Kde najít inspiraci pro bydlení nebo rovnou dobrého architekta?

Chcete doma něco rekonstruovat, nebo si budete teprve zařizovat nové bydlení? Málokdo dokáže samostatně vymyslet, jak by bylo nejlepší poskládat nábytek a jaké barvy zkombinovat. Vždy je lepší, když se máte od čeho odrazit, inspirovat. 

Ostatně někdy není na škodu vybrat rovnou šikovného človíčka, který vše vyřeší za vás. Záleží na vašich finančních možnostech, na míře vaší kreativity i volném čase.

 

Inspiraci na bydlení lze každopádně najít na internetu, každý si může vyhledat tisíce obrázků. Ale kam je ukládat? Který z nich je vůbec realizovatelný? Kdo vám vyrobí takový nábytek? Kde seženete podobný koberec? Dá se něco takového uplatnit ve vašich podmínkách? Nebude to příliš drahé? Otázek je mnoho, a tak je lepší hledat inspiraci tam, kde vám je všechny zodpoví. Na portálu Bydlo.cz.

 

24353MTc.jpg

 

Najděte řešení přímo pro váš domov

Portál Bydlo.cz obsahuje celou řadu fotografií týkajících se bydlení. Uvidíte zde nádherné kuchyně, skvostné zahrady, perfektně zařízené dětské pokoje, nebo dokonce celé byty. Všechny snímky je možné třídit dle místnosti, stylu i barev. Zároveň se dají projekty vyhledávat i podle lokality a výrobce. Vše je totiž propojeno s architekty a interiérovými studii, v čemž spočívá největší výhoda.

 

24354OGM.jpg

 

Obraťte se přímo na odborníky

U každé fotografie je zřejmé, jaký architekt je autorem díla, což je výhodné, toužíte-li po něčem podobném. Interiérová studia a architekti se mohou na webu sami prezentovat a nahrávat své práce, Bydlo.cz totiž funguje jako platforma pro jejich propojení se zákazníky. Každý tedy snadno najde odborníky působící konkrétně v jeho lokalitě.

 

 

 

24355NmN.png

 

Webové stránky Bydlo.cz jsou plně responzivní, vlnu inspirace si můžete otevřít i z mobilu nebo tabletu. Fotky si lze ukládat, abyste se mohli o nápady na bydlení snadno podělit s blízkými. Sdílet se dají i na Facebooku, Bydlo tam už přes 5 let má svůj aktivní profil s více než 110 000 fanoušky.

 

24332MmF.jpg

 

Zpracovala:

Silvie Dluhošová 


Hodnocení článku

Hodnotilo 8 čtenářů průměrem 3.25 bodů z pěti


Čtěte také:

Dýňová pomazánka s pečeným česnekem 
Holky, povaříme? Luxusní roláda, kterou zmákne každý 
Chcete ušetřit s nákupy na Tchibo? Vyzkoušejte toto 
KOMERČNÍ TIP: Vlastní pokladnička učí děti hravou formou chápat hodnotu peněz 
Loučím se s Tebou, Dome. Nestyda. 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist