Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S obchodní nabídkou

Pořídit si pračku, která umí i usušit prádlo?

nahled

Vlastnit jeden spotřebič, který zvládne dva úkoly je velice lákavé. Ale je pračka se sušičkou v jednom stejně výkonná jako když si pořídíte dva spotřebiče? Kdy je lepší koupit jeden spotřebič a kdy naopak se vyplatí koupit pračku se sušičkou zvlášť? 

více... 24.09.2018
S Michaelou

Polárkáč a nespokojený králíček

nahled

Nejsem moc zmrzlinová, i když miluji Míšu (viz Ranní káva – ne dělám si legraci, myslím nanuka) a v Římě kupříkladu, mě vedle samotného Říma (naprostá pecka) zaujala, namísto vyhlášených zmrzlin spíše mozzarella s neuvěřitelně luxusním pestem, které je doslova manou nebeskou. Doteď dumám, z čeho to dělají…

 

více... 10.08.2018
S obchodní nabídkou

Digestoř je nenahraditelnou součástí každé moderní kuchyně

nahled

Zatímco pánové se po náročném pracovním dni uchýlí do svých dílen, kde pracují na nějaké vychytávce na zahradu, dámy se zase zavřou do kuchyně, kde připravují nějakou lahodnou večeři pro celou rodinu. Především milovnice vaření si na vybavení kuchyně potrpí. Zřejmě nám dají za pravdu, že digestoř představuje jednu z nenahraditelných součástí místnosti. 

více... 9.08.2018
S obchodní nabídkou

Je načase si pořídit nová okna...

nahled

Máte stará okna, nebo z nějakého důvodu již nevyhovují vašim potřebám? Pak je načase podívat se po nových. Jde o sortiment, který nevybíráme každý den, a proto je dobré celou problematiku nejdříve trochu nastudovat. Pojďme si přiblížit alespoň základní druhy oken podle materiálu.

více... 1.08.2018
S TorouTorouTorou

Ledová královna Kristina

nahled

Kdyby se Alenka neztratila tenkrát v říši za zrcadlem, mohla klidně bloudit po mém mrazáku. A bloudila by tam dodnes. Úplně to vidím, byl by to úspěšný seriál, možná telenovela a běželo by to déle než Dallas.

 

více... 19.07.2018
S TorouTorouTorou

Bez soli to není ono ... a bez rumu

nahled

Jistě znáte, dnes již zlidovělé rčení legendárního kuchaře Babicy: „Když nemáte limetku, tak tam dejte citron a když nemáte citron, tak tam nic nedávejte…“ Nerada bych tady polemizovala o jeho kompetentnosti, ale jedno se mu musí nechat. Rozvázal ruce všem amatérským kuchařům, na které hýkalo špatné svědomí v podobě se Zdeňkem Pohlreichem čistě náhodné. Některé věci žádají to své a některé nežádají nic, jen vařit s láskou. 

více... 10.07.2018
S obchodní nabídkou

Co byste měla vědět před ještě před koupí bytu či rodinného domu?

nahled

V posledních několika letech výrazně vzrostla poptávka po hypotečních úvěrech, protože úrokové sazby jsou poměrně nízké. S investicí do nemovitosti však souvisí spousta starostí a povinností, o kterých se až tak nemluví, a proto bychom vám chtěli poodhalit, na co všechno byste se měla připravit, pokud se pustíte do koupě rodinného domu anebo bytu.

více... 10.07.2018
S obchodní nabídkou

Novou sedací soupravu do bytu vybírejte pečlivě a s rozvahou

nahled

Pořizování nového nábytku do domácnosti je nejen otázkou peněz, ale také vkusu, praktičnosti a dispozic interiéru. Dvojnásob to platí, jestliže kupujete sedací soupravu. V případě sedací soupravy hraje velkou roli velikost místnosti, v níž se má nacházet.

více... 30.06.2018
S obchodní nabídkou

Budiž světlo!

nahled

Bez kvalitního osvětlení se neobejde žádný interiér. Pojďme si projít, co vyžadují jednotlivé místnosti. Možná pro vás budou praktické rady a informace užitečné, až budete řešit tak zásadní věc, jakou je osvětlení...

 

více... 28.06.2018
S nabídkou sponzora

Posuvné interiérové dveře přinášejí mnoho výhod

nahled

Chystáte se na rekonstrukci vašeho bydlení, případně si teprve zařizujete nový domov? Pak jistě přijde na řadu také otázka, jaký typ dveří u jednotlivých místností zvolit, aby byly maximálně funkční a zároveň nijak nebránily v bezproblémovém průchodu a užívání interiéru. Každá domácnost disponuje jinými parametry. 

více... 28.05.2018
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist