Autor Čtyř dohod v PRAZE: Don Miguel Ruiz přijede předvést toltéckou moudrost!

Dva dny můžete strávit ve společnosti Dona Miguela Ruize a vidět, zažít a procítit toltéckou moudrost v praxi. Slibuje se i iniciace na Vyšehradě. Velmi zajímavý program připravil tento lékař, šaman, léčitel i spisovatel v rámci svého světového turné pro čtenáře z České republiky. Podle mě je to úžasná šance vidět a zažít NĚCO takového, protože pan Ruiz se vymyká všemu! Kdo zná Čtyři dohody, tak asi ví, proč nejsem schopna to NĚCO slovy vyjádřit.

Doprovází ho jeho syn Don José Ruiz, který s ním na některých knihách i spolupracuje.


 7324M2F.jpg      

 

Účastníci jednoho večerního a jednoho celodenního semináře (s polední přestávkou) se setkají s Donem Miguelem Ruizem a jeho synem Jose Ruizem v tématech ČTYŘ DOHOD, PÁTÉ DOHODY a PROBUZENÍ.


         Jedinečná atmosféra, kterou zažívají účastníci Ruizových seminářů, jsou inspirováni jeho učením a zúčastní se cesty osobního rozvoje. Druhý den programu je otevřený, s možností prožitku, který prožívají lidé na setkáních v Mexiku. Program je flexibilní, vše záleží na současném zdravotním stavu Dona Miguela. Eventuální program a Iniciace na Vyšehradě jsou  optimální a zatím nebyly stoprocentně potvrzeny.

         Hosty uvede pan Jaroslav Dušek.

 

7326NmF.jpg

 

 

Jaroslav Dušek je tím ideálním průvodcem

Neumím si představit nikoho lepšího! Vyprodaná divadelní představení v divadle Klub Lávka v autorské úpravě Čtyř dohod pana Jaroslava Duška, se hraje již osm let. Osm knih autora vydaných v nakladatelství PRAGMA je stále středem zájmu čtenářů.

Na tomto představení jsem bohužel nebyla, ale je rozhodně jedním z těch snů a plánů, které stojí na tom věčném seznamu „až jednou…“ A kdo byl, nelituje a jsou mnozí, kteří si Duškovy Čtyři dohody dají i vícekrát.

 

 

Bohužel jsem nenašla lepší záznam představení, jen pro ochutnání…

 


Vraťme se ale k autorovi. Ten je považován za šiřitele hnutí duchovního směru New Age, tedy moderní formě ezoteriky a cestě k sobě samým. Muž, který pět let po vydání Čtyř dohod (1997) přežil silný infarkt, po kterém zůstal devět týdnů v kómatu a poté absolvoval i transplantaci srdce. Čtyři dohody později doplnila Pátá dohoda a knihy Láska, vztahy, přátelství, Umění lásky, Toltécká kniha moudrosti, Hlas poznání a další…

 

Pomozte mi změnit svět (úryvek)

Pak vás tedy zvu, abyste otevřeli svá srdce a pomohli mi změnit svě. První otázkou samozřejmě je: jak chcete změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.

 

7325MmQ.jpg

 

         Bližší informace:        www.donmiguelruiz.cz        

   www.ticketstream.cz            www.pragma.cz

 

7326NmF.jpg

 

Renata


192NzA.jpgHodnocení článku

Hodnotilo 5 čtenářů průměrem 4.2 bodů z pěti


Čtěte také:

Což takhle… salát od Lesandy 
Pampeliškový med s citrusy 
Srdíčka z červené řepy 
Ty jsi bambus! Tak dík. Příborník. 
Zajímavé vánoční recepty od čtenářky Ivy 


Diskuze


Pro vkládání příspěvků je potřeba se přihlásit či registrovat.
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 17:10

Odpověď na příspěvek #27454
Uživatel: maje

Renčo, díky za tip. nicméně mám takový vlezlý pocit, že...
 

Píšeš mi z duše, lépe bych to nevystihla. Tak nějak jsem na to chtěla taky narazit, ale nenašla vhodná slova... 

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 15:24

Odpověď na příspěvek #27480
Uživatel: Ailbe

Co se týče Reiki tak jsem asi měla velké štěstí- znám ( a...
 

tenhle pár je asi světlá výjimka,jinak většina to chápe jakože peníze jsou až na prvním místě

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 14:42
 

Na reiki jsem chodila v Praze u známé  a docela se mi to líbilo.

Pak to i vyučovala, nabízela mi to, ale to jsem už nešla.

Rozhodně to nebyla ženská, co na tom bohatla, taky si užila svoje, byla rozvedená  - manžel těžký alkoholik, dělal na Stavebním odboru MÚ, tak copak se tam asi nosí, že? A jeho to dostalo.

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 13:19

Odpověď na příspěvek #27475
Uživatel: Renata Petříčková

To bych ráda tahle paní učinila první trhlinu mé víře v...
 

Co se týče Reiki tak jsem asi měla velké štěstí- znám ( a pomáhá mi) pár, který žije v hodně skromných poměrech a jsou ochotni zadarmo pomoci   skoro vždy - je-li to v jejich silách. 

Tihle dva rozhodně nejsou materiálně založení ,jejich štěstí spočívá úplně jinde než v tom co vlastní - ale v tom co umí a co ví .

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 10:52

Odpověď na příspěvek #27474
Uživatel: Ailbe

Och , to musí být krása být takhle odtržený od reality a...
 

To bych ráda ROFL

tahle paní učinila první trhlinu mé víře v reiki, když nám řadovým zaměstnancům, nosila katalogy se zájezdy za 50.000,-Kč jako zívačka, ať jedem taky a my si každá nosila domů usmolenejch 8 tisíc, když to jako dobře šlo.

Když jsem ji pak viděla v TV s její aférou, tak mě to snad ani nezklamalo.

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 10:42

Odpověď na příspěvek #27469
Uživatel: Renata Petříčková

Ono záleží i na úrovni, na které si ten duchovní člověk...
 

Och , to musí být krása být takhle odtržený od reality a myslet si, že když  12 tisíc neznamená nic pro mě, zcela jistě to neznamená nic závratného i pro ostatní LaughingLaughingLaughing.

 

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 09:11
 

Ono záleží i na úrovni, na které si ten duchovní člověk žije. Pro něj pak nemusí být 10-12.000 tisíc žádný peníze a předpokládá, že ani pro ostatní, že se lidi trošku podělí o svý výdělky a užijou si spolu trochu duchovna.

Pro někoho je 12.000 nedosažitelný měsíční výdělek a za necelou desítku živí celou rodinu měsíc.

Znala jsem paní, mistriky REIKI, mysleme si o tom co chceme, a ta tvrdila, že aby člověk mohl žíti duchovně, nesmí u toho mít existenční starosti - to ona věru neměla a jak skončila raději nebudu psát. Má kliku, že není v kriminále, každopádně do smrti existenční starosti mít nebude. Jen trochu ostudy, ale to si svými rituály jistě očistí.

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 08:48

Odpověď na příspěvek #27460
Uživatel: Renata Petříčková

Souhlasím, že Jaroslav Dušek vdechl Čtyřem dohodám něco naprosto...
 

Já si vždycky říkám,že i duchovně zaměřený člověk potřebuje platit složenky,  nakupovat , oblékat se,živit rodinu  ... takže jim nemám za zlé , že se se svými myšlenkami dělí s ostatními  za peníze - obzvlášt, nemají-li už jiné,další  zaměstnání.

Ale všeho s mírou. Když pak vidím tohle:

http://ezofit.sk/index.php?menu=1591

(cena  za víken 12 tisíc) .. tak si říkám, že těmuto pánovi už asi o duchovno moc  nejde...

 

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 08:09
 

Souhlasím, že Jaroslav Dušek vdechl Čtyřem dohodám něco naprosto jiného.

Ono je těžké sladit peníze a duchovno.

Já si třeba myslím, že do tohoto čistého světa peníze nepatří vůbec. Ale bohužel doba je taková a tak moc to tlačí, že to je třeba nějak skloubit. Ale je to moc těžké, aby se s tím třeba moje svědomí nějak srovnalo. Tu cestu pořád hledám a ano, věřím, že kdo je více zaměřen materiálně, pro něj je to zlatý důl a vyloženě si chrochtá.

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 08:03

Odpověď na příspěvek #27454
Uživatel: maje

Renčo, díky za tip. nicméně mám takový vlezlý pocit, že...
 

Otázka je, zda dotyčný předpokládal, že mu jeho "duchovno" přinese  takový výdělek . Jsou  ezoterici, kteří píší hlavně za tímto účelem - zbohatnout na tom, že zrovna ted lidí duchovno čtou - což je podle mě případ třeba Doren Virtue - první knihy a karty, které vydala se mi zdají úplně jiné, upřimnějí než ty pozdější, které asi už píše hlavně proto ,že se na nich bezvadně vydělává ...taky ty semináře, co pořádá v naší republice se svým synem - cena za jeden víkend 10 000,- Kč - to je teda silný kafe!

U Miguela Ruize  tento dojem zatím nemám .. i když... kdo ví...

Představení Jaroslava Duška Čtyři dohody jsem viděla jen na youtubu  a je to naprosto úžasné - on do toho vloží i svoje myšlenky a dává tomu trochu jiný směr.

 

 
Avatar
post Zaslal: 18.10.2012 07:17
 

Renčo, díky za tip. nicméně mám takový vlezlý pocit, že tento pán svůj svět změnil a od té doby ho mění hlavně finančně. trochu mi vadí takové to "duchovno", které se přemění hlavně na dobré finanční zajištění

 

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist