Jaký nábytek by neměl chybět ve vaší koupelně?

Trendem dnešní doby jsou prostorné koupelny, do nichž se vejde několik kusů nábytku. Ani v té nejmenší místnůstce by však neměla chybět aspoň jedna koupelnová skříňka. Je to praktičtější řešení než různé poličky a závěsné organizéry na zeď, protože skříňka se dá zavřít, takže snadněji skryjete všechen nepořádek.

Máte-li dost místa, pořiďte si celou sestavu

 

Pokud vlastníte velkou koupelnu, využijte toho. Pořiďte si skříňku s umyvadlem, závěsnou skříň, případně varianty stojící na zemi. Lepší jsou takové, které stojí na nožičkách, protože se pod nimi dá lépe uklízet a utírat vlhkost.

 

23692ODQ.jpeg

 

Koupelnový nábytek se dá zpravidla pořídit jako celá sestava z několika částí, ale mnohé firmy vám nabídnou možnost vzít si přesně to, co si vysníte. Využijte výrobců, kteří dělají jednotlivé kusy v různých barvách a umožňují je libovolně kombinovat.

 

Řešení se dá najít i do malé místnosti

Jestliže vás trápí nedostatek místa, pořiďte si skříňku, která zabije dvě mouchy jednou ranou. Třeba takovou, již umístíte pod umyvadlo. Nebo variantu, v níž je zabudovaný prádelní koš. Možností jsou i závěsné skříňky, ať už bez zrcadla, či s ním. Ty jsou v koupelnách velmi oblíbené, jelikož když si stoupnete před zrcadlo a provádíte ranní hygienu, máte vše po ruce.

 

V nejhorším případě si prostě nechte vytvořit koupelnový nábytek na míru, aby padl přesně do vaší místnosti. S největší pravděpodobností to však nebude nutné, protože výrobci dnes nabízí opravdu obrovské množství různých rozměrů – nízké a vysoké, široké či úzké, dlouhé nebo krátké skříňky. Zkuste se podívat do e-shopu Nábytek-Elegance.cz, jejich nabídka vás přesvědčí.

 

Zajímejte se o úpravu materiálu

 

Materiál sám o sobě až tak důležitý není, nicméně hodně záleží na povrchové úpravě. Běžně se používají laky, fólie, lepidla či skla zajišťující odolnost proti vlhkosti. Důležité jsou i hrany a použité lepidlo. Některým druhům lepidel vadí teplo, proto raději nedávejte skříňky blízko topení, případně se poraďte s prodejcem.

 

Barevné provedení je pouze na vás. Výrobci uspokojí snad každého – jak ty, co si potrpí na klasiku, tak milovníky výrazných barev.

 

23693MGR.jpeg

 

Velkým hitem posledních let je například tmavý odstín wenge.

 

Zpracovala:

Silvie Dluhošová


 Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Je načase si pořídit nová okna... 
Nepečená kokosová roláda 
Nízkokalorické jahodové nanuky 
Proč je nutné čistit pračku 
Toastové roládky 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist