Dům a byt  -> Dětský pokoj

zpět

post Zaslal: 28.10.2015 20:43

Já jsem nemluvila o korkové. Co třeba skleněnou a magnetickou a růžovou:-)? http://www.lusito.cz/e-shop/doplnky/nastenky/sklenena-magneticka-nastenka-ruzova-detail

post Zaslal: 28.10.2015 18:28

Pro ty maličké je to zařizování krásné, jsou ze všeho nadšení, ti větší už kritizují:-) Za rady jsi hodná, akorát osvětlení už mají a s tou korkovou nástěnkou, nevím, jak bych uspěla:-)

post Zaslal: 28.10.2015 16:59

Ahoj, já teď taky zařizuju pokojíček, taky pro slečnu, ale pro rok a půlletou:-) Nábytek už máme, teď řeším, jestli jí mám na stěnu nalepit samolepky se sovičkama nebo medvídkem pú nebo barevné puntíky (to jsem někde viděla a vypadalo to moc zajímavě). A dostane ještě asi dětské křesílko, aby měla pohodlí:-) A pro tu vaši velkou slečnu mě napadá třeba nějaký zajímavý lustr nebo třeba nástěnka, to taky vypadá dobře..

post Zaslal: 27.10.2015 20:48

Ahoj, prosím, neporadily byste mi, co by mohla v dětském pokoji ocenit devítiletá slečna? Sestra zařizuje pokojíček neteři, tak bych jí s tím chtěla pomoct, ale sama děti nemám, tak nevím, co by ji v tomhle věku mohlo zaujmout..díky:-)

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist