Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S komerční nabidkou

Vyberte si levnější rychlou půjčku

nahled

Zřejmě každý se někdy v životě ocitnul v situaci, kdy rychle potřeboval peníze. Na pořadu dne tak byla otázka, kde je sehnat. Nejeden z nás se v tomto okamžiku doslova upsal ďáblu a vysoké úroky ho trápily několik dlouhých desítek let. To dnes již naštěstí nehrozí. Tedy nemusí.

více... 22.05.2018
S komerční nabidkou

Fototapeta les: Příroda všude okolo vás

nahled

Milujete přírodu? Stoprocentně nejste sami! Vydat se ale někam do hor či lesů v každém ročním období zcela jistě nejde. Navíc člověk nemá tolik volného času, aby se mohl podobným aktivitám věnovat. I z toho důvodu se vyplatí mít přírodu doma v interiéru. Že to prakticky není možné a na pěstování různých rostlin nemáte žádný talent? To vůbec nevadí, bohatě postačí, když si pořídíte vkusné fototapety na zeď les. 

více... 30.03.2018
S komerční nabidkou

Úklidová firma Praha je vám k dispozici pro úklid domova i kanceláře

nahled

Možná vám připadá, že by váš byt potřeboval generální úklid… Nebo jednoduše nestíháte běžnou údržbu domácnosti. Koho by to také bavilo. Objednat si profesionály, kteří uklidí za vás, není vůbec žádná ostuda. Naopak vám to nejen usnadní práci a uvolní drahocenný volný čas, ale hlavně ubere spoustu stresu s tím, že vám přijde návštěva a vy prostě nemáte naklizeno. 

více... 11.03.2018
S komerční nabidkou

Chcete ušetřit s nákupy na Tchibo? Vyzkoušejte toto

nahled

Časy, kdy jsme si značku Tchibo výlučně spojovali jen s výrobcem kávy, jsou už dávno pryč. Momentálně ve známém e-shopu seženete už téměř všechno. A pokud při nákupu využijete i kupónový web Vašekupóny.cz, ušetříte nejen svůj čas, ale i peníze.

 

více... 10.03.2018
S komerční nabidkou

Vybíráme LED žárovky: Teplá, nebo studená? A jaký závit?

nahled

Všichni víme, že LED žárovky mají výrazně nižší spotřebu než ty klasické. Běžně se uvádí o 80-90 % nižší, takže vyšší počáteční investice se vám velmi rychle vrátí. V dnešní době už snad ani neexistuje důvod, proč by člověk neměl sáhnout po LEDce. Umíte ji ovšem vybrat? Většina lidí ví, že musí hledat správný závit (šroubuje se), případně patici (zasunuje se). 

více... 3.03.2018
S komerční nabidkou

Přemluvte manžela, ať do vaší domácnosti pořídí LED osvětlení.

nahled

Přináší nejednu výhodu
V posledních letech se hodně mluví o možnostech úspor v tuzemských domácnostech. Jedním z řešení, jak snížit náklady při spotřebě elektrické energie, je využití LED osvětlení. Pokud váš manžel nechce o tomto způsobu svícení ani slyšet, je dobré vědět, s jakými argumenty přijít, abyste ho přemluvila.

 

více... 28.02.2018
S komerční nabidkou

Tři tipy na optimální umístění koupelnových skříněk

nahled

Elegantní a efektivní řešení rozmístění nábytku v koupelně nemusí být samozřejmostí. Důkazem budiž mnohé nefunkční variace, kdy se třeba klasická dřevěná skříň nachází na zemi hned vedle vany či sprchového kouta. Koupelna je zcela specifickou místností, a to především kvůli přítomnosti vody. 

více... 27.02.2018
S komerční nabidkou

Uvažujete o nákupu nového bazénu? Objednejte ho už nyní

nahled

Koupání se na vlastní zahradě dnes již nepředstavuje žádný velký luxus. Bazén najdeme v mnoha domácnostech. Vy jej ještě nemáte? Pak vězte, že nastala ta nejvhodnější doba k jeho pořízení. Vždyť právě nyní můžete pohodlně vybírat. Na jaře už příliš času nebude. 

více... 1.02.2018
S Michaelou

Je tu nějaký purista?

nahled

Patřím k těm, kdo by bez desítek andělíčků, krávovinek, amuletíků, svíčiček a jiných „lapačů prachu“ na každé volné ploše pokoje patrně zemřel hlady po vizuálním kontaktu s něhou. Mám taky potíž vyhodit krabičku od salátu s víčkem, protože, co kdyby se někdy hodila, schovávám plechovky od Lavazy, protože jsou hezké a bytelné a máme tolik igelitových tašek, že bychom si s nimi mohli otevřít e-shop.

více... 31.01.2018
S komerční nabidkou

Čtyři možnosti otevírání šatní skříně. Která je ta nejlepší?

nahled

Každá žena dobře ví, jak důležitou roli hraje šatní skříň. Musí být velká, vhodně zařízená a také by měla mít odpovídající způsob otevírání. Víte, jaký by nejlépe vyhovoval vašim potřebám? Pojďme se na všechny čtyři možné varianty podívat.

více... 25.01.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist