Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S obchodní nabídkou

Troufnete si udělat krok do neznáma a užít si volný pád?

nahled

Seskoky padákem patří k poměrně snadno dostupným adrenalinovým zážitkům. Skáče se na letištích po skoro celé republice a ani nejde o finančně nedostupnou záležitost. O seskoku se často mluví jako o něčem, co by si v životě měl vyzkoušet úplně každý nehledě na věk nebo pohlaví. Troufnete si?

 

více... 29.06.2018
S Michaelou

Žádná cesta, žádný problém – a pak žádný stres

nahled

Kdo poznal, ví. Kdo nepoznal, možná jednou zkusí. Když jsem u toho před lety byla a psala vám o tom článek, věděla jsem, co bych si ráda zkusila. A zkusila. Jako spolujezdec, vzpomínáte? TADY. A ten den jsem se vedle toho mladíka málem strachy počůrala… jenomže. Ono je to trochu jako s prvním sexem…

více... 14.12.2017
S redakcí

Norské fjordy – místo, které uchvátí každého cestovatele

nahled

Přemýšlíte o tom, kam byste se vydali na dovolenou? Pokud upřednostňujete spíše poznávací zájezd před pobytovým, kde se jen sluníte na písečných plážích, pak pro vás mám tip. Jsou jím norské fjordy.

 

více... 12.10.2017
S Michaelou

K sobotní kávě: Nenavyšovat…držte mě, nebo nás!

nahled

Naplánovaly jsme s kamarádkou na zítra super výlet, ze kterého mám v úmyslu vám přinést reportáž. Zajímavá energie Sázavského kláštera, kde jsou jakési hvězdičky, které když člověk zahlédne, splní se mu přání. A spoustu jiných historicky i mysticky silných zkušeností zde lze načerpat…

více... 9.09.2017
S Michaelou

Jelení most v Písku – léčivý a milý výlet

nahled

Nevím proč, ale když jsem byla v Písku naposledy, připadala jsem si u Kamenného mostu jako v Praze u toho Karlova. A včera znovu. A nejen to. Možná jsem v minulém životě byla ten jelen, který po mostě první přešel a dal dnes Kamennému mostu, mostu nejstaršímu v Evropě toto malebné jméno. Třeba proto ten osobní vztah.

více... 17.08.2017
S Michaelou

Koláčovo-sýrové, jihočeské Stonehenge

nahled

A je to možné. Ani člověk nemusí podmořským tunelem. Stačí oklikami doslova mysticky propletenými, aby dorazil do Holašovic, kde se přecpaný sýrem a prodchnut duchem staročeských jarmarků, o pět set metrů dál posune o pět tisíc let zpět. Trochu jsem to nadnesla. Budu dále již poněkud více objektivní.

více... 25.07.2017
S TorouTorouTorou

Jedu si ani nevím jak

nahled

Léto láká k cestování. Mnoho z nás vyráží za dovolenkovými zážitky autem. No, nejsem výjimkou. Asi není člověk, který by nezaregistroval informace o videu z šílené jízdy dvou slečen, které skončilo težkým zraněním jedné a smrtí druhé v přímém přenosu na sociální síti. To rozvířilo debatu odborníků právě o příčinách eskalace rizikového chování za volantem. Nechejme stranou tuto smutnou událost, která by neměla sloužit k ničemu jinému než k poučení. 

více... 14.07.2017
S TorouTorouTorou

Krumlov. Krásné po - vyražení

nahled

Jakmile se oteplí, cestuji. Miluji naše památky, historii, ale i tuhle zem, která připomíná, dle slov pana doktora z vesničky střediskové, zahrádku. Protože Alpy, ty vás ohromí, ale tohle vás dojme. Několik let jsme si s manželem slibovali Český Krumlov, který je skutečnou perlou mezi našimi městy. A letos jsme o jednom obzvlášť teplém a slunečném víkendu konečně vyrazili. 

více... 30.06.2017
S redakcí

Jedinečná krása Norska ohromí každého milovníka přírody

nahled

Máte rádi přírodu a přemýšlíte o tom, kam byste o letošní dovolené mohli vyrazit? Upřednostňujete-li zahraničí, pak pro vás mám tip v podobě návštěvy Norska. Země, která každého milovníka drsné přírody doslova ohromí.

více... 20.03.2017
S TorouTorouTorou

Mrazík ... :)

nahled

Bude zima, bude mráz. Kam se ptáčku, kam schováš....tak tahle písnička je mi stejně odporná jako mráz samotný a vůbec všechno, co souvisí se zimou a mrazem. Chudák pták, asi umrzl jako děvčátko se sirkami v Andersenově pohádce. Tohle počasí může obdivovat jen ta skupina lidstva, kterou jsem nedokázala nikdy pochopit-lyžaři. 

více... 9.01.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist