Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S redakcí

Proč si kupovat sušičku?

nahled

Možná se pořád divíte, proč jsou v současné době tak oblíbené sušičky. Vždyť prádlo stejně dobře uschne na sušáku nebo na prádelní šňůře. Další přístroj, který akorát zabírá hodně místa a plýtvá penězi. Pojďme si vyvrátit mýty o tomto domácím spotřebiči a zjistit, jaké jsou jeho výhody.

více... 3.12.2017
S redakcí

Už vás nebaví klasické hračky? Nakupte na Vánoce v malém VELKÉM světě

nahled

Autíčka na dálkové ovládání, brečící panenky, jeřáby na baterky. Kolik dalších hraček, které si vlastně hrají za děti, když jim dáte baterie, byste ještě dokázali jmenovat? A jaký na ně máte názor? Nemyslíte, že by bylo lepší, kdyby vaši potomci zapojili vlastní fantazii a kreativitu? Vzpomínáte, s jak obyčejnými hračkami jste si vyhráli vy?

více... 16.11.2017
S redakcí

Repasovaný notebook: Kvalita za dobrou cenu

nahled

Notebook se dnes stává zcela běžným vybavením, v mnohých rodinách má dokonce každý svůj. Zájem o stolní počítače se snižuje, ty si kupují spíše hráči počítačových her a lidé, co potřebují výkonný stroj k práci. Všichni ostatní upřednostňují přenosné stroje, které si mohou vzít nejen do postele, ale třeba i do školy či práce. Bohužel to není úplně levná záležitost.

více... 4.11.2017
S redakcí

Sanace zdiva aneb co dokáže vlhko

nahled

Trápí vás vlhký a těžký vzduch ve vašem domě? Odpadá vám omítka? Bojujete v bytě s plísní a chladem? V tom případě s největší pravděpodobností bydlíte v domě s nefunkční izolací. Zabraňte degradaci zdiva, hnilobě, vysokým nákladům za vytápění a ozdravte váš dům i klima v něm odborným podřezáním zdiva. 

více... 30.10.2017
S redakcí

Čtyři tipy pro výběr dokonalé šatní skříně

nahled

Velký kus nábytku v každém bytě představuje šatní skříň. Jedná se o místo pro uskladnění většiny oblečení, ale i dalších věcí. Máte dokonalou skříň, se kterou jste plně spokojeni? Pokud ne, můžete si vybrat novou. V tomto článku najdete 4 jednoduché rady pro nejlepší volbu nového kusu nábytku. 

více... 1.10.2017
S Michaelou a hosty

Vaříme s Edou – Židáky

nahled

Tedy původně to měla být jen Ranní káva a v ní seriozní recepis na nejlepší koláčky pod sluncem, které jsou tak dobré a křehké, že jíst je, je doslova gastronomická nirvána. Myslely jsme to dobře, měly jsme to naplánované a dokonce jsme ve snaze navodit co nejdomáčtější atmosféru, uplatily malou Emu coby hudební doprovod.

více... 20.09.2017
S redakcí

Proč je nutné čistit pračku

nahled

Během praní a při následném vypouštění vody může docházet k usazování nečistot a zbytkové vody uvnitř pračky. Tyto místa jsou proto úrodnou půdou pro vznik plísní a podobných neřádů. To má za následek nelibou vůni, která se line z pračky a samozřejmě i zdravotní rizika, hlavně pro alergiky a citlivější osoby.

více... 12.09.2017
S redakcí

Nákup obývací stěny: Minimalismus vs. klasika

nahled

Každý obývací pokoj je bez nábytku v podstatě prázdný a vypadá, jako by v něm ani nikdo nebydlel. Jeho základem je určitě krásná prostorná sedací souprava. Podceňovat ale nelze ani nákup ostatního nábytku. Tím nejdůležitějším je bezesporu obývací stěna. V současnosti se nejčastěji pořizují dva typy, a to buď v minimalistickém, anebo klasickém provedení. Na obojí se zaměříme. Stejně tak poukážeme i na další aspekty volby nové obývací stěny a doporučíme i eshop, v němž si pohodlně vyberete.

více... 8.09.2017
S redakcí

Jak na kvalitní spánek? Základem je správná postel

nahled

Chcete se každý den probudit plní síly a energie do dalšího dne? Potom se neobjedete bez pořádné postele a správných podmínek. Co je důležité při výběru postelí a po jakých variantách sáhnout? A jaké jsou další faktory ovlivňující kvalitu spánku? To se dozvíte v tomto článku. 

více... 3.09.2017
S redakcí

Jaká by měla být správná kancelářská židle?

nahled

Pracujete v kanceláři a chodíte ze zaměstnání unavení jako kočky s nepříjemnými bolestmi zad? Pak je něco v nepořádku. Může jít jak o přepracování, tak i o ne příliš ergonomickou polohu při vykonávání konkrétních činností. Na vině může být kancelářská židle. 

více... 30.08.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist