Seřadit dle: Seřadí článly sestupně (Z-A, 10-1)


S obchodní nabídkou

Kam s dětmi na dovolenou k moři?

nahled

Prázdniny voní sluncem, dálkami i dobrodružstvím. Pokud chcete sobě i dětem dopřát báječnou letní dovolenou plnou zážitků, vezměte je k moři! Nemusíte se nutně vydávat na druhý konec světa, abyste prožili parádní dovolenou u moře, mnoho zajímavých možností nabízí i evropský kontinent. 

 

více... 22.03.2019
S obchodní nabídkou

Polární záře je nádherný přírodní úkaz, který stojí zato vidět ho naživo

nahled

Cestovatelky, které by s radostí prozkoumaly každý kout světa, si jednoznačně nenechají ujít polární zář. Unikátní přírodní úkaz je viditelný z několika zemí severní polokoule, a to konkrétně ze Švédska, Norska, Ruska, Kanady, Grónska a Aljašky. Ovšem jedny z nejkrásnějších polárních září uvidíte právě z Norska, kam jsou pravidelně pořádány dokonce i zájezdy.

více... 20.10.2018
S Michaelou

Výlet? Zkuste „spravedlivý“ hrad Chlum

nahled

Tentokrát, když kluci přišli s přibližným místem srazu, našeho občasného toulání - což je o svobodě, relaxu a jízdě „někam“, kde je krásně a pak jen tak přespat, uvařit kávu na ohni, opéci maso na kovovém klacku… hlavně co nejméně civilizace a mimo terénního auta, jen s minimem jejích výdobytků - jsem to místo chtěla využít… vybrali totiž mimořádně magickou lokalitu.

 

více... 8.10.2018
S obchodní nabídkou

Projeďte na bruslích tréninkové tratě Martiny Sáblíkové a Gabriely Soukalové

nahled

V posledních letech se v ČR hodně rozrostl počet cyklostezek a hezkých cest vhodných k jízdě na kole, koloběžce nebo kolečkových bruslích. Některé jsou skvělé i pro děti, další trochu náročnější. Dokonce si můžete projet trasy, na kterých trénují naše medailistky v jízdě na kolečkových bruslích a v biatlonu.

více... 31.07.2018
S obchodní nabídkou

Troufnete si udělat krok do neznáma a užít si volný pád?

nahled

Seskoky padákem patří k poměrně snadno dostupným adrenalinovým zážitkům. Skáče se na letištích po skoro celé republice a ani nejde o finančně nedostupnou záležitost. O seskoku se často mluví jako o něčem, co by si v životě měl vyzkoušet úplně každý nehledě na věk nebo pohlaví. Troufnete si?

 

více... 29.06.2018
S Michaelou

Žádná cesta, žádný problém – a pak žádný stres

nahled

Kdo poznal, ví. Kdo nepoznal, možná jednou zkusí. Když jsem u toho před lety byla a psala vám o tom článek, věděla jsem, co bych si ráda zkusila. A zkusila. Jako spolujezdec, vzpomínáte? TADY. A ten den jsem se vedle toho mladíka málem strachy počůrala… jenomže. Ono je to trochu jako s prvním sexem…

více... 14.12.2017
S redakcí

Norské fjordy – místo, které uchvátí každého cestovatele

nahled

Přemýšlíte o tom, kam byste se vydali na dovolenou? Pokud upřednostňujete spíše poznávací zájezd před pobytovým, kde se jen sluníte na písečných plážích, pak pro vás mám tip. Jsou jím norské fjordy.

 

více... 12.10.2017
S Michaelou

K sobotní kávě: Nenavyšovat…držte mě, nebo nás!

nahled

Naplánovaly jsme s kamarádkou na zítra super výlet, ze kterého mám v úmyslu vám přinést reportáž. Zajímavá energie Sázavského kláštera, kde jsou jakési hvězdičky, které když člověk zahlédne, splní se mu přání. A spoustu jiných historicky i mysticky silných zkušeností zde lze načerpat…

více... 9.09.2017
S Michaelou

Jelení most v Písku – léčivý a milý výlet

nahled

Nevím proč, ale když jsem byla v Písku naposledy, připadala jsem si u Kamenného mostu jako v Praze u toho Karlova. A včera znovu. A nejen to. Možná jsem v minulém životě byla ten jelen, který po mostě první přešel a dal dnes Kamennému mostu, mostu nejstaršímu v Evropě toto malebné jméno. Třeba proto ten osobní vztah.

více... 17.08.2017
S Michaelou

Koláčovo-sýrové, jihočeské Stonehenge

nahled

A je to možné. Ani člověk nemusí podmořským tunelem. Stačí oklikami doslova mysticky propletenými, aby dorazil do Holašovic, kde se přecpaný sýrem a prodchnut duchem staročeských jarmarků, o pět set metrů dál posune o pět tisíc let zpět. Trochu jsem to nadnesla. Budu dále již poněkud více objektivní.

více... 25.07.2017
1 2 3 4 5 6 > >>

Právě teď

Dnešní vydání

Poslední příspěvky k článkům

Komerční tipy

Nejnovější diskuse

Včera a předevčírem

Vaše TOP články

Nejčtenější články

Komentáře - Popelnice

Komentáře - Bazar

TOPlist