáři průměrem 3 bodů z pěti


Čtěte také:

Jídelní sety padnou rodinným domům i menším bytům 
Moderní botník: Nedoceněný kus nábytku ve vaší předsíni 
Sushi z Fugu? Asi ani ne… 
Válečnický koláč 
Vánoční medové perníčky  


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist