Tělo  -> Hubneme

zpět

post Zaslal: 22.2.2016 19:47

No tak kazdy ji co chce a nehlida se a pak to resi az kdyz je zle

post Zaslal: 5.2.2016 9:53

Ty ted najdete skoro vsude, jsou hodne rozšiřený

post Zaslal: 19.11.2015 12:20

A koukala jsi treba na vyzivovy poradce ze sveta zdravi, urcite budou aj v Olomouci

post Zaslal: 16.11.2015 14:12

Zensky poradte mi, jsem nova v Olomouci a chtela bych nekoho kdo by mi pomohl zhubnout ma prebytecna kila :-(

post Zaslal: 28.10.2015 15:44

Díky za tip, dívala jsem se tam a našla jsem si držák přímo na svůj iphone:-) www.bikegallery.cz/topeak-smartphone-dry-bag-pro-iphone-5

post Zaslal: 27.10.2015 20:34

Já jsem držák na telefon (nebo spíš brašnu) pořizovala na internetu na bikegallery, ale to je obchod s cyklistickýma věcma, tak asi v cykloobchodě by se to dalo sehnat..

post Zaslal: 26.10.2015 20:23

Ahoj, díky za info:-) A ty držáky se dají koupit v obchodě s telefonama nebo v cykloprodejnách? A asi nebudu potřebovat ten na navigaci, v telefonu bude mapa stačit:-)

post Zaslal: 25.10.2015 20:46

Dá se koupit držák na mobil nebo na navigaci, který se umístí buď na řídítka nebo na rám kola. Existují univerzální nebo přímo podle typu telefonu nebo navigace - podle mě určitě lepší, protože to tomu přístroji perfektně sedne, což si myslím, že má pak lepší stabilitu a vodotěsnost.

post Zaslal: 20.10.2015 19:10

Ahoj popelky, já hubnu nejraději na kole, protože s tou přírodou kolem je to pro mě příjemný aktivní odpočinek, ale ráda bych si na kolo pořídila buď gps nebo ji klidně měla i v mobilu, protože občas se to hodí, ale nevím, jak ji na kole uchytit, přece jenom vytahovat pořád mobil z kapsy je dost o ničem..

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist