Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Jak na správné stolování

nahled

V dnešní uspěchané době lidé zapomínají na zásady správného stolování. Jak prostřít jídelní stůl? Kam patří vidlička a nůž? Jak konzumovat pečivo? Jakou vést konverzaci? To je jen malý výčet základních pravidel stolování. Věděli byste na všechny otázky odpověď? V životě každého z nás nastane okamžik, kdy je třeba připravit sváteční tabuli pro hosty.

více... 26.04.2017
S redakcí

TIP: Na stěhování bez stresu si připravte pevné krabice

nahled

Plánujete se stěhovat? Zapomeňte na to, že půjdete do supermarketu a vezmete si tam krabice od banánů, alkoholu a potravin. Místo toho si objednejte boxy z obchodu, který se specializuje na jejich prodej. Mají totiž mnoho výhod. Speciální krabice na stěhování jsou odolné a váš majetek spolehlivě ochrání. 

více... 25.04.2017
S Michaelou

RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE: Záclony jako nové!

nahled

Nene, nepoužila jsem chemické bělidlo. wink Nene, nedala jsem do pračky chlor. Nene, nekoupila jsem nové… ono to jde i bez toho a chtělo se mi parafrázovat i konec reklamního šotu na pivo, ve stylu NE, z nás dělá to, čím nejsme. Tedy syntetickými ovcemi. Prostě další doklad, že to jde. Levně, zdravě a přírodně.

více... 10.04.2017
S redakcí

Čas grilování a zahradních párty už je tady

nahled

Teploty za oknem už lákají ven, mnoho lidí se proto přesouvá na zahradu. Někteří za prací, jiní za zábavou. Nebude to trvat dlouho, na českých zahradách se objeví grily a začnou se pořádat zahradní oslavy s přáteli a rodinou. Čarodějnice budou 30. dubna jednou z prvních příležitostí k takové akci. Jste na ně dostatečně vybaveni?

více... 4.04.2017
S redakcí

Jaký nábytek by neměl chybět ve vaší koupelně?

nahled

Trendem dnešní doby jsou prostorné koupelny, do nichž se vejde několik kusů nábytku. Ani v té nejmenší místnůstce by však neměla chybět aspoň jedna koupelnová skříňka. Je to praktičtější řešení než různé poličky a závěsné organizéry na zeď, protože skříňka se dá zavřít, takže snadněji skryjete všechen nepořádek.

více... 29.03.2017
S redakcí

Vegetační dlažby zpevňují plochy efektivně a dekorativně

nahled

Idea zatravněné plochy zkombinované s dlažbou spojuje účelovost s dekorativním vzhledem. Kdo si přeje zpevnit příjezdovou cestu k domu, garáži nebo v okolí administrativní budovy, bude překvapen, jak jednoduché jsou samotná pokládka, výsledný efekt a pravidelná údržba. Venkovní dlažba může být realizována mnoha způsoby s využitím zajímavých stavebních prvků zkombinovaných s rovným i šikmým terénem. 

více... 28.03.2017
S Michaelou

Domácí prací gel – luxusní – zdravější - téměř zadara!!

nahled

Nenabídnu vám poutavé video z prostěradlem, po kterém jsem nechala pobíhat stádo vepřů a po té s ním vytřela fotbalové hřiště včetně tribun, abych ho pak vyndala z pračky bělejší, než bílé a dokonce vymandlované. Prostě mi jen věřte, že bratru za cca 50 korun mám 10L gelu, který pere skvěle!

více... 16.03.2017
S redakcí

Najděte nový domov v rezidenční Britské čtvrti

nahled

Stodůlky se stávají stále více a více oblíbenější pražskou lokalitou a nové byty a rodinné domy v Britské čtvrti jsou stále žádanější. Ptáte se, kde vlastně nová zástavba Britská čtvrť leží? Najdete ji u nového vchodu do stanice metra B - Stodůlky. 

více... 5.02.2017
S redakcí

Vybíráme prostěradlo podle materiálu

nahled

Nevíte si radu s výběrem prostěradel? Jsou podobně důležitá, jako třeba povlečení či matrace. Nemusí to být žádná věda, je ale zapotřebí vědět něco o materiálech, ze kterých se vyrábějí. Při nákupu samozřejmě bereme v úvahu rozměry, barvu, i to, zda jde o prostěradlo napínací, nebo obyčejné. Abychom ale byli stoprocentně spokojeni, musíme brát v potaz i materiál, ze kterého je ušito, a jeho gramáž. Jen tak se na něm bude dobře spát a dlouho vydrží pěkné. 

více... 24.01.2017
S redakcí

Spánek v krepu je nebeský

nahled

Starost o lůžkoviny nepatřila do nedávna mezi mé nejoblíbenější. Ne, že by mne nebavilo vybírat barvy a vzory nebo ladit naši ložnici do romantických tónů. Šlo spíš o škrobení a žehlení kilometrů látky, které zabere prostě víc času, než by člověk chtěl. A tak jsem podlehla nespornému faktu: v jednoduchosti je krása. 

více... 16.12.2016
1 2 3 4 5 6 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist