Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S TorouTorouTorou

Bez soli to není ono ... a bez rumu

nahled

Jistě znáte, dnes již zlidovělé rčení legendárního kuchaře Babicy: „Když nemáte limetku, tak tam dejte citron a když nemáte citron, tak tam nic nedávejte…“ Nerada bych tady polemizovala o jeho kompetentnosti, ale jedno se mu musí nechat. Rozvázal ruce všem amatérským kuchařům, na které hýkalo špatné svědomí v podobě se Zdeňkem Pohlreichem čistě náhodné. Některé věci žádají to své a některé nežádají nic, jen vařit s láskou. 

více... 10.07.2018
S obchodní nabídkou

Co byste měla vědět před ještě před koupí bytu či rodinného domu?

nahled

V posledních několika letech výrazně vzrostla poptávka po hypotečních úvěrech, protože úrokové sazby jsou poměrně nízké. S investicí do nemovitosti však souvisí spousta starostí a povinností, o kterých se až tak nemluví, a proto bychom vám chtěli poodhalit, na co všechno byste se měla připravit, pokud se pustíte do koupě rodinného domu anebo bytu.

více... 10.07.2018
S obchodní nabídkou

Novou sedací soupravu do bytu vybírejte pečlivě a s rozvahou

nahled

Pořizování nového nábytku do domácnosti je nejen otázkou peněz, ale také vkusu, praktičnosti a dispozic interiéru. Dvojnásob to platí, jestliže kupujete sedací soupravu. V případě sedací soupravy hraje velkou roli velikost místnosti, v níž se má nacházet.

více... 30.06.2018
S obchodní nabídkou

Budiž světlo!

nahled

Bez kvalitního osvětlení se neobejde žádný interiér. Pojďme si projít, co vyžadují jednotlivé místnosti. Možná pro vás budou praktické rady a informace užitečné, až budete řešit tak zásadní věc, jakou je osvětlení...

 

více... 28.06.2018
S nabídkou sponzora

Posuvné interiérové dveře přinášejí mnoho výhod

nahled

Chystáte se na rekonstrukci vašeho bydlení, případně si teprve zařizujete nový domov? Pak jistě přijde na řadu také otázka, jaký typ dveří u jednotlivých místností zvolit, aby byly maximálně funkční a zároveň nijak nebránily v bezproblémovém průchodu a užívání interiéru. Každá domácnost disponuje jinými parametry. 

více... 28.05.2018
S Francií

Milujete Francii? Tak bydlete jako Francouzi!

nahled

Levandulová pole zalitá sluncem, nábytek s patinou, dřevěné a zděné detaily a čerstvé květiny! Nejenom levandule, ale třeba i břečťan, to vše má v oblíbeném provensálském stylu své místo. Nechte se inspirovat!

více... 24.05.2018
S komerční nabidkou

Naučte se spánkový rituál ve třech krocích

nahled

V dětství je spánkový rituál zcela běžnou součástí života. Koupel, pohádka, spánek. Bylo to snadné, viďte? Kéž byste mohli tak lehce usínat i v dospělosti… Můžete! Stačí si znovu osvojit spánkový rituál. Jak na to?

více... 23.05.2018
S komerční nabidkou

Vyberte si levnější rychlou půjčku

nahled

Zřejmě každý se někdy v životě ocitnul v situaci, kdy rychle potřeboval peníze. Na pořadu dne tak byla otázka, kde je sehnat. Nejeden z nás se v tomto okamžiku doslova upsal ďáblu a vysoké úroky ho trápily několik dlouhých desítek let. To dnes již naštěstí nehrozí. Tedy nemusí.

více... 22.05.2018
S komerční nabidkou

Fototapeta les: Příroda všude okolo vás

nahled

Milujete přírodu? Stoprocentně nejste sami! Vydat se ale někam do hor či lesů v každém ročním období zcela jistě nejde. Navíc člověk nemá tolik volného času, aby se mohl podobným aktivitám věnovat. I z toho důvodu se vyplatí mít přírodu doma v interiéru. Že to prakticky není možné a na pěstování různých rostlin nemáte žádný talent? To vůbec nevadí, bohatě postačí, když si pořídíte vkusné fototapety na zeď les. 

více... 30.03.2018
S komerční nabidkou

Úklidová firma Praha je vám k dispozici pro úklid domova i kanceláře

nahled

Možná vám připadá, že by váš byt potřeboval generální úklid… Nebo jednoduše nestíháte běžnou údržbu domácnosti. Koho by to také bavilo. Objednat si profesionály, kteří uklidí za vás, není vůbec žádná ostuda. Naopak vám to nejen usnadní práci a uvolní drahocenný volný čas, ale hlavně ubere spoustu stresu s tím, že vám přijde návštěva a vy prostě nemáte naklizeno. 

více... 11.03.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist