Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S Lesandou

Což takhle… salát od Lesandy

nahled

Ne, neulejvám se, sekám wink a vy mlsejte. Salát od Lesandy, tedy oba recepty, které zaslala po včerejší výzvě na e-mail redakce, znějí velice lákavě. Slaninu já můžu!!! Takže dnes osvěžující večeře do tropických třicítek od vás! A já děkuji! Pište dál – ještě bude vedro.

více... 20.06.2017
S Michaelou

Což takhle dát si … salát?

nahled

Říkala jsem si, co bych vám tak nabídla při pondělku lehkého, nenáročného a přece aktuálního, abych se po volnu nevytasila hned s nějakým těžkým, filozofickým kalibrem. To byste mi taky mohli od ranní kávy odejít procesu s těžkými údy. Napadlo mě, že ženu, a nejen ji, recepisem neurazíš. A už vůbec ne tímhle, který jsme s kamarádkou před lety vlastně tak trochu vymyslely.

více... 19.06.2017
S redakcí

Moderní botník: Nedoceněný kus nábytku ve vaší předsíni

nahled

Uvažujete o vybavení vaší předsíně a nevíte, co všechno by měla pojímat? Tak to jste na správném místě, protože v následujících řádcích se budeme zabývat výběrem botníku. Proč zrovna tohoto kusu nábytku? Jen si vzpomeňte, kolik párů bot máte a při jakých různých příležitostech je měníte! Minimálně 6 jich bude. I proto se vyplatí botník pořídit. Jakou bude mít podobu a podle čeho jej vybírat? To vše se dozvíte.

více... 2.05.2017
S redakcí

Jak na správné stolování

nahled

V dnešní uspěchané době lidé zapomínají na zásady správného stolování. Jak prostřít jídelní stůl? Kam patří vidlička a nůž? Jak konzumovat pečivo? Jakou vést konverzaci? To je jen malý výčet základních pravidel stolování. Věděli byste na všechny otázky odpověď? V životě každého z nás nastane okamžik, kdy je třeba připravit sváteční tabuli pro hosty.

více... 26.04.2017
S redakcí

TIP: Na stěhování bez stresu si připravte pevné krabice

nahled

Plánujete se stěhovat? Zapomeňte na to, že půjdete do supermarketu a vezmete si tam krabice od banánů, alkoholu a potravin. Místo toho si objednejte boxy z obchodu, který se specializuje na jejich prodej. Mají totiž mnoho výhod. Speciální krabice na stěhování jsou odolné a váš majetek spolehlivě ochrání. 

více... 25.04.2017
S Michaelou

RECEPTY PRO ŽIVOT BEZ CHEMIE: Záclony jako nové!

nahled

Nene, nepoužila jsem chemické bělidlo. wink Nene, nedala jsem do pračky chlor. Nene, nekoupila jsem nové… ono to jde i bez toho a chtělo se mi parafrázovat i konec reklamního šotu na pivo, ve stylu NE, z nás dělá to, čím nejsme. Tedy syntetickými ovcemi. Prostě další doklad, že to jde. Levně, zdravě a přírodně.

více... 10.04.2017
S redakcí

Čas grilování a zahradních párty už je tady

nahled

Teploty za oknem už lákají ven, mnoho lidí se proto přesouvá na zahradu. Někteří za prací, jiní za zábavou. Nebude to trvat dlouho, na českých zahradách se objeví grily a začnou se pořádat zahradní oslavy s přáteli a rodinou. Čarodějnice budou 30. dubna jednou z prvních příležitostí k takové akci. Jste na ně dostatečně vybaveni?

více... 4.04.2017
S redakcí

Jaký nábytek by neměl chybět ve vaší koupelně?

nahled

Trendem dnešní doby jsou prostorné koupelny, do nichž se vejde několik kusů nábytku. Ani v té nejmenší místnůstce by však neměla chybět aspoň jedna koupelnová skříňka. Je to praktičtější řešení než různé poličky a závěsné organizéry na zeď, protože skříňka se dá zavřít, takže snadněji skryjete všechen nepořádek.

více... 29.03.2017
S redakcí

Vegetační dlažby zpevňují plochy efektivně a dekorativně

nahled

Idea zatravněné plochy zkombinované s dlažbou spojuje účelovost s dekorativním vzhledem. Kdo si přeje zpevnit příjezdovou cestu k domu, garáži nebo v okolí administrativní budovy, bude překvapen, jak jednoduché jsou samotná pokládka, výsledný efekt a pravidelná údržba. Venkovní dlažba může být realizována mnoha způsoby s využitím zajímavých stavebních prvků zkombinovaných s rovným i šikmým terénem. 

více... 28.03.2017
S Michaelou

Domácí prací gel – luxusní – zdravější - téměř zadara!!

nahled

Nenabídnu vám poutavé video z prostěradlem, po kterém jsem nechala pobíhat stádo vepřů a po té s ním vytřela fotbalové hřiště včetně tribun, abych ho pak vyndala z pračky bělejší, než bílé a dokonce vymandlované. Prostě mi jen věřte, že bratru za cca 50 korun mám 10L gelu, který pere skvěle!

více... 16.03.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

TOPlist