Móda  -> Kosmetika

zpět

post Zaslal: 22.12.2017 10:34

Presne tak a hlavne tam z drogerky nakoupim neco pro kazdeho

post Zaslal: 20.12.2017 10:23

Takto je super takhle pred vanoci, kazda koruna do kapsy dobra.

post Zaslal: 17.12.2017 19:04

My uz ani do drogerky enchodime, je to ztrata casu. Vse co potrebuji si obejdnam na notino.cz a ted tam maji i dopravu zdarma.

post Zaslal: 10.1.2017 19:32

No na netu toho najdes hodne, zalezi co pak presne hledas za kosmetiku :)

post Zaslal: 4.1.2017 18:58

Holky, hledam na netu nejake slevy na kosmetiku, kde nakupujete?

post Zaslal: 10.11.2016 9:55

Mate prosim nekdo za sebou nejaky kurz liceni, ma cenu si ho delat? Poradte nejaky po Praze, dekuji

dnešní den 12 září 2016

aronie
Přidat do přátel
post Zaslal: 12.9.2016 0:24

KRÁSA

Dnes je vhodný den pro péči  o pokožku a o nehty. Výživné pleťové masky se neminou účinkem. Na ošetření pleti používejte kvalitní přírodní kosmetiku. Chraňte pleť před mrazem a sluncem. Nezapomeňte tento den na nehty na nohou i rukou, je ideální doba pro stříhání a pilování. Nehty ostříhané v Kozorohu jsou tvrdé, hodně vydrží a nelámou se tak snadno. Vlasy dnes nestříhejte, rychleji by potom šedivěly. Je vhodný den na masáž ušních boltců, aplikaci ušních svíček a péči o uši. Dobře vám udělají masáže celého těla, bylinné koupele, zábaly celého těla a také plavání.

Domácí recepty pro péči o nohy 

Vhodné éterické oleje a vůně: máta, mateřídouška, citron, grep, mandarinka, lemongrasss, verbena, cedr, myrtha, bazalka, borovice 

http://www.andelskapani.cz/index.php/lunarni-kalendar-do-roku-2020

22266MzQ.gif

no jakou kosmetiku????

aronie
Přidat do přátel
post Zaslal: 11.9.2016 22:48

Určitě takovou, na jakou dosáhneme. Orifleim zrovna být nemusí. Já mám ráda Karlovarskou, z naší manufaktury. Pracují tam hendikepovaní lidé. Ale kosmetika z přírodních materiálů a kvalita velmi dobrá.  A dobré je trochu se svěřit i do péče kosmetičky. Třeba obočí, řasy, někdo i kontury rtů. To je různé. Ale aspoň ta péče o obočí, ta je výborná. Od barvení jednou za měsíc a pěstění ( tedy vytrhání nesouměrných chloupků ) To mi dělá velmi dobře. A jinak, čistá voda, kosmetické mýdlo, /preferuji olivové/ a krém proti vráskám. Také je moc dobré používat Ryor kosmetiku. Já gel na oči. Je výborný s Aloe Vera, Světlíkem lékařským a Thé olejem. Určitě posiluje oči a okolí očí víčka, kruhy pod očima mizí... a lépe vidíme. K tomuto by měla mít přístup každá žena. Třeba to obočí trvá necelou půl hodinku a stojí tak kolem 150,00 Kč. Což je přijatelná cena. Tak hezký den....  jedna starší babka, co má ráda hrozno a jabka... 

22257MzF.png

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist