Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Čtyři tipy pro výběr dokonalé šatní skříně

nahled

Velký kus nábytku v každém bytě představuje šatní skříň. Jedná se o místo pro uskladnění většiny oblečení, ale i dalších věcí. Máte dokonalou skříň, se kterou jste plně spokojeni? Pokud ne, můžete si vybrat novou. V tomto článku najdete 4 jednoduché rady pro nejlepší volbu nového kusu nábytku. 

více... 1.10.2017
S Michaelou a hosty

Vaříme s Edou – Židáky

nahled

Tedy původně to měla být jen Ranní káva a v ní seriozní recepis na nejlepší koláčky pod sluncem, které jsou tak dobré a křehké, že jíst je, je doslova gastronomická nirvána. Myslely jsme to dobře, měly jsme to naplánované a dokonce jsme ve snaze navodit co nejdomáčtější atmosféru, uplatily malou Emu coby hudební doprovod.

více... 20.09.2017
S redakcí

Proč je nutné čistit pračku

nahled

Během praní a při následném vypouštění vody může docházet k usazování nečistot a zbytkové vody uvnitř pračky. Tyto místa jsou proto úrodnou půdou pro vznik plísní a podobných neřádů. To má za následek nelibou vůni, která se line z pračky a samozřejmě i zdravotní rizika, hlavně pro alergiky a citlivější osoby.

více... 12.09.2017
S redakcí

Nákup obývací stěny: Minimalismus vs. klasika

nahled

Každý obývací pokoj je bez nábytku v podstatě prázdný a vypadá, jako by v něm ani nikdo nebydlel. Jeho základem je určitě krásná prostorná sedací souprava. Podceňovat ale nelze ani nákup ostatního nábytku. Tím nejdůležitějším je bezesporu obývací stěna. V současnosti se nejčastěji pořizují dva typy, a to buď v minimalistickém, anebo klasickém provedení. Na obojí se zaměříme. Stejně tak poukážeme i na další aspekty volby nové obývací stěny a doporučíme i eshop, v němž si pohodlně vyberete.

více... 8.09.2017
S redakcí

Jak na kvalitní spánek? Základem je správná postel

nahled

Chcete se každý den probudit plní síly a energie do dalšího dne? Potom se neobjedete bez pořádné postele a správných podmínek. Co je důležité při výběru postelí a po jakých variantách sáhnout? A jaké jsou další faktory ovlivňující kvalitu spánku? To se dozvíte v tomto článku. 

více... 3.09.2017
S redakcí

Jaká by měla být správná kancelářská židle?

nahled

Pracujete v kanceláři a chodíte ze zaměstnání unavení jako kočky s nepříjemnými bolestmi zad? Pak je něco v nepořádku. Může jít jak o přepracování, tak i o ne příliš ergonomickou polohu při vykonávání konkrétních činností. Na vině může být kancelářská židle. 

více... 30.08.2017
S redakcí

Optimální uspořádání koupelny: S důrazem na funkčnost a design

nahled

Jednou z nejfrekventovanějších místností celého interiéru je bezesporu koupelna. Obvykle tady trávíme pouze krátkou dobu, nicméně s železnou pravidelností zde vykonáváme každodenní hygienu. Proto by koupelna měla být uspořádaná maximálně funkčně, abychom tu měli ukryté veškeré potřebné předměty. Zároveň musí poskytovat komfort a v neposlední řadě nelze zapomenout ani na neotřelý design. Podívejme se tedy na některé aspekty, jež je třeba brát při zařizování koupelny v potaz.

více... 14.08.2017
S redakcí

Jídelní sety padnou rodinným domům i menším bytům

nahled

Faktem je, že se lidé zaměřují spíše na kuchyňské linky a zanedbávají vzhled jídelny. Ano, ne všichni mají velký rodinný dům, kde jsou kuchyně a jídelna samostatnými místnostmi. Věřte, že i v menších panelákových bytech se najde místo pro pěkné jídelní sety. 

více... 29.07.2017
S redakcí

Pět tipů, jak si za pár korun zútulnit byt

nahled

Nedávno jste se nastěhovali a váš byt je poloprázdný a vypadá neútulně? Nebo si nevíte rady, jak prozářit váš domov? Nemusíte dlouho přemýšlet nad tím, jak vylepšit vaši domácnost. Nebudete potřebovat také drahé vybavení, aby to u vás vypadalo jako ze škatulky. Stačí pár dobře zvolených nepostradatelných věcí a bude se doma cítit plně komfortně a návštěvám se budou protáčet panenky.

více... 27.07.2017
S redakcí

Matrace 90x200 cm si nesmíte nechat ujít

nahled

Spánek je jednou z nejdůležitějších činností v našem životě. Ve spánku načerpáme nové síly a jsme tak schopni přijmout další nový den. V případě, kdy ovšem noc trávíme na proložené matraci, která již dávno přestala plnit svou funkci, koledujeme si o velké zdravotní problémy. Zejména pak ty s páteří a plotýnkami.

více... 26.07.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Sobotní příloha

Poslední vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist