Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Optimální uspořádání koupelny: S důrazem na funkčnost a design

nahled

Jednou z nejfrekventovanějších místností celého interiéru je bezesporu koupelna. Obvykle tady trávíme pouze krátkou dobu, nicméně s železnou pravidelností zde vykonáváme každodenní hygienu. Proto by koupelna měla být uspořádaná maximálně funkčně, abychom tu měli ukryté veškeré potřebné předměty. Zároveň musí poskytovat komfort a v neposlední řadě nelze zapomenout ani na neotřelý design. Podívejme se tedy na některé aspekty, jež je třeba brát při zařizování koupelny v potaz.

více... 14.08.2017
S redakcí

Jídelní sety padnou rodinným domům i menším bytům

nahled

Faktem je, že se lidé zaměřují spíše na kuchyňské linky a zanedbávají vzhled jídelny. Ano, ne všichni mají velký rodinný dům, kde jsou kuchyně a jídelna samostatnými místnostmi. Věřte, že i v menších panelákových bytech se najde místo pro pěkné jídelní sety. 

více... 29.07.2017
S redakcí

Pět tipů, jak si za pár korun zútulnit byt

nahled

Nedávno jste se nastěhovali a váš byt je poloprázdný a vypadá neútulně? Nebo si nevíte rady, jak prozářit váš domov? Nemusíte dlouho přemýšlet nad tím, jak vylepšit vaši domácnost. Nebudete potřebovat také drahé vybavení, aby to u vás vypadalo jako ze škatulky. Stačí pár dobře zvolených nepostradatelných věcí a bude se doma cítit plně komfortně a návštěvám se budou protáčet panenky.

více... 27.07.2017
S redakcí

Matrace 90x200 cm si nesmíte nechat ujít

nahled

Spánek je jednou z nejdůležitějších činností v našem životě. Ve spánku načerpáme nové síly a jsme tak schopni přijmout další nový den. V případě, kdy ovšem noc trávíme na proložené matraci, která již dávno přestala plnit svou funkci, koledujeme si o velké zdravotní problémy. Zejména pak ty s páteří a plotýnkami.

více... 26.07.2017
S redakcí

Mobilní klimatizace má dnes samé výhody

nahled

Právě teď během letních měsíců nastává ideální doba pro investici do mobilní klimatizace, z jejíž benefitů však můžete těžit téměř po celý rok. Jedná se o malé a výkonné zařízení, které dokáže ochlazovat i zahřívat vzduch. Propracované modely jsou ho schopné také odvlhčovat nebo se dají ovládat na dálku, což opět přispívá k většímu uživatelskému komfortu. Koupi klimatizace můžete zvážit jak domů, tak i do své kanceláře.

více... 26.07.2017
S redakcí

Kde najít inspiraci pro bydlení nebo rovnou dobrého architekta?

nahled

Chcete doma něco rekonstruovat, nebo si budete teprve zařizovat nové bydlení? Málokdo dokáže samostatně vymyslet, jak by bylo nejlepší poskládat nábytek a jaké barvy zkombinovat. Vždy je lepší, když se máte od čeho odrazit, inspirovat. 

více... 3.07.2017

Jak vylepšit rodinný rozpočet? Zkuste online půjčku

nahled

Rodinný rozpočet je v mnoha rodinách opravdu velmi napjatý. Není se čemu divit, jelikož platy jsou u nás poměrně nízké a zároveň jsou náklady na život poměrně vysoké. I proto není nic neobvyklého situace, kdy je rodinný rozpočet v problémech. Mohou za to různé věci. Ideálním příkladem jsou tyto: ...

více... 28.06.2017
S redakcí

Co takhle postavit si letos zahradní domek?

nahled

Bazén už máte, záhonky jsou vyšperkované, že na nich plevel neuvidíte, dřevo na zimu je nachystané, trávník posekaný. Tak čím vylepšíte svou zahradu letos? Nabízí se zahradní domek. Jestli ho ještě nemáte, jste totiž dost pozadu. V poslední době se stává nedílnou součástí skromných i obrovských zahrad, využití pro něj najde každý.

více... 26.06.2017
S Lesandou

Což takhle… salát od Lesandy

nahled

Ne, neulejvám se, sekám wink a vy mlsejte. Salát od Lesandy, tedy oba recepty, které zaslala po včerejší výzvě na e-mail redakce, znějí velice lákavě. Slaninu já můžu!!! Takže dnes osvěžující večeře do tropických třicítek od vás! A já děkuji! Pište dál – ještě bude vedro.

více... 20.06.2017
S Michaelou

Což takhle dát si … salát?

nahled

Říkala jsem si, co bych vám tak nabídla při pondělku lehkého, nenáročného a přece aktuálního, abych se po volnu nevytasila hned s nějakým těžkým, filozofickým kalibrem. To byste mi taky mohli od ranní kávy odejít procesu s těžkými údy. Napadlo mě, že ženu, a nejen ji, recepisem neurazíš. A už vůbec ne tímhle, který jsme s kamarádkou před lety vlastně tak trochu vymyslely.

více... 19.06.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist