Darujte pod vánoční stromek domácí kavárnu

Jak má vypadat dokonalý vánoční dárek pro manžela? Měl by chutnat a vonět, ale neměl by být pouze chvilkovým požitkem. Ptáte se, jak zní odpověď na tuto hádanku? Pořiďte svému manželovi k Vánocům kvalitní kávovar.

Ne žádnou „napodobeninu“ kávovaru, která ze sebe nikdy „nedostane“ kávu jak má být. Skutečně kvalitní kávovar. Dobrý kávovar je sice investice, ale je to přítel pro celou rodinu. Kamarád, který vás probudí do nového dne, nakopne k větší aktivitě, udělá z vás hvězdu před přáteli, když se staví na šálek kávy, a se kterým budete relaxovat kdykoliv pocítíte potřebu na chvíli vypnout. Kvalitní kávovar, jaké nabízí značka JURA, potěší jako vánoční dárek nejen manžela. Kávovar JURA je skvělým dárkem pro celou rodinu.

27154ZTA.jpg

Vsaďte na kvalitní švýcarské kávovary

 

Pití kávy je úžasný rituál. Rozpustná káva, ani káva z kapslí, nám však tento zážitek plnohodnotně nikdy neposkytne. Už vůbec ne český „turek“ z vyčpělé, několik dnů otevřené a před několika měsíci pomleté kávy. Švýcarské kávovary JURA vychází ze základní premisy – dobrá káva je jen káva z čerstvě umletých kávových zrn. A tak vám kvalitní kávovar této značky nejdříve umele voňavou kávu z opražených kávových zrn a pak vám nabídne některý typ kávy. I domácí kávovary Jura umí to, co mnohdy jen ty nejlepší profesionální stroje. Ve střední třídě vám v plně automatickém režimu s naprosto intuitivním ovládání umí „uvařit“ až 15 druhů nápojů.

 

Kávovary, které milují design

 

Nejen ta nejlepší káva je doménou kávovarů JURA. Chlubí se rovněž dokonalým a moderním designem, který sklízí úspěchy i v rámci tak prestižní ceny, jakou je Red Dot Design Award. Touto cenou byl oceněn například model JURA E8 Dark Inox nebo model JURA E8.

 

27155NDk.jpg

 

JURA E8 v novém kabátu

 

JURA E8 je historicky nejúspěšnějším modelem značky. V modelu JURA E8 Dark Inox a JURA E8 Platinum dostal nový kabát i nové funkce. Tou nejúžasnější je funkce One Touch, díky které si lze všechny nápoje připravit stisknutím jednoho tlačítka. Dalšími novými funkcemi jsou unikátní intuitivní programy čištění i inteligentní vodní systém, díky kterému není nutné kávovar odvápňovat.

 

Nové modely JURA E8 mají nově trysku na jemnou mléčnou pěnu, která připraví naprosto profesionální cappuccino konečně i v domácích podmínkách. Snadno si připravíte i espresso macchiato a espresso dippio.

 

Novinkou je i správně ohřátá horká voda na zelený čaj.

 

Zpracovala: Placla


 


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Čokoládové košíčky se zeleným čajem 
Historické štrůdlování 
Karamelové slepičky 
Montero: Umět změnit dřinu na práci. To by bylo žůžo! 
Porovnejte si plat s Evropou. Z FLEKu  


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.

> >|
> >|

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist